صفحه 269 از 319 نخستنخست ... 169 219 259 265 266 267 268 269 270 271 272 273 279 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,681 تا 2,690 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر همراه mohsenbgh آواتار ها
    تشکر کرده
    1694

سلام دوستان آیا تعویض فیلتر low pass تاثیر منفی رو عملکرد دوربین داره؟ ممنون میشم راهنماییم کنین
    People Remember You Only For The Problems You Solved And The Problems You Created

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

با سلام.اینجانب در مورخ 93/12/9 جهت تعویض بایویونیت یکی از لنزها به نمایندگی ایده آل مراجعه نمودم و ضمن ابراز اینکه از اعضای سایت وزین عکاسی هستم در اسرع وقت و با بهترین کیفیت لازم خواسته بنده عملی شد.جا داره از زحمات و برخورد بسیار خوب و وزین جناب آقای قاسمی و پرسنل مودب و متخصص تعمیرگاه مرکزی دوربین مراتب تشکر خود را بعمل بیاورم.

كاربر جديد reza.gholami آواتار ها
    تشکر کرده
    8

با سلام مجدد
    دوربين Nikon D80 دارم . بعد از دو هفته چندروز پيش كه خواستم از آن استفاده كنم گزينه err رو صفحه نشان داده شد . همه چيز عمل مي كند اما عكسي ذخيره نمي شود . توي سرچي كه كردم متوجه شدم كه مشكل از شاتره . ميخواستم ببينم هزينه تعمير آن چقدر مي شود.

با تشكر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با عرض سلام به همگی
    دوربین من t5i canon هستش و الان دو ماهه که متاسفانه تو خوندن مموری کارت دچار مشکل شده!
    براش یه کارت جدیدم خریدم بازم همینه!
    میگه دسترسی به کارت نداره و کارت باید فرمت شه اما بدبختی اینه که خود دوربین هم نمیتونه کارت هارو فرمت کنه!!! وقتی می خوام فرمتشون کنم میگه نمیتونه فرمت کنه و کارتو عوض کنم!
    واقعا نمی دونم چشه!
    وقتی راجع بهش خوندم دیدم که میگن باید low level format شه اما خوب قاعدتا هر دوربینی سیستم organizing خودشو داره و کارت هرجای دیگه فرمت شه نتیجه نمیده چه بسا که این کارم کردم و نتیجه همین شد!
    امکان داره مشکل سخت افزاری باشه؟!
    خواهش می کنم کمکم کنین یه پروژه ای دارم که باید انجامش بدم و دوربین کارمو عقب انداخته
    خواهش میکنم

كاربر فعال sma075 آواتار ها
    تشکر کرده
    135

نقل قول نوشته اصلی توسط elizheli نمایش پست ها
    با عرض سلام به همگی
    دوربین من t5i canon هستش و الان دو ماهه که متاسفانه تو خوندن مموری کارت دچار مشکل شده!
    براش یه کارت جدیدم خریدم بازم همینه!
    میگه دسترسی به کارت نداره و کارت باید فرمت شه اما بدبختی اینه که خود دوربین هم نمیتونه کارت هارو فرمت کنه!!! وقتی می خوام فرمتشون کنم میگه نمیتونه فرمت کنه و کارتو عوض کنم!
    واقعا نمی دونم چشه!
    وقتی راجع بهش خوندم دیدم که میگن باید low level format شه اما خوب قاعدتا هر دوربینی سیستم organizing خودشو داره و کارت هرجای دیگه فرمت شه نتیجه نمیده چه بسا که این کارم کردم و نتیجه همین شد!
    امکان داره مشکل سخت افزاری باشه؟!
    خواهش می کنم کمکم کنین یه پروژه ای دارم که باید انجامش بدم و دوربین کارمو عقب انداخته
    خواهش میکنم
    سلام
    تا زمانی که جواب شما توسط مسئولین داده بشود من سوالی از شما میکنم. امیدوارم کارساز باشد.
    اگر مشکل از دوربین باشد که خوب متخصصین باید نظر بدهند اما اگر مشکل از رم باشد: ابتدا توسط کامپیوتر چک کنید که فرمت رم fat32 باشد.(اگر درست نوشته باشم)
    و اگر نبود به این فرمت تغییر بدهید. اما در هر دو حالت یک بار رم را به وسیله کامپیوتر فرمت کنید. اگر باز هم کار نکرد رم را توسط دوربین سالم دیگری فرمت کنید. اگر فرمت نشد که مشکل از رم است اما اگر فرمت شد و باز هم کار نکرد احتمالا مشکل از دوربین است.
    سیدمحمد آقامیرزائی
    لطفا تصاویر من را نقد کنید. ویرایش هم آزاد.
    Olympus OM-D E-M5 + 12-50mm 3.5-6.3

كاربر همراه
    تشکر کرده
    500

سلام آقای قاسمی.یه لنز کانن 18-135 داریم که انگار از پیچ یا المان های داخلی قطعه کوچیکی باز شده و در داخل لنز در زمان تکان دادن جابجا میشه و تولید صدا میکنه هر از گاهی مانع چرخش رینگ فوکوس میشه اما لنز کاملا درست کار میکنه.
    لطفا هزینه تعمیر همراه با هزینه تعویض رینگ فیلترو بفرمایید چقدر میشه و دقیقا به چه آدرس و شماره ای پست و هماهنگ کنیم.
    ممنون

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Mahdi نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    قربان متوجه منظورتان نشدم، یعنی قبل از خرید یا پس از آن؟

بسیار عالیست. چنانچه مقدور باشد و در سایت هم اقدام به معرفی این نمایندگان شود نور علی نور خواهد بود.
    سپاس از توجه شما.
    ارادتمند
    دوست عزیزم مهدی
    با سلام و پوزش فراوان در تاخیر پاسخ
    انشالله به زودی در سایت جدید ایده آل دوربین اعلام میشود
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط m-r-r نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب جناب قاسمی؛
    هفته گذشته روز چهارشنبه خدمت رسیدم که متاسفانه قسمت نشد شما رو زیارت کنیم، خدمت جناب احمدی رسیدم؛ دوربین رو بنا به اظهارات بنده وارسی کردن و اعلام کردن در صورت شکسته شدن لنز و سایر معایب حدود 500 هزینه میبره که با توجه به دوربین، اصلا منطقی نبود...
    باز هم تشکر از بذل توجه شما.

یه مورد دیگه فقط اینکه واسه یکی دیگه از دوستان که تهران نیستند؛ LCD دوربینشون (FUJI HS20) مثه من شکسته؛ خواستم ببینم LCD رو موجود دارید و قابل تهیه هست ؟ و قیمت اون چقدره ؟ در صورت امکان خودم میخوام خرید و اون رو تعویض کنم.

سپاسپگزارم.
    دوست عزیزم با عرض سلام و پوزش فراوان در تاخیرارسال پاسخ
    قطعه مزبور در بخش فنی موجود است هزینه جهت اعضای محترم سایت عکاسی 1150000 ریال میباشد .درصورت درخواست دستورات لازم اعلام گردد

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.gholami نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    دوربين Nikon D80 دارم . بعد از دو هفته چندروز پيش كه خواستم از آن استفاده كنم گزينه err رو صفحه نشان داده شد . همه چيز عمل مي كند اما عكسي ذخيره نمي شود . توي سرچي كه كردم متوجه شدم كه مشكل از شاتره . ميخواستم ببينم هزينه تعمير آن چقدر مي شود.

با تشكر
    دوست عزیزم با سلام وپوزش فراوان از شما
    اشکال اعلام شده مربوط به خرابی قطعه ای بنام APUREL CONTROL است که قسمت دیافراگم را کنترل میکند قسمت شاتر سالم و در سری دوربین D80 خرابی اعلام نگردیده است
    هزینه تعویض برای دوستان محترم سایت عکاسی 980000 ریال است مدت تحویل 24 ساعت میباشد .خواهشمندم در هنگام مراجعه حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید تا نسبت به تسریع کار اقدام شود

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط shahroozumit نمایش پست ها
    جناب قاسمی عزیز
    با توجه به اینکه بنده شهرستان هستم و امکان دسترسی به مراکز شما در تهران پایینه آیا در زمینه تعمیر نمایندگانی در شهرستانهای تبریز یا اردبیل دارین؟ اگر نه، آیا امکانش هست که بنده با پست لنز رو فرستاده و با پست تحویل بگیرم؟
    ذوست عزیزم شهروز
    با سلام و پوزش فراوان در تاخیر پاسخ
    شرمنده بخش فنی ایده ال و تعمیرگاه مرکزی دوربین درهیچ نقطعه ایران نماینده بخش خدمات ندارد .خواشمندم در صورت تمایل بوسیله پست ارسال گردد وحتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید تا نسبت به تسریع کار اقدام گردد ادرس ما
    ایده آل دوربین
    با تشکربخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین