صفحه 219 از 319 نخستنخست ... 119 169 209 215 216 217 218 219 220 221 222 223 229 269 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,181 تا 2,190 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Golden نمایش پست ها
    سلام بنده در مد های وایت بالانس (به جز حالت دستی) مشکل دارم. اکثر عکسهام در مدهای مختلف رنگ عسکها به سمت نارنجی رفته . این مشکل به هیچ عنوان در مد مانوال دیده نمیشه. البته این اتفاق زمانی هست که در روز نباشه و از چراغ و لامپ استفاده شده باشد. دوربین 5D II .
    لطفا راهنمایی بفرمایید.
    دوست عزیزم سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    در نرم افزار خصوصی کمپانی کانن بخش سرویس اجازه ورود به ساختار تولید رنگ در تصاویر را دارد در این برنامه با استفاده از اخرین ابزارالات تنطیم رنگ و نرم افزار حالت استاندارد به دوربین شما بازمیگردد .خواهشمنداست چنانچه دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین میباشد در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی بخش فنی مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام نماییم
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

كاربر همراه
    تشکر کرده
    53

جناب قاسمی سلام
    چند وقت پیش خدمتتون رسیدم بابت یک دوربین 400 دی که با یکی از دوستان اوردیم خدمتتون که دگمه شاتر بعد از فشردن سریع شات میزد بنده رو میز شماره یک که اسمش فکر کنم پور بنایی بود راهنمایی کردند ابتدا ایشون بنا ب درخواست بنده اسکرین فوکوس رو با پنبه تمیز کردن که چند تا خش داخلش افتاد که با اعتراضی که به ایشون کردم ادعا کردن که قبلا بوده و ناراحت شدن و.. وقتی استعلام قیمت اون دگمه شاتر رو از ایشون کردم به من 100 هزار تومان هزینه اجرت رو قیمت دادن .با توجه به هزینه بالا و اینکه خود بادی ارزش این هزینه رو نداشت پشیمون شدم و برگشتم در راه دلال های همون ساختمون ینده رو جایی راهنمایی کردن و دوربین رو جلوی بنده تعمیرکار مربوطه باز کرد و در عرض فکر کنم 20-25 دقیقه مشکل رو کاملا رفع کردن و با پرداخت 40 هزار تومان قضیه تموم شد.خواستم بدونم آیا این هزینه برآورد شده برای این دورببین با این مشکل منطقی هست؟جناب قاسمی این دوست بنده پولی که بدستم میاره با هزار بدبختی بدست میاد حدود حقوقی ماهی 600 هزار تومان اونم تو این وضع بازار اشفته که 1000 ت هم 1000 ت است براش.در ضمن کسی که عکاسی میکنه قطعا 90 درصد افراد این سایت بعنوان یه کار هنری و فرهنگی این کار رو میکنند نه بعنوان امرار معاش .حالا اینکه بنده عضو سایت باشم یا نباشم هیچ دخلی به این مسله نداره و کلهم قراره هزینه ای که دریافت میشه بر اساس معیار واقعی زحمت و قطعه دریافت بشه.چندین بار خواستم این مسله رو عنوان کنم ولی هر بار به دلایلی محجب شدم.امیدوارم از انتقاد بنده در مورد این مسله ناراحت نباشید و انتقاد بنده رو در روند بهبود و پیشرفت تعمیرگاه مرکزی بدونید .
    ویرایش توسط samad_nooran : Wednesday 29 January 2014 در ساعت 14:48

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط samad_nooran نمایش پست ها
    جناب قاسمی سلام
    چند وقت پیش خدمتتون رسیدم بابت یک دوربین 400 دی که با یکی از دوستان اوردیم خدمتتون که دگمه شاتر بعد از فشردن سریع شات میزد بنده رو میز شماره یک که اسمش فکر کنم پور بنایی بود راهنمایی کردند ابتدا ایشون بنا ب درخواست بنده اسکرین فوکوس رو با پنبه تمیز کردن که چند تا خش داخلش افتاد که با اعتراضی که به ایشون کردم ادعا کردن که قبلا بوده و ناراحت شدن و.. وقتی استعلام قیمت اون دگمه شاتر رو از ایشون کردم به من 100 هزار تومان هزینه اجرت رو قیمت دادن .با توجه به هزینه بالا و اینکه خود بادی ارزش این هزینه رو نداشت پشیمون شدم و برگشتم در راه دلال های همون ساختمون ینده رو جایی راهنمایی کردن و دوربین رو جلوی بنده تعمیرکار مربوطه باز کرد و در عرض فکر کنم 20-25 دقیقه مشکل رو کاملا رفع کردن و با پرداخت 40 هزار تومان قضیه تموم شد.خواستم بدونم آیا این هزینه برآورد شده برای این دورببین با این مشکل منطقی هست؟جناب قاسمی این دوست بنده پولی که بدستم میاره با هزار بدبختی بدست میاد حدود حقوقی ماهی 600 هزار تومان اونم تو این وضع بازار اشفته که 1000 ت هم 1000 ت است براش.در ضمن کسی که عکاسی میکنه قطعا 90 درصد افراد این سایت بعنوان یه کار هنری و فرهنگی این کار رو میکنند نه بعنوان امرار معاش .حالا اینکه بنده عضو سایت باشم یا نباشم هیچ دخلی به این مسله نداره و کلهم قراره هزینه ای که دریافت میشه بر اساس معیار واقعی زحمت و قطعه دریافت بشه.چندین بار خواستم این مسله رو عنوان کنم ولی هر بار به دلایلی محجب شدم.امیدوارم از انتقاد بنده در مورد این مسله ناراحت نباشید و انتقاد بنده رو در روند بهبود و پیشرفت تعمیرگاه مرکزی بدونید .

دوست عزیزم
    با عرض سلام و تشکر از شما بابت انتقاد سازنده شما مورد شما امروز پیگیری و پس از جلسه با اقای پوربنایی باید به عرض برسانم تعویض کلید شاتر 48000 ریال و همچنین تعویض فوکس اسکرین برای اعضای محترم سایت عکاسی 600000 ریال بود است .به نطر میرسد شما دوست عزیز مبالغ تعویض فوکس اسکرین را در معادلات خود منظور نفرموده بودید .و مطمین باشید تعمیرگاه دیگر خدمات تعمیر را انجام دادند نه تعویض ریلیز شاتر که استانداردطبق نظر کمپانی 30000 فریم شاتر میباشد .
    با این اوصاف امیدوارم در اینده نزدیک دچار مشکل نشوید
    از بابت لطف و انتقاد سازنده که به این مجموعه که متعلق به شما دوستان است کمال تشکر را دارم و امیدوارهستم جبران سو تفاهم سریعا انجام شود
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasalizadeh نمایش پست ها
    جناب قاسمی سلام.

آیا دوربین های GoPro هم گارانتی ایده آل هستند؟

بنده یک دوربین Gopro خریداری کردم که فروشنده کارت گارانتی ایده آل را برای من ثبت نموده است.

از اینکه در این خصوص بنده را راهنمایی می فرمایید کمال تشکر را دارم.
    دوست عزیزم با عرض سلام و تشکر از حسن انتخاب شما
    بله به تازگی قرارداد خدمات gopro با دوستان عزیزی که دوربین مورد سوال را وارد به ایران کرده اند انجام شده است .خواهشمندم در اولین فرصت نسبت به دریافت کد رهیگیری اقدام نمایید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط IYIostafa نمایش پست ها
    با عرض و خسته نباشید خدمت آقای قاسمی. یک لنز Nikon 50mm F1.4 G دارم که بر روی بدنه نیکون D5100 استفاده میکنم و وقتی از توی چشمی عمل فوکوس را انجام میدهم، عکس ثبت شده نشاندهنده ی این است فوکوس چیزی حدود یک متر عقبتر از محل اصلی فوکوس شده که یعنی لنز بک فوکوس دارد اما وقتی از داخل لایو ویو فوکوس میکنم عکس ثبت شده هیچ مشکلی در فوکوس ندارد. ضمنا از صحت عملکرد سیستم فوکوس دوربین هم مطمئن هستم (با لنزهای دیگه مشکلی نداره) حالا بنظرتون مشکل از کجاست؟
    دوست عزیزم با سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    خواهشمندم اعلام فرمایید ایا پس از نصب برنامه رفع اشکال گردید .منتظر پاسخ هستم

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza orang نمایش پست ها
    جناب قاسمی سلام و خسته نباشید و تشکر از زحمات تون . حدود یک ماه و نیم پیش تعمیرگاه مرکزی بودم و ازتون درباره فراخوان برای دی 600 نیکون و رفع مشکل شاتر سوال کردم گفتید که به زودی تو آذر میرید برای آوردن رابر ، میخواستم ببینم خبر جدیدی نشد و معلوم نیست چه زمانی فراخوان برای تعمیر و رفع مشکل دی 600 انجام میشه ؟ تشکر
    دوست عزیزم علی
    سلام و تشکر از شما
    کلیه ابزارالات و کلیه نرم افزارهای خصوصی نیکون مربوط به دی 600 به بخش فنی رسید . فراخوان به زودی در سایت Tamir.ir / Idealcamera.ir - Welcome اعلام میگردد

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط AliHamze نمایش پست ها
    بچه ها یه سوال دیروز 6D گرفتم میخوام بدونم اینکه میگن نباید 18-135 روش بست دلیل علمی داره؟ من امتحان نکردم-لنز روش 70-200 هست اما میخوام بدونم چرا میگن 18-135 ننداز روش؟ راهنماییم کنید.
    دوست عزیزم علی
    سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    لنزهای سری 135-18 در سری efs معرفی گردیده است در سری یاد شدبه علت بزرگی FIX MUONTاجازه بسته شدن لنز مزبور به روی دوربین سری تک رقمی 6 دی وجود ندارد .
    خواهشمندم از بستن لنز فوق اجتناب نمایید که منجر به خرابی اینه و صفحه فوکس اسکرین دوربین شما میشود

تشکر کرده
    1

؟دوست عزیزم مجتبی
    با سلام و پوزش از شما
    بیشترین قسمت مورد خرابی در دوربین های دیجیتال که عکسبرداری نجوم در ان انجام میگردد قسمت حسگر دوربین میباشد .حساسیت بالا - کیفیت بالا و استفاده از سرعت پایین باعث حرارت زیاد در قسمت داخلی سنسور وMAIN BORD میگردد که در این حالت بلافاصله پیکسل به سراغ دوربین امده و دوربین دچار مشکل میگردد.
    نگران نباشید در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام گردد
    mojtaba.gholami تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط hastar نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید - لنز 18- 200 من تا انتها بسته نمیشه یه دوروزی میخاستم ببینم ایرادش حاد هست یا نه؟ یه 1 سانت موند به بسته شدن کامل لنز گیر میکنه
    دوست عزیزم سلام و پوزش فراوان از شما
    لطفا اعلام فرمایید ایا لنز شما دچار ضربه گردیده است یا خیر
    منتظر پاسخ هستم

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba.gholami نمایش پست ها
    سلام . خسته نباشید
    دوربین کنون 500D دارم که باهاش عکاسی نجومی میکنم . معمولا روی ایزو 1600 و 3200 تنظیم میکنم . دوربین بینهایت پیکسل سوخته داره . برای برطرف کردنش میشه کاری کرد ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

دوست عزیزم مجتبی
    با سلام و پوزش از شما
    بیشترین قسمت مورد خرابی در دوربین های دیجیتال که عکسبرداری نجوم در ان انجام میگردد قسمت حسگر دوربین میباشد .حساسیت بالا - کیفیت بالا و استفاده از سرعت پایین باعث حرارت زیاد در قسمت داخلی سنسور وMAIN BORD میگردد که در این حالت بلافاصله پیکسل به سراغ دوربین امده و دوربین دچار مشکل میگردد.
    نگران نباشید در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام گردد