صفحه 38 از 319 نخستنخست ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 48 88 138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 371 تا 380 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط walkman نمایش پست ها
    مثله اینکه کسی نیست جواب مارو بده
    اگه دوربین بیمه نداشته باشه یا تموم شده باشه چجوری میشه دوربین رو بیمه کرد؟؟!!
    دوربینم 5d MarKII هستش

ممنون
    دوست عزیزم
    با سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    دوست عزیز لطفا اعلام فرمایید مدل دوربین خود را اعلام فرمایید
    در ضمن بیمه وگارانتی قبلی شما متعلق به شرکت ایده ال دوربین بوده است یا خیر
    منتظر جواب شما هستم
    با تشکر بخش بازرگانی ایده ال دوربین

كاربر همراه
    تشکر کرده
    542

سلام
    اگر خاطرتون باشه بنده امروز ظهر تعمیرگاه بودم و برای هات پیکسل D700 مراجعه کردم. میخواستم ببینم نرم افزارتون آماده شد ؟
    محمد سعدی

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط calligrapher نمایش پست ها
    سلام
    اگر خاطرتون باشه بنده امروز ظهر تعمیرگاه بودم و برای هات پیکسل D700 مراجعه کردم. میخواستم ببینم نرم افزارتون آماده شد ؟
    دوست عزیزم اقای سعدی
    کمال عذرخواهی من را بابت تاخیر در نصب نرم افزار بپذیزید
    بله نرم افزار اماده جهت رفع پیکسل است
    با تشکر بخش فنی

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1617

چند وقت پیش لنز 105-18 دوستم را برای تعمیر آوردم که بدون اعلام هزینه،برای یک ماونت شکسته طلب 75.000 تومان کردید!! واقعا عجیبه خوب شد مشکل فوکوس یا اپتیک پیدا نکرد!
    آخه یک ماونت پلاستیکی که تعویض هم نشده،در کجای دنیا 75 هزار تومان هزینه داره ؟ من خودم خیلی راحت می تونستم با چسب قوی بچسبانم.
    وحید بیگدلی

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

با سلام
    در دوربین G9 یکی از بستگان Liveview کار نمی کند و وقتی هم عکس گرفته می شود عکسی نمایش داده نمی شود در واقع در LCD جز اطلاعات دوربین و تنظیمات آن چیز دیگری نمایش داده نمی شود اما عکسهای قبلی ذخیره شده در مموری را می توان دید. یک نکته دیگر هم اینکه وقتی گزینه Reset رو انتخاب کنم پیغام Busy می دهد!
    ممنون از راهنمایی
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر جديد
    متولد تهران- بزرگ شده فومن- ساكن جزيره قشم فعلا"
    تشکر کرده
    6

سلام بزرگوار
    يه دوربين فيلمي كانن 300v دارم كه بيشتر اوقات علاوه بر دوربين ديجيتالم همراهم. مدتي است كه چفت پلاستيكي درب پشتي آن كه پس از گذاشتن فيلم بايد بسته شود شكسته و من بيچاره با نوار چسب دربش را مي بندم.آيا مكاني هست كه قطعاتش را داشته باشد و راهنمايي نمايند. باتشكر

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

پیش فرض مشكل با D90

سلام جناب قاسمي
    چند روزيه دوربينم (D90+18-105) مجموعه اي از اخطارها رو نشون ميده كه نتونستم دليلي براش پيدا كنم. توضيح اينكه:
    چند روز پيش يك فلاش نيسين Di622 براي دوربينم D90 خريدم و در روز اول با باطري قلمي معمولي حدود 150 شات بدن هيچ مشكلي باهاش عكس گرفتم و شب باطري شارژي هايي كه از صبح روي شارژ بودند رو گذاشتم داخل فلاش و باهاش 2 عكس ديگه هم گرفتم و آماده شدم برم براي عكس هاي بيشتر و وقتي در موقعيت قرار گرفتم ديدم دوربين هنگ كرده! در LCD بالايي دوربين و نشانگر نقاط فوكوس گيچ مي زنه و گاهي 11 نقطه و گاهي يكي نشون ميده و Err هم نشون داده ميشه... فلاش رو خاموش كردم و دوربين رو هم و فلاش رو خارج كردم و باطري دوربين رو هم در آوردم و باره جا زدم. ظاهره درست شد اما بعد يكي دو شات دوباره همين مشكل بروز مي كرد ، حدس زدم فلاش با دوربين ست نيست ولي جالب اين بود كه دوربين وقتي فلاش هم روش نبود گاهي اوقات گيج مي زد و حتي بعد از خاموش كردن دوربين، LCD بالايي خاموش نمي شد و ارور مي داد.گاهي ارور CHR در محل نمايش ظرفيت رم! كه با خاموش و روشن كردن و يا تعويض رم موقتي درست مي شد و گاهي نمايش Err و گاهي هم بدون نمايش هيچ اخطاري، اتوفوكوس از دست مي رفت ولي با تنظيم دستي عكس مي گرفت كه بايد لنز رو در مي آوردم و دوباره جا مي زدم كه درست بشه.
    گاهي هم اخطار L0 و نمايش F 90 ميداد.!
    و اخطار ثابت قضيه هم -- F بود كه برام طبيعي شده بود.
    بروز اين اخطارها هم به گونه اي نبود كه رفع نشه و حتي يك روز از صبح تا ظهر كه حدود 500 شات زدم 2-3 بار اخطار داد كه با درآوردن باطري و گاهي لنز برطرف مي شد.
    (دوربين هم ارديبهشت خريداري شده و گارانتي ايده آل داره)
    ببخشيد كه طولاني شد. متشكر و منتظرم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    500

سلام
    خسته نباشید
    متاسفانه نتونستم همه صفحات گذشته رو کامل بخونم اگه سوالم تکراریه معذرت میخوام
    من تو شهرستان قزوین زندگی میکنم
    یه 350دی دارم که 5 ساله استفاده میکنم
    تا حالا سنسورشو تمیز نکردم
    اما مجبورم از ایزوی بالا استفاده کنم تا تار نشه.فکر کنم صد در صده که باید سنسورو تمیز کنم درسته؟
    متاسفانه در قزوین جای قابل اعتمادی نمیشناسم
    سوالم اینه که حتما باید کیت کاملشو بخرم؟هر چند وقت یه بار باید تمیزش کنم؟
    آیا فروشگاهی یا جایی هست که دوربینو ببرم این کارو انجام بدن؟
    تو یکی از فرومها یکی از دوستاتن گفته بود که با الکل سفید میشه خوب تمیزش کرد.این کار خطرناک نیست؟
    ممنون از وقتی که صرف میکنید.

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط yaray نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید
    متاسفانه نتونستم همه صفحات گذشته رو کامل بخونم اگه سوالم تکراریه معذرت میخوام
    من تو شهرستان قزوین زندگی میکنم
    یه 350دی دارم که 5 ساله استفاده میکنم
    تا حالا سنسورشو تمیز نکردم
    اما مجبورم از ایزوی بالا استفاده کنم تا تار نشه.فکر کنم صد در صده که باید سنسورو تمیز کنم درسته؟
    متاسفانه در قزوین جای قابل اعتمادی نمیشناسم
    سوالم اینه که حتما باید کیت کاملشو بخرم؟هر چند وقت یه بار باید تمیزش کنم؟
    آیا فروشگاهی یا جایی هست که دوربینو ببرم این کارو انجام بدن؟
    تو یکی از فرومها یکی از دوستاتن گفته بود که با الکل سفید میشه خوب تمیزش کرد.این کار خطرناک نیست؟
    ممنون از وقتی که صرف میکنید.
    تا جایکه من میدونم تاری در کل عکس ربطی به کثیفی سنسور نداره معمولا کثیفی نقاطع تیره ای رو عکس ظاهر میشه نه در تمام عکس به یک نسبت ، در مورد تمیز کردن هم حتی استفاده از کیت مخصوص این کار که گران هم هست توسط شخص غیر حرفه ای استفاده نشه بهتره تا چه برسه به الکل !!!!!!نهایت کاریکه میتونین خودتون انجام بدید تمیز کردن با دمنده (blower ) هست

كاربر آشنا m.salari آواتار ها
    تشکر کرده
    945

با سلام . یک سوال داشتم .
    چند زمانیه وقتی عکاسی می کنم تصویر LCD خود دستگاه تصاویر را با کنتراست و نور متفاوتی از تصویر اصلی رو به من نشون می ده و در کامپیوتر تصاویر نور بیشتر و کنتراست کمتر دارند . در این مدت نه سیستم کامپیوترم نسبت به قبل تغییر کرده و نه تنظیمات نور LCD دوربین . ممنون می شم راهنمایی کنید ( نوع دوربین Canon 450D)
    « مـهدا سـالاری »

من گره خواهم زد ، چشمان را با خورشيد ، دل ها را با عشق ، سايه ها را با آب ، شاخه ها را با باد . . .

صفحه 38 از 319 نخستنخست ... 28 34 35 36 37 38 39 40 41 42 48 88 138 ... آخرینآخرین