صفحه 37 از 319 نخستنخست ... 27 33 34 35 36 37 38 39 40 41 47 87 137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 361 تا 370 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

ghz
    ghz آنلاین نیست
    كاربر همراه ghz آواتار ها
    تشکر کرده
    1403

سلام و خسته نباشید:
    یه سوال دارم: من علاقه مند به عکاسی نجومی و ثبت رد ستارگان هستم، با یک لنز 55-18 کانن کار می کنم، چند روز پیش که رفته بودیم برای ثبت بعد از اتمام کار دیدم که ثبت من لرزش داره و در بعضی از شات ها عدم فکوس نمی دونم چرا، از سه پایه و محکمی آن و دوربین مطمئنم، اون شب هم اصلا وزش باد نداشتیم دوربین هم جایی نبود که کسی کنارش رد بشه یا به دوربین بخوره، خلاصه نمی دونم چرا ؟ یکی از دوستان فروم فرمودند ممکنه از لرزش گیر لنز باشه در ثبتهای بعدی اون رو خاموش کردم ولی یک بار کار خوب شد ولی بار بعد دوباره همون مشکل لرزش و در بعضی از شات ها عدم فکوس رو دارم، راهنمایی کنید خوسحال می شم.
    غلام حسین زارع -(Instagram + Telgeram)

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

اصولا ! وقتی دوربین بر روی سه پایه قرار می گیرد لرزه گیر باید خاموش شود و روشن بودن لرزه گیر بر روی سه پایه یک اشتباه بسیار بسیار بد و یک عمل غیر فنی است.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

نقل قول نوشته اصلی توسط ghz نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید:
    یه سوال دارم: من علاقه مند به عکاسی نجومی و ثبت رد ستارگان هستم، با یک لنز 55-18 کانن کار می کنم، چند روز پیش که رفته بودیم برای ثبت بعد از اتمام کار دیدم که ثبت من لرزش داره و در بعضی از شات ها عدم فکوس نمی دونم چرا، از سه پایه و محکمی آن و دوربین مطمئنم، اون شب هم اصلا وزش باد نداشتیم دوربین هم جایی نبود که کسی کنارش رد بشه یا به دوربین بخوره، خلاصه نمی دونم چرا ؟ یکی از دوستان فروم فرمودند ممکنه از لرزش گیر لنز باشه در ثبتهای بعدی اون رو خاموش کردم ولی یک بار کار خوب شد ولی بار بعد دوباره همون مشکل لرزش و در بعضی از شات ها عدم فکوس رو دارم، راهنمایی کنید خوسحال می شم.
    باید در نظر داشته باشید که بهترین فوکوس برای عکاسی نجومی لزوما تا اخر چرخش لنز نیست. با توجه به اینکه نمیتوان برای فوکوس روی ستاره ها از اتوفوکوس استفاده کرد فوکوس دستی دقیق مهم است. با کمی سعی و خطا میتوانید نقطه بهینه را روی لنزتان پیدا کنید که معمولا یک ذره مانده به فوکوس بی نهایت روی لنز است. مسئله دیگر حرکت زمین است که مطئن هستم مد نظر داشته اید که هر سرعت شاتری بیش از یک ثانیه رد خطی اجرام اسمانی را دارد. اگر از mirror lock up استفاده کنید باز هم بهتر است چون خود برگشت شاتر و حرکت ایینه هم لرزشهایی جزیی ایجاد میکند. سه پایه محکم هم اهمیت دارد. در ضمن در صورتی که از ریموت استفاده نمیکنید دکمه شاتر را دست فشار ندهید بلکه از تایمر 2 یا 5 ثانیه استفاده کنید.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

نقل قول نوشته اصلی توسط madjidm نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    به تازگی در عکسها لکه هایی تکرار شونده دیدم که همیشه ثابت هستند
    ابتدا فکر کردم شاید لنز کثیف بوده ولی با تعویض لنزها هم این لکه ها از بین نرفتند
    نکته اینه که در نور کم مثلا دیافهای بسته هم این لکه ها بهتر دیده میشوند
    آیا سنسور کثیف شده؟
    البته محل دقیق این لکها دوطرف بالای تصویره
    ممنون میشم اگر توضیحی و راه حلی بفرمایین
    نکته دیگر اینه که من در زمان عکاسی بارها و بارها لنزها رو عوض میکنم و خودم شک در کثیف شدن سنسور دارم
    لطفا اگر موردی به نظرتون میرسه بفرمایین
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

ghz
    ghz آنلاین نیست
    كاربر همراه ghz آواتار ها
    تشکر کرده
    1403

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian نمایش پست ها
    باید در نظر داشته باشید که بهترین فوکوس برای عکاسی نجومی لزوما تا اخر چرخش لنز نیست. با توجه به اینکه نمیتوان برای فوکوس روی ستاره ها از اتوفوکوس استفاده کرد فوکوس دستی دقیق مهم است. با کمی سعی و خطا میتوانید نقطه بهینه را روی لنزتان پیدا کنید که معمولا یک ذره مانده به فوکوس بی نهایت روی لنز است. مسئله دیگر حرکت زمین است که مطئن هستم مد نظر داشته اید که هر سرعت شاتری بیش از یک ثانیه رد خطی اجرام اسمانی را دارد. اگر از mirror lock up استفاده کنید باز هم بهتر است چون خود برگشت شاتر و حرکت ایینه هم لرزشهایی جزیی ایجاد میکند. سه پایه محکم هم اهمیت دارد. در ضمن در صورتی که از ریموت استفاده نمیکنید دکمه شاتر را دست فشار ندهید بلکه از تایمر 2 یا 5 ثانیه استفاده کنید.
    جناب غفاری عزیز ممنونم از راهنمایی شما

اما تمام موارد فوق و لازم را رعایت نموده ام، به نظرم می آید که لنز مشکل داشته باشد سوال من هم این است.
    غلام حسین زارع -(Instagram + Telgeram)

كاربر آشنا arzm آواتار ها
    تشکر کرده
    441

با سلام
    مي خواستم بدونم آيا شركت ايده آل دوربين و لنزي رو كه از خارج كشور خريداري بشه بيمه و گارانتي مي كنه؟ اگر جواب بله است لطفا شرايطش رو ذكر كنيد.
    ممنون.

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

مثله اینکه کسی نیست جواب مارو بده
    اگه دوربین بیمه نداشته باشه یا تموم شده باشه چجوری میشه دوربین رو بیمه کرد؟؟!!
    دوربینم 5d MarKII هستش

ممنون
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1617

براحتی با بیمه سامان / ایده آل میشه بیمه کرد.
    2.5% هزینه دارد.اکثر فروشندگان دوربین هم فرم را دارن.
    وحید بیگدلی

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط madjidm نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    به تازگی در عکسها لکه هایی تکرار شونده دیدم که همیشه ثابت هستند
    ابتدا فکر کردم شاید لنز کثیف بوده ولی با تعویض لنزها هم این لکه ها از بین نرفتند
    نکته اینه که در نور کم مثلا دیافهای بسته هم این لکه ها بهتر دیده میشوند
    آیا سنسور کثیف شده؟
    البته محل دقیق این لکها دوطرف بالای تصویره
    ممنون میشم اگر توضیحی و راه حلی بفرمایین
    نکته دیگر اینه که من در زمان عکاسی بارها و بارها لنزها رو عوض میکنم و خودم شک در کثیف شدن سنسور دارم
    دوست عزیزم
    با سلام وپوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    دوست عزیز اشکالی را که اعلام کردید به علت کثیف بودن صفحه حسگر شمااست
    بخش فنی تعمیرگاه مرکزی و ایده ال دوربین اماده است به صورت کاملا رایگان نسبت به شتشو صفحه حسگر و همچنین سرویس کامل دوربین -به روز رسانی نرم افزار -رفع پیکسل سوخته -وضیعت تعدادشاتر وهمچنین اعلام وضیعت کلی دوربین به صورت کاملا رایگان انجام وضیعت کند
    لطفا در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی مراجعه تا نسبت به موارد بالا سریعا انجام شود
    با تشکر بخش فنی

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط arzm نمایش پست ها
    با سلام
    مي خواستم بدونم آيا شركت ايده آل دوربين و لنزي رو كه از خارج كشور خريداري بشه بيمه و گارانتي مي كنه؟ اگر جواب بله است لطفا شرايطش رو ذكر كنيد.
    ممنون.
    دوست عزیزم

پوزش مرا بابت تاخیر ارسال پاسخ بپذیرید

دوست عزیز چنانچه دوربین ولنز شما اکبند باشد شرکت ایده ال فقط با دریافت 2.5 درصد از قیمت کل دوربین محصولات شما را به مدت 1سال در کلیه موارد خسارتی از جمله ضربه -شکست -نوسات برق وحتی سرقت بیمه وتا مبلغ 85 در صد خسارت پرداخت می نمایید
    کارشناسان ایده ال دوربین پس بازدید نسبت به بیمه حضوری اقدامات لازم را به عمل می اورند
    با تشکر قسمت بازرگانی ایده ال دوربین

صفحه 37 از 319 نخستنخست ... 27 33 34 35 36 37 38 39 40 41 47 87 137 ... آخرینآخرین