صفحه 39 از 319 نخستنخست ... 29 35 36 37 38 39 40 41 42 43 49 89 139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 381 تا 390 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط kholeno نمایش پست ها
    با سلام
    در دوربین G9 یکی از بستگان Liveview کار نمی کند و وقتی هم عکس گرفته می شود عکسی نمایش داده نمی شود در واقع در LCD جز اطلاعات دوربین و تنظیمات آن چیز دیگری نمایش داده نمی شود اما عکسهای قبلی ذخیره شده در مموری را می توان دید. یک نکته دیگر هم اینکه وقتی گزینه Reset رو انتخاب کنم پیغام Busy می دهد!
    ممنون از راهنمایی
    دوست عزیزم
    با عرض سلام وپوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    اشکالی را که اعلام کردید مربوط به عدم کارکرد قسمت دیافراگم است بدین معنی که قسمت دیافراگم دستگاه شما اجازه نمی دهد که تصویر CAMERA به روی LCD ثبت شود پس بنابراین شما نمیتوانید تصویری را ببینید .در قسمت پخش دستگاه شما می توانید به راحتی عکسهای قبلی را ببینید .
    در رابطه با بحث BUSY ایا شرایط اعلام شده بیشتر از 10ثانیه است اگر جواب مثبت است دستگاه شما دچار مشکل شده است
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی مراجعه تا بوسیله نرم افزار کلیه مشکلات اعلام وحل مشکل شود
    با تشکر بخش فنی کانن

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط th97f6 نمایش پست ها
    سلام بزرگوار
    يه دوربين فيلمي كانن 300v دارم كه بيشتر اوقات علاوه بر دوربين ديجيتالم همراهم. مدتي است كه چفت پلاستيكي درب پشتي آن كه پس از گذاشتن فيلم بايد بسته شود شكسته و من بيچاره با نوار چسب دربش را مي بندم.آيا مكاني هست كه قطعاتش را داشته باشد و راهنمايي نمايند. باتشكر
    دوست عزیزم سلام
    پوزش مرا بابت تاخیر ارسال پاسخ بپذیرید
    بله قفل درب دوربین کانن 300در بخش فنی موجود است
    در اولین فرصت به بخش فنی مراجعه تا به صورت حضوری (مخصوص اعضا محترم سایت )نسبت به تعویض اقدام شود
    با تشکر بخش فنی کانن
    WWW.TAMIR.IR

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Meghdari نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمي
    چند روزيه دوربينم (D90+18-105) مجموعه اي از اخطارها رو نشون ميده كه نتونستم دليلي براش پيدا كنم. توضيح اينكه:
    چند روز پيش يك فلاش نيسين Di622 براي دوربينم D90 خريدم و در روز اول با باطري قلمي معمولي حدود 150 شات بدن هيچ مشكلي باهاش عكس گرفتم و شب باطري شارژي هايي كه از صبح روي شارژ بودند رو گذاشتم داخل فلاش و باهاش 2 عكس ديگه هم گرفتم و آماده شدم برم براي عكس هاي بيشتر و وقتي در موقعيت قرار گرفتم ديدم دوربين هنگ كرده! در LCD بالايي دوربين و نشانگر نقاط فوكوس گيچ مي زنه و گاهي 11 نقطه و گاهي يكي نشون ميده و Err هم نشون داده ميشه... فلاش رو خاموش كردم و دوربين رو هم و فلاش رو خارج كردم و باطري دوربين رو هم در آوردم و باره جا زدم. ظاهره درست شد اما بعد يكي دو شات دوباره همين مشكل بروز مي كرد ، حدس زدم فلاش با دوربين ست نيست ولي جالب اين بود كه دوربين وقتي فلاش هم روش نبود گاهي اوقات گيج مي زد و حتي بعد از خاموش كردن دوربين، LCD بالايي خاموش نمي شد و ارور مي داد.گاهي ارور CHR در محل نمايش ظرفيت رم! كه با خاموش و روشن كردن و يا تعويض رم موقتي درست مي شد و گاهي نمايش Err و گاهي هم بدون نمايش هيچ اخطاري، اتوفوكوس از دست مي رفت ولي با تنظيم دستي عكس مي گرفت كه بايد لنز رو در مي آوردم و دوباره جا مي زدم كه درست بشه.
    گاهي هم اخطار L0 و نمايش F 90 ميداد.!
    و اخطار ثابت قضيه هم -- F بود كه برام طبيعي شده بود.
    بروز اين اخطارها هم به گونه اي نبود كه رفع نشه و حتي يك روز از صبح تا ظهر كه حدود 500 شات زدم 2-3 بار اخطار داد كه با درآوردن باطري و گاهي لنز برطرف مي شد.
    (دوربين هم ارديبهشت خريداري شده و گارانتي ايده آل داره)
    ببخشيد كه طولاني شد. متشكر و منتظرم
    دوست عزیزم
    با سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    تمام این اتفاقات در برنامه ADJ NIKON این اجازه را به ما که تنها نماینده نیکون در ایران هستیم می دهد تا تمام اتفاقات که در قبل -حال -اینده برای دوربین شما بوجود می اید را اعلام کنیم خواهشنمدم جهت اینکه اطلاعات اشتباه داده نشود در اولین فرصت به بخش فنی نیکون مراجعه تا کلیه موارد بوسیله نرم افزار چک واعلام وضیعت شود
    با تشکر بخش فنی نیکون
    WWW.TAMIR.IR

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

در اولین فرصت به بخش فنی نیکون مراجعه تا کلیه موارد بوسیله نرم افزار چک واعلام وضیعت شود
    متشكرم جناب قاسمي
    در تماسي كه با دفتر مركزي تعميرگاه داشتم يكي از همكاراتون گفتن دوربين بايد حداقل يك هفته اونجا بمونه تا درست بشه!
    من شهرستان هستم و امكان اينكه يك هفته هم بدون دوربين باشم برام نيست و ترجيح ميدم اگه امكانش باشه دوربين رو بيارم و حالا يكي دو روز بمونم تا تحويل بگيرم و برگردم. آيا امكان همچين كاري هست؟

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم

پوزش مرا بابت تاخیر ارسال پاسخ بپذیرید

دوست عزیز چنانچه دوربین ولنز شما اکبند باشد شرکت ایده ال فقط با دریافت 2.5 درصد از قیمت کل دوربین محصولات شما را به مدت 1سال در کلیه موارد خسارتی از جمله ضربه -شکست -نوسات برق وحتی سرقت بیمه وتا مبلغ 85 در صد خسارت پرداخت می نمایید
    کارشناسان ایده ال دوربین پس بازدید نسبت به بیمه حضوری اقدامات لازم را به عمل می اورند
    با تشکر قسمت بازرگانی ایده ال دوربین
    با سلام دوربینم باز شده گارانتیه ایده آل داره!

در ضمن من کرمان هستم و اینجا چجوری کارشناسانه شما قیمتشو برآورد میکنن؟!

ممنون کیشم پاسخمو بدین
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر آشنا m.salari آواتار ها
    تشکر کرده
    945

نقل قول نوشته اصلی توسط m.salari نمایش پست ها
    با سلام . یک سوال داشتم .
    چند زمانیه وقتی عکاسی می کنم تصویر LCD خود دستگاه تصاویر را با کنتراست و نور متفاوتی از تصویر اصلی رو به من نشون می ده و در کامپیوتر تصاویر نور بیشتر و کنتراست کمتر دارند . در این مدت نه سیستم کامپیوترم نسبت به قبل تغییر کرده و نه تنظیمات نور LCD دوربین . ممنون می شم راهنمایی کنید ( نوع دوربین Canon 450D)
    من همچنان منتظر پاسخ هستم ...
    « مـهدا سـالاری »

من گره خواهم زد ، چشمان را با خورشيد ، دل ها را با عشق ، سايه ها را با آب ، شاخه ها را با باد . . .

كاربر آشنا mohamad az آواتار ها
    تشکر کرده
    658

Unhappy اشکالات دی90

با سلام به خدمات ایده آل
    من یه رم 8 گیگ کینگ مکس کلاس 10 برا دی90 خریدم (تو این مدت چندین بار عکسها رو به کامپیوتر منتقل کردم)بعد از 2 ماه وقتی عکسهارو مرور میکردم یک سری خرابی تو عکسها دیدم بعد از اینکه برا آخرین بار میخواستم عکسها رو به کامپیوتر انتقال دهم عکسها منتقل نشد، لامپ مربوط به مموری روی بدنه روشن میموند ونهایتا با اخطار CHA متوجه خرابی رم شدم. یه رم sandisk گرفتم ولی حالا دوربین کار میکنه ولی اخطارهای گاه و بیگاه اعصابم رو خورد کرده مثل Err یا وقتی میخوای مثلاً سرعت شاتر رو تنظیم کنی سرعت شاتر بعضی موقع ها ثابته تو ویزور تغییر پیدا میکنه ولی عملا یه مقدار ثابت داره بعد از
    reset custom setting حل میشه کلا این اخطارها همیشگی نیست .
    مشکل دوربینم جدی هستش ؟چقدر هزینه داره(حدودی)؟اگه دیرتر برا تعمیر بیارم اشکالات بدتر نمیشه؟ممنون میشم جواب بدین.
    d90+18-105+Manfrotto 190XPROB+804Rc2+BENRO monopod

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Meghdari نمایش پست ها
    متشكرم جناب قاسمي
    در تماسي كه با دفتر مركزي تعميرگاه داشتم يكي از همكاراتون گفتن دوربين بايد حداقل يك هفته اونجا بمونه تا درست بشه!
    من شهرستان هستم و امكان اينكه يك هفته هم بدون دوربين باشم برام نيست و ترجيح ميدم اگه امكانش باشه دوربين رو بيارم و حالا يكي دو روز بمونم تا تحويل بگيرم و برگردم. آيا امكان همچين كاري هست؟
    دوست عزیزم محسن
    فکر می کنم شما به بخش فنی اعلام نکردید که دوربین در مرحله اول باید بوسیله نرم افزار چک شود
    لطفا در اولین فرصت به بخش فنی مراجعه تا شخصا به کار شما رسیدگی سریع شود
    با تشکر

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط walkman نمایش پست ها
    با سلام دوربینم باز شده گارانتیه ایده آل داره!

در ضمن من کرمان هستم و اینجا چجوری کارشناسانه شما قیمتشو برآورد میکنن؟!

ممنون کیشم پاسخمو بدین
    دوست عزیزم
    با سلام وپوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    لطفا به نماینده ما در کرمان اقای شیخ بهایی (لابراتور بهرنگ )مراجعه فرمایید
    با تشکر بخش فنی ایده ال دوربین -تعمیرگاه مرکزی دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط m.salari نمایش پست ها
    من همچنان منتظر پاسخ هستم ...
    دوست عزیزم مهدا
    پوزش من را بابت تاخیر ارسال پاسخ بپذیرید
    باید از شما سوال کنم ایا تنظیمات LCD حود را چک کرده اید
    اتفاقی را که شما اعلام کردید در دوربین کانن 450 اشکال معرفی شدهاز طرف کمپانی معظم کانن نیست,
    ولی می توانم این قول را به شما بدهم جنانچه بعد از تنظیمات انجام شده در منو دوربین چنانچه این اشکال رفع نشد در برنامه ADJ CANON این اشکال را برای شما رفع کنم وتنظیمات استاندارد به روی دوربین شما به صورت رایگان نصب شود
    با تشکر بخش فنی کانن /ایده ال دوربین

صفحه 39 از 319 نخستنخست ... 29 35 36 37 38 39 40 41 42 43 49 89 139 ... آخرینآخرین