صفحه 34 از 319 نخستنخست ... 24 30 31 32 33 34 35 36 37 38 44 84 134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 331 تا 340 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر همراه ghanbar آواتار ها
    تشکر کرده
    1809

نقل قول نوشته اصلی توسط fazel graphic نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت اساتید
    در یک جا خوندم که برای تعیین پیکسل سوخته درپوش لنز را بذارم و با ایزو 1600 یا بالاتر با مدت نوردهی 5 ثانیه عکس بگیرم و من هم اینکار رو کردم متاسفانه حدود 10 یا 15 پیکسل سوخته که چند تاش قرمز و چند تاش هم به رنگ آبی بود پیدا کردم. میخواستم بدونم که آیا تو این حجم مگاپیکسل دوربینم (550D) این تعداد طبیعیه یا نه؟
    برای رفع این مشکل باید چه کنم؟ اگه ببرم نمایندگی به صورت رایگان این مشکل حل میشه یا نه ؟ آیا دوربین باید اونجا بمونه یا سرپایی رسیدگی میکنن ؟
    ببخشید سئوالاتم زیاد شد.
    با تشکر از راهنمایی شما اساتید
    یا علی
    دوست عزيز

اگر پست اول را بخوانيد بيشتر پاسخ ها در اين بخش توسط آقاي قاسمي پاسخ داده خواهد شد كه سوابق كاري ايشان براي همه روشن است . سئوال هاي را هم كه دوستان در تاپيك مطرح مي كنند نياز به دانش و تجربه كاري و تخصص در اين زمينه مي باشد . اگر شما هنوز به جواب خود نرسيده ايد كمي شكيبا باشيد تا به يك نتيجه مطلوب برسيد براي نمونه مشكل آپديت دوربين 7D هنوز بدون جواب مانده است در صورتيكه بسياري از دوستان در همين انجمن از همين دوربين استفاده مي كنند ولي طي مدت اين چند وقت كه اين مشكل مطرح شد روزانه سيل عظيمي از كنايه و .. نشد كه "پس پاسخ ما چه شد زود جواب دهيد" همگان منتظر هستيم اگر هم كسي صبر ندارد به آدرس تعميرگاه مركزي مراجعه كند و حضوري و با صرف هزينه حداقل 2 ساعت وقت و اياب و ذهاب به نتيجه زودتر برسد.

1 - در مورد پيدا كردن پيكسل سوخته راه ها بسيار زياد است يكي آن است كه شما فرموديد.
    2- اگر پيكسل ها شما را اذيت مي كنند مي توانيد با خواندن دفترچه راهنماي دوربين خود بر اين مشكل تا حدود غلبه كنيد.
    3- هيچگونه استانداري تا آنجا كه من مي دانم براي تعداد پيكسل سوخته وجود ندارد .
    4- دوربين شما گارانتي داشته باشد بله رايگان درست خواهد شد.
    5- اگر سر تعميرگاه خلوت باشد بله سر پايي برايتان درست خواهند كرد كه اين بعيد است چون تعداد مراجعين زياد است و با توجه به شناختي كه از دوستان بخصوص آقاي قاسمي دارم مطمئن هستم كاري را سر سري انجام نخواهد داد بنابراين شما فرض بر اين قرار بدهيد كه دوربين شما بايد دو روز كاري در تعميرگاه باشد.

در صورت داشتن سئوال و ابهام مي توانيد از نشاني زير استفاده نمايئد.
    اميد وار هستم كه پاسخ خود را گرفته باشيد

ghz
    ghz آنلاین نیست
    كاربر همراه ghz آواتار ها
    تشکر کرده
    1403

پیش فرض پاسخ سوالات شما در مورد مشكلات فني دوربينتان توسط بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

با سلام

بنده یه کانن 50d دارم با نور های روشن و سفید مشکل داره، در نورهای زیاد وثل روز رنگ های سفید اوراکسپوز می شن. می خواستم ببینم که مشکلش چیه؟ بایدبستریش کنیم یا سرپایی خوب می شه

ممنون می شم راهنمایی کنید
    غلام حسین زارع -(Instagram + Telgeram)

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

پیش فرض سلام

یکی از دوستام یک کنون S3IS داره که مدتیه وقتی میخواد زوم کنه دوربین خودبخود خاموش میشه لنز هم جمع میشه میره سر جاش . یکی اینکه این چه ایرادیه و دیگه اینکه اگه بخواد برای تعمیر باید کجا ببره و البته تخفیفی هم که به بچه های فروم میدیدو چطوری باید بگیره .
    ارادتمند شما

كاربر آشنا majid-ms آواتار ها
    تشکر کرده
    497

Lightbulb پاسخ به سئوالات

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز ،

برای کسانی که با آقای قاسمی آشنا نشده باشند امکان ندارد به درستی قضاوت کنند در اینمورد ، همین که آقای قاسمی وقت قیمتی خود را جهت خواندن این سئوالات میگذارند از بزرگمنشی و لطف ایشان حکایت میکند من میدانم که ایشان بسیار گرفتار و پر مشغله هستد هم از لحاظ کاری و هم از دیگر جهات زندگی.

دوستان لطف کنند سئوالاتی که در قسمتهای دیگر فروم پاسخ داده شده را دوباره مطرح نکنند و عاقلانه است در مواقعی که از خود شما کاری ساخته نیست و دوربین یا.. عیبی آورده که به این راحتی برطرف نمیشود به تعمیرگاه مراجعه کنید بهتر است و زودتر نتیجه میگیرید .

باتشکر .
    مجید اسماعیلی
    Canon EOS 40D / EF-s 15-85 IS USM / EF-S 18-55 IS / EF-S 55-250 IS
    / Speedlite 430EX II / LowPro 200AW

كاربر آشنا majid-ms آواتار ها
    تشکر کرده
    497

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    یکی از دوستام یک کنون S3IS داره که مدتیه وقتی میخواد زوم کنه دوربین خودبخود خاموش میشه لنز هم جمع میشه میره سر جاش . یکی اینکه این چه ایرادیه و دیگه اینکه اگه بخواد برای تعمیر باید کجا ببره و البته تخفیفی هم که به بچه های فروم میدیدو چطوری باید بگیره .
    ارادتمند شما
    ------------------
    در مواردی مشابه این من فکر میکنم باطری توان خود را از دست داده و امکان رساندن شدت جریان به اندازه حرکت دادن موتور لنز را ندارد بنابر این افت ولتاژ باعث خاموش شدن دوربین میشود .

به امید سلامتی ...
    ------------
    مجید اسماعیلی
    Canon EOS 40D / EF-s 15-85 IS USM / EF-S 18-55 IS / EF-S 55-250 IS
    / Speedlite 430EX II / LowPro 200AW

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض مشکل با 40d

یلام خسته نباشید
    من یک دوربین 40d کانن دارم وقتی رم رو میزارم ایرور میده فرمت هم نمی کنه با چند تا رم هم امتحان کردم درست نمیشه خواستم فریم ور رو آپ دیت کنم این پیام رو میده ((cf card containing firmware is rquired to update.cannot update.)) لطفن راهنمایی کنید.

كاربر آشنا Mehdi Ahmadi آواتار ها
    تشکر کرده
    389

سلام جناب قاسمی
    من یک لنز نیکون 55-VR 18دارم که بااینکه توی کیف بوده وزمین خورده ، سر لنز لق شده.لطف میکنید راهنمائی کنید؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

کمکم کنید لطفا"

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط M-Ahmadi نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمی
    من یک لنز نیکون 55-VR 18دارم که بااینکه توی کیف بوده وزمین خورده ، سر لنز لق شده.لطف میکنید راهنمائی کنید؟
    دوست عزیزم اقای احمدی
    بسیار فراوان از شما ودیگر دوستان که تاخیری در ارسال پاسخ بوجود امد پوزش می خواهم
    مشکلی را که اعلام فرمودید مربوط به خراب شدن بوشهای نگهدارنده بنام GUIDE ROLLER
    می باشد که سوپاپ اطمینان پوسته لنز شما می باشد که متاسفانه احتمالا یکی از انها شکسته است
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی مراجعه تا نسبت به تعویض احتمالی اقدام شود
    هزینه برای اعضا سایت 220000ریال ومئت تحویل 48ساعت می باشد
    با تشکر وپوزش فراوان
    بخش فنی تعمیرگاه مرکزی /ایده ال دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط artin_9131 نمایش پست ها
    یلام خسته نباشید
    من یک دوربین 40d کانن دارم وقتی رم رو میزارم ایرور میده فرمت هم نمی کنه با چند تا رم هم امتحان کردم درست نمیشه خواستم فریم ور رو آپ دیت کنم این پیام رو میده ((cf card containing firmware is rquired to update.cannot update.)) لطفن راهنمایی کنید.
    دوست عزیزم سلام وپوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    ایا دوربین شما در حال حاضر کار می کند
    لطفا کارت CF را خارج کنید ایا عملیات دوربین شما فعال است
    به نظر می رسد که قسمت کارت خوان دوربین شما دچار اسیب شده است وبه همین خاطر عملیاتCF انجام وظیفه نمیکند
    ایا همین طور است منتظر پاسخ شما هستم
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

صفحه 34 از 319 نخستنخست ... 24 30 31 32 33 34 35 36 37 38 44 84 134 ... آخرینآخرین