صفحه 75 از 319 نخستنخست ... 25 65 71 72 73 74 75 76 77 78 79 85 125 175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 741 تا 750 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

جناب قاسمي
    بنده ميخوام يه دوربين نيكون دي 90 كاركرده بگيرم . آيا امكانش هست شنبه مزاحم حضرتعالي بشم و به وسيله نرم افزارهاي تخصصي نيكون چك كنيد و نتيجه تست را به بنده اعلام فرماييد.
    باتشكر

كاربر همراه
    تشکر کرده
    542

سلام
    برای چهارمین بار متاسفانه این رینگ جدید هم که گذاشتید وا رفت ! واقعا دیگه خسته شدم ازش. اصلا 2 ساعت هم چسبش دوام نیاورد. امکان تعویض لنز هست ؟ هم گارانتی ایده آل و هم گارانتی نیکو نگرش رو داره . حالا اگر صلاح میدانید بنده حاضرم مبلغ بیمه رو هم پرداخت کنم و لنز نو تحویل بگیرم

با تشکر
    ویرایش توسط calligrapher : Thursday 18 August 2011 در ساعت 11:47
    محمد سعدی

كاربر آشنا AM-128 آواتار ها
    تشکر کرده
    57

با سلام خدمت اقاي قاسمي

من ميخوام دوربينم رو براي چك پيش شما بياورم آيا امكانش هست؟البته گارانتي دوربين تمام شده
    چك كردن دوربين چقدر زمان و هزينه ميبره؟(دوربي سالم هست فقط ميخوام يه بررسي بشه اگر اشكالي بود مشخص بشه)
    با تشكر از شما

كاربر جديد sasan_m آواتار ها
    تشکر کرده
    25

با عرض سلام خدمت آقای قاسمی . من یک دوربین canon powershot s3 is دارم که یک دفعه از دستم زمین خورد و با وجود این حدود دو سال کار کرده ولی اخیرا بعد از مدتی خاموش شدن ها موقع زوم کردن کلا دیگه دوربین روشن نمیشه یعنی روشن میشه کمی صدای تق تق موتور لنز میاد اما لنز از جای خود حرکت نمی کنه و نهایتا پیغام error lens روی ال سی دی ظاهر میشه و دوربین خاموش میشه . به نظر شما قابل تعمیره ؟ و به صرفه است ؟ ممنون .

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط calligrapher نمایش پست ها
    سلام
    برای چهارمین بار متاسفانه این رینگ جدید هم که گذاشتید وا رفت ! واقعا دیگه خسته شدم ازش. اصلا 2 ساعت هم چسبش دوام نیاورد. امکان تعویض لنز هست ؟ هم گارانتی ایده آل و هم گارانتی نیکو نگرش رو داره . حالا اگر صلاح میدانید بنده حاضرم مبلغ بیمه رو هم پرداخت کنم و لنز نو تحویل بگیرم

با تشکر
    دوست عزیزم سعدی
    خیلی متاسف هستم
    در هر صورت من منتظر تصمیم گیری شما هستم اصل بیمه +کارتن ولوازم دیگر را اورده تا بلافاصله نسبت به پرداخت خسارت اقدام شود
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط AM-128 نمایش پست ها
    با سلام خدمت اقاي قاسمي

من ميخوام دوربينم رو براي چك پيش شما بياورم آيا امكانش هست؟البته گارانتي دوربين تمام شده
    چك كردن دوربين چقدر زمان و هزينه ميبره؟(دوربي سالم هست فقط ميخوام يه بررسي بشه اگر اشكالي بود مشخص بشه)
    با تشكر از شما
    با سلام وتشکر از شما
    بله مشکل خاصی نیست منتظر شما هستم
    تمامی موارد به روزسانی سرویس دوربین ووضیعت شاتر ودوربین به صورت کاملا رایگان انجام می شود وبه صورت رایگان است

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط پارسا نمایش پست ها
    جناب قاسمي
    بنده ميخوام يه دوربين نيكون دي 90 كاركرده بگيرم . آيا امكانش هست شنبه مزاحم حضرتعالي بشم و به وسيله نرم افزارهاي تخصصي نيكون چك كنيد و نتيجه تست را به بنده اعلام فرماييد.
    باتشكر
    سلام اقای پارسا
    منتظر شما دوست عزیز هستم

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan_m نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت آقای قاسمی . من یک دوربین canon powershot s3 is دارم که یک دفعه از دستم زمین خورد و با وجود این حدود دو سال کار کرده ولی اخیرا بعد از مدتی خاموش شدن ها موقع زوم کردن کلا دیگه دوربین روشن نمیشه یعنی روشن میشه کمی صدای تق تق موتور لنز میاد اما لنز از جای خود حرکت نمی کنه و نهایتا پیغام error lens روی ال سی دی ظاهر میشه و دوربین خاموش میشه . به نظر شما قابل تعمیره ؟ و به صرفه است ؟ ممنون .
    با سلام
    صدای اعلام شده از طرف شما مربوط به عدم عملکرد درست قسمت زوم است متاسفانه براثر ضربه قسمت optical unit lens دچار مشکل شده است وباعث شده است سیستم
    دوربین دچار اخطار در کار بشود
    در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین ویا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام شود
    در ضمن حتما اعلام فرمایید از اعضا محترم سایت عکاسی هستید خواهشمندم در سایت عکاسی (مربوط به سرویس جهت اعضا محترم )ثبت نام کنید تا فقط از شما مبلغ یدکی دریافت شود

كاربر جديد meysam آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام تقریبا 2 سال میشه که 7D دارم .همه چیز عالیه . منتها یه چند وقته احساس میکنم عکسها کمی فلو هست . قبلا وقتی روی عکس 100% زوم میکردم کاملا شفاف بود اما الان وقتی زوم میکنی عکس فلو هست . ایراد کجاست ؟ یه دفعه دوربین رو ریست هم کردم . آیا سنسور کثیف شده یا .... ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    بودن یا نبودن . . . .

كاربر فعال behzad_milad آواتار ها
    تشکر کرده
    2201

با سلام
    دوروزپیش بعداز اینکه مموری تازه ای که خریده بودم رو از روی دوربین دراوردم دوربین پیغام خطایی به این صورت برایم نمایش داد

cannot format memory card card
    may be defective I
    nsert another card

با خارج کردن مموری هم اشاره می کرد که مموری Lock هست و این پیغام رو درحالی نمایش می داد که اصلا مموری داخل دوربین نبود .

memory card is locked slide lock to write position

ولی با وارد کردن دوباره مموری همه چیز درست کارمی کرد ولی با خارج کردن مموری دوربین اصلا کارنمی کرد و فقط تنظیمات و این خطا رو نمایش می داد .

با وجود آپدیت فریمور دوربین و ریست کلی و فورمت مموری باز هم مشکل حل نشد ، حتی باطری رو به مدت چهار پنج ساعت از دوربین خارج کردم .
    مموری روهم عوض کردم اما بازهم پیغام خطا وجود داشت .

فکر کنم مشکل از کارت خوان دوربین باشد . (دوربین D5000 Nikon می باشد )
    لطفا دراین زمینه مرا راهنمایی کنید .

صفحه 75 از 319 نخستنخست ... 25 65 71 72 73 74 75 76 77 78 79 85 125 175 ... آخرینآخرین