صفحه 71 از 319 نخستنخست ... 21 61 67 68 69 70 71 72 73 74 75 81 121 171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 701 تا 710 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

سلام جناب قاسمی
    لنز Canon 70-200 f/4 is من در حادثه ای آسیب دید و برای استفاده از خدمات بیمه اون رو در تاریخ 90/3/21دفتر میدان هفت تیر ایده ال بردم.(شماره قبض 15000)
    مدتی زمان برد تا اعلام کردند که لنز قابل تعمیر نیست و باید به بیمه بره که خسارتش رو بگیرم.
    چندین بار تاریخی به من اعلام شد ولی وقتی در تاریخ اعلام شده تماس میگرفتم میگفتند که نه خبری نیست و باید صبر کنید.
    آخرین بار به من گفتند که مبلغ خسارت لنز شما با چکهای تاریخ 5 مرداد میاد و شما ششم تماس بگیرید برای دریافت خسارت.
    ششم تماس گرفتم که گفتند مسئولش خانم ... نیستند و شما 8هشتم تماس بگیرید.
    هشتم زنگ زدم ولی خانم مسئول کلا حرف قبلی رو نفی کردند و گفتند چنین چیزی نگفتند و من آخر این هفته تماس بگیریم تا مشخص بشه که تازه چه مبلغی قرار هست برای خسارت پرداخت بشه!در مورد تاریخ پرداخت هم چیزی نگفتند!
    در پاسخ سوال من هم که گفتم تو تبلیغات شرکت اعلام شده بود که 85% مبلغ بیمه به عنوان خسارت پرداخت میشه فرمودند که اینطور نیست و بیمه 70 تا 85% مبلغ بیمه رو (احتمالا هر چقدر که خوششون بیاد) رو به عنوان خسارت پرداخت میکنند!
    از اونجا که این لنز وسیله کار من هست و به شدت بهش نیاز دارم ممنون میشم پیگیری بفرمایید.

با تشکر
    ویرایش توسط M.Mobin : Monday 1 August 2011 در ساعت 13:21
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه djmehdi_67 آواتار ها
    تشکر کرده
    1433

با عرض سلام خدمت جناب قاسمی
    دوربین s2is رفع عیب شد و هزینه تمام شده ی 58 هزار تومان با تخفیف 38 هزار تومان تمام شد
    پست بابت تشکر از جناب قاسمی عزیز
    چیزی که امروز داری فردا از رده خارج است
    خودتان را برای برندها و محصولاتشان قیمه قیمه نکنید!/مهدی استیری/
    تجهیزات

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمی
    لنز Canon 70-200 f/4 is من در حادثه ای آسیب دید و برای استفاده از خدمات بیمه اون رو در تاریخ 90/3/21دفتر میدان هفت تیر ایده ال بردم.(شماره قبض 15000)
    مدتی زمان برد تا اعلام کردند که لنز قابل تعمیر نیست و باید به بیمه بره که خسارتش رو بگیرم.
    چندین بار تاریخی به من اعلام شد ولی وقتی در تاریخ اعلام شده تماس میگرفتم میگفتند که نه خبری نیست و باید صبر کنید.
    آخرین بار به من گفتند که مبلغ خسارت لنز شما با چکهای تاریخ 5 مرداد میاد و شما ششم تماس بگیرید برای دریافت خسارت.
    ششم تماس گرفتم که گفتند مسئولش خانم ... نیستند و شما 8هشتم تماس بگیرید.
    هشتم زنگ زدم ولی خانم مسئول کلا حرف قبلی رو نفی کردند و گفتند چنین چیزی نگفتند و من آخر این هفته تماس بگیریم تا مشخص بشه که تازه چه مبلغی قرار هست برای خسارت پرداخت بشه!در مورد تاریخ پرداخت هم چیزی نگفتند!
    در پاسخ سوال من هم که گفتم تو تبلیغات شرکت اعلام شده بود که 85% مبلغ بیمه به عنوان خسارت پرداخت میشه فرمودند که اینطور نیست و بیمه 70 تا 85% مبلغ بیمه رو (احتمالا هر چقدر که خوششون بیاد) رو به عنوان خسارت پرداخت میکنند!
    از اونجا که این لنز وسیله کار من هست و به شدت بهش نیاز دارم ممنون میشم پیگیری بفرمایید.

با تشکر
    دوست عزیزم
    با عرض سلام وتشکر از شما
    شخصا پیگیر کار شما خواهم شد
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط arzm نمایش پست ها
    آقای قاسمی عزیز سلام

می خواستم بدونم DVD آموزشی فارسی Nikon D7000 آماده شد یا نه؟

موفق باشید
    علی جان سلام
    پوزش مرا بابت تاخیر ارسال پاسخ بپذیرید
    فیلمهای سری نیکون اماده تحویل می باشد لطفا با اقای ازادگر تماس حاصل شود واعلام بفرمایید از اعضای سایت محترم عکاسی هستید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Herat-picture نمایش پست ها
    سلام آقای قاسمی
    فلاش canon 420EX دارم که چند روز پیش هنگام روشن کردن سرو صداهایی کرد (نشانه سوختن قطعات ) دود و بو های ناشی از سوختگی هم ................
    حالا فلاش روشن میشه و به حالت دستی عمل میکنه ولی بر روی دوربین با دوربین هماهنگ نیست فکر کنم در کل ETTL از کار افتاده
    لازم به ذکر است گرانتی و بیمه هم نداره
    آیا با این شرایط امکان درست شدن داره و اگر داره چقدر هزینه و زمان میبره؟

آیا شما در مشهد هم نمایندگی دارید
    دوست عزیزم با عرض سلام وتشکر از شما
    بله متاسفانه مدار کنترلسیستم تخلیه شما قطع شده است
    بله امکان تعویض قطعه وجود دارد .خواهشمندم در اولین فرصت نسبت به ارسال اقدام تا دقیقا اعلام وضیعت شود
    بخش تعمیرگاه مرکزی دوربین وایده ال دوربین در هیج نقطه ایران نماینده رسمی ندارد با کمال پوزش از شما

كاربر فعال khoddami آواتار ها
    تشکر کرده
    3111

سلام.
    فلاش 580 من روي زمين افتاد و الان با توجه به شارژ بودن و روشن بودن لامپ قرمز فلاش تخليه نميشه . خودم حدس ميزنم لامپش سوخته باشه ..شما تعميرات 580 رو انجام ميدين و چقدر طول ميكشه تا تعمير بشه ؟
    5DmarkII/70-200F4Lis/50f1.8/580II

كاربر فعال behzad_milad آواتار ها
    تشکر کرده
    2201

باسلام
    یکی از دوستان مدتیست به دنبال بایونت سونی هست .
    می خواستم بدانم ایا شما این بایونت را دارید یا میتوان این مورد را تهیه کرد ؟

قصد او از این کار تبدیل لنزهای دوربین هگزکتا برای استفاده در سونی الفا 850 است و ایا شما می توانید این کارراانجام دهید ،تقریبا یه چیزی شبیه این لینک

http://www.leitax.com/conversion/con...2.8/index.html

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام خدمت آقای قاسمی
    بر روی فوکوس اسکرین دوربین بنده (5D II) یک خط کوچک افتاده و قصد تعویض آنرا دارم. در تماسی که با همکاران بخش تعمیرات شرکت شما داشتم، هزینه تعمیر بالائی را به نسبت قیمت جهانی این قطعه، تعویض آسان و هزینه ای که جنابعالی در نمایشگاه عکاسی به بنده اعلام فرمودید، را اظهار نمودند.
    با سپاس فراوان و تشکر از همکاری که با دوستان سایت عکاسی دارید، لطفا بنده را راهنمائی کنید.

عاملی

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط khoddami نمایش پست ها
    سلام.
    فلاش 580 من روي زمين افتاد و الان با توجه به شارژ بودن و روشن بودن لامپ قرمز فلاش تخليه نميشه . خودم حدس ميزنم لامپش سوخته باشه ..شما تعميرات 580 رو انجام ميدين و چقدر طول ميكشه تا تعمير بشه ؟
    با عرض سلام وپوزش در تاخیر پاسخ
    بله در بخش تعمیرگاه مرکزی دوربین یا شرکت ایده ال دوربین تعمیرات فلاش انجام می شود
    به نظر میرسد قسمت تخلیه فلاش شما دچار مشکل شده است این اشکال از ان جا منشا گرفته است که در موقعی که فلاش شما جریان در ان برقرار بوده است دچار ضربه شده - است واحتمالا سیستم تخلیه دچار اتصال شده است .خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین یا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تانسبت به راه اندازی اقدام شود
    خواهشمندم حتما اعلام فرمایید از اعضا محترم سایت عکاسی هستید .مدت تحویل فلاش 72می باشد
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دورین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_milad نمایش پست ها
    باسلام
    یکی از دوستان مدتیست به دنبال بایونت سونی هست .
    می خواستم بدانم ایا شما این بایونت را دارید یا میتوان این مورد را تهیه کرد ؟

قصد او از این کار تبدیل لنزهای دوربین هگزکتا برای استفاده در سونی الفا 850 است و ایا شما می توانید این کارراانجام دهید ،تقریبا یه چیزی شبیه این لینک

http://www.leitax.com/conversion/con...2.8/index.html

دوست عزیز با سلام وتشکر از شما
    در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال دوربین طبق تعهدات اخلاقی به کمپانی های معظم امکان فروش قطعات ولوازم یدکی امر غیر ممکن است .
    لذا خواهشمنداست با مراجعه حضوری و همراه داشتن دستگاه مذکور نسبت به نصب بایونت سونی در این مراکز اقدام نمایید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

صفحه 71 از 319 نخستنخست ... 21 61 67 68 69 70 71 72 73 74 75 81 121 171 ... آخرینآخرین