صفحه 7 از 35 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 341
Like Tree382تشکر

موضوع: فلاشهای Yongnuo

كاربر جديد
    تشکر کرده
    47

اساتید محترم من یه سوال داشتم.
    از انجاییی که من خیلی حرفه ای نیستم اما علاقه شدید به عکاسی دارم میخواستم یک فلاش با هزینه متوسط تهیه کنم.
    دوربینم 600D canon هست و wireless trigger داره ( اگر اشتباه میکنم تصحیح فرمایید) یعنی بدون خرید تجهیز اضافی میتونه فلاشی رو که این امکان رو داره trigg کنه بدون اینکه فلاش به بادی متصل باشه.
    1- میخواستم بدونم این فلاش YN560 II این کار رو برای من انجام میده؟ Yongnuo YN-560 II YN560II Flash Speedlight/Speedlite | YongNuo photo equipment online store
    2- این فلاش TTL نداره یعنی من چه چیزی رو از دست میدم؟
    3- با حدود همون قیمت میتونم فلاش YN-467 II رو بخرم که TTL هم داره اما یکسری امکانات مثل دیسپلی رو از دست میدم به نظرتون کدوم بهتره؟ Yongnuo YN-467 II YN467 II Flash Speedlight/Speedlite | YongNuo photo equipment online

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooryash نمایش پست ها
    اساتید محترم من یه سوال داشتم.
    از انجاییی که من خیلی حرفه ای نیستم اما علاقه شدید به عکاسی دارم میخواستم یک فلاش با هزینه متوسط تهیه کنم.
    دوربینم 600D canon هست و wireless trigger داره ( اگر اشتباه میکنم تصحیح فرمایید) یعنی بدون خرید تجهیز اضافی میتونه فلاشی رو که این امکان رو داره trigg کنه بدون اینکه فلاش به بادی متصل باشه.
    1- میخواستم بدونم این فلاش YN560 II این کار رو برای من انجام میده؟ Yongnuo YN-560 II YN560II Flash Speedlight/Speedlite | YongNuo photo equipment online store
    2- این فلاش TTL نداره یعنی من چه چیزی رو از دست میدم؟
    3- با حدود همون قیمت میتونم فلاش YN-467 II رو بخرم که TTL هم داره اما یکسری امکانات مثل دیسپلی رو از دست میدم به نظرتون کدوم بهتره؟ Yongnuo YN-467 II YN467 II Flash Speedlight/Speedlite | YongNuo photo equipment online
    در مورد دوربین مطمئن نیستم اما به هر حال این مدل فلش (فلاش!؟) wireless trigger رادیوی نداره. برای این شما باید یک wireless trigger هم خریداری کنید. اما شما به صورت slave میتونید از این فلش بصورت off camera استفاده کنید. به این صورت که فلش نور فلاش روی روربینرا تشخیص میدهد و همزمان ... (fire) میشود. اتفاقا این مدل در نور روز که معمولا مشکل وجود دارد ملکرد خیلی خوبی دارد.
    در فلش های TTL دوبار فلش زده میشود و از روی نور سنجی نور فلش اول قدرت فلش دوم محاسبه میشود و عکس نهایی با فلش دوم ثبت میشود. ولی در حالت منوال شما باید قدرت فلاش را تنظیم کنید.
    Pooryash تشکر می‌کند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    در مورد دوربین مطمئن نیستم اما به هر حال این مدل فلش (فلاش!؟) wireless trigger رادیوی نداره. برای این شما باید یک wireless trigger هم خریداری کنید. اما شما به صورت slave میتونید از این فلش بصورت off camera استفاده کنید. به این صورت که فلش نور فلاش روی روربینرا تشخیص میدهد و همزمان ... (fire) میشود. اتفاقا این مدل در نور روز که معمولا مشکل وجود دارد ملکرد خیلی خوبی دارد.
    در فلش های TTL دوبار فلش زده میشود و از روی نور سنجی نور فلش اول قدرت فلش دوم محاسبه میشود و عکس نهایی با فلش دوم ثبت میشود. ولی در حالت منوال شما باید قدرت فلاش را تنظیم کنید.
    ممنون.
    مگر معنی جمله زیر این نسیت که خودش wireless trigger داخلی داره.
    c), Slave function ( S1, S2 mode):
    You just can use YN-460 and YN-460 II in indoor and at a very weak light, but for YN-560 II, you can use it in outdoor environment, and the wireless triggering distance is as around 15m.
    http://www.yongnuostore.com/product/...edlight_canon/

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

ممنون.
    مگر معنی جمله زیر این نسیت که خودش wireless trigger داخلی داره.
    c), Slave function ( S1, S2 mode):
    You just can use YN-460 and YN-460 II in indoor and at a very weak light, but for YN-560 II, you can use it in outdoor environment, and the wireless triggering distance is as around 15m.
    Yongnuo YN-560 II YN560II Flash Speedlight/Speedlite | YongNuo photo equipment online store
    بله اساسا wireless trigger است اما رادیویی نیست. اگر اشتباه نکنم دوربین شما radio wireless trigger داخلی دارد یعنی میتونه فلشهایی که سیستم رادیویی دارند را فعال کند. اما سیستم این فلش نوری است. وقتی شما فلش را روی مد S1 میگذارید نور فلش اصلی را تشخیص میدهد و فلش میزند. این یعنی اینکه شما عملا به یک فلش master هم نیاز دارید که میتواند فلش popup دوربین باشد. youngnuo مدلهایی که radio wirless باشند هم دارد میتوانید از آنها یکی ابتیاع کنید.
    obsidiyan و Pooryash تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    بله اساسا wireless trigger است اما رادیویی نیست. اگر اشتباه نکنم دوربین شما radio wireless trigger داخلی دارد یعنی میتونه فلشهایی که سیستم رادیویی دارند را فعال کند.
    به نظرم 650D رادیو تریگر دارد. به نظرم 600ِD برای فلاش سیستم Wireless نوری هم ندارد (60D دارد)
    ارادت
    Pooryash تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    به نظرم 650D رادیو تریگر دارد. به نظرم 600ِD برای فلاش سیستم Wireless نوری هم ندارد (60D دارد)
    ارادت
    ممنون داریوش خان تو توضیحات دوربین نوشته:
    Flash modes Auto, Manual, Integrated Speedlite Transmitter (wireless)

یعنی حتما برای زدن فلاش به صورت مجزا از دوربین فلاش روی دوربین هم باید بزنه؟

تشکر کرده
    20782

ممنون داریوش خان تو توضیحات دوربین نوشته:
    Flash modes Auto, Manual, Integrated Speedlite Transmitter (wireless)

یعنی حتما برای زدن فلاش به صورت مجزا از دوربین فلاش روی دوربین هم باید بزنه؟
    در 60D که سیستم وایرلس با شلیک فلاش سرخود دوربین، به فلاش های Slave هم اطلاعات TTL را ارسال می کند و هم فرمان شلیک می دهد (البته به صورت Pre Flash و قبل از باز شدن شاتر). ولی در منو در بخش تنظیمات Flash در دوربین های 600D دوستان، من گزینه Wireless ندیدم. به نظرم گزینه wireless ندارد ولی مطمئن نیستم.
    ارادت
    Pooryash تشکر می‌کند.

كاربر همراه Asri آواتار ها
    تشکر کرده
    5552

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    در 60D که سیستم وایرلس با شلیک فلاش سرخود دوربین، به فلاش های Slave هم اطلاعات TTL را ارسال می کند و هم فرمان شلیک می دهد (البته به صورت Pre Flash و قبل از باز شدن شاتر). ولی در منو در بخش تنظیمات Flash در دوربین های 600D دوستان، من گزینه Wireless ندیدم. به نظرم گزینه wireless ندارد ولی مطمئن نیستم.
    ارادت
    درود
    600D هم wireless دارد .
    Dariush Chegini و Pooryash تشکر می‌کنند.
    You can take the boy out of Suffolk, but you can't take Suffolk out of the boy

كاربر جديد
    تشکر کرده
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط Asri نمایش پست ها
    درود
    600D هم wireless دارد .
    خوب اساتید محترم حالا با توجه به این میشه جواب سوالاتمو بدید.

با توجه به قیمت این فلش ها برای دوربین من (منظورم ارزش نسبت به قیمت هست) کدوم رو ترجیح میدید؟

http://www.yongnuostore.com/topic-yo...ash-for-canon/

لطفا مقایسه برای زیر 100 دلار ها باشه.

تشکر کرده
    20782

خوب اساتید محترم حالا با توجه به این میشه جواب سوالاتمو بدید.

با توجه به قیمت این فلش ها برای دوربین من (منظورم ارزش نسبت به قیمت هست) کدوم رو ترجیح میدید؟

Yongnuo Flash for Canon

لطفا مقایسه برای زیر 100 دلار ها باشه.
    به نظر من 560 EX می تونواند بهترین انتخاب باشد. ضمناً اگر برای شما امکان پذیر است که به قیمت های نوشته شده در سایت خرید کنید و مقدور باشد، ممنون می شوم که یکی هم برای من بخرید (فلاش مخصوص کنون).
    ارادتمند
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Monday 17 December 2012 در ساعت 10:25
    Pooryash تشکر می‌کند.

صفحه 7 از 35 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... آخرینآخرین