صفحه 8 از 35 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 341
Like Tree382تشکر

موضوع: فلاشهای Yongnuo

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

سلام
    هیچ کدام از فلاشهایی که نام بردید با سیستم وایرلس کنون یا نیکون کار نمی کند. مدلهای YN-568 و YN-565 ظاهرا با سیستم وایرلس کنون سازگار است. برای دیگر فلاشها شما یا باید از تریگر استفاده کنید یا در مد اسلیو، با استفاده از نور فلاش دیگری، آن را فعال کنید.
    Pooryash تشکر می‌کند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط kholeno نمایش پست ها
    سلام
    هیچ کدام از فلاشهایی که نام بردید با سیستم وایرلس کنون یا نیکون کار نمی کند. مدل YN-565 ظاهرا با سیستم وایرلس کنون سازگار است. برای دیگر فلاشها شما یا باید از تریگر استفاده کنید یا در مد اسلیو، با استفاده از نور فلاش دیگری، آن را فعال کنید.
    سلام
    به نظر می رسد حداقل 560EX قابلیت کار با وایرلس دوربین را داشته باشد:
    The YN-560EX is Yongnuo's new slave only TTL flash. It has been renamed from YN-EX600 flash to YN-560EX. This flash is a perfect companion for a modern camera with integrated TTL flash trigger, a ST-E2 or a TTL master flash providing infrared signals. An additional TTL trigger is not required. Because the flash is equipped with a manual hot shoe, one cannot use TTL if mounted on camera or with an additional radio flash trigger.
    Specification

AWLSUPPORTED FOR Nikon and Canon’s system: The YN-560EX can be triggered by 580EX II, SB-900/800/700, 7D/60D/600D, Nikon c-command and ST-E3, and flashes as TLL mode as well as M/Multi mode. To enjoy wireless TTL lighting, ratio control, as well as remote control of output level, you may only take a camera with built-in commander mode, and the YN-560EX.

ارادتمند
    Pooryash تشکر می‌کند.

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

داریوش جان من پست شما را ندیدم منظورم YN-467-8 و YN-560 بود
    Dariush Chegini و Pooryash تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر جديد
    تشکر کرده
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    به نظر من 560 EX می تونواند بهترین انتخاب باشد. ضمناً اگر برای شما امکان پذیر است که به قیمت های نوشته شده در سایت خرید کنید و مقدور باشد، ممنون می شوم که یکی هم برای من بخرید (فلاش مخصوص کنون).
    ارادتمند
    ممنون از راهنماییتون . ممکنه بتونم از آمازون سقارش بدم. اگر قطعی شد به شما هم اطلاع میدم. ( البته حدود 26-7 دلار فکر کنم هزینه فرستادن و مالیاتش میشه تو آمریکا) اما اگر بشه از این سایت گرفت کلا ارزونتر درمیاد اما این سایت مال چینه و اعتمادی بهش ندارم که آیا واقعا میفرسته ایران یا نه.
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

كاربر همراه milad2song آواتار ها
    تشکر کرده
    736

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooryash نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون . ممکنه بتونم از آمازون سقارش بدم. اگر قطعی شد به شما هم اطلاع میدم. ( البته حدود 26-7 دلار فکر کنم هزینه فرستادن و مالیاتش میشه تو آمریکا) اما اگر بشه از این سایت گرفت کلا ارزونتر درمیاد اما این سایت مال چینه و اعتمادی بهش ندارم که آیا واقعا میفرسته ایران یا نه.

یعنی شما واقعا قصد خرید از این سایت رو دارید؟
    فکر میکنید با این اوضاع اقتصادی و تحریم ها میفرستن به ایران؟
    الان اگه اینجا رو نگاه کنید میبینید که قیمت رو زده حدود 100 دلار
    خب دلاری اگه با قیمت امروز حساب کنیم 3100 تومن باشه
    میشه چیزی حدود 310000 تومن
    طبق چیزی هم که خودتون گفتین (در صورتی که امکان ارسال باشه و به دستون برسه) باید حداقل 40 تومن هم برای ارسالش هزینه کنید ....
    خب چه کاریه
    میتونید از اینجا با قیمت 295 هزارتومن خریداری کنید و خیالتون هم راحت باشه که 3 روز دیگه جلو خونتون تحویل بگیرید
    چون 550d رو همینطوری خریدم عرض کردم

اگه به اون راحتی که شما گفتین باشه که خود منم از آمازون میگیرم
    D.Daneshmand و Pooryash تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    47

ممنون از پاسخ شما. من بارها از دیجی کالا خرید کردم . اما مدلی که من میخوام YN560EX هست که تو ایران پیدا نکردم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط milad2song نمایش پست ها
    یعنی شما واقعا قصد خرید از این سایت رو دارید؟
    فکر میکنید با این اوضاع اقتصادی و تحریم ها میفرستن به ایران؟
    الان اگه اینجا رو نگاه کنید میبینید که قیمت رو زده حدود 100 دلار
    خب دلاری اگه با قیمت امروز حساب کنیم 3100 تومن باشه
    میشه چیزی حدود 310000 تومن
    طبق چیزی هم که خودتون گفتین (در صورتی که امکان ارسال باشه و به دستون برسه) باید حداقل 40 تومن هم برای ارسالش هزینه کنید ....
    خب چه کاریه
    میتونید از اینجا با قیمت 295 هزارتومن خریداری کنید و خیالتون هم راحت باشه که 3 روز دیگه جلو خونتون تحویل بگیرید
    چون 550d رو همینطوری خریدم عرض کردم

اگه به اون راحتی که شما گفتین باشه که خود منم از آمازون میگیرم

ممنون از پاسخ شما. من بارها از دیجی کالا خرید کردم . اما مدلی که من میخوام YN560EX هست که تو ایران پیدا نکردم.

دیجی کالا به YN468 رو داره که مدتهاست از رنج تولید خارج شده. من 600d(T3i) - کیف - لنز - باطری اضافه - شارژر اضافه - گریپ رو پارسال از آمازون خریدم و حداقا 30% برام ارزونتر دراومد.

البته آدرس تو آمریکا دادم

The YN-560EX can be triggered by 580EX II, SB-900/800/700, 7D/60D/600D
    ویرایش توسط Pooryash : Sunday 23 December 2012 در ساعت 11:13
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

كاربر همراه milad2song آواتار ها
    تشکر کرده
    736

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooryash نمایش پست ها

دیجی کالا به YN468 رو داره که مدتهاست از رنج تولید خارج شده. من 600d(T3i) - کیف - لنز - باطری اضافه - شارژر اضافه - گریپ رو پارسال از آمازون خریدم و حداقا 30% برام ارزونتر دراومد.

البته آدرس تو آمریکا دادم

The YN-560EX can be triggered by 580EX II, SB-900/800/700, 7D/60D/600D
    فکر کنم با کمی تحقیق و بررسی به همین 468 روی بیارید
    بازم اختیار با خودتونه

در مورد خرید پارسالتونم اگه در نهایت براتون به صرفه بوده که خب خیلی خوبه
    مبارکتون باشه
    Pooryash تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام به همه دوستان
    میخواستم yn468 رو بخرم. در سایت های خارجی که بررسی کردم به نظر میاد خازن این محصول مشکل داره و بعد از مدتی فلاش از کار میوفته. میخواستم بپرسم از دوستان که آیا کسی با این محصول کار کرده؟ همچین مشکلی دیده؟ آیا به عوض کردن خازن مشکل حل میشه؟ من فلاش رو برای کارهای off-camera لازم دارم و نیاز بخصوصی به ttl ندارم و بصورت manual میخوام ازش استفاده کنم. دوستان چی پیشنهاد میکنن؟ نگاهی هم به nissin 622II انداختم ولی اون هم زمان شارژ زیادی داره و هم قدرتش رو نمیشه کمتر از 1/32 تنظیم کرد و هم zoomش فقط روی دوربین کار میکنه. توی بازار تهران فلاشهای قدیمی پیدا میشه؟ مثل canon 420ez؟ ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی بفرمایند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    45

نقل قول نوشته اصلی توسط eiman نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    میخواستم yn468 رو بخرم. در سایت های خارجی که بررسی کردم به نظر میاد خازن این محصول مشکل داره و بعد از مدتی فلاش از کار میوفته. میخواستم بپرسم از دوستان که آیا کسی با این محصول کار کرده؟ همچین مشکلی دیده؟ آیا به عوض کردن خازن مشکل حل میشه؟ من فلاش رو برای کارهای off-camera لازم دارم و نیاز بخصوصی به ttl ندارم و بصورت manual میخوام ازش استفاده کنم. دوستان چی پیشنهاد میکنن؟ نگاهی هم به nissin 622II انداختم ولی اون هم زمان شارژ زیادی داره و هم قدرتش رو نمیشه کمتر از 1/32 تنظیم کرد و هم zoomش فقط روی دوربین کار میکنه. توی بازار تهران فلاشهای قدیمی پیدا میشه؟ مثل canon 420ez؟ ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی بفرمایند.
    سلام..من دارم این فلاشو..نسبتا زیادم ازش کار کشیدم..تا امروز که مشکلی نداشته.
    در مورد فلاشهای قدیمیم اگه بگردی تو بازار هست..شما که واسه off camera و manual میخوای اگه یه فلاش قوی با قبلیت تنظیم شدت نور پیدا کنی کاره همون yn468 واست میکنه و نیازی نداری فلاش ttl بخری.
    eiman تشکر می‌کند.

صفحه 8 از 35 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... آخرینآخرین