صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16
نمایش نتایج : از شماره 151 تا 153 , از مجموع 153
Like Tree225تشکر

موضوع: راهنمایی در مورد خرید فلاش های استودیویی

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط amirnew نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب. وقت همه دوستان گرامی بخیر. دوستان من یک راهنمایی کوچیک میخوام. ممنون میشم لطف کنید من رو راهنمایی کنید. من قصد دارم از فرشهای 4 و 6 متری عکس بگیرم..دوربین 80 d دارم. و اینکه از یک نفر فلاش استودیویی Godox qs 400 , Godox qs 600 رو خریداری کردم ..آیا با این 2 شاخه فلاش میتونم عکاسی از فرش رو انجام بدم یا با یک عدد هم میشه عکاسی کرد یا حتما باید 2 شاخه یا 3 شاخه شاخه فلاش باشه؟.چه نوع سافت باکس یا چتری رو باید برای نورپردازی خریداری کنم.آیا سافت باکس 80*120 گودکس یا 70*100 مناسب این کار هست؟ لطفا بفرمایید چه تجهیزاتی کلا برای عکاسی از فرش باید تهیه کنم که قیمتشم زیاد نشه. در حد خیلی معقول ؟ ممنون میشم اگر فقط اسم تجهیزات رو به من بفرمایید ؟ با تشکر و احترام????????????????
    درود
    نکته اول که لازم نبود سوال رو این همه تکرار کنید

ثانیا اینکه چه چیزی میخوتهید از فرش نشان دهید و دلیلتون برای نور پردازی از فرش چیست ، سوژه فقط خود فرش هستا ؟ تمام فرش در کادر باید باشد ؟ و....
    این سوالاتیست که باید از خود بپرسید و بسته به کارتون نورپردازی انجام بدهید و شاید با نور خورشید هم بتونید عکاسی کنید
    اینکه چه می خواهید در عکس نشان دهید و هدف شما چیست ابزار و روش شما رو تمشخص خواهد کرد
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض لوازم برای عکاسی تیلیغاتی از فرش

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    درود
    نکته اول که لازم نبود سوال رو این همه تکرار کنید

ثانیا اینکه چه چیزی میخوتهید از فرش نشان دهید و دلیلتون برای نور پردازی از فرش چیست ، سوژه فقط خود فرش هستا ؟ تمام فرش در کادر باید باشد ؟ و....
    این سوالاتیست که باید از خود بپرسید و بسته به کارتون نورپردازی انجام بدهید و شاید با نور خورشید هم بتونید عکاسی کنید
    اینکه چه می خواهید در عکس نشان دهید و هدف شما چیست ابزار و روش شما رو تمشخص خواهد کرد
    سلام. ممنون از اینکه جواب دادید. بله عکاسی از کل فرش هست و تمام فرش درون کادر قرار بگیره.و قصد دارم بدون نور خورشید عکس بگیرم دروم محیط بسته. و عکسهای تقریبا حرفه ای که برای فروش فرش . عکسهای تبلیغاتی. فقط لطف کنید بفرمایید که چه تعداد فلاش استودیویی با چه توانی؟ و چه تعداد سافت باکس با چه اندازه ای ؟ و چه لوازم دیگه ای باید تهیه کنم برای این کار؟ با تشکر و احترام

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط amirnew نمایش پست ها
    سلام. ممنون از اینکه جواب دادید. بله عکاسی از کل فرش هست و تمام فرش درون کادر قرار بگیره.و قصد دارم بدون نور خورشید عکس بگیرم دروم محیط بسته. و عکسهای تقریبا حرفه ای که برای فروش فرش . عکسهای تبلیغاتی. فقط لطف کنید بفرمایید که چه تعداد فلاش استودیویی با چه توانی؟ و چه تعداد سافت باکس با چه اندازه ای ؟ و چه لوازم دیگه ای باید تهیه کنم برای این کار؟ با تشکر و احترام
    درود
    من در این زمینه کار نکردم
    برا اساس تجربه بسته به دیاف انتخابی قدرت شما مهم هست اگر از دیاف های 10 تا 16 استفاده می کنید بهتر است از فلاش هایی با قدرت بالای 300 ژول استفاده کنید
    استفاده از سافت باکس ، کاسه یا هر مادیفایر دیگه بسته به این هست که چه نوری میخواهید نرم یا نور با شدت بالا
    ولی فکر کنم بهتر باشد از کاسه استفاده کنید یا مادی فایری که نور رو پپخش کنند مساحت کار شما زیاد هست سافت باکس ها نور رو محدود می کنند مگر از سافت باکس ها یا اکتاباکس های خیلی بزرگ استفاده کنید، البته می تونید بدون مادیفاید استفاده کنید برای نرم کردن نور پرده ای یا چیز های مشابه در مسیر نور قرار دهید
    برای چیدمان فکر میکنم با سه شاخه یک نور از روبه رو دو نور از بغل زاویه 45 که تمام مساحت فرش را پوشش بدهند این طور که متوجه شدم چون افکت خاصی نمی خواهید
    با دو نور هم می شود
    اگر به پس زمینه نخواهید نور پردازی کنید
    kiavash تشکر می‌کند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16