صفحه 6 از 16 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 153
Like Tree225تشکر

موضوع: راهنمایی در مورد خرید فلاش های استودیویی

كاربر همراه darkness_land آواتار ها
    تشکر کرده
    4944

ممنون از همه دوستان ، اما مدل خاصی رو معرفی نفرمودید ؟ PhotoFlex چطوره ؟ میشه راهنمایی بفرمایید با بودجه
    3 تومن یا کمی بیشتر چه چیزی میشه خرید ؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    208

بعضی از دوستان میگن که فلاش مارک خاصی رو امتحان می کنند بعد می خرند
    من یه ست فلاش 170 ژول دارم و فکر می کنم خوب نیست حالا میخوام بدونم اگه با فلاشی مثل پروفتو یا فومکس کره ای امتحان کنم عکسام چه جوری در میاد.
    این مواقع دوستان چی کار می کنند؟ باید کجا برم؟

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط darkness_land نمایش پست ها
    ممنون از همه دوستان ، اما مدل خاصی رو معرفی نفرمودید ؟ PhotoFlex چطوره ؟ میشه راهنمایی بفرمایید با بودجه
    3 تومن یا کمی بیشتر چه چیزی میشه خرید ؟
    فوتوفلكس الكي گرون هست.جين بي توي مدلهاي چيني بد نيست.
    يكماه پيش هدهاي ٣٠٠ ژولش حدود ٧٠٠ تومان بود.
    براي مدل گرونترش يك كنترل از راه دور هم قابل تهيه هست كه ميشه باهاش قدرت فلاشها رو كم زياد كرد.
    S&s هم توي فلاشهاي چيني بد نيست ظاهرا.ست ٣٠٠ ژول غير ميني حدود ٣تومان بايد باشه.
    BraveKnight و darkness_land تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    17

دوستان برای راه اندازی یک اتلیه کوچک نیاز به یک ست نور دارم ( 3 هد + 3 پایه نگه دارند نور + 3 سافت باکس + یک رادیو تریگر + یک اسنوت) فعلا برای یک سال تا اینکه جامون رو تعویض کنیم پیشنهاد دوستان چی هست ؟ هر چه طبعا قیمت پایین تر بهتر
    برند های همچون S&S آیا کیفیت مناسب دارند؟ از نظر کیفیت بین ورتا اس ان اس ویسکو کدوم کیفیت بالاتر دارند؟( از نظر کیفیتی برند متل رو خیلی تعریف اش رو شنیدم اما قیمت هاش بالاتر از برند های چینی بود و فکر نکنم بتونم اون قدر هزینه کنم)
    در انتخاب فلش با ژول های مختلف متاسفانه موندم!160 ژول 200 300 400! یکی از اساتید اگر راهنمایی ایم کنه ممنون میشم ( استفاده فقط ایندور و اتلیه فضای اتلیه هم کوچک هست)

باتشکر از راهنمایی دوستان عزیزم
    BraveKnight تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    395

من یه سوال کلی تر از اساتید دارم که فکر میکنم کار خیلی های دیگه هم راه میندازه و از سوالات مجدد جلوگیری میکنه،
    اول بگم که این تاپیک و تاپیک هر یک از برندهای فلش رو مطالعه کردم ولی خیلی از اطلاعات اونها به خاطر تغیرات قیمت و یا عدم وارد شدن محصولات دیگه مفید نیست.

و اما سوال من: اگه یه نفر خواسته باشه استودیو عکاسی راه اندازی کنه و از اونجایی که فلاش، هم مهم هست و هم عمری باید کار بده، خواسته باشه فلاش های استودیویی با کیفیت تهیه کنه، با توجه به بازار کنونی (موجودی کالا و متعلقات)، به ترتیب کیفیت، چه برند هایی رو معرفی میکنین(با کمی توضیحات لطفا)؟ (اگه لطف کنین قیمت تقریبی یه ست مثلا 500 ژول هر کدوم و نماینده فروشش توی ایران رو معرفی کنین کمک بزرگی میشه)

پیشاپیش از وقتی که میزارین ممنونم.
    BraveKnight تشکر می‌کند.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط yaghini نمایش پست ها
    من یه سوال کلی تر از اساتید دارم که فکر میکنم کار خیلی های دیگه هم راه میندازه و از سوالات مجدد جلوگیری میکنه،
    اول بگم که این تاپیک و تاپیک هر یک از برندهای فلش رو مطالعه کردم ولی خیلی از اطلاعات اونها به خاطر تغیرات قیمت و یا عدم وارد شدن محصولات دیگه مفید نیست.

و اما سوال من: اگه یه نفر خواسته باشه استودیو عکاسی راه اندازی کنه و از اونجایی که فلاش، هم مهم هست و هم عمری باید کار بده، خواسته باشه فلاش های استودیویی با کیفیت تهیه کنه، با توجه به بازار کنونی (موجودی کالا و متعلقات)، به ترتیب کیفیت، چه برند هایی رو معرفی میکنین(با کمی توضیحات لطفا)؟ (اگه لطف کنین قیمت تقریبی یه ست مثلا 500 ژول هر کدوم و نماینده فروشش توی ایران رو معرفی کنین کمک بزرگی میشه)

پیشاپیش از وقتی که میزارین ممنونم.
    سلام
    خواستم خودم جواب بدم،یادم افتاد قبلاً جواب نافذتر رو جناب قبادی در تاپیک دیگری داده بودند گشتم پیداش کردم براتون

فلاش های FOMEX

موفق باشید

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
    دوستان برای راه اندازی یک اتلیه کوچک نیاز به یک ست نور دارم ( 3 هد + 3 پایه نگه دارند نور + 3 سافت باکس + یک رادیو تریگر + یک اسنوت) فعلا برای یک سال تا اینکه جامون رو تعویض کنیم پیشنهاد دوستان چی هست ؟ هر چه طبعا قیمت پایین تر بهتر
    برند های همچون S&S آیا کیفیت مناسب دارند؟ از نظر کیفیت بین ورتا اس ان اس ویسکو کدوم کیفیت بالاتر دارند؟( از نظر کیفیتی برند متل رو خیلی تعریف اش رو شنیدم اما قیمت هاش بالاتر از برند های چینی بود و فکر نکنم بتونم اون قدر هزینه کنم)
    در انتخاب فلش با ژول های مختلف متاسفانه موندم!160 ژول 200 300 400! یکی از اساتید اگر راهنمایی ایم کنه ممنون میشم ( استفاده فقط ایندور و اتلیه فضای اتلیه هم کوچک هست)
    باتشکر از راهنمایی دوستان عزیزم

سینا جان اول اینکه قدرت فلاش رو با توجه به کاربرد و نیازت و باید تهیه کنی و خوب ابعاد استودیو هم توش موثره.
    اگر اینطور که میگی کوچیکه فضات و اصولا کارت هم پرتره باشه ( اگه صنعتی و تبلیغاتی کار کنی قدرت بیشتری لازم داری ) فکر می کنم حداقل رو روی 300 ژول بگذاری نه کمتر!. اگر می گفتی میخوای خونگی کار کنی مهم نبود شاید 200 هم مناسبت بود.

برندهای چینی اصولا در یک سطح هستند و فرق زیادی ندارند. در مورد کارایی و سخت جونی متل واقعا خوب جواب داده. ویسیکو هم رند بازاره و میتونی به جین بی هم فکر کنی. البته چند تا از دوستان از خرابی بی دلیلش ناراحت بودند.!

در آخر هم اینکه پیشنهاد میکنم حتما از یک برند و هر سه شاخه را به یک توان تهیه کنی توی کار خیلی راحت تر میتونی باهاشون کار کنی.
    سوال: چرا 3 تا سافت باکس؟! به بیوتی دیش بیشتر فکر کن!
    yaghoobi و BraveKnight تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط mo.ghadimi نمایش پست ها
    سینا جان اول اینکه قدرت فلاش رو با توجه به کاربرد و نیازت و باید تهیه کنی و خوب ابعاد استودیو هم توش موثره.
    اگر اینطور که میگی کوچیکه فضات و اصولا کارت هم پرتره باشه ( اگه صنعتی و تبلیغاتی کار کنی قدرت بیشتری لازم داری ) فکر می کنم حداقل رو روی 300 ژول بگذاری نه کمتر!. اگر می گفتی میخوای خونگی کار کنی مهم نبود شاید 200 هم مناسبت بود.

برندهای چینی اصولا در یک سطح هستند و فرق زیادی ندارند. در مورد کارایی و سخت جونی متل واقعا خوب جواب داده. ویسیکو هم رند بازاره و میتونی به جین بی هم فکر کنی. البته چند تا از دوستان از خرابی بی دلیلش ناراحت بودند.!

در آخر هم اینکه پیشنهاد میکنم حتما از یک برند و هر سه شاخه را به یک توان تهیه کنی توی کار خیلی راحت تر میتونی باهاشون کار کنی.
    سوال: چرا 3 تا سافت باکس؟! به بیوتی دیش بیشتر فکر کن!
    نظر خودم هم روی 300 ژول هست اما اگر مجبور باشم به هر ترتیب نمیدونم یعنی 200 اصلا جواب کار امون رو نمیده؟ ( میخواستم مثلا به جای خرید یک ست نور 300 ژول چنینی یک هد 300 و دو هد 200 برند متل بخرم) ولی خوب قیمت خوب فلش های چینی هم وسوسه کننده هست! مخصوصا برند های همچون nice و S&S !!!
    چون تو تاپیک که خودم اکثرا دوستان عنوان کرده بودند برای عکاسی پرتره قدی 200 ژول کم هست! حال نمیدونم نظر شما هم همین هست دو سافت باکس 300 و 200 به سمت سوژه قدی و یک نور 200 پشت سوژه برای بک کافی نیست؟!!
    تو برنامه ام خرید دو سافت باکس الزامی هست و یک اسنوت( از نور چتر خوشم نمیاد چتر نمیگیرم) . در مورد بیوتی دیش من خودم نور اش رو خیلی دوست دارم اما قیمت هاش رو دیدم تقریبا 2.5 برابر سافت باکس هست!
    درمورد سایز سافت باکس یا بیوتی دیش دوستان نظر دارند؟ برای عکاسی نیم تنه و قدی 80-120 و 30-90 جواب گو هست؟
    نور سافت باکس خیلی بیشتر من شخصه خوشم میاد ولی اشتباه سه تا زدم دو تا مد نظر ام هست
    BraveKnight تشکر می‌کند.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
    نظر خودم هم روی 300 ژول هست اما اگر مجبور باشم به هر ترتیب نمیدونم یعنی 200 اصلا جواب کار امون رو نمیده؟ ( میخواستم مثلا به جای خرید یک ست نور 300 ژول چنینی یک هد 300 و دو هد 200 برند متل بخرم) ولی خوب قیمت خوب فلش های چینی هم وسوسه کننده هست! مخصوصا برند های همچون nice و S&S !!!
    چون تو تاپیک که خودم اکثرا دوستان عنوان کرده بودند برای عکاسی پرتره قدی 200 ژول کم هست! حال نمیدونم نظر شما هم همین هست دو سافت باکس 300 و 200 به سمت سوژه قدی و یک نور 200 پشت سوژه برای بک کافی نیست؟!!
    تو برنامه ام خرید دو سافت باکس الزامی هست و یک اسنوت( از نور چتر خوشم نمیاد چتر نمیگیرم) . در مورد بیوتی دیش من خودم نور اش رو خیلی دوست دارم اما قیمت هاش رو دیدم تقریبا 2.5 برابر سافت باکس هست!
    درمورد سایز سافت باکس یا بیوتی دیش دوستان نظر دارند؟ برای عکاسی نیم تنه و قدی 80-120 و 30-90 جواب گو هست؟
    نور سافت باکس خیلی بیشتر من شخصه خوشم میاد ولی اشتباه سه تا زدم دو تا مد نظر ام هست

یک 300 و و دو تا 200 جوابگوی عکاسی پرتره خواهد بود.

لطفا فقط سولهای مربوط به موضوع را در تاپیک بپرسید در غیر این صورت پست شما و جوابهای بی ربط به تاپیک منتقل خواهند شد.
    sinaxex تشکر می‌کند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه
    تشکر کرده
    395

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad.abaee نمایش پست ها
    سلام
    خواستم خودم جواب بدم،یادم افتاد قبلاً جواب نافذتر رو جناب قبادی در تاپیک دیگری داده بودند گشتم پیداش کردم براتون

فلاش های FOMEX

موفق باشید
    ممنون از جوابتون، من این پست جناب قبادی رو دیده بودم، ولی خوب خیلی از اون برندها فک نکم به سادگی بشه داخل گیر آورد،

از طرفی من شهرستانم و نهایتا بتونم یه روزه برای خرید بیام تهران و واسه همین خواستم قبلش با بازار آشنا بشم.

تا حالا این برند ها رو پیدا کردم:

فومکس
    فوتوفلکس
    متل
    اس اند اس

نمیدونم هنسل هم پیدا میشه یا نه و قیمت تقریبیش چقدره؟

نمیدونم به ترتیب کیفیت نوشتم یا نه و اینکه آیا برند دیگه ای پیدا میشه یا نه؟

اما از دوستانی که تجربه دارن میخوام راهنمایی کنن، من خیلی گیج شدم، یه نفر میاد کلی تعریف متل میگه و یکی دیگه کلی از خرابی و تغیر کلوین اون، حتی اینکه فومکس تقریبا دو برابر فتوفلکس قیمت داره و آیا به همین اختلاف، اختلاف کیفیت هم داره؟

کلا اگه خودتون خواسته باشین یه بار دیگه تجهیزات بخرین چی میخرین؟ البته بودجه اگه کمتر از 6-7 تومن بشه بهتره

ببخشید پر حرفی کردم
    BraveKnight و ben163s تشکر می‌کنند.

صفحه 6 از 16 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... آخرینآخرین