صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16
نمایش نتایج : از شماره 151 تا 152 , از مجموع 152
Like Tree442تشکر

موضوع: Canon 600EX- RT

vahidshah
    Guest

روی کنون 80 و 70 دی تو تنظیمات فلش اکسترنال گزینه های ch (کانال )مربوط به استفاده ارتباط رادیوی هست ؟

میشه بدون تریگر با 80 دی بصورت رادیوی وصل شد؟چون در حالت اپتیکال در زوایایی نمیزنن

vahidshah
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Miri نمایش پست ها
    هشدار کانن در مورد فلاش های تقلبی !!!

اخیرا نسخه تقلبی این فلاش در شبکه های فروش آنلاین در سراسر دنیا دیده شده است که کانن را مجبور به موضع گیری نموده و روش شناخت نسخه های تقلبی از اصل را بیان کرده است :

اولین مورد مربوط می شود به طراحی مکانیزم اهرم قفل فلاش بر روی بدنه که در نسخه فیک (عکس سمت راست) تا انتها گسترش پیدا نمی کند !
    تفاوت بعدی در منوی تنظیمات شخصی (Custom Function) است که در عکس سمت راست طراحی متفاوت آن با نسخه اصلی دیده می شود

دوستان تمام این علایم تقلبی در 600 من وجود داره !!
    من قبلا مواردی که به شک مینداخت گاها خطاهایی در زدن فلاش یا ارتباط اوپتیکال بود.و مخصوصا سرعت لود بیشتر از 5 ثانیه ای /که باطری اگه شارزش معمولی باشه زمان لود طولانیه وموقع فول شارز معمولی هست.با چند بار خوندن این تاپیک و دفترچه هم نتونسته بودم مد نورسنجی مستقل فلاش که اسمش فکر کنم exm یا همچین هست پیدا کنم

به نظر تون ارزش نگه داشتن رو داره ؟نو 430 برام گرونه مخصوصا که ارتباط رایدیوی اهمیت خاصی برام نداره
    نگرانم بخاطر تقلبی بودن یهو کارنکنه
    با تجربه که شما داشتین /ایا همچین اتفاقی محتمله ؟ و پس بدم از یانگونو های 560 یا 685. 568 که ظاهرا رنج قیمتشون نزدیکه بگیرم ؟

صفحه 16 از 16 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16