صفحه 37 از 54 نخستنخست ... 27 33 34 35 36 37 38 39 40 41 47 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 361 تا 370 , از مجموع 535
Like Tree626تشکر

موضوع: فلاش براي دوربين هاي نيكون

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

نقل قول نوشته اصلی توسط smagoli نمایش پست ها
    میتونم بپرسم از چه جهت شما میفرمایید خوب نیست؟؟
    نسبت به قیمتش باز هم خوب نیست؟؟
    چند تا از دوستان در همین فروم این مدل قدیمی تر این فلش را داشتند و راضی بودند.

نظر دوستان دیگه چیه؟؟
    قیمتش خیلی مناسبه برای من.
    اگر کسی با این فلش کار کرده لطفا راهنمایی کنه.
    با تشکر

اولین مشکل احتمالی همخوانی با دوربین است. مثلاً ممکن است یک جا نوردهی خوب باشد در جای دیگر i-TTL درست حسابی کار نکند.
    کلاً اگر خیلی سر و کارتان با نورسنجی خودکار فلاش نیست، گزینۀ بدی نیست برای خرید.

به هر حال به میزانی که قیمت دارد می‌ارزد (البته تو ایران بالاتر هم هست) و جایگزین 100 درصدی برای فلاش‌های هم برند دوربین نیست.
    Anoosh-Em، smagoli و shahbazi تشکر می‌کنند.
    .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    62

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid نمایش پست ها
    اولین مشکل احتمالی همخوانی با دوربین است. مثلاً ممکن است یک جا نوردهی خوب باشد در جای دیگر i-TTL درست حسابی کار نکند.
    کلاً اگر خیلی سر و کارتان با نورسنجی خودکار فلاش نیست، گزینۀ بدی نیست برای خرید.

به هر حال به میزانی که قیمت دارد می‌ارزد (البته تو ایران بالاتر هم هست) و جایگزین 100 درصدی برای فلاش‌های هم برند دوربین نیست.
    مطمئنن نمیتونه جای فلش های هم برند دوربین با قیمتی معادل 6 برابر یا بیشتر رو بگیره!!
    این فلش در مقایسه با فلش های Nissin چگونه است؟؟
    چون من فعلا هیچجوره پول خرید یک فلش نیکون را ندارم. و با پولی که دارم فکر میکنم فقط بتونم از یانگ نیو و نایسن انتخاب کنم!!
    ایا این فلش حالتی که نور را با زوم تنظیم میکند دارد؟؟

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

امروز رفته بودم جایی فلش قیمت بگیرم، بهم Yongnuo YN-465 رو پیشنهاد کرد با قیمت 185

میخواستم بدونم کسی از دوستان در مورد این فلش اطلاعاتی داره؟؟
    من تجربه مستقیم ندارم ولی شنیده ام اگر در مدت کوتاه تعداد نسبتاً زیادی فلاش زده شود کلوین نور فلاش ثابت نمانده و به تدریج تغییر میکند.
    smagoli تشکر می‌کند.

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

اولاً اگر قصد خرید دارید به جای 465، 467 یا 468 (در صورت موجود بودن برای Nikonتان) را بگیرید؛ اختلاف قیمت کمی دارند.

دربارۀ زوم به مطلب زیر برخوردم تازه آنهم برای 467 نه 465:

The Nikon and the Canon version of the 467 differ in one point: while there is only auto zoom in the camera hot-shoe with the Canon version, you also find a manual zoom mode on the version for Nikon

در مقایسه با Nissin نمی‌دانم چقدر فرق دارند! یا اینکه اصلاً شاید فرق چندانی نداشته باشند. اما برای Off Camera و حالت M خیلی فکر نمی‌کنم تفاوت معناداری داشته باشند. البته بهتر است برای اطمینان دوستانی که تجربه عملی در استفاده از Nissin دارند نظر دهند.
    smagoli تشکر می‌کند.
    .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    62

اولاً اگر قصد خرید دارید به جای 465، 467 یا 468 (در صورت موجود بودن برای Nikonتان) را بگیرید؛ اختلاف قیمت کمی دارند.

دربارۀ زوم به مطلب زیر برخوردم تازه آنهم برای 467 نه 465:

در مقایسه با Nissin نمی‌دانم چقدر فرق دارند! یا اینکه اصلاً شاید فرق چندانی نداشته باشند. اما برای Off Camera و حالت M خیلی فکر نمی‌کنم تفاوت معناداری داشته باشند. البته بهتر است برای اطمینان دوستانی که تجربه عملی در استفاده از Nissin دارند نظر دهند.
    اگر گرفتنم قطعی شد، از همین دی جی کالا مدل 467 را میگیرم

منظور از زوم دستی برای دوربین های نیکون این است که مثلا اگر فوکال پوینت بر روی 45mm بود، بر روی فلش تنظیمی وجود دارد که باید اون رو روی 45 تنظیم کنیم؟؟

راستش من هنوز با فلش کار نکردم!! تنظیم خودکار TTL فکر میکنم برام مهم باشه!!

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

شاید هزاران نفر در دنیا باشند که از فلاشهای third party استفاده می کنند و راضی هستند اما به نظر من اگر کسی نیاز به TTL دارد به جز Canon و Nikon فکر فلاش دیگری نباشد.
    Amir Mohebi، A_Maddah، masoudrejae و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

اگر گرفتنم قطعی شد، از همین دی جی کالا مدل 467 را میگیرم

منظور از زوم دستی برای دوربین های نیکون این است که مثلا اگر فوکال پوینت بر روی 45mm بود، بر روی فلش تنظیمی وجود دارد که باید اون رو روی 45 تنظیم کنیم؟؟

راستش من هنوز با فلش کار نکردم!! تنظیم خودکار TTL فکر میکنم برام مهم باشه!!
    قبل از خرید از سایتهای اینترنتی حتما بهشون زنگ بزن که مطمئن شی موجود دارن و قیمت همونه و گر نه پول رو دادی و از جنس خبری نیست و باید تماس بگیری که بقیه پول رو بریزی یا به علت عدم موجودی پولتون رو پس بگیرین.
    masoudrejae و smagoli تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط kholeno نمایش پست ها
    شاید هزاران نفر در دنیا باشند که از فلاشهای third party استفاده می کنند و راضی هستند اما به نظر من اگر کسی نیاز به TTL دارد به جز Canon و Nikon فکر فلاش دیگری نباشد.
    فلاش هاي نايسين (حداقل Di 866 MK II) به طور كامل TTL , E TTL II و i TTl را پشتيباني مي كنند (هم روي دوربين و هم به صورت وايرلس) سيستم زوم فلاش هم با زوم دوربين كار مي كند (باز هم وايرلس و هم روي دوربين).
    smagoli، Vahid و Rouzbeh_Fakuri تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا hamed.asl آواتار ها
    تشکر کرده
    228

سلام بیشترین اختلاف توی کیفیت ساخته و گاید نامبر تا حدودی....نیسن واقعا از نظر ساخت سر تر از Yongnuo هست اما قیمتشم دو برابره تقریبا...من نیسن دارم 622 مارک 2 کاملا راضی ام ازش...تا حالا تو مد TTl هم اشتباهی ازش ندیدم(به ندرت توی مواقعی ک از انعکاس روی سقف و در و دیوار استفاده بشه ممکنه کمی نتیجه درست نباشه ک دلیل بیشتر به زاویه ای ک ما تنظیم کردیم بر میگرده تا فلش.)ولی اگه الان بخوام دوباره فلاش بگیرم مطمعنا 866II رو انتخاب میکنم ک کفشک فلزی داره و کلی امکانات بیشتر(با SB900 مقایسه میشه معمولا!)
    اما کفشک مدل 622II پلاستیکه... Yongnuo تا اونجا ک من دیدم و یادمه کفشک فلزی داره مدل 467 اما مطمئن نیستم..ولی کیفیت ساخت و درز بندیش خیلی بده نسبت به نیسن ،که بازم به قیمتش اگر توجه کنیم میبینیم که منطقیه و می ارزه به قیمتش ...

این سایت هم یه سر برن و ری ویو هارو بخون خیلی میتونه مفید باشه:Camera Flash Reviews for Speedlites from Yongnuo, Nikon, Nissin, Metz, Canon, Vivitar and Sunpak /

این ری ویوی 467 :
    http://speedlights.net/2010/09/10/yo...edlite-review/

پایینترین سطح رو داره فکر میکنم ،اما نیسن مدل 866II و 622II هر دو از بهترینها هستن...

http://speedlights.net/wordpress/wp-...TTL_082911.gif

در نهایت بودجه شما و اینکه چه کاری میخواید انجام بدید با فلش تعیین میکنه که کدوم مدل کافیه براتون...

موفق باشید
    ویرایش توسط hamed.asl : Tuesday 15 May 2012 در ساعت 18:58
    masoudrejae، aidin594، smagoli و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    تجهیزات : دوربین

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    62

دوستان جایی رو میشناسن که مدل YN-468 II برای نیکون رو داشته باشه؟؟ قیمتش چقدره؟؟

صفحه 37 از 54 نخستنخست ... 27 33 34 35 36 37 38 39 40 41 47 ... آخرینآخرین