صفحه 39 از 97 نخستنخست ... 29 35 36 37 38 39 40 41 42 43 49 89 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 381 تا 390 , از مجموع 962
Like Tree1242تشکر

موضوع: فلاش تریگر

كاربر فعال king4 آواتار ها
    تشکر کرده
    3583

از نظر ظاهری کاملا مثل نمونه کنونی هست.
    چقدر خوب میشد که با آپدیت کردن firmware همون رادیو تریگرهای TTL که برای Canon قبلا ساخته بود تبدیل به نیکون میشد! شاید هم بشه ولی از نظر اقتصادی فکر کردن کار درستی نیست!

کد:
    http://www.pocketwizard.com/products/transmitter_receiver/minitt1-nikon/
    http://www.pocketwizard.com/products/transmitter_receiver/flextt5-nikon/
    vbigdeli، mreza1001، Rouzbeh Ehsani و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    گالری عکس بهنام صفرزاده
    Nikon D600, Nikkor 24-70, Nikkor 70-200 VR II, Nikon SB-900, Nikon SB-800 2x

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

با سلام
    مدتی هست که قصد خرید رادیو فلاش برای فلاش هایم دارم که پس از تحقیقات به دو گروه رادیو فلاش رسیدم ( از رادیو فلاش های چینی هم کمی دلسرد شدم ، برای استفاده معمول پاسخگو هستند ولی برای کاربری که زیاد دست به فلاش می بره کمی مشل ساز می شود )

فلاش های در حال حاضر من
    ex 580 II
    Alien bees B800
    و در اینده همراه همین رادیو فلاش ها Einstein 640

1. پاکت ویزارد
    از محصولات این شرکت باید دو عدد tt5 + یک عدد tt1 + یک عدد AC3 ( برای کنترل فلاش ها از روی دوربین ) + یک عدد AC9 ( رابط کنترل کننده Alien Bees ) + یک عدد powerMC2 برای فلاش Einstein640 ( که هنوز وارد بازار نشده )

قیمت تقریبی حدود 860-870 دلار

2. محصولات Alien Bees
    1. یک عدد Cyber Commander + دو عدد رادیو فلاش CSRB+ + یک عدد رادیو فلاش CSXCV

قیمت تقریبی حدود 390 دلار

متاسفانه منابع زیادی از امکانات فرستنده و فلاش متر الین بیز دردسترس نیست

شماره یک قابلیت سینک کردن فلاش های الین بیز تا 1/4000 ثانیه را فراهم می اورد و نیز فلاش 580 هم قابلیت کنترل از روی فرستنده را دارد و نیز قابلیت TTL با دیگر فلاش ها از مزایای این پک می باشد ولی قیمت دوبرابر می باشد

گزینه دو قیمت مناسبی در بر دارد و اکانات زیادی برای کنترل فلاش های الین بیز در دسترس می گذارد ولی برای فلاش های کنون یک تریگر ساده می باشد و نیز در سایت الین بیز صحبتهایی از سینک کردن 1/4000 کرده ولی متن مناسبی پیدا نکردم

خوسحال میشوم اگه دوستان راهنمایی کنند

كاربر همراه Mehrdad Benabbas آواتار ها
    تشکر کرده
    1521

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid Moradi نمایش پست ها
    شماره یک قابلیت سینک کردن فلاش های الین بیز تا 1/4000 ثانیه را فراهم می اورد و نیز فلاش 580 هم قابلیت کنترل از روی فرستنده را دارد و نیز قابلیت TTL با دیگر فلاش ها از مزایای این پک می باشد ولی قیمت دوبرابر می باشد
    سلام حمید

من 4تا Pocketwizard Plus II میخواهم بگم برام از اون ور بخرن. کدومیک از این امکاناتی که گفتی را از دست میدم؟
    و کلا چه امکاناتی با این پک خواهم داشت؟
    مهرداد بن عباس

5D mark II + BG-E6 / 15 f2.8 fisheye / 24-70 f2.8 L / 70-200 f2.8 IS L II / 50 f1.8 / 580 EX II / 4x PW Plus II / Manfrotto 7302YB & 055XPROB + 303SPH

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad Benabbas نمایش پست ها
    سلام حمید

من 4تا Pocketwizard Plus II میخواهم بگم برام از اون ور بخرن. کدومیک از این امکاناتی که گفتی را از دست میدم؟
    مهرداد جان با خرید plus II فقط یک تریگر ساده داری و امکانات خاصی در اختیار نداری ، تنها مزیت این تریگر ها عملکرد دقیق و مطمئن آنها و کار در شرایط سخت می باشد
    سیستم سینک فلاش ها هم همانند تریگر های دیگر می باشد و خبری از Control TL نیست
    Mehrdad Benabbas تشکر می‌کند.

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

PW برای AlienBees نیز کنترل خودکار TTL فراهم می‌کند؟
    king4 تشکر می‌کند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر همراه MH.Rahmani آواتار ها
    تشکر کرده
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan نمایش پست ها
    PW برای AlienBees نیز کنترل خودکار TTL فراهم می‌کند؟
    بله اما برای اتصال به AlienBees نیاز به آداپتور AC9 دارید.
    همچنین برای کنترل Manual قدرت فلاش ها، باید از AC3 ZoneController استفاده کنید که روی تریگرها نصب میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad Benabbas نمایش پست ها
    سلام حمید

شرمنده که وسط صحبت می‌پرم!
    یک مدت روی اینکه چه Setup ای برای تریگرهای پاکت ویزارد خوبه تفکراتی کردم و به این نتیجه رسیدم که اگر میخواید مجموعه‌ای از Plus II ها تهیه بکنید، حتما حتما به همراهش یک Flex TT5 هم تهیه کنید.
    اینطوری میتونید حدود یک استاپ سریعتر از سرعت سینک عادی تون شاتر بزنید.
    همچنین چون ماژول Flex گیرنده هم داره، از این یک استاپ بالاتر میتونید موقع فعال کردن دوربین از راه دور هم استفاده کنید. (نسبت به Mini TT1)
    تازه باتری AA هم میخوره! همیشه خوبه این اتفاق.
    خلاصه این بهترین Setup تریگر، بدون TTL خواهد بود به نظر من.
    nmroshan، Saeed.gh.sh، Hamid Moradi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Owning: Canon EOS 7D + EF-S 15-85 IS USM + EF-S 10-22 USM + Manfrotto (Bogen) 055CXPRO4 + Manfrotto 322RC2 Ballhead + Lowepro Primus AW Black + Tamrac Aero SpeedPack85

كاربر جديد
    تشکر کرده
    291

نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Rahmani نمایش پست ها
    بله اما برای اتصال به AlienBees نیاز به آداپتور AC9 دارید.
    همچنین برای کنترل Manual قدرت فلاش ها، باید از AC3 ZoneController استفاده کنید که روی تریگرها نصب میشه.

شرمنده که وسط صحبت می‌پرم!
    یک مدت روی اینکه چه Setup ای برای تریگرهای پاکت ویزارد خوبه تفکراتی کردم و به این نتیجه رسیدم که اگر میخواید مجموعه‌ای از Plus II ها تهیه بکنید، حتما حتما به همراهش یک Flex TT5 هم تهیه کنید.
    اینطوری میتونید حدود یک استاپ سریعتر از سرعت سینک عادی تون شاتر بزنید.
    همچنین چون ماژول Flex گیرنده هم داره، از این یک استاپ بالاتر میتونید موقع فعال کردن دوربین از راه دور هم استفاده کنید. (نسبت به Mini TT1)
    تازه باتری AA هم میخوره! همیشه خوبه این اتفاق.
    خلاصه این بهترین Setup تریگر، بدون TTL خواهد بود به نظر من.
    با سلام ، مي‌تونم خواهش كنم در مورد قسمت مشخص شده يكم توضيح به من ناشي بدين
    يك سوال ديگه هم داره و اون اينكه اگر بخواهيم بريم تو حالت TTl باز فكر مي‌كنيد بجاي mini TT1 روي دوربين بهتره از flex TT5 استفاده كرد و چرا ؟ بسيار ممنونم از اساتيد و دوستان خوب

كاربر همراه MH.Rahmani آواتار ها
    تشکر کرده
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudndr نمایش پست ها
    يك سوال ديگه هم داره و اون اينكه اگر بخواهيم بريم تو حالت TTl باز فكر مي‌كنيد بجاي mini TT1 روي دوربين بهتره از flex TT5 استفاده كرد و چرا ؟ بسيار ممنونم از اساتيد و دوستان خوب
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudndr نمایش پست ها
    خیلی ممنون از سایت که 10 خط نوشته‌ام پرید!!
    ...
    کوتاه میگم ایندفعه!
    شما اگر یکی از دستگاه های پاکت ویزارد روی دوربینتون باشه، با هرکدوم از دستگاه های دیگه میتونین بهش دستور شلیک دوربین رو بدید.
    اما Mini از این قاعده مستثنی است. چون تنها پاکت‌ویزاردیه که فقط فرستنده است ولی گیرنده نیست.
    (البته توی مدلهای جدید میگم. حالا نگید Plus I دو مدل داشت و اینا! :دی)
    از طرفی، تریگر های TTL پاکت ویزارد هم به شما حداقل یک استاپ شاتر بیشتر میدن.
    پس اگر بخواید از این یک استاپ شاتر استفاده کنید و دوربینتون رو هم از راه دور کنترل کنید، مجبورید از Flex TT5 استفاده کنید. چون هم فرستنده است و هم گیرنده.
    فرقی هم نمیکنه با چی بهش دستور بدید.
    علاوه بر این دلیل بالا،
    من مطمئن نیستم، اما چون Flex آنتن سر بالا داره، منطقا باید آنتن دهی بهتری نسبت به Mini داشته باشه. هرچند که پاکت ویزارد بردشون رو یکی نوشته.
    باطری رو هم که گفتم.
    همین دیگه!
    ولی خودمونیم Mini واقعا ظاهر جالبتری داره!

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid Moradi نمایش پست ها
    با سلام
    مدتی هست که قصد خرید رادیو فلاش برای فلاش هایم دارم که پس از تحقیقات به دو گروه رادیو فلاش رسیدم ( از رادیو فلاش های چینی هم کمی دلسرد شدم ، برای استفاده معمول پاسخگو هستند ولی برای کاربری که زیاد دست به فلاش می بره کمی مشل ساز می شود )

فلاش های در حال حاضر من
    ex 580 II
    Alien bees B800
    و در اینده همراه همین رادیو فلاش ها Einstein 640

1. پاکت ویزارد
    از محصولات این شرکت باید دو عدد tt5 + یک عدد tt1 + یک عدد AC3 ( برای کنترل فلاش ها از روی دوربین ) + یک عدد AC9 ( رابط کنترل کننده Alien Bees ) + یک عدد powerMC2 برای فلاش Einstein640 ( که هنوز وارد بازار نشده )

قیمت تقریبی حدود 860-870 دلار

2. محصولات Alien Bees
    1. یک عدد Cyber Commander + دو عدد رادیو فلاش CSRB+ + یک عدد رادیو فلاش CSXCV

قیمت تقریبی حدود 390 دلار

متاسفانه منابع زیادی از امکانات فرستنده و فلاش متر الین بیز دردسترس نیست

گزینه دو قیمت مناسبی در بر دارد و اکانات زیادی برای کنترل فلاش های الین بیز در دسترس می گذارد ولی برای فلاش های کنون یک تریگر ساده می باشد و نیز در سایت الین بیز صحبتهایی از سینک کردن 1/4000 کرده ولی متن مناسبی پیدا نکردم

خوسحال میشوم اگه دوستان راهنمایی کنند
    راستی!
    من نظرم اینه که به هر شکل یک عدد TT5 تهیه کنید و هر تریگر دیگه‌ای رو روش نصب کنید.
    اینطوری دیگه اون سرعت سینکتون هم تضمین میشه (البته من فکر کنم اون 1/4000 مربوط به Focal Plane Shutter ها باشه و روی DSLR ها نهایتا با 1D میشه به 1/500 رسید)
    و البته دیگه فرقی هم نمیکنه سمت چه سیستم نوری برید.
    چون اگر به بازار دقت کنید، همه‌ی شرکت های نورپردازی، دارن سیستم کنترل وایرلس مختص خودشون رو به کار می‌گیرند. مثلا پاکت ویزارد پای ثابت فلاش های Profoto بود اما الان بعضی از مدل هاش پاکت ویزارد داخلی دارند.
    به هر شکل، اگر فرستنده تون Flex باشه، چون فقط زمان شلیک فلاش رو جابجا میکنه، داشتنش اختلالی توی هیچ سیستمی ایجاد نمی‌کنه. کلا داشتنش بهتر از نداشتنشه!
    ضمن اینکه اگر از Setup شماره 1 تون استفاده کنید، اصطلاحا Future Proof تر خواهد بود، اگر در آینده بخواهید به سمت برند های دیگه حرکت کنید.
    اما نظر این حقیر اینه: مجموعه‌ی دومی + حداقل یک عدد Flex یا Mini
    اینطوری اگر فردا پس فردا خواستید مجموعه Buff تون رو بفروشید، خریدار کلی لذت می‌بره!
    ...
    ویرایش توسط MH.Rahmani : Saturday 29 January 2011 در ساعت 23:08
    Saeed.gh.sh و mahmoudndr تشکر می‌کنند.
    Owning: Canon EOS 7D + EF-S 15-85 IS USM + EF-S 10-22 USM + Manfrotto (Bogen) 055CXPRO4 + Manfrotto 322RC2 Ballhead + Lowepro Primus AW Black + Tamrac Aero SpeedPack85

كاربر همراه
    تشکر کرده
    5034

یک مزیت استفاده از Flex یا Mini بر روی دوربین به عنوان تریگر میتونه امکان استفاده از رینگ فلاش ماکرو باشه. شاید کاربرد خیلی خاصی باشه ولی باز هم یک مزیته.
    آن کس که نداند و بداند که نداند/لنگان خرک خویش به منزل برساند
    آن کس که نداند و نداند که نداند/در جهل مرکب ابدالدهر بماند

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

Phottix Strato - Wireless Flash Trigger with TTL Pass-Through
    در آدرس
    http://steeletraining.com/tutorials/strato/index.html

و در نهایت:
    Yongnuo RF-602 Wireless Flash Trigger - The PocketWizard Killer? (video)
    Free!

The Yongnuo RF-602 is the first low-budget flash trigger in the 2.4 Ghz freqency range, which means it doesn't suffer from the radio interference that many other triggers do. See my full test and review, and learn what's right and wrong with this interesting new trigger.
    In the Photography Q&A series I answer the most common questions I get from photographers. Feel free to email me yours!

آدرس:
    http://steeletraining.com/tutorials/yongnuo/rf-602.html
    SinaVT تشکر می‌کند.
    نادر مسلمی

صفحه 39 از 97 نخستنخست ... 29 35 36 37 38 39 40 41 42 43 49 89 ... آخرینآخرین