صفحه 89 از 97 نخستنخست ... 39 79 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 881 تا 890 , از مجموع 962
Like Tree1242تشکر

موضوع: فلاش تریگر

كاربر همراه mohem آواتار ها
    تشکر کرده
    134

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    بنده کارم پرتره محیطی در شب هست
    قصدم خرید فلاش و فلاش تریگر هست جهت عکاسی در شب
    فلاشی که میخام تهیه کنم یانگنو مدل 565 ii هست
    بین دو تریگر گیر کردم و نمیدونم کدومش رو تهیه کنم لطفا راهنماییم کنید
    YONGNUO 622CTX FOR NIKON
    YONGNUO 622II FOR NIKON
    تفاوتشون در چی هست؟
    دوربین من d5200 هست ، مشکلی واسه من پیش نمیاد در سینک کردن ؟
    یه سوال دیگه هم دارم اینکه میشه با تریگر قدرت فلاش رو تبنظیم کرد؟
    باتشکر
    حس میکنم گالیله شده ام! هیچ عکاسی! حاضر نیست بپذیرد زمین به دور خورشید میچرخد!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

Lightbulb خرید تریگر فلش رادیویی

سلام به دوستان عزیز

دوربین من Nikon5200 هست. آیا تو بازار تریگر فلش که TTL نباشه ولی از نظر قدرت نور، قابل برنامه ریزی برای چند گروه فلش بصورت مجزا باشه وجود داره؟
    دیدم که هنن همچین مدلی داره ولی TTL هست و از بودجه من بالاتره. دنبال ارزونترش هستم.

كاربر همراه bxtt69 آواتار ها
    تشکر کرده
    82

دوستان من قصد خرید یه فلش دارم حالا یا sb700 یا sb910 می خوام اون هارو با d5300 جفت کنم باید یه تریگر بگیرم من احتیاج به ttl ندارم خودم میرم تنظیمات فلش رو انجام میدم به صورت دستی با اون مشکلی ندارم حالا اما تریگری می خوام می خوام حتما می خوام که با سرعت های بالا جفت بشه حالا تا حدود ۱۰۰۰ یا حالا ۲۰۰۰ که چه بهتر اما مشکل اصلی من سره قیمت هست می خوام قیمت مناسبی هم داشته باشه امروز یه دونه از همون تریگر yongno دیدم که تا ۱.۸۰۰۰ جفت میشد اما قیمت خیلی بالا بود ۴۵۰ بود که من نمی خوام انقدر هزینه کنم چون یه فلش هم باید بخرم حدود ۱ تومن دیگه خیلی خرجم میره بالا حالا پیشنها شما دوستان برای من چیه ممنون میشم بابت راهنمایی
    Nikon D7200
    nikon lenses 18-105m & 50m f1.8
    در حال تحقیق بر روی لنر 24-70 f2.8

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط bxtt69 نمایش پست ها
    دوستان من قصد خرید یه فلش دارم حالا یا sb700 یا sb910 می خوام اون هارو با d5300 جفت کنم باید یه تریگر بگیرم من احتیاج به ttl ندارم خودم میرم تنظیمات فلش رو انجام میدم به صورت دستی با اون مشکلی ندارم حالا اما تریگری می خوام می خوام حتما می خوام که با سرعت های بالا جفت بشه حالا تا حدود ۱۰۰۰ یا حالا ۲۰۰۰ که چه بهتر اما مشکل اصلی من سره قیمت هست می خوام قیمت مناسبی هم داشته باشه امروز یه دونه از همون تریگر yongno دیدم که تا ۱.۸۰۰۰ جفت میشد اما قیمت خیلی بالا بود ۴۵۰ بود که من نمی خوام انقدر هزینه کنم چون یه فلش هم باید بخرم حدود ۱ تومن دیگه خیلی خرجم میره بالا حالا پیشنها شما دوستان برای من چیه ممنون میشم بابت راهنمایی
    سلام
    تریگرای 622 واقعاً عالین و شخصاً ازشون راضیم؛ البته قیمتاشون همونجور که فرمودین بالا هستند متأسفانه! البته تو بازار بگردید قیمت کمی مناسب تر هم گیر میاد.
    اگر اونارو نخواستید 603 هم خوبه اما سرعت سینکی که مد نظرتونه رو نمیده و اگر سرعت بالا بخواهید ناگزیر باید بیشتر خرج کنید.
    siosha تشکر می‌کند.
    مرگ آدم لحظه ای فرا می رسه که چیزی یاد نگیره.

My Arsenal

تشکر کرده
    82

دوستان اگر بادی رو به ۷۲۰۰ تغییر بدم باز هم احتیاج به تریگر دارم ؟ اگه نه چجوری وصل میشه ؟ و تا چه سرعتی رو پوشش میده ؟ ممنون میشم یه راهنمایی بکنید که به جمع بندی برسم که بادی بگیرم فلش بگیرم یا هیچ کدام بزارم بانک سودشو بگیرم
    siosha تشکر می‌کند.
    Nikon D7200

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

دوستان اگر بادی رو به ۷۲۰۰ تغییر بدم باز هم احتیاج به تریگر دارم ؟ اگه نه چجوری وصل میشه ؟ و تا چه سرعتی رو پوشش میده ؟ ممنون میشم یه راهنمایی بکنید که به جمع بندی برسم که بادی بگیرم فلش بگیرم یا هیچ کدام بزارم بانک سودشو بگیرم
    شما به HSS نیاز دارید که سیستم ارزانی نیست فلش دوربین را طوری تنظیم می کنید که فلش مقابل را بصورت HSS تریگر می کند راهکار ساده تر برای شما استفاده از فیلتر ND است که در روز دیاف باز داشته باشید
    برای عکاسی در سرعت بالا هم میتوانید برای فریز کردن از سرعت تخلیه فلاش استفاده کنید

بهتر است شما دقیقا بفرمایید چه کاری میخواهید انجام دهید و از چی عکس بگیرید تا بشود درست راهنمایی کرد

تشکر کرده
    82

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    شما به HSS نیاز دارید که سیستم ارزانی نیست فلش دوربین را طوری تنظیم می کنید که فلش مقابل را بصورت HSS تریگر می کند راهکار ساده تر برای شما استفاده از فیلتر ND است که در روز دیاف باز داشته باشید
    برای عکاسی در سرعت بالا هم میتوانید برای فریز کردن از سرعت تخلیه فلاش استفاده کنید

بهتر است شما دقیقا بفرمایید چه کاری میخواهید انجام دهید و از چی عکس بگیرید تا بشود درست راهنمایی کرد
    عکاسی من پرتره هست اما چند بار که بیرون رفتم برای عکاسی زمانی که در محدوده غروب افتاد بود و می خواستم از سوژه عکس بگیرم به طوری که خورشید پشت سوژه بود به قدر نور پشت زیاد بود که برای روشن تر کردن سوژه احتیاج به فلش بود اما خود فلش تا ۱.۲۰۰ بیشتر عمل نمی کرد و باز هم سوژه روشن بود حالا بگیم چرا من احتیاج به این دارم که فلش رو از دوربین جدا در بعضی از مواقع سوژه رو من می خوام بفرستم توی یک جای باز و نمیه روشن می خوام یک فلش رو پشت سرش قرار بدم که سوژه جدا بشه کلا از بکگراند اما باز سرعت شاتر همون ۲۰۰ تا هست با تریگر های معمولی که به مشکل بر می خورم احتمالا فیلتر ان دی هم دارم استفاده کردم موقع که لب ساحل بودم عکس رو خراب میکنه اون جوری که می خواستم در نیمد راستی نمی تون از این فلش های بزرگ بگیرم همین باید کوچیک بگیرم تا راحت باشه عکس هایی که من میگیرم یا روی کوه هست سمت فیروزکوه یا لب دریا هست البته شمال نه جنوب
    ببخشید طولانی شد حالا ممنون میشم بابت راهنمایی که می خواهید بکنید
    siosha تشکر می‌کند.
    Nikon D7200

كاربر همراه A.hoseinpour آواتار ها
    تشکر کرده
    333

سلام دوست عزیز
    بادی های سری 7000 نیکون و بالاتر (7100 و 7200 ) و بدنه های فول فریم نیکون دارای سیستم رادیویی CLS هستند .
    به این صورت که شما دیگه نیازی به فلاش تریگر ندارید و با استفاده از فلاش روی دوربینی ( popup) میتونید فلاش ها رو کنترل کنید
    و امکاناتی از قبیل سرعت شاتر بالاتر از 200 ( Hss - High Speed Sync ) و کنترل دستی فلاش ها و TTL رو دارید

فقط تنها مشکلی که گاهی اوقات ممکنه پیش بیاد اینه که فلاش رو دوربینی که فرمان دهدنه هست ممکنه چشم فلاش شما که SB-700 رو نتونه کنترل کنه و نبینه
    اما خیلی کم پیش میاد این موضوع

بنده حدود 2 سال از سیستم CLS نیکون استفاده کردم کاملا راضی بودم

-----
    من به تازگی از تریگر های یانگنو 622 و فرستنده 622 TX با فلاش های PHOTTIX MITROS استفاده میکنم و مشکلی ندارم ( جهت اطلاع دوستان )
    bxtt69 و siosha تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

عکاسی من پرتره هست اما چند بار که بیرون رفتم برای عکاسی زمانی که در محدوده غروب افتاد بود و می خواستم از سوژه عکس بگیرم به طوری که خورشید پشت سوژه بود به قدر نور پشت زیاد بود که برای روشن تر کردن سوژه احتیاج به فلش بود اما خود فلش تا ۱.۲۰۰ بیشتر عمل نمی کرد و باز هم سوژه روشن بود حالا بگیم چرا من احتیاج به این دارم که فلش رو از دوربین جدا در بعضی از مواقع سوژه رو من می خوام بفرستم توی یک جای باز و نمیه روشن می خوام یک فلش رو پشت سرش قرار بدم که سوژه جدا بشه کلا از بکگراند اما باز سرعت شاتر همون ۲۰۰ تا هست با تریگر های معمولی که به مشکل بر می خورم احتمالا فیلتر ان دی هم دارم استفاده کردم موقع که لب ساحل بودم عکس رو خراب میکنه اون جوری که می خواستم در نیمد راستی نمی تون از این فلش های بزرگ بگیرم همین باید کوچیک بگیرم تا راحت باشه عکس هایی که من میگیرم یا روی کوه هست سمت فیروزکوه یا لب دریا هست البته شمال نه جنوب
    ببخشید طولانی شد حالا ممنون میشم بابت راهنمایی که می خواهید بکنید
    یعنی شما برای کم کردن نور خورشید نیاز دارید تا سرعت بالا استفاده کنید و در عین حال دیافراگم باز داشته باشید؟
    برای این کار یا باید HSS با تریگر استفاده کنید یا ND
    اگر ND شما بیکیفیت باشد خوب عکس خراب میشود ولی با ND با کیفیت شما دیگر مشکل کیفیت نخواهید داشت مثلا ND B+W
    ازCLS دوربین و سیستم های اپتیکال هم در نور زیاد بخوبی نمی شود استفاده کرد
    ارزانترین راهکار ND با کیفیت است
    bxtt69 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    82

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    یعنی شما برای کم کردن نور خورشید نیاز دارید تا سرعت بالا استفاده کنید و در عین حال دیافراگم باز داشته باشید؟
    برای این کار یا باید HSS با تریگر استفاده کنید یا ND
    اگر ND شما بیکیفیت باشد خوب عکس خراب میشود ولی با ND با کیفیت شما دیگر مشکل کیفیت نخواهید داشت مثلا ND B+W
    ازCLS دوربین و سیستم های اپتیکال هم در نور زیاد بخوبی نمی شود استفاده کرد
    ارزانترین راهکار ND با کیفیت است
    از nd خوب هم استفاده کردم اون شاتی رو که می خواستم نتونستم بگیرم یا حالا من بلد نبود
    siosha تشکر می‌کند.
    Nikon D7200

صفحه 89 از 97 نخستنخست ... 39 79 85 86 87 88 89 90 91 92 93 ... آخرینآخرین