صفحه 90 از 97 نخستنخست ... 40 80 86 87 88 89 90 91 92 93 94 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 891 تا 900 , از مجموع 962
Like Tree1242تشکر

موضوع: فلاش تریگر

كاربر همراه bxtt69 آواتار ها
    تشکر کرده
    82

نقل قول نوشته اصلی توسط A.hoseinpour نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    بادی های سری 7000 نیکون و بالاتر (7100 و 7200 ) و بدنه های فول فریم نیکون دارای سیستم رادیویی CLS هستند .
    به این صورت که شما دیگه نیازی به فلاش تریگر ندارید و با استفاده از فلاش روی دوربینی ( popup) میتونید فلاش ها رو کنترل کنید
    و امکاناتی از قبیل سرعت شاتر بالاتر از 200 ( Hss - High Speed Sync ) و کنترل دستی فلاش ها و TTL رو دارید

فقط تنها مشکلی که گاهی اوقات ممکنه پیش بیاد اینه که فلاش رو دوربینی که فرمان دهدنه هست ممکنه چشم فلاش شما که SB-700 رو نتونه کنترل کنه و نبینه
    اما خیلی کم پیش میاد این موضوع

بنده حدود 2 سال از سیستم CLS نیکون استفاده کردم کاملا راضی بودم

-----
    من به تازگی از تریگر های یانگنو 622 و فرستنده 622 TX با فلاش های PHOTTIX MITROS استفاده میکنم و مشکلی ندارم ( جهت اطلاع دوستان )
    خوب حالا اگر من d7200 بگیرم با یه 910 و خواستم فلش رو از دوربین جدا کنم و عکس بگیرم حداکثر سرعت سینک شدن فلش چقدر است 1.350 باید باشه درسته ؟
    حالا اگر من خواستم 1.1000 ثانیه باشه نمیشه ؟ باید تریگر دیگه بگیرم ؟ یا خود دوربین تا سرعت 1.350 پشتیبانی میکنه ؟
    این لینک رو نگاه کنید کاری که من می خوام بکنم اما سرعت سینک با فلش 1.350 هست اما سرعت شات 1.500 مگه میشه ؟ !!!! میشه این رو هم توضیح دهید
    https://www.youtube.com/watch?v=KzBGSEibvyA
    siosha تشکر می‌کند.
    Nikon D7200
    nikon lenses 18-105m & 50m f1.8
    در حال تحقیق بر روی لنر 24-70 f2.8

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط bxtt69 نمایش پست ها
    خوب حالا اگر من d7200 بگیرم با یه 910 و خواستم فلش رو از دوربین جدا کنم و عکس بگیرم حداکثر سرعت سینک شدن فلش چقدر است 1.350 باید باشه درسته ؟
    حالا اگر من خواستم 1.1000 ثانیه باشه نمیشه ؟ باید تریگر دیگه بگیرم ؟ یا خود دوربین تا سرعت 1.350 پشتیبانی میکنه ؟
    این لینک رو نگاه کنید کاری که من می خوام بکنم اما سرعت سینک با فلش 1.350 هست اما سرعت شات 1.500 مگه میشه ؟ !!!! میشه این رو هم توضیح دهید
    https://www.youtube.com/watch?v=KzBGSEibvyA
    hss تا 8000 هزارم ثانیه میتواند سینک کند ولی در نور زیاد بهتر است از رادیو تریگر استفاده کنید چون نور زیاد مانع کارکرد صحیح سیستم های اپتیکال میشود
    در مورد ND هم مثلما شما نتوانستید استفاده کنید از کدام ND استفاده کردید
    ویرایش توسط siosha : Friday 1 January 2016 در ساعت 04:24

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

ارزون تری رادیو فلاشی که ttl داشته باشه و خوب کار کنه چه موردی هست>؟
    برای دوربین نیکون
    خوشبختم؛ تو با منی، لبخندتو از من نگیر
    عشق من؛ تا با همیم دلشورۀ رفتن نگیر

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    ارزون تری رادیو فلاشی که ttl داشته باشه و خوب کار کنه چه موردی هست>؟
    برای دوربین نیکون
    Hahnel Tuff TTL بنظر مورد خوبی میاد حدود 300 هزارتومن قیمت داره ، رسیور جداگانش هم برای فروش به صورت جداگانه هست اگر بعدا نیاز به خرید تعداد بیشتر داشتید.
    احیانا تریگر رو صرفا برای TTL میخواین یا امکاناتی مثل High Speed Sync یا کنترل تنظیمات فلش هم مد نظرتون هست؟اگر بله فکر کنم این مدل پشتیبانی نمیکنه.
    چند مدت پیش یک عدد Yongnuo 622TX + Tranciever خریداری کردم (باید بین 370 تا 450 باشه) که مورد خوبی بود و امکانات وسیعی داره (مشابه Pocket Wizard ها)
    اگر خواستید سمت یانگنو برید حتما مدل TX رو خریداری کنید (مدل همراه LCD) ، مدل معمولی قابلیتش برای نیکون محدودتر هست.
    abehrooz تشکر می‌کند.

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

فقط برای ttl میخوام.۳۰۰ واقعا مبلغ زیادی هست.یا مدل ارزون تری هست فقط ttl داشته باشه؟
    و یک سوال نا مربوط به تاپیک
    چجوری میفهمه درجه فلاشی که مثلا برای بک لایت گذاشتم را چند بزاره در حالت تی تی ال؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    فقط برای ttl میخوام.۳۰۰ واقعا مبلغ زیادی هست.یا مدل ارزون تری هست فقط ttl داشته باشه؟
    و یک سوال نا مربوط به تاپیک
    چجوری میفهمه درجه فلاشی که مثلا برای بک لایت گذاشتم را چند بزاره در حالت تی تی ال؟
    کابل ttl ارزانترین شیوه است تریگر ارزانتر نداریم(در ایران)
    ttl مانند کنترل فلش روی دوربین است در مورد تریگر باتوجه به نوع تریگر رابط کاربری متفاوت است
    ویرایش توسط siosha : Tuesday 12 January 2016 در ساعت 22:42

كاربر همراه abehrooz آواتار ها
    تشکر کرده
    610

نقل قول نوشته اصلی توسط D.Daneshmand نمایش پست ها
    Hahnel Tuff TTL بنظر مورد خوبی میاد حدود 300 هزارتومن قیمت داره ، رسیور جداگانش هم برای فروش به صورت جداگانه هست اگر بعدا نیاز به خرید تعداد بیشتر داشتید.
    احیانا تریگر رو صرفا برای TTL میخواین یا امکاناتی مثل High Speed Sync یا کنترل تنظیمات فلش هم مد نظرتون هست؟اگر بله فکر کنم این مدل پشتیبانی نمیکنه.
    چند مدت پیش یک عدد Yongnuo 622TX + Tranciever خریداری کردم (باید بین 370 تا 450 باشه) که مورد خوبی بود و امکانات وسیعی داره (مشابه Pocket Wizard ها)
    اگر خواستید سمت یانگنو برید حتما مدل TX رو خریداری کنید (مدل همراه LCD) ، مدل معمولی قابلیتش برای نیکون محدودتر هست.
    سلام
    من هم یه همچین سوالی دارم این مدل یانگنو که فرمودید امکان اضافه کردن ریموت هم داره ؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط abehrooz نمایش پست ها
    سلام
    من هم یه همچین سوالی دارم این مدل یانگنو که فرمودید امکان اضافه کردن ریموت هم داره ؟
    درست متوجه منظورتون نشدم.
    هر کدام از این یونیت های 622 هم فرستنده هستند و هم گیرنده. امکان خرید یک عدد جداگانه ی آنها هم هست منتهی داخل ایران بنده ندیدم.
    اشاره کردید به ریموت خاطرم اومد یک دکمه ی Test روی این تریگر ها وجود داره که در صورتی که تریگر اول با کابل به دوربین متصل باشد عملکرد شاتر رو هم
    انجام میده (مشابه بعضی مدل های Pocket Wizard)
    abehrooz و Iman.sh تشکر می‌کنند.

كاربر همراه abehrooz آواتار ها
    تشکر کرده
    610

نقل قول نوشته اصلی توسط D.Daneshmand نمایش پست ها
    درست متوجه منظورتون نشدم.
    هر کدام از این یونیت های 622 هم فرستنده هستند و هم گیرنده. امکان خرید یک عدد جداگانه ی آنها هم هست منتهی داخل ایران بنده ندیدم.
    اشاره کردید به ریموت خاطرم اومد یک دکمه ی Test روی این تریگر ها وجود داره که در صورتی که تریگر اول با کابل به دوربین متصل باشد عملکرد شاتر رو هم
    انجام میده (مشابه بعضی مدل های Pocket Wizard)
    ممنون دوست عزیز منظورم همون گیرنده بود که همونجور کهشما گفتید من جایی ندیدم تو سایت های داخلی که بفروشن

در خصوص Hahnel Tuff که هم گیرندش بصورت اضافه موجوده و هم اینکه تا 1/8000 کار میکنه این توضیح در یکی از سایت های فروش داخلی هست
    هماهنگی کامل TTL شامل : همزمانی با سرعت بالا( تا 1/8000 ثانیه ) و همزمانی با پرده دوم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    633

سلام دوستان

من میخوام برای پرتره فضای باز یه فلاش اکسترنال برای nikon d7100 کنم که نور زاویه دار به سوژه بدم تا رنج 600 تومن چه فلاشی توصیه می کنید و اینکه چه لوازمی باید در کنارش برای پرتره فضای باز داشته باشم؟
    اگر می توانستم ماجرا را در قالب کلمات بگویم،دیگر نیازی نبود که دوربین را با خود به این طرف و آن طرف بکشم- لویس هاین ( Lewis Hine )

صفحه 90 از 97 نخستنخست ... 40 80 86 87 88 89 90 91 92 93 94 ... آخرینآخرین