صفحه 87 از 97 نخستنخست ... 37 77 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 861 تا 870 , از مجموع 962
Like Tree1242تشکر

موضوع: فلاش تریگر

كاربر همراه Behzad43 آواتار ها
    تشکر کرده
    1203

مدلی که من دارم و برای تریگر فلاش استودیوئی و ریموت دوربین و تریگر فلاش اکسترنال استفاده میکنم . گودوگس 1*3
    قیمت خرید 120 هزار تومان

Reemix 3-in-1 Remote Control

Trigger Studio Strobe
    Connect REEMIX with your studio flash to trigger synchronously. Multi-channels enables you trigger more than one strobe at the same time.

Control Flash Speedlite
    Mount the transmitter onto your camera and attach the receiver to your speedlite hotshoe. You can wirelessly control your off-camera flashgun. Recommend to have more REEMIX receivers to create multi-slave-flash shooting environment.
    RMII is Equipped with umbrella holder and angular rotation bracket, which offers more
    flexible use.

Release Camera Shutter
    REEMIX has different cables to support Canon, Nikon, Sony, Pentex and Olympus cameras.
    Set your camera in correspondence mode, you can simply release your camera shutter in auto focus, single & continuous shot, bulb and delay from a distance.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    MMontazer تشکر می‌کند.
    غلامرضا فرخ نسب

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط MMontazer نمایش پست ها
    ممنون. اگر ممکنه یه مدلی که فقط بدرد فلاشهای استودیویی بخوره باشه که بهتر. ظاهرا این مدل واسه فلاشهای رو دوربینی هم استفاده میشه. قیمتش هم بالای 400 هستش.
    والا این مزیتشه، حتی به صورت های اسپید سینک هم عمل می کنه و مزایای بسیار دیگر.
    در مورد قیمت جا با جا داره، تو محل مذکور جایی بود که همین مدل رو 500 هم می گفت اما کمترینشون رو که دیدم 320 می گفت که جای چونه زنی هم داشت. در مورد سایتای اینترنتی هم که قیمتاشون رو زیاد جدی نگیرید، این مدل چون تقریباً نسبت با باقی تریگرها تو بازار کمتره، بعضی هر قیمتی دلشون می خواد می گن. یه ریویویی می دیدم که می گفت pocket wizzard ای که چینی شده یعنی امکانات بسیار خوب و حتی کیفیت ساخت مناسب اما چینی که خوب در حال حاضر بقیه هم چینین. فوتیکس هم بعضی مدلاش خوبه که البته قیمتاشون بالاست.

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

یه مدل ارزون فلاش تریگر Yongnuo RF-603N که اتفاقا تو سایتهای غیر فارسی ازش تعریف میکنن هم دیدم که 30 دلار هست ولی ظاهرا وارد ایران نشده.

اگر دوستان جایی دیدن ممنون میشم بگن ....
    مهدی

تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط MahBaz نمایش پست ها
    یه مدل ارزون فلاش تریگر Yongnuo RF-603N که اتفاقا تو سایتهای غیر فارسی ازش تعریف میکنن هم دیدم که 30 دلار هست ولی ظاهرا وارد ایران نشده.

اگر دوستان جایی دیدن ممنون میشم بگن ....
    چند ماه پیش چند تا فروشگاه داخل پاساژ ایران پگاه داشتند، فکر کنم قیمتش 160 بود اون موقع.
    MahBaz تشکر می‌کند.

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman.sh نمایش پست ها
    چند ماه پیش چند تا فروشگاه داخل پاساژ ایران پگاه داشتند، فکر کنم قیمتش 160 بود اون موقع.
    اوه چه گرون ، اگر بخواهیم 160 هزار تومن برای این فلاش تریگر 30 دلاری بدیدم که بهتره 160 هزار تومن بدیدم و مدل Hähnel Combi TF که 90 دلار قیمت داره رو تهیه کنیم.

معلوم نیست براچی بعضی فروشنده ها اجناس رو با دلار 5 الی 6 هزار تومنی می فروشن ....
    مهدی

تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط MahBaz نمایش پست ها
    اوه چه گرون ، اگر بخواهیم 160 هزار تومن برای این فلاش تریگر 30 دلاری بدیدم که بهتره 160 هزار تومن بدیدم و مدل Hähnel Combi TF که 90 دلار قیمت داره رو تهیه کنیم.

معلوم نیست براچی بعضی فروشنده ها اجناس رو با دلار 5 الی 6 هزار تومنی می فروشن ....
    متأسفانه وقتی یه برند نمایندگی نداشته باشه، تو بازار هم کم باشه و کیفیت مناسبی هم داشته باشه به همین سرنوشت دچار میشه. ولی فکر نکنم این تریگرها کیفیت بدی داشته باشند هرچند قیمت دلاریشون پایین باشه. تو سایتای خارجی حداقل ازشون زیاد تعریف میشه.
    MahBaz تشکر می‌کند.

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

برای استفاده فلاش به صورت تی تی ال و آف کمرا به دلیل کمبود بودجه این که ttl cord ۵ متری بگیریم ارزش داره؟‌ یک مقدار دست و پا گیر هست ولی قیمت معقولی داره

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhoseingh نمایش پست ها
    برای استفاده فلاش به صورت تی تی ال و آف کمرا به دلیل کمبود بودجه این که ttl cord ۵ متری بگیریم ارزش داره؟‌ یک مقدار دست و پا گیر هست ولی قیمت معقولی داره
    اگر TTL واجب هست راه ارزانتری نیست ، در غیر این صورت تریگر های ساده هم از 120 هزارتومان تقریبا موجود هست برای فلش های اکسترنال.

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط D.Daneshmand نمایش پست ها
    اگر TTL واجب هست راه ارزانتری نیست ، در غیر این صورت تریگر های ساده هم از 120 هزارتومان تقریبا موجود هست برای فلش های اکسترنال.
    من میخوام تازه عکاسی با فلاش رو شروع کنم و هیچ چیز هم نمیدونم راستش نمیدونم که واجب هست یا نه تی تی ال
    ولی خودم از سیستم یانگنو ۵۶۰ خوشم اومد با کامندر و فلاش که از روی دوربین کنترل میشه فقط تی تی ال نیست:(‌

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhoseingh نمایش پست ها
    من میخوام تازه عکاسی با فلاش رو شروع کنم و هیچ چیز هم نمیدونم راستش نمیدونم که واجب هست یا نه تی تی ال
    ولی خودم از سیستم یانگنو ۵۶۰ خوشم اومد با کامندر و فلاش که از روی دوربین کنترل میشه فقط تی تی ال نیست:(‌
    TTL مگر اینکه زمان کافی برای تصمیم گیری روی قدرت مشخص نداشته باشید (مشابه مواردی مثل عکاسی خبری) الزامی به بودنش نیست.
    به خصوص هنگامی که روی دوربین نباشد.(Off camera) از جایی که TTL نیز پایبند نورسنج خود دوربین برای تعیین میزان قدرت هست
    همیشه قدرت دلخواه شما رو بدون تنظیمات افزوده مانند جبران نور دهی (Flash Exposure Compensation) نخواهد داشت.

یک مورد هم راجع به تریگر های مجهز به TTL در نظر بگیرید ، اکثر عکاسانی که به دنبال این تریگر ها هستند به دلیل لزوم استفاده از TTL نیست
    به دلیل بهره بردن از High Speed Sync هست که در فلش های TTL یافت میشود. به عبارتی میشه گفت با TTL پکیج یکجا هستند :)
    obsidiyan و S_Mahdi تشکر می‌کنند.

صفحه 87 از 97 نخستنخست ... 37 77 83 84 85 86 87 88 89 90 91 ... آخرینآخرین