صفحه 88 از 97 نخستنخست ... 38 78 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 871 تا 880 , از مجموع 962
Like Tree1242تشکر

موضوع: فلاش تریگر

كاربر آشنا faridz آواتار ها
    تشکر کرده
    173

سلام دوستان من یک فلاش 430 کنون دارم و دوربین 6 دی کنون و یک فلاش sb800 نیکون که میخوام وقتی فلاش کنون 430 رو دوربین شلیک میکنه فلاش sb800 هم شلیک کنه . چطور میتونم اونها رو سینک کنم . ممنون میشم راهنمایی کنید . مطمینن نمیشه حالت تنظیم sb 800 رو قدرت شلیک رو بر روی فلاش نیکون کنترل کرد فقط میخوام همزمان با 430 کنون شلیک کنه .

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط faridz نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک فلاش 430 کنون دارم و دوربین 6 دی کنون و یک فلاش sb800 نیکون که میخوام وقتی فلاش کنون 430 رو دوربین شلیک میکنه فلاش sb800 هم شلیک کنه . چطور میتونم اونها رو سینک کنم . ممنون میشم راهنمایی کنید . مطمینن نمیشه حالت تنظیم sb 800 رو قدرت شلیک رو بر روی فلاش نیکون کنترل کرد فقط میخوام همزمان با 430 کنون شلیک کنه .
    optical slave
    universal triger
    manual triger

این سه راهکار به ذهن من میرسید
    faridz و Majix تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا faridz آواتار ها
    تشکر کرده
    173

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    optical slave
    universal triger
    manual triger

این سه راهکار به ذهن من میرسید
    ببخشید یکم واضح تر توضیح بدهید ممنون میشم . یعنی تو منوی 6 دی کجا رو تنشیم کنم و همینطور فلاش 430 کنون و sb800 نیکون رو رو چه تنظیماتی بزارم .سپاسگذار

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

روی دوربين هيچ تنظيمی لازم نيست روی فلش نيکون بايد mode اون رو روی slave بزاريد
    کنون 2 تا مدل اس 1 اس 2 داره يه اولی برای وقتی که فلش اصلی روی منوال ، دومی برای فلاش تی تی ال که در اصل 2 بار شليک ميکه يکی برای نور سنجی يکی فلش اصلی که شما وقتی فلش 2 رو روی اس 2 ميزاری با فلش اول شليک نميکنه
    نيکون هم بايد چنين چيزی داشته باشه اسمش رو مطمئن نيستم اس 1 اس 2 باشه
    faridz تشکر می‌کند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

رفقای جان سلام
    دوستان، گزینه ی جایگزین برای (yungnuo 622(tx برای Nikon چی پیشنهاد می کنید که امکانات اون رو داشته باشه از جمله HSS و شاتر ریموت و برد بالا و ... البته با قیمت مناسب نه پاکت ویزارد!

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman.sh نمایش پست ها
    رفقای جان سلام
    دوستان، گزینه ی جایگزین برای (yungnuo 622(tx برای Nikon چی پیشنهاد می کنید که امکانات اون رو داشته باشه از جمله HSS و شاتر ریموت و برد بالا و ... البته با قیمت مناسب نه پاکت ویزارد!
    سلام

با اون امکانات متاسفانه چندین گزینه بیشتر وجود نداره ، Phottix Odin و Pocketwizard که ارزانترینش هم همان یانگنو هست.
    البته این موارد قابلیت تریگر کردن شاتر رو ندارند.
    Iman.sh تشکر می‌کند.

كاربر همراه mack1 آواتار ها
    تشکر کرده
    256

من تریگر Hahnel TUFF TTL دارم و بسیار راضیم چهار تا باطری قلمی میخوره 2 تا برای گیرنده 2 تا برای فرستنده پارسال 270 خریدم ضد رطوبت و غبار هست و در زیر گیرنده رزوه و جای بستن به پیچ کفشک سه پایه دارد ریموت شاتر نداره HSS دارد . 100 متر برد دارد. توی جاهای تاریک خیلی عالیه مثل آتلیه تو خونگی یا سایه دار مثل پارک که درخت و سایه زیاد دارد یک شات هم خطا ندارد. یکبار 60 نفر عکس تو پارک گرفتم یک دونه خطا هم نرفت!
    D.Daneshmand و Iman.sh تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط mack1 نمایش پست ها
    من تریگر Hahnel TUFF TTL دارم و بسیار راضیم چهار تا باطری قلمی میخوره 2 تا برای گیرنده 2 تا برای فرستنده پارسال 270 خریدم ضد رطوبت و غبار هست و در زیر گیرنده رزوه و جای بستن به پیچ کفشک سه پایه دارد ریموت شاتر نداره HSS دارد . 100 متر برد دارد. توی جاهای تاریک خیلی عالیه مثل آتلیه تو خونگی یا سایه دار مثل پارک که درخت و سایه زیاد دارد یک شات هم خطا ندارد. یکبار 60 نفر عکس تو پارک گرفتم یک دونه خطا هم نرفت!
    تعریف این تریگر که شما می فرمایید رو هم از دوستان زیاد شنیدم اما خوب گویا از لحاظ آپشن ها کمی نسبت به یانگنو کاستی داره. این یانگنو اعجوبه ای برای خودش.
    ایشالله اگر این تریگر یانگنو رو نتونستم با قیمت مناسب گیر بیارم به سراغ تریگری که شما معرفی کردید خواهم رفت.
    تریگر یانگنو به روایات متفاوت از 300 تا 430 تومن با توجه به مدل tx و دارا بودن کابل مخصوص دوربین ها قیمت های متفاوتی داره.
    mack1 تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

اگر حتما به دنبال TTL و HSS هستید ارزانتر از این مدل هنل گزینه ی دیگه ای نیست که ظاهرا حال حاضر 300 هزارتومن قیمت دارد.
    منتهی نگاهی به مدل های هنل داشتم ظاهرا یک مدل هست که تنظیمات قدرت فلش هم دارد.
    مدل Viper تنظیم گروه بندی فلش دارد که برای هر گروه قابلیت تنظیم قدرت هم وجود دارد. قیمتش هم 350 هزارتومن هست. (فقط مدل کنون)

VIPER_4_web.jpg
    اون مدل یانگنو رو شما قیمت داخل دارید احیانا؟
    مدل TX رو اینجا ندیدم.
    ویرایش توسط D.Daneshmand : Friday 25 September 2015 در ساعت 15:56
    Iman.sh تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط D.Daneshmand نمایش پست ها
    اگر حتما به دنبال TTL و HSS هستید ارزانتر از این مدل هنل گزینه ی دیگه ای نیست که ظاهرا حال حاضر 300 هزارتومن قیمت دارد.
    منتهی نگاهی به مدل های هنل داشتم ظاهرا یک مدل هست که تنظیمات قدرت فلش هم دارد.
    مدل Viper تنظیم گروه بندی فلش دارد که برای هر گروه قابلیت تنظیم قدرت هم وجود دارد. قیمتش هم 350 هزارتومن هست. (فقط مدل کنون)

VIPER_4_web.jpg
    اون مدل یانگنو رو شما قیمت داخل دارید احیانا؟
    مدل TX رو اینجا ندیدم.
    ممنونم از راهنماییتون.
    بله تو ناصرخسرو و یکی دو تا از فروشگاه های اینترنتی مدل TX رو هم دارند به قیمت 430، البته تو ناصرخسرو پایین تر هم گیر میاد. البته به صورت پک دو تایی که یکی TX و دیگری معمولیه.
    D.Daneshmand تشکر می‌کند.

صفحه 88 از 97 نخستنخست ... 38 78 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... آخرینآخرین