صفحه 50 از 77 نخستنخست ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 491 تا 500 , از مجموع 761
Like Tree1422تشکر

موضوع: فلاش هاي Nissin

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    اگه خدا بخواد میخوام میخوام Di 866 Mark II بخرم چند سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
    اول اینکه فلاشی که برای نیکون هست روش عبارتی نوشته یا این مدل نیکون و کنون نداره؟اگه داره چجوری متوجه بشم برای نیکون هست؟قیمت اش حدودا چقدر هست؟چه مدل باتری و شارژری براش بخرم؟ باتری چند میلی امپر؟
    این فلاش عمر مفیدش چقدره؟چند فلاش میزنه؟به مرور کلوینش تغییر میکنه یا نه؟بد قلقی ای چیزی نداره ؟مثلا یک اشکالی که تو همشون مشترک باشه؟بیمه اش بکنم؟
    خلاصه هر نکته مفیدی درباره خریدش لازمه بدونم بگین
    فلاشی که برای نیکون هست روی پایه اش نوشته For Nikon. قیمتش حدود 400 هزار تومنه. من باتری سونی 2300 میلی آمپر ساعت گرفتم. به مرور و بعد از چندین فلاش زدن متوالی کلوینش عوض نمی شه. من تا حال بدقلقی یا مشکلی درش ندیدم (البته مدل کانن). به نسبت قیمتش (که کمتر از نصف 580 EX II هست) خیلی خیلی می ارزه.
    masoudrejae و data تشکر می‌کنند.

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

بسلامتي
    اول اينكه كانن و نيكنش فرق داره كه البته مدل نيكنش مدتي كمياب بود اما ظاهرا اخيرا وارد شده و در برج بهار يافت ميشه ... پشت جعبه ذكر شده كه براي چه برندي است روي خود فلاش هم بالاي پيچي كه فلاش را به كفشك دوربين متصل ميكند ذكر شده . درمورد باطري من سوني مدل ٢٧٠٠ ميلي امپر استفاده ميكنم و بسيار از ان راضي هستم البته دوستان زيادي هم از كامليونها استفاده ميكنند ... بطور خلاصه نبايد انتظار sb900 داشته باشيد و اين و از همون لحظا اي كه فلاش و بدست بگيريد احساس ميكنين ولي با توجه به بازه قيمتي كه داره از ديد من انتخاب معقولي هست ....
    با داريوش خان خط رو خط شديم
    maziyarsh تشکر می‌کند.
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

ممنون
    نه انتظار sb900 ندارم خوب قیمتش نصف اونه
    فقط نمیخوام طوری باشه که همش به مشکل بخوره بد اینجا هر سوالی کنم جوابش این باشه خوب اینکه sb نمیشه
    تو اون سایتی که به برج بهار هم حواله میشه قیمت ای که اول زده برای این فلاش 280 است
    یعنی اینو زده
    ۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۲,۸۰۰,۰۰۰ ریال
    این درسته که قیمتش اول این بوده؟الان صد تومن گرون شده نسبت به اون موقع یا این قیمت 866 معمولی هست؟

این اطلاعات را که بخوام بفهمم تا چه تعداد شات میشه روش حساب کرد و اینکه به مرور زمان کلوینش تغییر میکنه یا نه را کسی میدونه از کجا میشه دریافت کرد؟یا باید بهشون ایمیل بزنم بپرسم؟
    ضمنا این فلاش ها هم گارانتی دارند مثل دوربین که یا نه؟
    این باتری 2700 میلی امپر مشکلی براش ایجاد نمیکنه ؟
    چون میخوام باتری و شارژ هم از یک جا بخرم اگه دوستان مارک های پیشنهادی شارژ و باتری را هم به من بگویند ممنون میشم
    ویرایش توسط masoudrejae : Monday 28 May 2012 در ساعت 00:10

كاربر همراه siavash_f آواتار ها
    تشکر کرده
    634

ممنون
    نه انتظار sb900 ندارم خوب قیمتش نصف اونه
    فقط نمیخوام طوری باشه که همش به مشکل بخوره بد اینجا هر سوالی کنم جوابش این باشه خوب اینکه sb نمیشه
    تو اون سایتی که به برج بهار هم حواله میشه قیمت ای که اول زده برای این فلاش 280 است
    یعنی اینو زده
    ۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۲,۸۰۰,۰۰۰ ریال
    این درسته که قیمتش اول این بوده؟الان صد تومن گرون شده نسبت به اون موقع یا این قیمت 866 معمولی هست؟

این اطلاعات را که بخوام بفهمم تا چه تعداد شات میشه روش حساب کرد و اینکه به مرور زمان کلوینش تغییر میکنه یا نه را کسی میدونه از کجا میشه دریافت کرد؟یا باید بهشون ایمیل بزنم بپرسم؟
    ضمنا این فلاش ها هم گارانتی دارند مثل دوربین که یا نه؟
    این باتری 2700 میلی امپر مشکلی براش ایجاد نمیکنه ؟
    چون میخوام باتری و شارژ هم از یک جا بخرم اگه دوستان مارک های پیشنهادی شارژ و باتری را هم به من بگویند ممنون میشم
    درود بر شما
    دوست عزیز تمام لوازم دوربین گرون شده ولی قیمت 866 مارک2 از ابتدا 330 الی 350 بود
    این که تا چند شات میشه باهات زد رو در برندهای اصلی هم دقیق نمیشه گفت چه برسه به نایسین که برند غیر اصلی حساب میشه ولی مطمعنا به اندازه قیمتش کار میکنه
    گارانتی این فلاشها توسط شرکت آفومار انجام میشه ( کمی به پستهای قبل توجه میکردید جواب این سوال رو بارها دوستان و خود بنده گفتم )
    توی سایت و خود آفومار به باتری های آلکالاین گارانتی میدن ولاغیر ولی من تا به حال با باتری های قابل شارژ کملیون هیچ مشکلی نداشتم ( در این مورد توضیح داده شده و سوال بیشتر در مورد باتری ها در تاپیک مربوطه میتونی سوال کنی )
    بهترین جایی که میتونم پیشنهاد کنم که با قیمت خوبی بخری مجتمع پایتخت کنون میرداماد هستش
    بدرود
    masoudrejae و data تشکر می‌کنند.
    /سیاوش فتحی
    نشانه ی راستین هوش ، خلاقیت است نه معلومات (آلبرت انیشتین)
    لیست تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام دوستان
    من حدود یه ماهی هستش که فلاش Nissin 622 mark II رو گرفتم الان یه هفته ای هستش که به مشکل خوردم و اونم این هستش که فلاش موقع روشن شدن اذیت میکنه یعنی من چندین بار باید دکمه پاور رو فشار بدم تا فلاش روشن بشه اول احتمال دادم که از باتری هاش باشه به همین دلیل با باتری نو هم تست کردم فرقی نکرد و الان یه روزی هستش که دیگه اصلا روشن نمیشه فقط هربار دکمه پاور رو میزنم فقط زوم فلاش جلو و عقب میره
    ممنونم میشم راهنماییم کنید که ببینم چیکار کنم ! (آیا گارانتی دارند این فلاش ها ؟)

تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen2570 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود یه ماهی هستش که فلاش Nissin 622 mark II رو گرفتم الان یه هفته ای هستش که به مشکل خوردم و اونم این هستش که فلاش موقع روشن شدن اذیت میکنه یعنی من چندین بار باید دکمه پاور رو فشار بدم تا فلاش روشن بشه اول احتمال دادم که از باتری هاش باشه به همین دلیل با باتری نو هم تست کردم فرقی نکرد و الان یه روزی هستش که دیگه اصلا روشن نمیشه فقط هربار دکمه پاور رو میزنم فقط زوم فلاش جلو و عقب میره
    ممنونم میشم راهنماییم کنید که ببینم چیکار کنم ! (آیا گارانتی دارند این فلاش ها ؟)
    درود
    دوست عزیز اگر در تهران تشریف دارید و همچنین فاکتور از خریدار تحویل گرفته اید به مرکز آفومار برید اونجا حتما رسیدگی میکنن ( برای خودم یک بار پیش اومد رسیدگی کردن)
    بدرود/
    data و mohsen2570 تشکر می‌کنند.
    /سیاوش فتحی
    لیست تجهیزات

تشکر کرده
    2404

این ماجرای افومار چیه؟من خودم به ن.ن در تهران هم زنگ زدم و پرسیدم که گارانتی دارند این فلاش ها که در جواب گفت برند های نیکون و کنون هم گارانتی ندارند چه برسه به این .بعد هم پرسیدم که گویا این فلاش ها تا 6 ماه گارانتی از افومار داره که تکذیب کرد.از چند فروشنده دیگه هم پرسیدم که همه گفتن گارانتی ندارد.

تشکر کرده
    634

این ماجرای افومار چیه؟من خودم به ن.ن در تهران هم زنگ زدم و پرسیدم که گارانتی دارند این فلاش ها که در جواب گفت برند های نیکون و کنون هم گارانتی ندارند چه برسه به این .بعد هم پرسیدم که گویا این فلاش ها تا 6 ماه گارانتی از افومار داره که تکذیب کرد.از چند فروشنده دیگه هم پرسیدم که همه گفتن گارانتی ندارد.
    ماجرا؟؟؟؟
    حدودا 2 سال پیش شرکت وارد کننده نایسین تعمیرات خود رو برای مشتریان به آفومار داد و بعداز اون گفتن شرکت وارد کننده با آفومار ادغام شد و رسما کار گارانتی با آفومار شد سال پیش هم که من فلاش گرفتم همچنان بر روال گذشته بود امیدوارم همچنان هم همونجور مونده باشه شرکت ن.ن از کرمش این جواب رو داده
    masoudrejae و Afshin.Prt تشکر می‌کنند.
    /سیاوش فتحی
    لیست تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

با سلام من در انجمن تقریبا تازه وارد هستم (البته در گالری سابقه بیشتری دارم ) و مطالب انجمن خیلی برایم مفید بوده است. سوالی که آقای ارشدی پرسیدند سوال من هم هست و آن مقایسه قدرت این فلاش (866MII) با فلاش های استودیویی می باشد. ضمنا اگر در جای دیگری از انجمن مسئله مقایسه گاید نامبر با ژول مطرح شده است لطفا دوستان ارجاع دهند چون مطلبی پیدا نکردم. باتشکر

تشکر کرده
    2404

دوست من از نورنگار تهران یک عدد فلاش 866 مارک II برای نیکون برای من خریده و امروز داد دستم .(همونجا هم براش تست کرده) به علاوه 8 عدد باتری و یک شارژر الان باتری ها را از تو پکشون باز کردم گذاشتم تو فلاش دکمه on را میزنم روشن فلاش روشن نمیشه.باتری ها را گذاشتم تو شارژر برای شارژ که هی چراغ قرمز شارژر اگه چهار تاشون را با هم بگذارم روشن و خاموش میشه و اگه تک تک بگذارم برای 5 تاشون چراغ چند دقیقه ای قرمز هست و بعد سبز میشه گویا شارژ شده(به همین سرعت؟) و اون سه تای دیگه که همش چراغ قرمز خاموش روشن میشه .حالا به نظرتون مشکل کجاست ؟کیفیت باتری ها پایینه؟شارژر ایراد داره فلاش ایراد داره؟چطور تک تکشون را تست کنم مطمئن بشم.باتری های توی هر پک 2 تا سرش خاکستری هست دو تا سرش ابی .علت چیه؟
    راستی در جعبه فلاش فقط یک فلاش بود و یک پایه و کیف کمری فلاش و هیچ سی دی و یا سیم رابطی نبود؟تو هیچ جعبه ای اینا نیست یا از تو جعبه بلند کردن
    اینم یک عکس از شارژر و باتری .هر کی هر پیشنهادی داره ممنون میشم بگوید

صفحه 50 از 77 نخستنخست ... 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 ... آخرینآخرین