صفحه 52 از 77 نخستنخست ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 62 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 511 تا 520 , از مجموع 761
Like Tree1422تشکر

موضوع: فلاش هاي Nissin

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

من تا بحال با سیستم ttl کار نکردم.تو این سیستم نورسنجی از طریق دوربین انجام میشه
    پس فرق حالت auto و ttl در 866 چیه؟
    من دوربینم نیکونه (دی 7000)و میخوام off camera از سیستم ttl اش استفاده کنم.گویا دوربین های نیکون فرستنده نمیخواد و داخلش سواره چجوری باید با فلاش مچ اش کرد؟
    بعد در حالت ttl فلاش از کجا میفهمه که مثلا من از چتر در جلوش استفاده کردم یا نکردم یا فلاش را سقفی میزنم یا مستقیم؟
    اگه نمیفهمه من اگر از چتر دیفیوزری استفاده کردم باید چند استاپ نوردهی را بیشتر کنم؟این افزایش نور دهی را باید تو فلاش انجام بدم؟
    ایا درجه ای هم داره که بشه فهمید چقدر از باتری مونده؟
    من یک بسته 2300 هم خریدم علاوه بر اون 8 تا 2700.و پس از هر بار استفاده باتری ها را در می اورم
    اگه نکته خاصی هست که با رعایت نکردنش فلاش مشکل دار میشود هم بگید

با تشکر
    ویرایش توسط masoudrejae : Thursday 28 June 2012 در ساعت 02:02

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

کسی نیست راهنمایی کند؟

كاربر همراه siavash_f آواتار ها
    تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    من تا بحال با سیستم ttl کار نکردم.تو این سیستم نورسنجی از طریق دوربین انجام میشه
    پس فرق حالت auto و ttl در 866 چیه؟
    من دوربینم نیکونه (دی 7000)و میخوام off camera از سیستم ttl اش استفاده کنم.گویا دوربین های نیکون فرستنده نمیخواد و داخلش سواره چجوری باید با فلاش مچ اش کرد؟
    بعد در حالت ttl فلاش از کجا میفهمه که مثلا من از چتر در جلوش استفاده کردم یا نکردم یا فلاش را سقفی میزنم یا مستقیم؟
    اگه نمیفهمه من اگر از چتر دیفیوزری استفاده کردم باید چند استاپ نوردهی را بیشتر کنم؟این افزایش نور دهی را باید تو فلاش انجام بدم؟
    ایا درجه ای هم داره که بشه فهمید چقدر از باتری مونده؟
    من یک بسته 2300 هم خریدم علاوه بر اون 8 تا 2700.و پس از هر بار استفاده باتری ها را در می اورم
    اگه نکته خاصی هست که با رعایت نکردنش فلاش مشکل دار میشود هم بگید

با تشکر
    درود
    866 از یک نورسنج داخلی استفاده میکنه که در مد auto از اون نورسنج به عنوان مرجع استفاده میشه که در حالت off camera هم قابل استفاده است ولی مد TTL برای نورسنجی از نورسنج دوربین استفاده میکنه
    من دوربین نیکون ندارم ولی به صورت پیش فرض باید در قسمت تنظیمات فلاش خود دوربین باشه و فکر کنم باید فلاش دوربین رو هم فعال داشته باشی یعنی باید بالا باشه فلاش
    در مورد نورسنجی گفتم فلاش نورسنجی رو در مد TTL از دوربین و نور ورودی به لنز میگیره و تنظیمات رو با وایرلس ارسال میکنه معمولا درست نوردهی میکنه ولی برای افزایش نور دهی میتونی چند استاپ نور رو روی دوربین کم و زباد کرد و کاملا تجربیست
    بدورد/
    Nima Sadigh تشکر می‌کند.
    /سیاوش فتحی
    نشانه ی راستین هوش ، خلاقیت است نه معلومات (آلبرت انیشتین)
    لیست تجهیزات

كاربر همراه A.Fatemi آواتار ها
    تشکر کرده
    418

سلام
    فلاش 866II من وقتی که شارژ باتری ها روبه اتمام است قاطی میکند و چند بار روشن و خاموش می شود به نحوی که برای خاموش کردن آن مجبورم باتری ها را بیرون بیاورم.
    نوع باتری ها NI-MH 2500 است. کسی با مشکل مشابهی مواجه شده است؟

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

پروسه آپدیت 866
    Nissin Digital Flash: Di866 USB Firmware Update Process

موقع آپديت بايد به اينترنت متصل باشيد و با ويندوز 7 پروسه دانلود آپديت انجام نميشه. (با 7 64 كه نشد! خودش هم گفته XP و Vista )
    ابتدا از قسمت دانلود و دانلود فريم ريت فايلش رو دانلود كنيد.
    من آپديت كردم اما اتفاق خاصي حداقل در منو ها نيافتاد ولي هنوز امتحان نكردم ببينم موقع كار تغيراتي كرده يا نه.
    ویرایش توسط M.Meghdari : Wednesday 25 July 2012 در ساعت 11:11
    R.Asgari، siavash_f و ehsan+ تشکر می‌کنند.

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Meghdari نمایش پست ها
    پروسه آپدیت 866
    Nissin Digital Flash: Di866 USB Firmware Update Process

موقع آپديت بايد به اينترنت متصل باشيد و با ويندوز 7 پروسه دانلود آپديت انجام نميشه. (با 7 64 كه نشد! خودش هم گفته XP و Vista )
    ابتدا از قسمت دانلود و دانلود فريم ريت فايلش رو دانلود كنيد.
    من آپديت كردم اما اتفاق خاصي حداقل در منو ها نيافتاد ولي هنوز امتحان نكردم ببينم موقع كار تغيراتي كرده يا نه.
    احتمالا آپدیت برای اضافه شدن ttl برای دوربین های جدید هست.

تو سایتش که چیزی پیدا نکردم
    M.Meghdari تشکر می‌کند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

دوستان من تازه یه فلش نیسین ۸۶۶ مارک ۲ برای نیکون خریدم
    منتها یه مشکل کوچک دارم
    مادامی که فلش روشن هست یه صدای وزوز ازش میاد
    میخواستم ببینم طبیعیه ؟ ( خودم حدس میزنم مربوط بخ مترینگش باشه)

كاربر همراه A.Fatemi آواتار ها
    تشکر کرده
    418

نقل قول نوشته اصلی توسط mhved نمایش پست ها
    دوستان من تازه یه فلش نیسین ۸۶۶ مارک ۲ برای نیکون خریدم
    منتها یه مشکل کوچک دارم
    مادامی که فلش روشن هست یه صدای وزوز ازش میاد
    میخواستم ببینم طبیعیه ؟ ( خودم حدس میزنم مربوط بخ مترینگش باشه)
    آره طبیعیه مال من هم همین وزوز را داره. به نظر من مربوط به خازنهایش هست.
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

كاربر آشنا imanse7en آواتار ها
    تشکر کرده
    71

واسه 866 مارک2 فریم ور جدید ارایه نشده؟ ورژن دستگاه من 30.01.09.06 هست. اینکه کاستوم فاینکشن از دوربین نمیشه کنترل کرد مشکله واسم. و اینکه تو مد منوال حالت hss رویه منو فلاش نمیشه تنظیم و باید با دوربین تنظیم کرد. مشکل بعدی کنترل نور مدلینگ فلاش توسط دکمه dof دوربین هست(مثل 430 کنون) و بایداز دکمه خود فلاش استفاده کنم واسه محیط تاریک که نمیشه اتوفوکوس کرد و نور AF assist beam firing فلاش کافی نباشه!
    کسی از دوستان تجربه استفاده از باکس بزرگ واسه این فلاش داشته؟ واسه دریافت دستور از دوربین اگه فلاش تویه باکس باشه مشکل پیش میاد؟ قصد خرید یک گیره 4 تایی واسه باکس دارم و فکر کنم با اون فلاشها تویه باکس قرار بگیرن تا قدرت بیشتری داشته باشم.. اگه این کارو کنم تویه حالت remote فلاشها باید قرار بدم و امکان استفاده از hss هست واسه هر 4تای اونا ؟
    دوربینم کنون 7 هست و با وایرلس اون hss ندارم و اگه یک فلاش 866مستر کنم که باز فعال نمیشه و فقط تو مد ttl و menual فعال میشه.تنها راهی که پیدا کردم استفاده 430 رو دوربین و فعال کردن hss و فلاشهای نایسین رویه اسلیو مانوال هست که تمامی اونا hss عمل میکنن. کسی تجربه ای داره؟
    ویرایش توسط imanse7en : Friday 17 August 2012 در ساعت 11:37

كاربر همراه siavash_f آواتار ها
    تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط imanse7en نمایش پست ها
    واسه 866 مارک2 فریم ور جدید ارایه نشده؟ ورژن دستگاه من 30.01.09.06 هست. اینکه کاستوم فاینکشن از دوربین نمیشه کنترل کرد مشکله واسم. و اینکه تو مد منوال حالت hss رویه منو فلاش نمیشه تنظیم و باید با دوربین تنظیم کرد. مشکل بعدی کنترل نور مدلینگ فلاش توسط دکمه dof دوربین هست(مثل 430 کنون) و بایداز دکمه خود فلاش استفاده کنم واسه محیط تاریک که نمیشه اتوفوکوس کرد و نور AF assist beam firing فلاش کافی نباشه!
    کسی از دوستان تجربه استفاده از باکس بزرگ واسه این فلاش داشته؟ واسه دریافت دستور از دوربین اگه فلاش تویه باکس باشه مشکل پیش میاد؟ قصد خرید یک گیره 4 تایی واسه باکس دارم و فکر کنم با اون فلاشها تویه باکس قرار بگیرن تا قدرت بیشتری داشته باشم.. اگه این کارو کنم تویه حالت remote فلاشها باید قرار بدم و امکان استفاده از hss هست واسه هر 4تای اونا ؟
    دوربینم کنون 7 هست و با وایرلس اون hss ندارم و اگه یک فلاش 866مستر کنم که باز فعال نمیشه و فقط تو مد ttl و menual فعال میشه.تنها راهی که پیدا کردم استفاده 430 رو دوربین و فعال کردن hss و فلاشهای نایسین رویه اسلیو مانوال هست که تمامی اونا hss عمل میکنن. کسی تجربه ای داره؟
    درود
    یک آپدیت اومده از سایت نایسین بگیر انشالله مشکلاتت برطرف بشه
    من از باکس بزرگ استفاده نکردم ولی یکی از دوستان توی باکس نمیدونم با چه ابعادی بود مشکلی نداشت
    تا 4 کانال رو با خود فلاش مستر میتونی ست کنی
    430 مگه قابلیت مستر شدن رو داره که بخواهی از hss استفاده کنی روی دوربین ؟اگر ممکنه یک کم در موردش توضیح بده
    imanse7en تشکر می‌کند.
    /سیاوش فتحی
    نشانه ی راستین هوش ، خلاقیت است نه معلومات (آلبرت انیشتین)
    لیست تجهیزات

صفحه 52 از 77 نخستنخست ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 62 ... آخرینآخرین