صفحه 55 از 77 نخستنخست ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 541 تا 550 , از مجموع 761
Like Tree1422تشکر

موضوع: فلاش هاي Nissin

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

نقل قول نوشته اصلی توسط data نمایش پست ها
    فلاش nissin 622 II واسه نیکون به قیمت 370 مناسبه یا گرونه یا ... ؟

پی نوشت: تاپیک قیمت تجهیزات جنبی بسته شده ...
    بسته شده به دلیل سیاست مدیران و دلایل آن هم مفصل در تاپیک مربوطه ارایه شده ...
    قیمت هیچ نوع وسیله وارداتی در حال حاضرمشخص نیست ! بهتر است خودتان دست بکار شوید و سری به ناصر خسرو و پاساژ بهار ( این مورد را تلفنی هم میتوان پیگیر شد ) و جمهوری بزنید تا بهترین جواب را بگیرید ...
    Kaveh Ghobadi و data تشکر می‌کنند.
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

كاربر همراه ARA-RF آواتار ها
    تشکر کرده
    496

سلام
    من هم تقریبا سوال در مورد قیمت و مکان فروش فلاش های نیسین دارم
    تاپیک قیمت که بسته شده
    کسی از آخرین قیمت ها خبر داره
    یاسایت و مغازه ای که قیمت واقعی داشته باشه و فروش هم داشته باشه البته در تهران
    ممنون
    Canon 500D + 18-55 + 55-250

كاربر همراه data آواتار ها
    تشکر کرده
    2172

من تهران نیستم و شماره ای هم از فروشنده ها ندارم. این 270 رو هم دیروز تبریز دیدم. اگه شماره چند نفر از فروشنده های با انصاف رو برام پیام خصوصی بفرستین خیلی عالی میشه ...

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

میخوام تریگر را به فلاش نیسین 866 مارک II وصل کنم.اولا تو جعبه اش سیم نداشت این سیم را از کجا باید تهیه کنم که یک سرش فیش PC باشه (همون شبیه هدفونی ها ) و سر دیگرش به فلاش وصل شود.اسم اش چیست؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    269

دوستانی که تجربه کار با رینگ فلش nissin رو هم دارن لطفا یه توضیح کوتاه بدن درباره خصوصیات و کیفیتش و اینکه ارزش خرید داره حدود قیمت 1 میلیون تومان هست و نسبت به nissin چه مدلهای دیگه ای رو پیشنهاد میدن که تو بازار موجود باشه ... ممنون

كاربر همراه Kamal آواتار ها
    تشکر کرده
    2002

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    میخوام تریگر را به فلاش نیسین 866 مارک II وصل کنم.اولا تو جعبه اش سیم نداشت این سیم را از کجا باید تهیه کنم که یک سرش فیش PC باشه (همون شبیه هدفونی ها ) و سر دیگرش به فلاش وصل شود.اسم اش چیست؟
    سلام
    تریگری که من دارم نیاز به سیم نداره و از همون پایه خود تریگر سینک میشه.(یونگنو 602)

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

فلاش های Nissin برای سونی در ایران موجودند؟

كاربر آشنا imanse7en آواتار ها
    تشکر کرده
    71

دوستان راهی وجود داره که وقتی یه 866 مارک 2 رویه دوربین سوار میکنیم و بعنوان مستر تنظیم میکنیم بتونیم به فلاشهای دیگه که در سه گروه قرار دارند بشه در مد منوال با گامهایه 1/3 کنترل کرد؟ در مد منوال فقط میشه 1/1 و بعد 1/2 و 1/4 و... تنظیم کرد و هیچ جوری نمیشه گام هایه میانی مثلا 1/3 یا1/2 تنظیم کرد...اما در مد ttl میشه 1/3 تنظیم کرد اما در این مد نورسنجی خطا داره و نسبت به 430 کنون خیلی خطا در محاسباتش داره و یا کم نور میشه یا پر نور !!!
    یه چیزجالب دیگه که تازه فهمیدم اینه که وقتی در مد منوال تنظیم میکنیم 2 حالت واسه انتخاب داره .M و AV در مود منوال که معلومه چی هست.اما در مد AV فلاش توسط سنسور نورسنجی خودش مقدار قدرت خروجی تنظیم میکنه!درست مثل وقتی در حالت AUTO میزاریم و کاری به سنسور نورسنجی دوربین نداره و به عددی هم که بهش دیکته میکنیم به این صورت خودشو تنظیم میکنه....یعنی یه پره فلاش میزنه و توسط سنسور فلاش مقدار نور رو محاسبه و بعد از تنظیم شلیک میکنه!!
    اما کلا در مود ttl هماهنگی کاملی با دوربین نداره و نتایجش نسبت به EX430 II خیلی متفاوته!! واسم عجیبه چرااینجوری خطا میزنه؟اخه میزان برون ده فلاش که توسط سنسور نورسنجی دوربین تعین میشه! پس چرا خطا بوجود میاد؟
    طوری شده که ترجیح میدم 866در مد ttl استفاده نکنم!! واسه کنترل چند هاتشو هم در مد منوال کار کنم اما اونم مشکل نداشتن 1/3 داره !!!!
    ویرایش توسط imanse7en : Saturday 15 December 2012 در ساعت 16:40

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

درود
    راهی وجود داره که فلاش 866ii با فرمان D90 به صورت وایرلس شلیک کنه ولی نور فلاش D90 هیچ تاثیری در عکس نداشته باشه؟ (هیچ تاثیری) یعنی در تاریکی مطلق؟
    میشه؟

كاربر همراه maziyarsh آواتار ها
    تشکر کرده
    763

میتونید در منوی دوربین نور فلاش پاپآپ رو خنثی کنید و اگر باز هم مزاحم بود از یه نگاتیو سوخته کمک بگیرد به این صورت که نگاتیو رو جلوی فلاش پاپآپ قرار دهید تا نور را خنثی کند
    M.Meghdari و saeed2vfx تشکر می‌کنند.
    Nikon D300

صفحه 55 از 77 نخستنخست ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 ... آخرینآخرین