صفحه 4 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 43
Like Tree120تشکر

موضوع: Samyang 500 MC f/6,3 Mirror Tele Lens

كاربر آشنا Photogrampher آواتار ها
    تشکر کرده
    190

من در عجبم که این لنز 125 دلاری چرا باید قیمتش 800 هزار تومان باشه در این سرای گل و بلبل!
    msh2200، kiavash و viva_utopia تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

نقل قول نوشته اصلی توسط Photogrampher نمایش پست ها
    من در عجبم که این لنز 125 دلاری چرا باید قیمتش 800 هزار تومان باشه در این سرای گل و بلبل!

درود

اصولا برند سامیانگ حالا با هر مشخصه اپتیکی ، ویژگی بارزی که داره قیمت های بسیار پایینش هست ،
    حالا شرکتی که داره روی اینها کار میکنه ، حتما فکر کرده اگه قیمت بیشتری هم روی این لنز ها بکشه بازم
    فروش میره یا در مقایسه با فلان لنز ها باز هم قیمتش میتونه خوب باشه ! دیگه فکر این رو نکرده که مردم
    چشم دارن قیمت دلاریشو رو میبینن !

پاینده باشید
    msh2200، Christ Melikian، usef و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط Photogrampher نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

اصولا برند سامیانگ حالا با هر مشخصه اپتیکی ، ویژگی بارزی که داره قیمت های بسیار پایینش هست ،
    حالا شرکتی که داره روی اینها کار میکنه ، حتما فکر کرده اگه قیمت بیشتری هم روی این لنز ها بکشه بازم
    فروش میره یا در مقایسه با فلان لنز ها باز هم قیمتش میتونه خوب باشه ! دیگه فکر این رو نکرده که مردم
    چشم دارن قیمت دلاریشو رو میبینن !

پاینده باشید
    درود بر دو دوست عزیزم
    من همون روز این سوال از مهندس ارشد این شرکت ( علیرضا وفا ) پرسیدم و جوابیه ایشون به این شرحه:::

به طور مجمل و خلاصه:

۱- حرید کالا از نمایندگی های رسمی، خرید جنس اصل مورد تایید تولبد کننده از بازار قانونی (White Market) با رعایت کلیه موارد مربوط به حمل کالا و پشتیبانی آن می باشد.
    ۲- تمامی لنزها در حال حاضر علاوه بر یک سال گارانتی شرکت سامیانگ اپتیک، ۱۵ ماه بیمه و گارانتی ایده آل دارند. (به صورت رایگان و بدون پرداخت ۴ درصد مرسوم)
    ۳- قیمت ها مانند بسیاری کالاهای White Market دیگر موجود در بازار ایران، مابین کف قیمت جهانی (بازار آمریکای شمالی) و حد بالای قیمت جهانی (بازار اروپا) در نهایت محاسبه شده اند که کاملا منظقی است.
    تحلیل و منطقی بودن یا نبودن جواب به خود شما بزرگواران میسپارم.
    موفق باشید
    msh2200 و D.Daneshmand تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    درود بر دو دوست عزیزم
    من همون روز این سوال از مهندس ارشد این شرکت ( علیرضا وفا ) پرسیدم و جوابیه ایشون به این شرحه:::

تحلیل و منطقی بودن یا نبودن جواب به خود شما بزرگواران میسپارم.
    موفق باشید
    حالا اگر ما نخواهیم شرکت لطف کنه! محصول را بیمه کنه باید کی رو ببینیم؟ (پیدا کنید پرتغال فروش را)
    کلا این روش خیلی خوبه! و خوب درامد داره!!
    دست رو جنسی بذاری که در بازار جهانی (الان دیگه فروشگاه های اینترنت) یا کم پیدا بشه یا در فروشگاههای گران (به قول مهندس ارشد شرکت!!) موجود باشه تا دیگه مشکلی برای توجیه نداشته باشی!

نمونه همین اتفاق را برای خرید دوربین دوچشمی تجربه کردم که در تاپیک مربوطه موجوده!
    ata_m3، Photogrampher و amir.komeily تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

جالبه لنزی مثل 8 میلیمتر سامیانگ در بندرعباس حدود 800 تا 900 هزار تومان چند وقت پیش تمام شد در صورتی که فکر کنم قیمت رسمی داخل کشور چیزی نزدیک 1 میلیون و 300 هزارتومان هست.
    فکر نکنم بازار جهانی گران قیمتی داشته باشه چه دلاری و چه درهمی.
    msh2200 و amir.komeily تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

درود

دوستمان جناب کمیلی لطف فرمودند و سوال خود و پاسخ فروشنده رو اطلاع رسانی کردند ،
    اما اصولا این دست سوالها رو از هر کسی که بشود پرسید از خود بقال نباید پرسید که آیا ماست شما ترش است !

و پاسخ ایشان هم در همان حیطه بازی با واژه های کلیشه ای مطرح در بازار است

اصولا این کلمات یک تاثیر روحی روانی روی مراجعه کننده دارد : نمایندگی رسمی ، جنس اصل ( باقی همه تقلبی اند ! ) ....

گذشته از این برند ، تجار ایرانی اگر قرار باشد جنس ارزانی ( به هر دلیلی ارزان تر از قیمت کارخانه ای ) در بازار های خارجی پیدا شود ،
    بازرگان ایرانی آن را از هر کجا که شده بو میکشد و به عنوان شق القمر در اینجا عرضه میکند.

از همه اینها که بگذریم معمولا یک کالا با هر قیمتی که خریداری شده باشد ! باید با یک تناسب منطقی نسبت به قیمت رسمی دلاریش عرضه شود
    هر برندی که باشد فرقی نمیکند.

دلایل اختلاف قیمت تجهیزات عکاسی در اروپا با آمریکا هم کمترین ارتباطی به داستان قیمت گذاری حضرات ندارد.

پاینده باشید
    msh2200، Moeen Salehi، ata_m3 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

دوستمان جناب کمیلی لطف فرمودند و سوال خود و پاسخ فروشنده رو اطلاع رسانی کردند ،
    اما اصولا این دست سوالها رو از هر کسی که بشود پرسید از خود بقال نباید پرسید که آیا ماست شما ترش است !

و پاسخ ایشان هم در همان حیطه بازی با واژه های کلیشه ای مطرح در بازار است

اصولا این کلمات یک تاثیر روحی روانی روی مراجعه کننده دارد : نمایندگی رسمی ، جنس اصل ( باقی همه تقلبی اند ! ) ....

گذشته از این برند ، تجار ایرانی اگر قرار باشد جنس ارزانی ( به هر دلیلی ارزان تر از قیمت کارخانه ای ) در بازار های خارجی پیدا شود ،
    بازرگان ایرانی آن را از هر کجا که شده بو میکشد و به عنوان شق القمر در اینجا عرضه میکند.

از همه اینها که بگذریم معمولا یک کالا با هر قیمتی که خریداری شده باشد ! باید با یک تناسب منطقی نسبت به قیمت رسمی دلاریش عرضه شود
    هر برندی که باشد فرقی نمیکند.

دلایل اختلاف قیمت تجهیزات عکاسی در اروپا با آمریکا هم کمترین ارتباطی به داستان قیمت گذاری حضرات ندارد.

پاینده باشید
    پیرو تایید فرمایش شما
    بنده خدایی در یکی از شرکت های وارداتی لوازم صوتی تصویری مشغول بود می گفت برای خرید جنس و واردات می گردیم محصولات 2 الی 3 سال قبل شرکت را پیدا می کنیم و به خاطر پایین بودن مدل جنس مربوطه 30% و بخاطر خرید انبوه 20% تخفیف می گیریم و بعد وارد می کنیم!
    نکته جالبش اینه که تو این بازار جنس را به برخی تعاونی ها بصورت اقساط هم می دادند! گفتم ضرر نمی کنید، گفت: با پیش قسط ها تقریبا کل سرمایه خودمون برمی گرده و بقیش هم که سوده و به مرور واریز میشه ! ولی جنسمون خواب نمی خوره!!!!
    حالا شما در نظر بگیرید در همان کشور های مورد اشاره کارشناس محترم شرکت مورد بحث تاپیک اجناس با اقساط 2 الی 3 ساله به قیمت ما عرضه می شود! نه نقد!!!
    Moeen Salehi، ata_m3 و amir.komeily تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه javad allahyari آواتار ها
    تشکر کرده
    375

سلام
    برای این لنز تو بازار اکستندر موجوده؟؟؟
    NIKON D5200. YASHIKA FX-3+50mm

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط javad allahyari نمایش پست ها
    سلام
    برای این لنز تو بازار اکستندر موجوده؟؟؟
    درود
    لنزی که خودش به خودی خود در کیفیت کاستی هایی داره در صورت استفاده از اکستندر عملا تصویری مثل تصاویر خارج از فوکوس تولید خواهد کرد!
    در این تاپیک به وفور در خصوص این لنز صحبت شده! پیشنهاد می کنم قبلش مطالبه کاملی داشته باشید و با دوستانی که ای لنز را تهیه کرده بودند ارتباط بگیرید!
    اما پاسخ سوال شما: بله داره یک TC2X برای افزایش فوکالش توسط خود شرکت عرضه شده.

پ.ن: این لنز برای کارهای جدی مثل پرنده نگاری و حیات وحش اصلا توصیه نمی شود
    ارادتمند
    ata_m3 و S_Mahdi تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه javad allahyari آواتار ها
    تشکر کرده
    375

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    لنزی که خودش به خودی خود در کیفیت کاستی هایی داره در صورت استفاده از اکستندر عملا تصویری مثل تصاویر خارج از فوکوس تولید خواهد کرد!
    در این تاپیک به وفور در خصوص این لنز صحبت شده! پیشنهاد می کنم قبلش مطالبه کاملی داشته باشید و با دوستانی که ای لنز را تهیه کرده بودند ارتباط بگیرید!
    اما پاسخ سوال شما: بله داره یک TC2X برای افزایش فوکالش توسط خود شرکت عرضه شده.

پ.ن: این لنز برای کارهای جدی مثل پرنده نگاری و حیات وحش اصلا توصیه نمی شود
    ارادتمند
    مرسی از پاسختون،،،شما تو همین رنج قیمت چه لنزی پیشنهاد میکنین
    NIKON D5200. YASHIKA FX-3+50mm

صفحه 4 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین