صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 121 تا 130 , از مجموع 138
Like Tree365تشکر

موضوع: تشخیص فیلتر های تقلبی !

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط iceboy نمایش پست ها
    دیروز رفتم فرشگاه سایت پیکسل توی پایتخت. چند تا از فیلتر های هویا رو ازش گرفتم و چک کردم. از لحاظ پکینگ، حس خوبی بهم نمیداد! کیفیت چاپی که توی قاب پکیجا بود خیلی پایین بود. و البته سایز فیلتر هم با یه اتیکت روی هر فیلتر چسبونده شده بود! به فروشنده گفتم که اینا تقلبی به نظر میرسن. فروشنده هم میگفت ما اینا رو از نمایندگی هویا به نام سیگل میخریم و به هیچ شرکتی به اندازه ی سیگل اعتماد نداریم. خیلی محکم میگفت اینا اصلن. من خودم آخر نخریدم البته.
    فیلتر های هاما و فوتیکس هم داشت.
    دوستان الان هاما و فوتیکس هم تقلبی هستن؟ ارزش خرید دارن؟؟
    البته به طور مستقیم در مورد سؤالتون باید عرض کنم یک سری نشانه ها و علائم در مورد هولوگرام و تطبیق عکس های پک ها و ... هست که فکر نکنم با صنعت تقلب خیلی دقیق باشه و البته بعد از باز شدن پک مواردی هست که البته تو کیفیت تصاویر ثبت شده بهتر از همه خودش رو نشون میده و ضمناً ویدئوهایی در مورد اینکه چه فیلتری میتونه اصل و فرع باشه در سایت های اشتراک ویدئو خود بنده دیدم که اول و آخر ترجیح دادم بگم مسافر برام از خارج کشور و جای مطمئن تهیه کنه تا خیالم راحت باشه و الا باز هم شک و تردید پابرجاست.
    iceboy و Amin.Zallaghi تشکر می‌کنند.

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

دیروز رفتم فرشگاه سایت پیکسل توی پایتخت. چند تا از فیلتر های هویا رو ازش گرفتم و چک کردم. از لحاظ پکینگ، حس خوبی بهم نمیداد! کیفیت چاپی که توی قاب پکیجا بود خیلی پایین بود. و البته سایز فیلتر هم با یه اتیکت روی هر فیلتر چسبونده شده بود! به فروشنده گفتم که اینا تقلبی به نظر میرسن. فروشنده هم میگفت ما اینا رو از نمایندگی هویا به نام سیگل میخریم و به هیچ شرکتی به اندازه ی سیگل اعتماد نداریم. خیلی محکم میگفت اینا اصلن. من خودم آخر نخریدم البته.
    اگر با هولوگرام سیگل باشه تقلبی نیست، و اگر سیگل 1% تقلبی عرضه کنه بعید میدونم تو ایران جای دیگه اصلشو بشه پیدا کرد، سیگل شرکت با سابقه ای هستش
    ضمن اینکه پیکسل هم فروشگاه معتبریه
    iceboy و Amin.Zallaghi تشکر می‌کنند.
    Canon EOS 6D / Canon 16-35mm F4 / Canon 70-200mm F4 IS / Sigma 150mm F/2.8 / Jupiter-37A 135mm F3.5 / Zenit 58mm F2- Instagram

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

دوست عزیز، سلام بنده هم از این فیلترها و به صورت آنلاین تهیه کرده ام و در اصل بودنشون هیچ شکی ندارم.

من بیشتر خرید هامو میشه گفت بیش از 90% از فروشگاه مربوطه می کنم و طی این چند سال حتی یک بار هم ندیدم که جنس معیوب یا تقلبی به مشتری بدند. از اصل بودن فیلتر ها هم کاملا و به طور قطع مطمئن هستم، تست هم کردم، نگرانی شما بی مورد هست.

جدیدا یک مورد فیلتر تقلبی B+W که مال یکی از دوستان هست به دستم رسیده که فرصت باشه حتما با نمونه اصلی مقایسه خواهم کرد تا دوستان در انتخاب این برند هم دچار مشکل نشوند.

بنرو و فوتیکس ( چه اصلی، چه تقلبی ) اصلا فیلترهای خوبی نیستند. هاما نسبتا به این دو تا بهتره ولی بهتر از همه اینها هویا است.
    iceboy، ehsan1، Amin.Zallaghi و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

مرسي از همه
    زنگ زدم به دفتر مركزي سيگل و اونا هم آدرس و شماره ي فروشگاهشون رو بهم دادن. باب همايون، آقاي علوي، فروشگاه سيگل.
    امروز عصر ميخوام برم اونجا.

كاربر همراه mohammad-reza آواتار ها
    تشکر کرده
    5483

من یک فیلتر ان دی با مارک green.l گرفتم.عکسهایی که باهاش میگیرم ته رنگ قرمز دارند.فیلترش مشکل داره؟

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-reza نمایش پست ها
    من یک فیلتر ان دی با مارک green.l گرفتم.عکسهایی که باهاش میگیرم ته رنگ قرمز دارند.فیلترش مشکل داره؟
    من که همچین مارکی نشنیدم. نمونه عکسی که با فیلتر گرفته اید و یک عکس از خود فیلتر آپلود کنید تا بشه بهتر نظر داد.

اگر نوردهی طولانی انجام داده اید، آیا درپوش ویوفایندر رو گذاشتید یا نه ؟
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

دوستان میدونم سوالم به این تاپیک نمیخوره.
    الان جلوی فروشگاهم
    فیلترهای kenko nd8 چیزی دربارشون شنیدین؟

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

دوستان میدونم سوالم به این تاپیک نمیخوره.
    الان جلوی فروشگاهم
    فیلترهای kenko nd8 چیزی دربارشون شنیدین؟
    اگر از فروشگاههای عادی بخرید احتمال زیاد تقلبی هستند. و معمولا زیر 50-60 تومان قیمت دارند. حتی 30-40 تومان! ولی کار را راه میندازند. شخصا در سال بیشتر از 3-4 بار با nd عکس نمی گیرم و همین فیلتر تقلبی کارم را راه انداخته است.
    اصلیش را از فروشگاههای معتبر تر می توانید تهیه کنید. تفاوت اصلی فیلترهای اصلی در پوشش روی فیلتر است که باز تاب نور را کم می کند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

تو یکی چند روز گذشته چنتا از دوستان برای خرید فیلتر یو وی راهنمایی خواستن و انواع و اقسام مارک ها رو مثال زدن من گفتم برای خرید یو وی بیشتر از 30 هزینه نکنید فقط همین ! امروز دوستی از کاربران سایت هم به من گفتن که یه یو وی با همون قیمت و البته با مارک "کنکو" خریدن 25 تومن و بعد تست یو وی متوجه شدن که یو وی نیست و شیشه است و البت این داستان ادامه داره
    گه گاهی که به ای بی یا آمازون سر میزنم و قیمت هارو میبینم "نا امید" میشم وقتی ست چند تکه تبدیل فیلتر هارو میشه با 10-12 دلار گرفت اما اینجا برای هر یدونش باید 20-30 تومن پرداخت کنیم گریپ 60 دلاری 500 تومن فرخته میشه باز اگه اصل بود آدم راضی میشد میگفت شرایط اینجا اینجوریه اما چرا وقتی من شما و بقیه دوستان پول مارک خوب رو میدیم یه قطعه تقلبی گیرمون میاد ؟ چند درصد از کاربرا با این موارد آشنایی دارن ؟ حتی به جایی رسیده که دوربین دست دوم به جای نو فروخته میشه
    این نوع خرید و فروش فقط تو دوربین ها و لوازم جانبیشون نیست در کل تو بازار همینه موبایل و تلویزیون و خلاصه ... ما آدم های این خاک خودمون به خودمون میزنیم و بعد پای حرف هامون که میشینیم هممون ایرانی آریایی بچه مسلمونیم و حلال و حرام هم سرمون میشه
    نمیدونم تا کی این وضع ادامه داره اما واقعا موندم پولی که با زحمت به دست میاد و انقدر راحت از دست میره بیشتر از چیزی که باید از دست میره و کمتر از چیزی که باید دستمونو میگیره ....
    macans3 و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر جديد macans3 آواتار ها
    تشکر کرده
    44

فیلتر UV مارک Green.L چینی است؟

صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 آخرینآخرین