صفحه 9 از 14 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 138
Like Tree365تشکر

موضوع: تشخیص فیلتر های تقلبی !

كاربر آشنا sezarsf آواتار ها
    تشکر کرده
    392

سلام دوستان ! چندی پیش من فیلتر پولاریزه SIGMA DG FILTTER خریدم و فیمت گزافی م بابتش دادم(فکر کنم حدودا ۳۶۰۰۰۰تومن) اما احساس میکنم وقتی میچرخونمش خیلی فرقی نمیکنه ْ:|
    ۲تا فیلتر UV هم خریدم که یکی SIGMA هست و دیگری KANKO ! الان این تاپیک رو خوندم استرس گرفتم همه فیلترهام تقلبیه:( چیکار کنم ! خصوصا واسه پولاریزه

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط sezarsf نمایش پست ها
    سلام دوستان ! چندی پیش من فیلتر پولاریزه SIGMA DG FILTTER خریدم و فیمت گزافی م بابتش دادم(فکر کنم حدودا ۳۶۰۰۰۰تومن) اما احساس میکنم وقتی میچرخونمش خیلی فرقی نمیکنه ْ:|
    ۲تا فیلتر UV هم خریدم که یکی SIGMA هست و دیگری KANKO ! الان این تاپیک رو خوندم استرس گرفتم همه فیلترهام تقلبیه:( چیکار کنم ! خصوصا واسه پولاریزه
    تو محيط باز چک کردنش يکم سخته
    روبرو ال سی دی لپ تاپ تست کنيد راحت تره
    sezarsf تشکر می‌کند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    تو محيط باز چک کردنش يکم سخته
    روبرو ال سی دی لپ تاپ تست کنيد راحت تره
    سلام
    تست پلاریزه رو که دوستمون گفتن و یک راه خیلی عالی هست
    البته روی LCD های TFT جواب می ده و روی LCD های جدید (مثل صفحه های touch مانیتور گویشی) درست کار نمی کنه
    بهترین و مطمئن ترین اره تست پلاریزه استفاده از دو تا فیلتر روی هم و چرخواندنشون در خلاف جهت هم هستش!
    اگر نور ورودی کم بشه، فیلتر درست عمل می کنه و اگر نه درصدش ضعیفه
    نکته مهم اینکه دو تا فیلتر سری CPL رو باید بصورت برعکس روی هم قرار بدید و چک کنید!
    و یا از یک عینک پلاریزه به همراه فیلتر CPL استفاده کنید!
    تو فروشگاه های عینک فروشی هم یک سری لیبل هست برای تست پلاریزه که به اونها هم می تونید مراجعه کنید!
    E.Fattahi تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    269

من امروز رفته بودم یکی از فروشگاه های خیلی بزرک ناصر خسرو که تقریبا هرچی از لوازم عکاسی بخواهید رو داره و انواع فیلترها رو هم داشت حتی بی دبلیو ND VARIABLE و یحث اصلی تقلبی بودن که شد گفت حتی تمام این فیلترهای بی دبلیویی که دارم کپی با کیفیت چین هست ( های کپی ) و اون فیلتر اصلی که رو سایت بی دبلیو المان میبینی نیست و بسته بندی همه چیز هم کاملا مثل اصلی !!!1 حالا راست و دروغش با خودش

كاربر جديد فرزاد آواتار ها
    تشکر کرده
    344

سلام.
    بنده یه فروشنده ای رو پیدا کردم که تعداد زیادی فیلتر b+w از نوع uv و احیانا و skylight و nd داره.قیمت فیلتر uv دهنه 49mm رو میگه 15 هزار تومان.خیلی هم تعریفشون رو میکنه.البته امروز که تو اینترنت دربارش تحقیق کردم،گویا فیلتر های خوبی هستند و الان هم تحت نظارت یا شاید مالکیت اشنایدر المان هست.به همین دلیل به قیمت و اصل بودن فیلتر ها شک کردم!از طرفی در همه پست ها گفته شده که این مارک باید قیمت بالایی داشته باشد.گویا خیلی ارزونه.
    نظر شما چیه؟

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

سلام دوستان
    اتفاقی این تایپیکو مطالعه کردم و دیدم بعضی جاها نوشته که میشه فیلتر پولاریزه رو با عینک تست کرد که اصلیه یا تقلبی
    با عینک های آفتابی هم میشه اینکارو کرد؟
    من یه عینک ری بن دارم حدود 400و خورده ای قیمتشه و مطمئنم که اصله چون وقتی میزارم رو چشام واقعا رنگا عالی میشن و کیفیت رنگ هایی که میبینم رو فوقالعاده میکنه
    میشه از همین بجای فیلتر پولاریزه استفاده کردش؟
    میشه با این عینک فیلتر های پولاریزه رو تست کرد که اصلین یا نه؟
    اگه امکانش هستش بی زحمت دقیق توضیح بدین ک چجوری میشه تست کرد
    خیلی ممنونم از همتون

موفق و پایدار باشید
    Canon 6D + 19-35 + 50 F/1.8 + 150 F/2.8 macro
    Instagram

كاربر همراه armin1374 آواتار ها
    تشکر کرده
    570

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزاد نمایش پست ها
    سلام.
    بنده یه فروشنده ای رو پیدا کردم که تعداد زیادی فیلتر b+w از نوع uv و احیانا و skylight و nd داره.قیمت فیلتر uv دهنه 49mm رو میگه 15 هزار تومان.خیلی هم تعریفشون رو میکنه.البته امروز که تو اینترنت دربارش تحقیق کردم،گویا فیلتر های خوبی هستند و الان هم تحت نظارت یا شاید مالکیت اشنایدر المان هست.به همین دلیل به قیمت و اصل بودن فیلتر ها شک کردم!از طرفی در همه پست ها گفته شده که این مارک باید قیمت بالایی داشته باشد.گویا خیلی ارزونه.
    نظر شما چیه؟
    از این لینک میتونید استفاده کنید اما فکر نکنم فیلترهای uv قیمت های گرونی داشته باشند چون کار خاصی انجام نمیدن .
    هنرها تنها تقلید محض واقعیت خارجی نیستند و اگر برخی آثار هنری چنین بودند در حقیقت در برابر رسالت عالی خود کاذب می نمودند .

كاربر همراه armin1374 آواتار ها
    تشکر کرده
    570

سلام.
    نظر شما چیه؟
    عذر میخوام , من فکر کردم فیلترهای uv معمولی رایج در بازار رو بیان کردید , با توجه به این برند و دهانه 49 قیمتش باید حدودا زیر 100 تومن باشد . میتونید برای تست هم از روش هایی که در همین تاپیک گفته شده استفاده کنید .
    فرزاد تشکر می‌کند.
    هنرها تنها تقلید محض واقعیت خارجی نیستند و اگر برخی آثار هنری چنین بودند در حقیقت در برابر رسالت عالی خود کاذب می نمودند .

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

سلام.
    نظر شما چیه؟
    دوست عزیز به قول یکی از دوستان خوب این فروم حتی جعبه خالی اون فیلتر بیشتر از 15 هزار تومن میارزه. فیلترهای اون فروشنده بنده با قاطعیت تمام 100% عرض می کنم که همشون تقلبی هستند.

مارک b+w جزو بهترین مارکهای فیلتر در جهان هست و فیلترهاش هم گرون قیمت هستند. فریب فروشنده های اینچنینی رو نخورید که با آب و تاب تمام می خواهند جنسهای رو دست موندشون و تقلبی رو قالب مشتری کنند. خدا ازشون نگذره.
    mreza1001 و فرزاد تشکر می‌کنند.

كاربر همراه AliHamze آواتار ها
    تشکر کرده
    97

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اتفاقی این تایپیکو مطالعه کردم و دیدم بعضی جاها نوشته که میشه فیلتر پولاریزه رو با عینک تست کرد که اصلیه یا تقلبی
    با عینک های آفتابی هم میشه اینکارو کرد؟
    من یه عینک ری بن دارم حدود 400و خورده ای قیمتشه و مطمئنم که اصله چون وقتی میزارم رو چشام واقعا رنگا عالی میشن و کیفیت رنگ هایی که میبینم رو فوقالعاده میکنه
    میشه از همین بجای فیلتر پولاریزه استفاده کردش؟
    میشه با این عینک فیلتر های پولاریزه رو تست کرد که اصلین یا نه؟
    اگه امکانش هستش بی زحمت دقیق توضیح بدین ک چجوری میشه تست کرد
    خیلی ممنونم از همتون

موفق و پایدار باشید

ینی چی میشه به عنوان پلاریزه استفاده کرد؟ینی با چسب ببندیش جلوی لنزت!؟ :)
    چنتا پست پایینو قبلو بخونی میتونی برای آزمایش کردن اصل بودن uv ازش استفاده کنی.
    msh2200 تشکر می‌کند.
    همه چیز عالیه.

ارادتمند-علی حمزه

صفحه 9 از 14 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... آخرینآخرین