صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 101
Like Tree177تشکر

موضوع: بکگراند (فون) قابل جابجایی / Portable Background

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman.sh نمایش پست ها
    دوستان فردی فون 2 در 4 یا 2 در 5 تونسته تهیه کنه؟
    ابعاد به ظاهر استاندارد گویا 2*3 و 3*5 و 3*6 هستند اما عرض 3 برای من زیاده، میخواستم ببینم اگر ابعاد مد نظرم به صورت آماده توسط فردی خریداری شده بهم معرفی کنید وگرنه فروشگاهی که این ابعاد رو برش میده بهم معرفی کنید.
    ممنون
    تابحال دوستی این کارو نکرده؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

خودت با تیغ میتونی رول بسته شده رو برش بدید

طبقه زیر همکف ایران پگاه موقهی که از پلها میای پایین یه پله دیگه داره روبروی اخرای پله سمت راست یه مغازه هست هرجوری فومی بخوای بهت میده
    Iman.sh تشکر می‌کند.

كاربر آشنا bahar_fallah آواتار ها
    تشکر کرده
    160

من هم عرض 3 برام زیاد بود نصاب که اومد خیلی تمیز و دقیق فونم و لوله رو برید و کرد 2/5 متر که فون رو با کاتر برید
    Iman.sh تشکر می‌کند.

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

سلام
    چند روزيه دارم تلاش ميكنم يه پايه و فون (ترجيحا پرتابل) براي استفاده در منزل بسازم. توي جستجوهام زياد ديدم كه با لوله هاي pvc و اتصالات اون ساخت پايه فون رو آموزش داده بودن. چند متري pvc سايز 20 و تعدادي زانو خريدم (سه راهه رو هيچ جا موجود نداشتن). مي خواستم ببينم از كسي دوستان اقدام به ساخت دست ساز پايه فون كرده؟ با وسايل موجود بهترين طرح چيه؟ (ضمن اين كه به نظرم از طرفي اين لوله ها استحكام كافي رو نداره و از طرف ديگه استفاده از سايزهاي بالاتر ظاهر جالبي نداره)
    ممنون

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    سلام
    چند روزيه دارم تلاش ميكنم يه پايه و فون (ترجيحا پرتابل) براي استفاده در منزل بسازم. توي جستجوهام زياد ديدم كه با لوله هاي pvc و اتصالات اون ساخت پايه فون رو آموزش داده بودن. چند متري pvc سايز 20 و تعدادي زانو خريدم (سه راهه رو هيچ جا موجود نداشتن). مي خواستم ببينم از كسي دوستان اقدام به ساخت دست ساز پايه فون كرده؟ با وسايل موجود بهترين طرح چيه؟ (ضمن اين كه به نظرم از طرفي اين لوله ها استحكام كافي رو نداره و از طرف ديگه استفاده از سايزهاي بالاتر ظاهر جالبي نداره)
    ممنون
    قيمت 3 پايه نور ايران چنده؟
    2 تا 3 پايه نور با 1 ميله رابط احتياج داريد که هم جابجا کردنش راحته ، راحت سر هم ميشه و جای کمی ميگيره
    Ali M.Rezaei تشکر می‌کند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    قيمت 3 پايه نور ايران چنده؟
    چون تا حالا تجربه كار نورپردازي ندارم از قيمت تجهيزاتش بي اطلاعم، اما با يه سرچ اوليه به نظر مياد قيمت هر سه پايه نور به تنهايي گرونتر از يه پايه فون كامل باشه !!!
    اگه اشتباه ميكنم و مدلهاي ارزونتري هم هست لطفا راهنمايي كنيد.

تشکر کرده
    1592

سلام
    ممنون
    خیلی رو این ماجرا فکر کردم، طرحاشم تو اینترنت هست اما متأسفانه دردسرهاش زیاده. و تقریباً با قیمت نسبتاً مناسبی میشه یه پرتابل تهیه کرد ضمن اینکه از سه پا های نور میشه استفاده های مختلفی هم داشت.
    ویرایش توسط Iman.sh : Wednesday 8 April 2015 در ساعت 16:37
    Ali M.Rezaei تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1254

خیلی رو این ماجرا فکر کردم، طرحاشم تو اینترنت هست اما متأسفانه دردسرهاش زیاده. و تقریباً با قیمت نسبتاً مناسبی یشه یه پرتابل تهیه کرد ضمن اینکه از سه پا های نور میشه استفاده های مختلفی هم داشت.
    پايه پرتابل با قيمت نسبتا مناسب رو از كجا ميشه تهيه كرد؟ فروشگاهي رو سراغ داريد؟ اگه در پيام خصوصي ارسال كنيد بسيار ممنون ميشم.

كاربر همراه Hoda Zaeimi آواتار ها
    تشکر کرده
    2372

سلام
    من امروز توى باب همايون دقيقا به دنبال يک سرى از وسايل پرتابل بودم از جمله همين پايه هاى فون. يکى از جاهايى که سوال کردم دوتا پايه فون 3مترى مدل 280 T رو با يک لوله براى قرار گرفتن فون رو گفتن 190 تومان.البته ظاهرا يک اتصالى هم براى پايه ها در نظر گرفته شده که روش ميشه دوتا پايه اتصال زنجير دار براى دو رنگ فون رو ,روش قرار داد. البته مدلهاى ديگه اى هم بود که به گفته خود مغازه دار بسته به جنس پايه ها قيمتشون هم بالاتر ميره.
    من خودم چندسال پيش دوتا پايه سبک براى فون گرفتم که جابه جايى اونها راحت بود به نسبت اما خب دقيق همين سبکى موقع کار بسيار اذيت کننده بود و دائم بايد حواسم به پايه ها مي بود که مبادا وسط کار ولو بشن
    Ali M.Rezaei، amir.komeily و Majix تشکر می‌کنند.
    برقی از منزل لیلی بدرخشید سحر ، وه که با خرمن مجنون دل افگار چه کرد

instagram: hoda.zaeimi

تشکر کرده
    1592

پايه پرتابل با قيمت نسبتا مناسب رو از كجا ميشه تهيه كرد؟ فروشگاهي رو سراغ داريد؟ اگه در پيام خصوصي ارسال كنيد بسيار ممنون ميشم.
    همون طور که فرمودند باب همایون و پاساژ ایران پگاه و ناصرخسرو زیاده، باید بگردید تا بهترین قیمت رو پیدا کنید. اگر در نظر بگیریم 2 تا سه پایه55 تومنی بعلاوه یک میله که نهایتاً 20 تومن در بیاد، 130 تومن میشه بعلاوه یه کیف که 10 تا 15 تومن هزینش بیشتر نیست در مجموع 140 تا 145 تومن. بقیشم باید ببینید فروشنده چقدر باهاتون راه میاد ولی پیش از عید من هم قیمت 190 رو از چند جا داشتم.
    من خودم بیشتر دنبال این بودم که سه پایه های مناسب تر خودم تهیه کنم ولی اون لوله وسط برام مشکل ساز بود و نتونستم پیداش کنم، حتی سراغ لوله جارو برقی که به صورت تلسکوپی هست هم رفتم اما 3 متری پیدا نمیشد و اتصال دو سری هم زیاد پایدار نبود و باقی موارد هم سنگین میشد.
    ویرایش توسط Iman.sh : Wednesday 8 April 2015 در ساعت 18:18
    Ali M.Rezaei و amir.komeily تشکر می‌کنند.

صفحه 9 از 11 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین