صفحه 27 از 101 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 77 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 261 تا 270 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط anne shirley نمایش پست ها
    ممنون آقای قبادی. من ساکن اصفهان هستم و جایی که این مدلها رو به من معرفی کردند فلاشیران بود که میگند نمایندگی وارد کننده این مارک ها هست. بروشوری به من داد که به فارسی نوشته بوئنز و به انگلیسی bowens. یک ست 150 ژول به من معرفی کرد به قیمت 450. البته مثلا کیف نداشت و من چون عکاسی سیار هم دارم به کیف برای حمل احتیاج دارم. جای دیگه رفتم بهم گفتند ایم مارکهایی که فلاشیران میاره کلا خیلی بهش اعتمادی نیست و مثلا برانکالر میاره که روش نوشته browncolor در حالی که اصلش broncolor هست و اینا رو خود شرکتهای اصلی نمیزنند و... . در نهایت هم بنده گیج شدم و بدون نتیجه برگشتم خونه! بین answer,jtl و این دو تا مارک جدید موندم.
    اون هایی فلاشیران می آورد بوئنز نیستند! ( عجب رویی دارند این جماعت ) مثل این است که TOYOTA CAMRY را با نام TOYOTA KAMRY در چین سر هم کنید و بدهید دست خلق الله به اسم تویوتا !

نه تنها بی کیفیت هستند بلکه آن ست یکی از آشغال ترین فلاش های موجود در کل کشور است.

به نظرم در این قیمت های به سراغ فتوفلکس ( شرکت نورنگار نماینده اش است ) و یا همان ANSWER بروید که کیفیت خوبی دارند ( با توجه به قیمت )
    anne shirley، Saadat، M. Beyrami و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    اون هایی فلاشیران می آورد بوئنز نیستند! ( عجب رویی دارند این جماعت ) مثل این است که TOYOTA CAMRY را با نام TOYOTA KAMRY در چین سر هم کنید و بدهید دست خلق الله به اسم تویوتا !

نه تنها بی کیفیت هستند بلکه آن ست یکی از آشغال ترین فلاش های موجود در کل کشور است.

به نظرم در این قیمت های به سراغ فتوفلکس ( شرکت نورنگار نماینده اش است ) و یا همان ANSWER بروید که کیفیت خوبی دارند ( با توجه به قیمت )
    سلام
    باز خوب است به قیمت تویوتا نمیدهند دست مشتری! البته اگر میتوانستند این کار را هم میکردند!!
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    119

سلام
    قصد خرید یک شاخه فلاش فومکس 400 ژول دارم که در کنار فلاشهای 170ژول answer تو آتلیه استفاده کنم.
    سوالم اینه که:
    در اینصورت تداخل رنگ بین این فلاشها بوجود نمیاد؟ و یا در تریگر کردن اونها مشکل نخواهم داشت؟
    مهدی رمضانی
    Nikon D90 + AF-S 18-105 mm

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

با توجه به 170 جول بودن فلاشهایتان و 400 جول بودن فلاش جدیدتان ,احتمالا مجبور میشوید قدرت پرتاب فلاش جدیدتان را در پایینترین حدود ممکن تنظیم کنید که اینبار با مشکل عدم تطابق کلوین فلاشها مواجه خواهید شد. اختلاف 200 حتی 300 کلوین شاید مشکل چندانی ایجاد نکند ولی اگر این اختلاف کلوین مثلا 500 جول شود مطعنا مشکلاتی برایتان ایجاد خواهد شد.بنده شناختی نسبت به فلاشهای answer و عملکرد آنها ندارم ولی با توجه به شناختی که از فلاشهای فومکس دارم
    تصورم بر این هست که با این مشکل برخورد خواهید کرد.

تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط M_Saadat نمایش پست ها
    با توجه به 170 جول بودن فلاشهایتان و 400 جول بودن فلاش جدیدتان ,احتمالا مجبور میشوید قدرت پرتاب فلاش جدیدتان را در پایینترین حدود ممکن تنظیم کنید که اینبار با مشکل عدم تطابق کلوین فلاشها مواجه خواهید شد. اختلاف 200 حتی 300 کلوین شاید مشکل چندانی ایجاد نکند ولی اگر این اختلاف کلوین مثلا 500 جول شود مطعنا مشکلاتی برایتان ایجاد خواهد شد.بنده شناختی نسبت به فلاشهای answer و عملکرد آنها ندارم ولی با توجه به شناختی که از فلاشهای فومکس دارم
    تصورم بر این هست که با این مشکل برخورد خواهید کرد.
    سلام دوست عزیز
    متوجه قسمتی که بولد کرده ام نشدم ...
    منظورتان 500 درجه کلوین بوده احتمالا
    Saadat و Miri تشکر می‌کنند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

تشکر کرده
    9860

سلام
    وقتی قرار باشد فلاش های مورد نیاز جداگانه تهیه شوند ( بصورت کیت نباشد)
    بهتر هست که فلاش ها یک قدرت داشته باشند؟به عنوان مثال 3 عدد 300 ژول؟
    میدانم بستگی به نیاز و نوع عکاسی و محل .. دارد ولی در اتلیه خانگی یا حرفه ای متوسط ایا از تمام قدرت فلاشها بصورت همزمان استفاده خواهد شد ؟
    یا میشود 2 عدد 300 ژول داشت و 1 عدد 150 ژول برای بکگراند و ...؟
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

میدانم بستگی به نیاز و نوع عکاسی و محل .. دارد ولی در اتلیه خانگی یا حرفه ای متوسط ایا از تمام قدرت فلاشها بصورت همزمان استفاده خواهد شد ؟
    خیر
    یا میشود 2 عدد 300 ژول داشت و 1 عدد 150 ژول برای بکگراند و ...؟
    بله
    maziyarsh، M. Beyrami، S.M.Noorbakhsh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر فعال NASSIRI4080 آواتار ها
    تشکر کرده
    7010

سلام دوستان
    بين فلاشهاي متل 160 و ميني اس & اس 150 ، كدوم را پيشنهاد مي كنيد ؟ (صرفاً براي عكسهاي پرسنلي يك شركت)
    البته از اين دست فلاشها توي بازار زياد هستند ، مانند ويستار ، answer ، پروفشنال ،...

محمدرضا نصیری
    Instagram: nassiri4080

كاربر همراه mohamad.k آواتار ها
    تشکر کرده
    593

سلام
    دوستان به نظر شما اگر بنا برگرفتن کیت باشد از برند هایی که گارانتی معتبر دارند به به غیر از پروفتو به دلیل گرانی کدام برند از این چند برند را میشود انتخاب کرد
    1فتوفلکس
    2هانسل
    3برون کالر
    4 Dream Light
    :confused:
    ویرایش توسط mohamad.k : Monday 5 September 2011 در ساعت 10:59
    maziyarsh تشکر می‌کند.

كاربر فعال Pouria Arshadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1006

نقل قول نوشته اصلی توسط NASSIRI4080 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بين فلاشهاي متل 160 و ميني اس & اس 150 ، كدوم را پيشنهاد مي كنيد ؟ (صرفاً براي عكسهاي پرسنلي يك شركت)
    البته از اين دست فلاشها توي بازار زياد هستند ، مانند ويستار ، answer ، پروفشنال ،...
    سلام دوست عزیز.

من خودم answer دارم و فلاش های دیگه توی این رنج قیمت رو اکثرا از نزدیک دیدم..به نظر من Answer یه خورده کیفیت ساختش از بقیه بهتر باشه و توی این چند ماهی که من دارم استفاده میکنم مشکل خاصی نداشته و راضی هستم..
    ست من شامل 3 هد 170ژول +3 عدد 3 پایه+سافت باکس 70*50 +چتر و شیدر و اسنوت و فیلتر های رنگی + کیف چرخدار با کیفیت و تریگر به قیمت 470 تومان.

موفق باشید
    NASSIRI4080 و M. Beyrami تشکر می‌کنند.
    پـوریـا ارشدی

صفحه 27 از 101 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 77 ... آخرینآخرین