صفحه 15 از 101 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 65 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    اگر منظور Bowens باشد که این برند یک برند انگلستانی است و از کیفیت و امکانات و دقت بسیار بسیار بالایی برخوردار است و به شدت به دوستانی که به دنبال فلاش های حرفه ای هستند توصیه می شود.

http://www.bowens.co.uk/

این برند جز 5 برند اول فلاش های حرفه ای استودیوی است و هم از نظر ساخت و بدنه و هم از نظر کیفیت نور به خوبی جوابگوی یک استودیو حرفه ای است.
    سلام کاوه خان.خوبی عامو؟
    کاوه خان کم پیدایی عامو؟. کاوه جان این فلاش های Bowens اصلی انگلیسی در تهران یافت می شه؟ اگر یافت می شه قیمت چطور است؟راستش این Kit 250Rژول چشمم رو گرفت KIT 500PROهم که دیگه خیلی عالی بود.بخصوص با ان تریگر که روش نصب می شد.
    پایدار باشید
    یا حق
    Kaveh Ghobadi و mreza1001 تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط A_Maddah نمایش پست ها
    سلام کاوه خان.خوبی عامو؟
    کاوه خان کم پیدایی عامو؟. کاوه جان این فلاش های Bowens اصلی انگلیسی در تهران یافت می شه؟ اگر یافت می شه قیمت چطور است؟راستش این Kit 250Rژول چشمم رو گرفت KIT 500PROهم که دیگه خیلی عالی بود.بخصوص با ان تریگر که روش نصب می شد.
    پایدار باشید
    یا حق
    عامو شما اراده کنید ما در خدمت هستیم.

والله بله الان موجوده و به شدت هم آدم رو هوایی می کنه هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت و ... جز انتخاب های خیلی خوبه.قیمت های جدید رو ندارم اما حدود 2 میلیون تومان بود.

توی ایران هم که نمایندگی رسمی و معتبر و خوبی دارد شرکت دیدفراز جناب آقای عظیمی که انسان بسیار شریف و مطلعی هستند.

http://www.deedfaraz.com/

http://www.deedfaraz.com/default.asp...%A7&tni=&nid=6

نام شرکت دیدفراز در سایت اصلی...( با شرکت دیگری که نام مشابه ای دارد و متاسفانه به علت خوش نامی شرکت دیدفراز این اسم را انتخاب کرده است و یک حرف تفاوت دارند اشتباه گرفته نشود ! )

http://www.bowens.co.uk/content/pages/distributor.html
    A_Maddah و moayedi تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    14101

http://www.chare.ir/index.php?target...15534&smid=168
    http://www.chare.ir/index.php?target...=5740&smid=168

قیمت هایجدید و امکان ارسال به سراسر کشور....
    Maysam.P تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا Ali_Reza آواتار ها
    تشکر کرده
    32

دوستان کسی درباره فلاش های photoflex که ن.ن تازگی ها گویا آورده اطلاعاتی دارند؟
    اگر بین photoflex و Fomex بخواهیم انتخاب کنیم٬ کدام یکی رو بیشتر توصیه می کنید؟

قیمت هاش که بدک نیست. برای 300 زول 350 هزارتومان گویا باید پرداخت کرد!
    علیرضا اکرمی
    5D II|24-105L|70-200 f/2.8L IS II|100 Macro f/2.8L IS
    Canon F1|50mm f/1.4 FD|Flash Hanimex TZ2500 | Vanguard Arlen 58 Backpack|055PROXB+804RC2

كاربر فعال king4 آواتار ها
    تشکر کرده
    3583

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Reza نمایش پست ها
    قیمت هاش که بدک نیست. برای 300 زول 350 هزارتومان گویا باید پرداخت کرد!
    درود
    من امروز نورنگار بودم و این فلاش‌های 300 ژول Photoflex رو از نزدیک دیدم، از نظر کیفیت ساخت که خوب بودن، شرکت Photoflex با 25 سال تجربه تولید لوازم نورپردازی باید کیفیت خوبی داشته باشه. این شرکت آمریکایی است ولی لوازمش در چین تولید میشه. در مورد گارانتی اصلی شرکت دیدم که بعضی از محصولات 3 تا 5 سال گارانتی دارن ولی در ایران رو نمی‌دونم که گارانتی داره یا نه (فکر نمی‌کنم گارانتی داشته باشه)، به نظر من به نسبت قیمت خوبه. از نظر بسته بندی هم عالی و با کیفیت.
    mreza1001، M. Beyrami، ssobhdel و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    گالری عکس بهنام صفرزاده
    Nikon D600, Nikkor 24-70, Nikkor 70-200 VR II, Nikon SB-900, Nikon SB-800 2x

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

سلام به دوستان عزیز منم سئوال مشابه این سئوال رو دارم البته برای یکی از دوستانم.
    راستش برای یکی از دوستانم که این برند رو انتخاب کرده میخوام از شما دوستان راهنمائی بگیرم ( چون خودم تخصص ندارم و به دوستم گفتم که از شما میپرسم )
    ایشون قصد دارن یه کیت فلاش دوشاخه بگیرن به قیمت 800000 تومان که از نورنگار هم گویا قصد خرید دارن.
    این کیت شامل این موارد و قطعات هستش :
    کیت ساده دو شاخه شامل :

هد فلاش 300 ژول استار فلاش یک عدد

هد فلاش 150 ژول استار فلاش یک عدد

سافت باکس 80*60 یک عدد

چتر سفید 30 اینچی یک عدد

سه پایه دو عدد

اینم لینک پیج ( اگه بر خلاف قوانین سایت نباشه :
    http://www.dorbinshop.com/flash/phot...impleflashkit/
    ممنون میشم دوستان نقطه نظرات و راهنمائی هاشون رو بفرمایند تا به دوستم انتقال بدم.
    ممنون
    M. Beyrami تشکر می‌کند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر فعال Pouria Arshadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1006

سلام دوستان عزیز.
    من میخوام یه کیت فلاش بگیرم و باهاش خیلی نمیخوام کارهای حرفه ای انجام بدم...فقط میخوام باهاش تمرین کنم . واسه همین نمیخوام یه چیز گرون قیمت بگیرم. در ضمن هیچ اطلاعی هم در مورد فلاش ها ندارم ! در ضمن محیط هم چون فضای اتاق هست جای زیادی ندارم... اصلا ست بگیرم یا تکی ؟ اگر میشه قیمت رو هم بگید.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سپاس.

كاربر همراه navidsohi آواتار ها
    تشکر کرده
    122

اولا ست نگیر که بتونی به درستی و بر اساس نیازت فلاشهاتو انتخاب کنی نه بر اساس صلاحدید فروشنده
    من خودم فلاش micro pro گرفتم که خیلی ازش راضیم :
    فن خنک کننده دارند. دیجیتال هستند. به صورت خیلی دقیق میشه قدرتشون رو کم کرد (پله ای کم نمیشود) قدرتشون تا 1/128 کم میشود که میشه حتی در کنار نور شمع هم ازشون استفاده کرد و برای گرفتن عکس با عمق میدان فرضا با f 1.8 عالیه. یکی از دوستان همکار که از دستش افتاده بود برده بود آلتون سریع تعمیرش کرده بودند (لوازم یدکیش در ایران موجوده). چشم قوی دارند و برای لامپ مادلینگش میشه از لامپ های معمولی استفاده کرد. یکی دیگه هم اینکه برای نصب نرم کننده های نور با مارک های مختلف مشکلی نداره. 300 ژولش هست 320 هزار تومان و 200 ژولش 280 هزار تومان.

تشکر کرده
    14101

البته اون فلاش Mirco Pro باید باشد و نه Micro Pro بین این دو برند یک مقدار زیادی تفاوت کیفیت و قیمت هست و دوستان چینی بسیار باهوش هستند!
    mreza1001 و M. Beyrami تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر فعال Pouria Arshadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1006

ممنون بابت پاسختون.
    ولی من میخوام بیشتر عکس هام رو بوسیله فون کروماکی سبز بگیرم.تا اونجایی هم که من میدونم یه دونه نور به درد این کار نمیخوره.. 2 یا 3 تای این هم که قیمتش میره بالا !!!
    واسه این کار چیو پیشنهاد میکنین ؟ این jtl 160 چطور هست ؟ یه نطرتون به کار من میخوره ؟ قیمت این رو هم اگر بگین ممنون میشم...
    ببخشید اینقدر سوال میکنم.. به جز این فروم منبع اطلاعات دبگه ندارم !

صفحه 15 از 101 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 65 ... آخرینآخرین