صفحه 61 از 101 نخستنخست ... 11 51 57 58 59 60 61 62 63 64 65 71 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر جديد alirezano آواتار ها
    تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein137 نمایش پست ها
    هر چی که هست مشکل از فلاش ها نیست.الان این عکس کراپ چند درصده؟و این که مطمئنید فوکوس به درستی انجام گرفته؟
    100% هست. بله فوکوس درسته...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    951

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezano نمایش پست ها
    آقا این کارا رو کردم ولی فقط یه کم تغییر کرد. قبلا با یه سری فلاش 160 و همیت دوربین عکاسی کرده بودم خیلی بهتر میشد
    سلام پيشنهاد ميكنم از سه پايه استفاده كنيد و لرزشگير لنز رو هم خاموش كنيد.
    Nikon D750

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

علی جان دوستان مطالب رو کامل بهت گفتن. تنها چیزی که میتونم اضافه کنم اینه که حتما و حتما نقطه فوکوس روی چشمها انتخاب کن. و با فوکوس خودکار همین کار رو هم امتحان کن. تا مطمئن بشی مشکل کار کجاست.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    208

جواب این سوال منو هیچکی نداد
    من وقتی با تک نور فلاش عکس میگیرم کلوین عکسم مناسبه اما وقتی با فلاش چتر دوم عکس میگیرم عکسام زرد میشه - تست کردم وقتی هم فقط با فلاش چتری عکس گرفتم باز زرد افتاده تا اینجا معلومه کار چتره !
    حالا اگه سافت باکس بگیرم و با دو تا سافت باکس عکس بگیرم ، ترکیب دو نور باعث نمیشه عکسام دوباره زرد بشه یا همون کلوین تک نور رو میده ؟

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.shayeste نمایش پست ها
    جواب این سوال منو هیچکی نداد
    من وقتی با تک نور فلاش عکس میگیرم کلوین عکسم مناسبه اما وقتی با فلاش چتر دوم عکس میگیرم عکسام زرد میشه - تست کردم وقتی هم فقط با فلاش چتری عکس گرفتم باز زرد افتاده تا اینجا معلومه کار چتره !
    حالا اگه سافت باکس بگیرم و با دو تا سافت باکس عکس بگیرم ، ترکیب دو نور باعث نمیشه عکسام دوباره زرد بشه یا همون کلوین تک نور رو میده ؟
    یک عکس بدون چتر بگیرید مطمعن شید که ایراد از جنس چتر هست و نه رنگ نور فلاش...
    بعد سافت باکس تهیه کنید اگر کلوین فلاش متفاوت باشد با سافت باکس هم مشکل خواهید داشت .
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر همراه
    تشکر کرده
    208

بله من بدون چتر و فقط با سافت باکس عکس گرفتم حتی جای فلاش ها رو عوض کردم چتر رو زدم جای سافت باکس معلوم شد وقتی با چتر عکس میگیرم کلوین غیر مناسبه
    سوال اینه من یه سافت باکس دارم حالا یکی دیگه بخرم ترکیب دو نور باعث تغییر کلوین نمیشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط M. Beyrami نمایش پست ها
    یک عکس بدون چتر بگیرید مطمعن شید که ایراد از جنس چتر هست و نه رنگ نور فلاش...
    بعد سافت باکس تهیه کنید اگر کلوین فلاش متفاوت باشد با سافت باکس هم مشکل خواهید داشت .

كاربر همراه
    تشکر کرده
    951

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.shayeste نمایش پست ها
    بله من بدون چتر و فقط با سافت باکس عکس گرفتم حتی جای فلاش ها رو عوض کردم چتر رو زدم جای سافت باکس معلوم شد وقتی با چتر عکس میگیرم کلوین غیر مناسبه
    سوال اینه من یه سافت باکس دارم حالا یکی دیگه بخرم ترکیب دو نور باعث تغییر کلوین نمیشه؟
    دوست عزیز، استفاده از چتر در تغییر کلوین موثر هست. سایت paulcbuff رو اگر ببینید، در مورد چترهاش نوشته تا 150 کلوین تغییر ایجاد میکنه ! پس قطعا سایر برندها تغییر بیشتری خواهند داشت. اما این قضیه رادر مورد سافت باکس من جایی ندیدم. نهایتا میتونید از تجهیزاتی که برای تنظیم وایت بالانس هست استفاده کنید و فارغ از اینکه چه تغییراتی ایجاد میشه با فرمت raw عکس بگیرید و وایت بالانس رو اصلاح کنید.
    saman.shayeste تشکر می‌کند.
    Nikon D750

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

اختلاف کلوین چتر و سافتباکس، اگر زیاد باشد، حتی در اصلاح آن در Raw format ای که با کارت خاکستری استاندارد گرفته شده باشد هم دچار عذاب خواهید شد.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    208

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Bayati نمایش پست ها
    اختلاف کلوین چتر و سافتباکس، اگر زیاد باشد، حتی در اصلاح آن در Raw format ای که با کارت خاکستری استاندارد گرفته شده باشد هم دچار عذاب خواهید شد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shetab2 نمایش پست ها
    دوست عزیز، استفاده از چتر در تغییر کلوین موثر هست. سایت paulcbuff رو اگر ببینید، در مورد چترهاش نوشته تا 150 کلوین تغییر ایجاد میکنه ! پس قطعا سایر برندها تغییر بیشتری خواهند داشت. اما این قضیه رادر مورد سافت باکس من جایی ندیدم. نهایتا میتونید از تجهیزاتی که برای تنظیم وایت بالانس هست استفاده کنید و فارغ از
    اینکه چه تغییراتی ایجاد میشه با فرمت raw عکس بگیرید و وایت بالانس رو اصلاح کنید.
    پس حتما یه سافت باکس دیگه میخرم
    ممنون از راهنمایی

كاربر همراه .:Soheil:. آواتار ها
    تشکر کرده
    96

سلام
    من یک شاخه تک فلاش 300 ژول برای فضای بیرون گرفتم ...
    یک باتری ماشین دارم ، یک اینوتور 800 W چینی خریدم که جوابگو نبود ...
    به نظر دوستان اینورتور چند وات و چه مدلی بگیرم ؟

صفحه 61 از 101 نخستنخست ... 11 51 57 58 59 60 61 62 63 64 65 71 ... آخرینآخرین