صفحه 82 از 101 نخستنخست ... 32 72 78 79 80 81 82 83 84 85 86 92 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 811 تا 820 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    102

سلام بر دوستان
    با عرض احترام و تشکر از دوستان و اساتید محترم
    بنده بعد از چند وقت مطالعه و کنکاش در ارتباط با خریداری یک کیت فلاش به تصمیم نهایی نزدیک شدم ولی با توجه به اینکه در آینده خیلی نزدیک قصد عزیمت به کانادا رو دارم متوجه شدم که برق اونجا بر خلاف ایران (220 ولت و 50 هرتز) 110 ولت و 60 هرتز میباشد:
    حالا از دوستان محترم خواهش دارم در صورت امکان بنده رو در موارد زیر راهنمایی بفرمایند:
    1- آیا امکان استفاده از فلاش در کشوری مثل کانادا با استفاده از مبدل وجود دارد؟
    2- آیا برندی با امکان مصرف در هر دو حالت وجود دارد؟ (با توجه به بودجه فلاش های چینی مد نظر بنده می باشد)
    3- در کاتالوگ شرکت گودوکس TC Seriesمورد زیر نوشته شده است:
    Operating voltage AC200~240V / 50Hz or AC100~120V /60Hz

GODOX PHOTO EQUIPMENT CO.,LTD

منظور این است که با دو ولتاژ و دو فرکانس کار می کند یا اینکه کالای ا بر حسب سفارش می باشد؟

خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتین

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrabadi1982 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    بنده بعد از چند وقت مطالعه و کنکاش در ارتباط با خریداری یک کیت فلاش به تصمیم نهایی نزدیک شدم ولی با توجه به اینکه در آینده خیلی نزدیک قصد عزیمت به کانادا رو دارم متوجه شدم که برق اونجا بر خلاف ایران (220 ولت و 50 هرتز) 110 ولت و 60 هرتز میباشد:
    حالا از دوستان محترم خواهش دارم در صورت امکان بنده رو در موارد زیر راهنمایی بفرمایند:
    2- آیا برندی با امکان مصرف در هر دو حالت وجود دارد؟ (با توجه به بودجه فلاش های چینی مد نظر بنده می باشد)

منظور این است که با دو ولتاژ و دو فرکانس کار می کند یا اینکه کالای ا بر حسب سفارش می باشد؟

سلام دوست عزیز،

فکر می کنم سیستم برق کانادا هم مثل سیستم برق آمریکا باشد. در اینصورت می تونید در کانادا از مبدلهای مخصوص استفاده کنید. ( مبدل دوشاخه برق ایران به برق کانادا ) تا فلاشهاتون روی پریزهای برق کانادا کار کنه.

در مورد ولتاژ و فرکانس کاری هم این فلاشها با برق شهر با ولتاژ 200 تا 240 ولت و با فرکانس کاری 50 هرتز و یا با ولتاژ 100 تا 120 ولت با فرکانس کاری 60 هرتز کار می کنند.

تلورانس فرکانس کاری معمولا بین 50 تا 60 هرتز متغیر هست، بنابراین می تونید از این فلاشها هم در ایران و هم در کانادا استفاده کنید.

پاینده باشید.
    Kaveh Ghobadi، Digital Lover و mehrabadi1982 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

فکر می کنم سیستم برق کانادا هم مثل سیستم برق آمریکا باشد. در اینصورت می تونید در کانادا از مبدلهای مخصوص استفاده کنید. ( مبدل دوشاخه برق ایران به برق کانادا ) تا فلاشهاتون روی پریزهای برق کانادا کار کنه.

در مورد ولتاژ و فرکانس کاری هم این فلاشها با برق شهر با ولتاژ 200 تا 240 ولت و با فرکانس کاری 50 هرتز و یا با ولتاژ 100 تا 120 ولت با فرکانس کاری 60 هرتز کار می کنند.

تلورانس فرکانس کاری معمولا بین 50 تا 60 هرتز متغیر هست، بنابراین می تونید از این فلاشها هم در ایران و هم در کانادا استفاده کنید.

پاینده باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrabadi1982 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان

برداشت من اینه که این‌ها برحسب سفارش هستند، ولی بهتره که از فروشنده بپرسید تا مطمئن بشید…
    کلا وسایل الکتریکی از نظر ورودی سه نوع هستند، نوع اول فقط برای یکی از دو ولتاژ طراحی شدن، نوع دوم یک کلید تبدیل دارن که با چرخوندن اون بین این دو حالت یکی رو انتخاب میکنید و یه ترانس برق رو تبدیل می کنه، و نوع سوم که یونیورسال هستند برای کل بازه ۱۰۰ تا ۲۴۰ قابل استفاده اند. روی این دسته آخر معمولا همین ۱۰۰ تا ۲۴۰ رو می‌نویسن و به همین خاطر چون در مشخصات فلاش مورد نظر شما، دو تا بازه نوشته شده، به احتمال زیاد یکی از دو دسته اول‌ه و از اونجایی که چیزی در مورد کلید انتخاب در راهنما نیست، پس احتمال اینکه نوع اول باشه بیشتر‌ه…
    Digital Lover و mehrabadi1982 تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

فلاش های برند GODOX به دو صورت هستند یا با برق 220 سازگارند و یا با برق 110 به راحتی با دیدن پشت این فلاش ها می توانید متوجه شوید.

Godox TC 500 series Studio Flash (Kuala Lumpur, end time 3/26/2012 10:15:00 PM MYT)
    saber.pix، kiavash و mehrabadi1982 تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

دوستان توجه کنند که در کاتالوگ فلاشهای جناب مهر آبادی نوشته شده:

پس در هر دو حالت می تونه کار کنه.

ارادتمند.
    mehrabadi1982 تشکر می‌کند.

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

همونطور که جناب قبادی هم فرمودند، این OR یعنی فقط یکی از این دوتا! اگر منظور هردو بود، یا باید سوئیچ انتخاب می‌داشت و یا از عبارت To استفاده می‌کرد…
    darkness_land و mehrabadi1982 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    348

سلام دوستان
    قصد تهیه یک یا دوشاخه فلاش پرتابل جهت عکاسی در فضای باز را دارم
    سقف قابل پرداخت 3 میلیون تومان هست
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    متشکرم

كاربر همراه darkness_land آواتار ها
    تشکر کرده
    4944

نقل قول نوشته اصلی توسط AmirS نمایش پست ها
    همونطور که جناب قبادی هم فرمودند، این OR یعنی فقط یکی از این دوتا! اگر منظور هردو بود، یا باید سوئیچ انتخاب می‌داشت و یا از عبارت To استفاده می‌کرد…
    سلام خدمت اساتید و دوستان عزیز

ببخشید دخالت میکنم ، در دنیای روابط منطقی OR یک رابطه شرطی است که به فارسی میشود "یا منطقی" !
    درمورد مشخصات ذکر شده فقط یکی از آن دو ولتاژ می تواند درست باشد ، مگر اینکه در پشت آن سوییچی قرار داشته باشد
    برای تغییر وضعیت اما اگر این OR همان "یا منطقی" باشد در همه حالت ها درست است جز حالتی که هر دو طرف OR غلط باشد
    و اگر یکی و یا هر دو طرف رابطه درست باشد جواب درست خواهد بود !

Untitled.png

نظر شخصی : قاعدتاً فقط یکی از آن دو حالت را میتوانیم سفارش دهید !
    پ.ن : زمانی که جوانتر بودم و دستی بر آتش خرابکاری داشتم ، ضبطی داشتیم که دارای همان سوئیچ تغییر وضعیت بود و بنده با تغییر
    آن دکمه از حالت 220 به 110 ضبط مذکور را به فنا دادم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    102

با عرض سلام وخسته نباشید و تشکر ویژه از همه دوستانی که تو موضوع درخواست راهنمایی شرکت کردن

دقیقا بنده هم بعد از کلی تحقیق و تفحس درخصوس فلاشهای چینی که یک کمی پدر و مادر دارن و رد پاشون تو دنیای مجازی پیدا میشه به این نتیجه قطعی رسیدم که کلمه or دقیقا مشخص کننده درخواست سفارش دهنده برحسب شرایط برق منطقه مصرف کننده می باشد.
    البته دیرو آخر وقت به فروشگاه ناصرخسرو که داعیه نمایندگی اصلی بودن رو دارن زنگ زدم ایشون رو 220 بودن محصولشون صحه گذاری فرمودن

آیا کسی از اساتید برندی از فلاشی دیده که رنج ولتاژ110 تا 220 رو ساپورت کنه یا مٍثل ریشتراش ها سویچ تغییر ولتاژ داشته باشه (به فرموده دوست خوبم AmirS جزء گروه دوم یا سوم وسایل باشه) و به حساب خالی هنر آموز بخوره؟

باز هم تشکر تشکر تشکر

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

تاجایی که میدونم تبدیل ایندو به هم زیادساده نیست و نیاز به ترانسی داره که سبک هم نیست. نهایتاً هم خروجی دقیقاً مثل هم نخواهد بود و مثلا فرکانس تناوبش به جای سینوسی مربعی میشه. برای همین هم بعید میدونم کسی همچین چیزی تولید کنه

اون ضبط صوت قدیمی ها هم که وزنشون رو یادتونه دیگه حالا 100 گرم سنگین تر براش مهم نبود
    darkness_land و mehrabadi1982 تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

صفحه 82 از 101 نخستنخست ... 32 72 78 79 80 81 82 83 84 85 86 92 ... آخرینآخرین