صفحه 6 از 101 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 56 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

پیش فرض پاسخ: انتخاب فلاش استودیو

سلام اگر كسي آدرس و يا شماره تلفن شركت تجارت نوين پارسيان رو داره ممنون مي شم برام بنويسه.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

تويه ويژه نامه تخصصي عكس ارديبهشت ماه فقط تلفنشون و سايتشون رو نوشته .

تلفن:88794000
    سايتشون:www.somitaco.com

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

دیدم اگه آدرسه كسایی كه كارشون فلاشه یه جایی جمع بشه چیزه بدی نمیشه. من این آدرس های پایین رو فقط داشتم اگه اشتباه یا ناقصه لطفا بگین تا درست كنم.

1-مركز تجهیزات حرفه ای - برانكالر(ساخت سوئیس) و مولتی بلیتس (ساخت آلمان)
    آدرس: میدان هفت تیر-ابتدای بهار شیراز تلفن:88810406

2-آلتون(ساخت چین) - تلفن :66966963-66966962

3- شركت دیدفراز - بوئنز (ساخت انگلستان)
    آدرس : میدان هفت تیر -ضلع شمالغربی-خیابان مازندرانی- ساختمان20 -طبقه 3 - واحد 9
    تلفن:88847800-88847516

4-شركت رنگ سیستم -هنسل (ساخت آلمان)
    تلفن:66420900

5-نوین تجارت پارسیان- جی تی ال (ساخت چین) و پرفوتو (ساخت سوئد)
    تلفن:88794000
    Mashhadi Vahid و karimzadeh تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

Exclamation یه راهنمای برای فلاش های شاخه ای.

سلام به همه دوستان گلم.

همیشه راهنمای شما دوستان عزیز برام مشگل گشا بوده.

من می خوام یه ست فلاش برای آتلیه بخرم حالا نمی دونم برای شروع کار یک بار خرج کنم و فلاش خوب بخرم یا برای رفع نیاز فلاش ارزانتر بخرم.

1- یه ست فلاش ایرانی 200 ژول به قیمت 390.000 تومان ساخت فلاشیران بخرم؟

2- یه ست فلاش چینی کینگستون 300 ژول 800.000 تومان که میگن جنس درجه 1 چینی هست و خوبه و فن داره و... ؟

3- سافت باکس چه اندازه ای بخرم ؟ 40*40 - 60*60 - 60*90 - 80*125
    برای عکس قدی 125*80 بهتره ولی با این ابعاد برای عکاسی مثل پرتره مشکلی به وجود نمیاد یا که باید 2 تا سافت باکس یکی کوچک یکی بزرگ بخرم؟

4- یه ست فلاش 3 تا شاخه هست به نظره خودم اگه 1 شاخه اضافه بگیرم که بشه 4 تا بهتره.

حالا چی کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــار کنم؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

Question پاسخ: یه راهنمای برای فلاش های شاخه ای.

از دوستان کسی نیست منو راهنمای کنه؟؟ :confused:

سلام به همه دوستان گلم.

همیشه راهنمای شما دوستان عزیز برام مشگل گشا بوده.

من می خوام یه ست فلاش برای آتلیه بخرم حالا نمی دونم برای شروع کار یک بار خرج کنم و فلاش خوب بخرم یا برای رفع نیاز فلاش ارزانتر بخرم.

1- یه ست فلاش ایرانی 200 ژول به قیمت 390.000 تومان ساخت فلاشیران بخرم؟

2- یه ست فلاش چینی کینگستون 300 ژول 800.000 تومان که میگن جنس درجه 1 چینی هست و خوبه و فن داره و... ؟

3- سافت باکس چه اندازه ای بخرم ؟ 40*40 - 60*60 - 60*90 - 80*125
    برای عکس قدی 125*80 بهتره ولی با این ابعاد برای عکاسی مثل پرتره مشکلی به وجود نمیاد یا که باید 2 تا سافت باکس یکی کوچک یکی بزرگ بخرم؟

4- یه ست فلاش 3 تا شاخه هست به نظره خودم اگه 1 شاخه اضافه بگیرم که بشه 4 تا بهتره.

حالا چی کــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــار کنم؟

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

سلام دوست عزیز
    درباره سئوالاتی که پرسیده بودید انچه به ذهنم می رسه و تجربیات ناچیزم می گه .
    1- اگر پول داری همیشه بهترینشو بخر .(انشالله که بهترین از نظر شما فلاشهای چینی نیست ) .اگر پول دارید و مشکل مالی نیست . فلاش خوبشو بخر ,مثل برانکالر , تا از دوباره کاری جلوگیری شود البته پشیمانی هم در اینده نخواهی داشت .

اندازه سافت باکس هم بستگی به نیاز کاری شما داره . مثلا اگر شما برای عکس قدی می خواهید از سافت باکس استفاده کنید مسلما 125*80 نیاز شما را بر آورده می کنه .اما به نظرم اگر شما در اتلیه فضای کافی داشته باشید .یک سافت باکس 100*70 همراه یک فلاش قوی می تواند هم برای عکس های نیم تنه و هم عکس های قدی استفاده کنید . (کمی تجربه لازم داره )

اما در خصوص جنس ایرانی وچینی
    بشخصه از دو ست فلاش تابش استفاده کردیم و پس از مدت یکسال هر دو ست مشکل پیدا کردند .
    امات فلاشهای چینی که دو ست 200 ژول دارم (آلتون و s&s ) و همچنین دوستان آتلیه دار که استفاده می کنند .همه راضی هستیم .کلا فکر می کنم بیش از پولی که بابتشان می دهیم کار می کنند .
    در اخر , بازم اگر پول داری داشتن 4 شاخه فلاش بهتر از سه شاخه است .
    موفق باشید
    یا حق
    flashboy تشکر می‌کند.
    اسدالله مداح

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

Smile پاسخ: انتخاب فلاش استودیو

نقل قول نوشته اصلی توسط A_Maddah نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    درباره سئوالاتی که پرسیده بودید انچه به ذهنم می رسه و تجربیات ناچیزم می گه .
    1- اگر پول داری همیشه بهترینشو بخر .(انشالله که بهترین از نظر شما فلاشهای چینی نیست ) .اگر پول دارید و مشکل مالی نیست . فلاش خوبشو بخر ,مثل برانکالر , تا از دوباره کاری جلوگیری شود البته پشیمانی هم در اینده نخواهی داشت .

اندازه سافت باکس هم بستگی به نیاز کاری شما داره . مثلا اگر شما برای عکس قدی می خواهید از سافت باکس استفاده کنید مسلما 125*80 نیاز شما را بر آورده می کنه .اما به نظرم اگر شما در اتلیه فضای کافی داشته باشید .یک سافت باکس 100*70 همراه یک فلاش قوی می تواند هم برای عکس های نیم تنه و هم عکس های قدی استفاده کنید . (کمی تجربه لازم داره )

اما در خصوص جنس ایرانی وچینی
    بشخصه از دو ست فلاش تابش استفاده کردیم و پس از مدت یکسال هر دو ست مشکل پیدا کردند .
    امات فلاشهای چینی که دو ست 200 ژول دارم (آلتون و s&s ) و همچنین دوستان آتلیه دار که استفاده می کنند .همه راضی هستیم .کلا فکر می کنم بیش از پولی که بابتشان می دهیم کار می کنند .
    در اخر , بازم اگر پول داری داشتن 4 شاخه فلاش بهتر از سه شاخه است .
    موفق باشید
    یا حق

سلام جناب آقای مداح.
    خیلی ممنون از راهنمای خوب شما.
    والا چیزی که مشکل اساسی هست در عکاسی همین پوله. ( و الا کی بدش میاد جنس خوب بخره )
    در مورد فلاش چینی هم به شرط خوب بودن جنس فلاش ها این مدل به من گفته شده وگرنه فلاش آلمانی و انگلیسی حرف اول را میزنه.
    این حرف را گفتم و بازم میگم اول یه بابا پول دار باید داشت بعد بری برای عکس و عکاسی.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط dppictuer نمایش پست ها
    منم خریدم و شکر خدا خیلی خیلی راضیم . فلش jtl 160 زول گرفتم بهمراه یه ساف باکس 60*60 و یه سافت 60*90بعلاوه دو تا چتر سیلور . من 2 تا فلاش گرفتم که با دو تا سه پایه رو هم شد 285 هزار تومن هر یک از شاخه هارو با سافت باکس برام 135 هزار تومن حساب کرد و چترها رو هر کدوم 7.500 . هر سافت باکس رو 35 هزار تومن و هر فلاش رو 90 تومن . از مغازه شقایق تو پاساژ جوانمرد و اقع در ناصر خسرو خرید از اقای ابراهیمی ، ادم کار درستی بود . خیلی خیلی هم ازشون راضیم . دوست عزیز 100 توصیه میشه . این ستش هم خیلی کامله سه شاخه فلاش هست و دوتا چتر و دو تا سافت باکس بهمراه یه کیف حمل و نقل و اسنوت . همش رو هم 400 تومن تازه هم اورده بود اقای ابراهیمی . 100 درصد اینکار رو بکن و اونو بفروش . یه ریویوی خوب میذارم ازشون اینجا به امید خدا تا جواب محبت دوستان رو داده باشم .

اقا امیر خیلی عالی کار میکنه اسلیوش و بسیار دقیقه . من با کمترین قدرت فلاش دوربین باش کار میکنم . در ضمن فقط باید توجه کنید که از فلاشها (زمانی که ساف باکس روشون هست ) جلوتر نرید زیاد والا از هر جا بزنید راحت اونم فلاش میکنه . .ممنونم از دوستان.
    سلام
    jtl كه داري fan هم داره؟ و اينكه كم و زياد كردن شدت نورش چند درج است؟

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

سلام
    با عرض معذرت از جناب dppictuer
    تاجایی که یادمه و اگر مغرم یاری کند فلاش 160 ژول JTl فن نداره .
    دیگر اینکه تا یک هشتم قدرت , قابل تنظیم می باشد البته این جمله را با شک و تردید می گوییم .شاید کمتر یا بیشتر باشد .
    در ضمن در پشت فلاش JTlکلید تغییر قدرت فلاش درجه بندی نشده است .بعبارتی با خطوط سفید قسمت بندی نشده است .البته شما خودتان می توانید قسمت بندی کنید .
    اما انچه که مشخص است قدرت فلاش قابل تنظیم است .
    موفق باشید
    یا حق
    اسدالله مداح

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

سلام خیلی اتفاقی اینجا اومدم ، اول بگم یکی از فلاشها بعد از 1 سال لامپش سوخت ، البته من خیلی ازشون اسفاده کردم ، اما اون یکی داره هنوز کار میکنه. در مورد تنظیم باید بگم اگه اشتباه نکنم تا 1/16 شما قابلیت تنظیم دارید و با ولوم پشتش میتونید کار کنید. اما در مورد فن هم بگم که مدل 160 ژولش نداره ، من تو اهواز با اون گرمای شدید باشون کار میکنم و خیلی داغ نمیشن ، اما اگه داشته باشن بد نیست. امیدورام سریعتر بتونید فلاشهاتون رو بخرید ، چون بی شک دری از عکاسی به روی شما باز خواهد شد.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

صفحه 6 از 101 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 56 ... آخرینآخرین