صفحه 12 از 69 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 62 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 683
Like Tree1139تشکر

موضوع: راه اندازی استودیوی خانگی

FoadKhanlar
    Guest

سلام مجدد
    من یک سوالی دارم که مطمئنم سوال خیلی از دوستان دیگر نیز هست

ابتدا شرح میدهم :
    در بیشتر فروشگاه های عکاسی , نوعی دستگاه محور فون و پس زمینه را میفروشند که به صورت زیر است :

این وسیله یا به سقف یا به دیوار باید پیچ بشود
    سپس لوله هایی که دور آنها , پارچه پس زمینه و فون پیچیده شده در درون این محور قرار میگیرد
    اکثر فون هایی هم که در این فروشگاه ها به فروش میرود از جنس پارچه یا مخمل یا برزنت است که خیلی سنگین است
    و از طرف دیگر کل این دستگاه ها و لوله های فون و پس زمینه ها خیلی زمخت هستند

اما در فروشگاه های خارجی علاوه بر اینها , لوازم دیگری وجود دارند که هم خیلی سریع تر سوار میشوند و هم خیلی سبک تر و تمیزتر هستند
    ابتدا دو تا ستون از زمین به سقف متصل میشود

سپس گیره های نگه دارنده لوله ها , به این ستون ها متصل خواهد شد

یعنی در عرض چند دقیقه دستگاه در هر جایی آماده میشود

سوال مهمتر اینکه در فروشگاه های خارجی اکثر فون ها به صورت رول کاغذی هستن نه پارچه ای که بسیار ظریف تر و سبک تر هستند و از طرفی پس زمینه آنها هم بسیار بسیار یکدست و خوب درمیاید

من در فروشگاه آلتون این ستون های واشری را پیدا کردم ( یعنی همان ستون هایی که از زمین به سقف متصل میشوند ) اما نمیدانم گیره هایی که به ستون متصل میشوند را هم دارند یا نه

کسی از دوستان از این نوع ستون و گیره برای نگه داری لوله های فون استفاده کرده؟

سوال دوم اینکه من از کجا باید فون های کاغذی را پیدا کنم ( بیشتر کاغذ های سفید و خاکستری مد نظر من هستند . مخصوصا خاکستری )
    ویرایش توسط FoadKhanlar : Wednesday 19 January 2011 در ساعت 18:45

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط FoadKhanlar نمایش پست ها
    سلام مجدد
    من یک سوالی دارم که مطمئنم سوال خیلی از دوستان دیگر نیز هست

ابتدا شرح میدهم :
    در بیشتر فروشگاه های عکاسی , نوعی دستگاه محور فون و پس زمینه را میفروشند که به صورت زیر است :

این وسیله یا به سقف یا به دیوار باید پیچ بشود
    سپس لوله هایی که دور آنها , پارچه پس زمینه و فون پیچیده شده در درون این محور قرار میگیرد
    اکثر فون هایی هم که در این فروشگاه ها به فروش میرود از جنس پارچه یا مخمل یا برزنت است که خیلی سنگین است
    و از طرف دیگر کل این دستگاه ها و لوله های فون و پس زمینه ها خیلی زمخت هستند

اما در فروشگاه های خارجی علاوه بر اینها , لوازم دیگری وجود دارند که هم خیلی سریع تر سوار میشوند و هم خیلی سبک تر و تمیزتر هستند
    ابتدا دو تا ستون از زمین به سقف متصل میشود

سپس گیره های نگه دارنده لوله ها , به این ستون ها متصل خواهد شد

یعنی در عرض چند دقیقه دستگاه در هر جایی آماده میشود

سوال مهمتر اینکه در فروشگاه های خارجی اکثر فون ها به صورت رول کاغذی هستن نه پارچه ای که بسیار ظریف تر و سبک تر هستند و از طرفی پس زمینه آنها هم بسیار بسیار یکدست و خوب درمیاید

من در فروشگاه آلتون این ستون های واشری را پیدا کردم ( یعنی همان ستون هایی که از زمین به سقف متصل میشوند ) اما نمیدانم گیره هایی که به ستون متصل میشوند را هم دارند یا نه

کسی از دوستان از این نوع ستون و گیره برای نگه داری لوله های فون استفاده کرده؟

سوال دوم اینکه من از کجا باید فون های کاغذی را پیدا کنم ( بیشتر کاغذ های سفید و خاکستری مد نظر من هستند . مخصوصا خاکستری )
    دوست عزیز سلام/ این ستونهایی رو که میخوای من پیدا کردم/ اینجا کلیک کن
    Hoda Zaeimi تشکر می‌کند.

FoadKhanlar
    Guest

ممنون از راهنماییتون
    اما شما نوشته منو خوندید؟

من خودم هم گفتم که این ستون ها پیدا کردم

دنبال گیره های اون و همچنین فون های کاغذی هستم

كاربر همراه nejatinezhad آواتار ها
    تشکر کرده
    1736

جانا سخن از زبان ما میگویی

من هم مدتهاست دنبال فون و پایه سبک میگردم برای عکاسی در بیرون از آتلیه.

پیدا کردید ما رو هم بی نصیب نذارید.
    Viper تشکر می‌کند.
    NIKON D810+24-120+50

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

ممنون از راهنماییتون
    اما شما نوشته منو خوندید؟

من خودم هم گفتم که این ستون ها پیدا کردم

دنبال گیره های اون و همچنین فون های کاغذی هستم
    سلام/ خوندم متن شما رو ولی تو توضیح محصول نوشته: "شامل: 1جفت ستون و 1جفت سوپرکلمپ(گیره) - قابلیت: نصب دیوار به دیوار یا سقف به زمین"
    yaghoobi تشکر می‌کند.

FoadKhanlar
    Guest

دنبال این نوع گیره ها هستم

حداقل سه تایی و حالت مطلوب برای من چهار یا پنج تایی است

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

حداقل سه تایی و حالت مطلوب برای من چهار یا پنج تایی است
    فکر کنم بتونید گیره های اضافه رو جدا گونه بخرید و متصل کنید. مثلا یه جفت دیگه مجزا بخرید و اضافه کنید.
    حتما این حالت رو دارند چون مثلا افراد دیگه ایی هم مثل شما هستند که نیاز به تعداد بیشتری دارند و این سه تایی ها ممکنه براشون کافی نباشه.
    باهاشون تماس گرفتید و پرسیدید ؟
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

FoadKhanlar
    Guest

فعلا گیره تکی اش هم پیدا نمیشه چه برسه به سه تایی

ولی اگر هم پیدا بشه کار با خرید اضافه حل نمیشه
    اینها هر کدام به صورت پله کانی جلو میان تا لوله های پس زمینه که در شیار اونها قرار میگیره با هم تداخل نکنن . مثلا شما نمیتونید دوتا سه تایی رو ببندید تا مثلا شش تا فون روی اونها نصب کنید

سوال رو دوباره میپرسم

کسی این گیره ها رو داره؟ یا استفاده کرده؟ یا جایی رو میشناسه که این گیره ها رو بفروشند؟
    مقصودم دقیقا این گیره هاست:

کسی از فون های کاغذی استاندارد و مخصوص فون , استفاده کرده یا جایی رو میشناسه که این فون ها رو بفروشند؟ ( مخصوصا سفید و خاکستری )
    رول های کاغذی خیلی سبک تر و خیلی تمیز تر هستند و حالت یکدستی به پس زمینه میدن

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

ولی اگر هم پیدا بشه کار با خرید اضافه حل نمیشه
    اینها هر کدام به صورت پله کانی جلو میان تا لوله های پس زمینه که در شیار اونها قرار میگیره با هم تداخل نکنن . مثلا شما نمیتونید دوتا سه تایی رو ببندید تا مثلا شش تا فون روی اونها نصب کنید

سوال رو دوباره میپرسم

کسی این گیره ها رو داره؟ یا استفاده کرده؟ یا جایی رو میشناسه که این گیره ها رو بفروشند؟
    صد البته ...
    منظور بنده هم همین بوده 3 تا بعدی باید بلند تر باشن. این موضوع رو ذکر کردم چون در آتلیه دوستم همین استند ها رو با گیره هاش دیدم.. اگه دوست داشته باشید فردا که میرم پیششون ازش میپرسم از کجا تهیه کردن و آدرس و شماره تلفنش رو براتون میگیرم.
    FoadKhanlar تشکر می‌کند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

سلام
    من با یکی از فروشگاه هایی که ستون واشری داشت تماس گرفتم . گویا اون گیره مد نظر شما را نداشتند.
    البته ساختن این این مدل گیره اصلا کار سختی نیست ، فقط نکته ای که باقی مونه دسته های فون هست . یعنی اون میله هایی که داخل لوله فون می رن و با زنجیر می تونی فون را باز و بست کنی . چون عملا اگر از زنجیر ها استفاده نکنی باز و بست کردن سخت می شه .

حالا دوستان اطلاع دارند که آیا می شه نگهدارنده لوله فن ( در عکس سمت راست ) را جدا تهیه کرد ؟
    Mazy تشکر می‌کند.

صفحه 12 از 69 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 22 62 ... آخرینآخرین