صفحه 14 از 69 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 64 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 140 , از مجموع 683
Like Tree1139تشکر

موضوع: راه اندازی استودیوی خانگی

كاربر جديد maryam.jafarzad آواتار ها
    تشکر کرده
    19

Question فوم بک گراند

سلام بچه ها
    من به یکم کمک احتیاج دارم. حقیقتش من همه ی پست های شما رو خوندم ولی بیشتر گیج شدم! می شه یکی خیلی خلاصه و ساده برای من بگه که برای بک گراند ، یعنی بکی که بشه جا به جاش کرد و لازم نباشه به سقف پیچ بشه، در ضمن فضای زیادی رو به خاطر پایه هاش اشغال نکنه و هزینه ش هم به صرفه باشه، چیکار می تونم بکنم؟ من فقط یه بک سفید و یه بک مشکی می خوام . برای رنگی کردنش از ورق های ژلاتینی استفاده می کنم. اگر جایی رو می شناسید که همچین چیزی داره و می شه راحت رفت و ازش خرید کرد آدرسش رو می دید؟ راستش من الان که بک ندارم از فوم سایلنتی که از سر لمینت کف خونه اضافه اومده استفاده می کنم!!! دروغ نگم خیلی هم خوبه! چون اصلا بافت نداره و راحت می شه روش نور رو پخش کرد. ولی عرضش کمه. در ضمن پایه هم ندارم برای نگه داشتنش و برای وصل کردنش به دیوار یا پرده (!) کلی دردسر می کشم. لطفا منو از این وضعیت اسفناک نجات بدید :biggrin:
    mreza1001 تشکر می‌کند.

كاربر همراه navidsohi آواتار ها
    تشکر کرده
    122

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.jafarzad نمایش پست ها
    ... یعنی بکی که بشه جا به جاش کرد و لازم نباشه به سقف پیچ بشه، در ضمن فضای زیادی رو به خاطر پایه هاش اشغال نکنه ... :biggrin:
    این خصوصیاتی که فرمودید متاسفانه من در هیچ نوع بکگراندی ندیدم. بنده شخصا برای بک پرتابل از 2 عدد سه پایه 15000 تومانی فلاش استفاده میکنم . حلقه ای درست کرده ام که در جای فلاش قرار میگیرد و میله فون در آن می افتد.

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

من الان پست 128 را دیدم

با این تعاریفی که شما میکنید تقریبا میتوان مطمئن بود که اینها کاغذ مخصوص پس زمینه عکاسی نیستند. نوع خاکستری آن هم وجود داشت؟

تاکید می کنم که کاغذی (مخصوص عکاسی ) سنگین تر است از پارچه ای . خیر خاکستری ندارد فقط سفید اگر دقیق بخواهید warm gray 5%

بله دانه ای 25 هزار تومان

گر واقعا فون کاغذی مخصوص عکاسی ( بیشتر سفید و خاکستری ) باشند که بسیار خوشحال خواهم شد . هر چند من در فروشگاه آنلاین این شرکت چیزی با این عنوان ندیدم
    من فون های پارچه ای خودم رو از همین شرکت تهیه کرده بودم ولی حداقل آن موقع همچین چیزی نداشت
    شرکت کدام است؟ یک مغازه معروف بیش نیست. سایتش هم صرفاً یک معرفی کلی دارد خیلی لوازم در مغازه دارد که توی سایت نیست و خیلی چیز ها هم آنطرف خیابان دارند که توی مغازه نیست تلفنی بپرسید.

اما پایه های بزرگ اون چه برای فون و چه برای سوژه مزاحمت ایجاد میکند و از طرفی جای بیشتری هم میگیرد . خوش منظره نیست.
    جسارتاً پایه ها ارتباطی به سوژه و فون ندارد. فون باز می شود و میاد جلو سوژه هم که خودش تا فوم یک فاصله ای دارد. دو تا پایه فلات = 000/60 تومان + یک لوله اونم 000/10 تومان کلاً 000/70 از قیمت یک عدد پایه واشری هم کمتر است.

چون اصلا بافت نداره و راحت می شه روش نور رو پخش کرد. ولی عرضش کمه. در ضمن پایه هم ندارم برای نگه داشتنش و برای وصل کردنش به دیوار یا پرده (!) کلی دردسر می کشم. لطفا منو از این وضعیت اسفناک نجات بدید
    اگر عرض زیادش رو در پامنار پیدا کنید همان خیلی هم خوبه.

عکسش را بگذارید ببینیم از کدام نوع است.
    محمد رضا میلانی

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

ست فلاش answer قابل حمل
    20110203021_(1).jpg20110203022_(1).jpg20110203023_ (1).jpg20110203024_(1).jpg
    جناب مسلمي عزيزقيمت رو هم ميگيد چقدر هستش؟
    يكي از دوستانم اين ست رو ديد و خواست براش بپرسم.
    شما خودتون قيمت ش رو يا حدود اون رو داريد ؟
    nadersharp تشکر می‌کند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر آشنا Mehdi Ahmadi آواتار ها
    تشکر کرده
    389

سلام
    این ست که 170 ژول هست در اصفهان به قیمت 490هزارتومان موجوده.
    yaghoobi، nadersharp و omid mohebbi تشکر می‌کنند.

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

ست حدود 470 قیمت داره. البته ناگفته نماند گاهی مغازه ها با حذف با تغییر تجهیزات قیمت ها را کمتر هم میدهند ... مثلا تغییر سافت باکس با چتر یا حذف تریگر
    yaghoobi، Maysam.P، Mehdi Ahmadi و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.jafarzad نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من به یکم کمک احتیاج دارم. حقیقتش من همه ی پست های شما رو خوندم ولی بیشتر گیج شدم! می شه یکی خیلی خلاصه و ساده برای من بگه که برای بک گراند ، یعنی بکی که بشه جا به جاش کرد و لازم نباشه به سقف پیچ بشه، در ضمن فضای زیادی رو به خاطر پایه هاش اشغال نکنه و هزینه ش هم به صرفه باشه، چیکار می تونم بکنم؟ من فقط یه بک سفید و یه بک مشکی می خوام . برای رنگی کردنش از ورق های ژلاتینی استفاده می کنم. اگر جایی رو می شناسید که همچین چیزی داره و می شه راحت رفت و ازش خرید کرد آدرسش رو می دید؟ راستش من الان که بک ندارم از فوم سایلنتی که از سر لمینت کف خونه اضافه اومده استفاده می کنم!!! دروغ نگم خیلی هم خوبه! چون اصلا بافت نداره و راحت می شه روش نور رو پخش کرد. ولی عرضش کمه. در ضمن پایه هم ندارم برای نگه داشتنش و برای وصل کردنش به دیوار یا پرده (!) کلی دردسر می کشم. لطفا منو از این وضعیت اسفناک نجات بدید :biggrin:
    راه ساده اش اینه که از این سه پایه هایی که پرده پروژکتور بهش وصل میشه استفاده کنی ولی خودت بجای پرده پارچه سفید بگذاری همش جمع میشه لوله میشه
    برو اونایی که پروژکتور فروش دارن ببین دقیقا متوجه میشی

كاربر آشنا Mehdi Ahmadi آواتار ها
    تشکر کرده
    389

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersharp نمایش پست ها
    ست حدود 470 قیمت داره. البته ناگفته نماند گاهی مغازه ها با حذف با تغییر تجهیزات قیمت ها را کمتر هم میدهند ... مثلا تغییر سافت باکس با چتر یا حذف تریگر
    جناب مسلمی،میشه آدرس یا شماره تلفن جائی که در تهران اونو داشته باشه برام با پیام خصوصی بفرستید؟
    البته من شنیدم پخش کنندش شرکتی به نامپاسخدرتهران هستش.

تشکر کرده
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط A_Maddah نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز :)
    و فکر کنم باقی پول شما شاید برای خرید یک ست فلاش 160 ژول برسه .

یاحق
    منم فکر می کنم اگر صبر کنین و فلاش قوی تر بخرین بهتره. 160 ژول ضعیفه یکم. مثلا خیلی سخت می شه باهاش پرتره ی تمام قد گرفت.

تشکر کرده
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    برو اونایی که پروژکتور فروش دارن ببین دقیقا متوجه میشی
    مرسی از جواب. اونوقت فقط جاهایی که تجهیزات فیلمبرداری دارن این سه پایه ها رو دارن؟ یا تجهیزات عکاسی هم دارن؟
    یکی از دوستام پیشنهاد می داد که دو تا سه پایه ی رفلکتور - از اینایی که بازوش خم می شه - بگیرم و پارچه رو به بازوهای اونا وصل کنم. به نظر شما می شه؟ یعنی ا.ن پارچه سنگینی نمی کنه پایه رو بندازه؟؟

صفحه 14 از 69 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 64 ... آخرینآخرین