صفحه 44 از 69 نخستنخست ... 34 40 41 42 43 44 45 46 47 48 54 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 431 تا 440 , از مجموع 683
Like Tree1139تشکر

موضوع: راه اندازی استودیوی خانگی

كاربر همراه photographِer آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

با درود به دوستان
    راهنمايي اي مي خواستم براي خريد فون مناسب
    در نت بيشتر پرتره هايي كه خوشم اومد و حرفه اي تر بودن از فون سفيد استفاده كرده بودند. (فشن و مد)
    در كل مي خواستم از دوستان راهنمايي بگيرم كه مشكي بگيرم يا سفيد. چه جنسي مناسبه و قيمتش به چه صورته؟ در ضمن اگر مكان خريد مناسب رو هم بفرماييد ممنون ميشم. بنده هم تهران ميشينم.
    باید که جمله جان شوی، تا لایق جانان شوی
    گر سوی مستان میروی، مستانه شو،مستانه شو

سید مهدی تقوی

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

نقل قول نوشته اصلی توسط photographِer نمایش پست ها
    با درود به دوستان
    راهنمايي اي مي خواستم براي خريد فون مناسب
    در نت بيشتر پرتره هايي كه خوشم اومد و حرفه اي تر بودن از فون سفيد استفاده كرده بودند. (فشن و مد)
    در كل مي خواستم از دوستان راهنمايي بگيرم كه مشكي بگيرم يا سفيد. چه جنسي مناسبه و قيمتش به چه صورته؟ در ضمن اگر مكان خريد مناسب رو هم بفرماييد ممنون ميشم. بنده هم تهران ميشينم.

هر فون سفیدی برای اون که سفید یک دست باشه باید به اون نور تابیده بشود که بهترین روش تاباندن نور هم از دو سمت با فاصله مساوی به سمت فون هست
    اما اون پرتره هایی که میبینی و خوشتون هم می یاد با فون های کاغذی گرفته شده که به نظر من بهترین مدل فون سفید هم همین فون کاغذی هست که به مرور در صورت لک شدن و رفتن زیر پا و سوراخ شدن و... از پایین اش میبرید
    همین فون سفید اگر بهش نور تابانده نشه بجای فون سیاه هم در صورت فاصله داشتن سوژه با فون میتونه استفاده بشه .
    پیشنهاد من اینه که برای فون سفید تا جایی که براتون امکان داره بجای فون های مخمل موجود در بازار از فون کاغذی استفاده کنید
    ابعاد فون مخمل 3*5 و فون کاغذی 3*11 هست و قیمت قدیمشون 55 و 120 بود .الان را نمیدونم
    photographِer تشکر می‌کند.

كاربر همراه AliShamshirian آواتار ها
    تشکر کرده
    493

سلام.
    قصد خرید تعدادی تجهیزات نورپردازی (چتر، سافت باکس، پایه و ...) برای استفاده خانگی داشتم. می‌خواهم این تجهیزات را از بندرعباس خریداری کنم. دوستانی که اطلاع دارند، ممکن است مکانی که می‌توانم با قیمت مناسب این تجهیزات را خریداری کنم، معرفی کنند؟ دیده بودم دوستانی در مورد خرید تجهیزاتی از بندرعبابس صحبت می‌کردند، اما پست‌های مربوط به آن را پیدا نکردم.

سپاس بی‌کران

كاربر همراه
    تشکر کرده
    138

سلام چه وسایلی می خواید بخرید . مقدار هزینه چقدر هست .

نقل قول نوشته اصلی توسط AliShamshirian نمایش پست ها
    سلام.
    قصد خرید تعدادی تجهیزات نورپردازی (چتر، سافت باکس، پایه و ...) برای استفاده خانگی داشتم. می‌خواهم این تجهیزات را از بندرعباس خریداری کنم. دوستانی که اطلاع دارند، ممکن است مکانی که می‌توانم با قیمت مناسب این تجهیزات را خریداری کنم، معرفی کنند؟ دیده بودم دوستانی در مورد خرید تجهیزاتی از بندرعبابس صحبت می‌کردند، اما پست‌های مربوط به آن را پیدا نکردم.

سپاس بی‌کران

كاربر همراه AliShamshirian آواتار ها
    تشکر کرده
    493

نقل قول نوشته اصلی توسط lone نمایش پست ها
    سلام چه وسایلی می خواید بخرید . مقدار هزینه چقدر هست .
    والا.. اگه بشه دو تا چتر به همراه پایه و یه سافت باکس، یه پایه اضافه هم برای فلاش. بودجه هم در حدود 200، 300
    lone تشکر می‌کند.

كاربر همراه Digital Lover آواتار ها
    تشکر کرده
    3072

نقل قول نوشته اصلی توسط AliShamshirian نمایش پست ها
    سلام.

سپاس بی‌کران
    بنده لنز 85مم رو از بندرعباس با اختلاف قیمت 800 تومانی با تهران تهیه کردم....جایی که خرید کردم نمیدونم تا چه حد تجهیزات دارن ولی خواستید پیام خصوصی بدید تا شمارشون رو براتون ارسال کنم.....یه اضافه اینکه اخیرا یک هد و سافت باکس و کیف و..... از جایی در ناصر خسرو تهیه کردم......برخی اقلام قیمتش مناسب بود بقیه رو نمیدونم چون فرصت نشد جای دیگری سراغ بگیرم....سفارش دادم برام خوزستان ارسال کردند خواستید شماره ایشون هم میدم خدمت دوستان ( هد 160 جی تی ال رو گرفتم 290 + رفلکتور بزرگ مستطیلی اس اند اس 90 + سافت باکس 50-70 رو 60 گرفتم)
    RF_53، Alireza_Lv و AliShamshirian تشکر می‌کنند.
    حمید هستم
    عکسهام
    Goldtag.net
    Instagram: Hamid_nia_1987

تشکر کرده
    3072

سلام

شهرستان هستم و میخواستم سفارش فون سفید و بدون چروک رو بدم....دوستان جایی رو سراغ دارند بتونم تلفنی سفارش بدم.....ترجیحا جایی مطمئن که جنس تمیز و یکدست رو بفرسته و نحوه ارسالشون هم طوری باشه که فون مچاله یا تا نشه.........سپاس

(این پست جای دیگری هم ارسال شده ولی چون از اوون تاپیکهاییه که معمولا کمتر کسی سر میزنه............... )
    حمید هستم
    عکسهام
    Goldtag.net

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

سلام

بندرعباس به خصوص همان مغازه ی معروف ، جای مناسبی برای تهیه لوازم آتلیه ای نیست چون سفارشی هست و مثل لنز ها و موارد دیگه آنقدر ها هم ارزانتر تمام نمیشه!
    سعی کنید تجهیزات نور پردازی رو از نورنگار یا نمایندگی های معتبر تهیه کنید که قیمت بسیار مناسبی هم دارند!
    (لینک فروشگاه هم اگر خواستین یک پیغام بدید براتون میفرستم)

یا حق!
    Digital Lover و AliShamshirian تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    3072

دانیال جان مطمئنی نورنگار قیمتش مناسبه؟

اگه آره خب معطل نمیکنم از همونجا میگیرم.......نمیدونی فونی که میدن چقدر مرغوبه و تمیزه؟
    اگه لینک و تلفن رو بدی ممنون میشم.....................سپاس
    حمید هستم
    عکسهام
    Goldtag.net

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط Digital Lover نمایش پست ها
    دانیال جان مطمئنی نورنگار قیمتش مناسبه؟

اگه آره خب معطل نمیکنم از همونجا میگیرم.......نمیدونی فونی که میدن چقدر مرغوبه و تمیزه؟
    اگه لینک و تلفن رو بدی ممنون میشم.....................سپاس
    فروشگاه مورد نظر، فون پارچه ای فتوفلکس (چیزی شبیه برزنت ظریف) دارد که به صورت تا شده، درون یک بسته ی به اندازه ی حدود کاغذ A3 قرار گرفته که بهیچ وجه با اتو کردن، چین و چروکهای ناشی از تا شدنش از بین نخواهد رفت (طبق تجربه ی شخصی خودم)

صفحه 44 از 69 نخستنخست ... 34 40 41 42 43 44 45 46 47 48 54 ... آخرینآخرین