صفحه 29 از 69 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 281 تا 290 , از مجموع 683
Like Tree1139تشکر

موضوع: راه اندازی استودیوی خانگی

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

طول اتاق 4 و عرض آن 5 است - با توجه به کراپدار بودن میشه عکس تمام قد گرفت
    با 70-200 خیر
    دوربین 500d جوابگو هست یا نه ؟
    بله هست

فلش 500 ژول بعدا میشه برای کار تبلیغاتی استفاده کرد ؟
    بله- چرا که نه

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa28 نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایی
    پس شما اول 70-200 پیشنهاد میکنید بعد 24-105
    طول اتاق 4 و عرض آن 5 است - با توجه به کراپدار بودن میشه عکس تمام قد گرفت طوری که که بالا سر و پایین پای سوژه معلوم باشه مثل این پایین . دوربین 500d جوابگو هست یا نه ؟ امکانش هست با این لنزها مشکل داشته باشه : نه که لنز EFS بیشتر برای اینها تعریف شده . فلش 500 ژول بعدا میشه برای کار تبلیغاتی استفاده کرد ؟ فون هم که مصیبتی هست
    توجه داشته باشید که لنز 200-70 روی دوربین کراپدار شما، معادل یک لنز 360-112 خواهد بود که به احتمال زیاد حتی با بعد بزرگتر اتاق شما مسئله ساز خواهد بود ( برای پرتره قدی )
    دوربینهای کراپدار، مشکلی در استفاده با لنزهای سری EF نخواهند داشت.
    و با فلاش 500 وات، همه کار میشود کرد :)

كاربر جديد amindolati آواتار ها
    تشکر کرده
    17

درود
    من يه اتاق 12 متري دارم .يه دوربين 7dو لنز 200-18 ميخواستم بدونم كه چه فلاشي با چند ژول و چند تا و يا پرژكتور و از اين چيزا بايد بگيرم؟
    كلا چه حدود قيمتاييه و چه چيزايي لازمه ديگه.
    مرسي بروبچ
    هدف واقعی، آموختن عکاسی نیست. هدف این است که چگونه زندگی را زندگی کنیم.
    هميشه عكس غم باش!!!

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط amindolati نمایش پست ها
    درود
    من يه اتاق 12 متري دارم .يه دوربين 7dو لنز 200-18 ميخواستم بدونم كه چه فلاشي با چند ژول و چند تا و يا پرژكتور و از اين چيزا بايد بگيرم؟
    كلا چه حدود قيمتاييه و چه چيزايي لازمه ديگه.
    مرسي بروبچ
    7D مبارک باشه !!!!!

اما استودیو : باید ابتدا مشخص کنید که در آن استودیو میخواهید از چه چیزی عکاسی کنید ؟ به دنبال چه نوع خروجی هستید ؟ تا بشود به شما مشاوره داد.
    اینکه توقع داشته باشید دوستان، بدون اطلاع از نوع خواست و کارکرد و توقع شما از آن اتاق 3x4 و نوع خروجی که توقع دارید، پیشنهاد فلاش مثلا سه تا 300 ژول از فلان برند و پروژکتور و از این چیزا رو بدهند، مثل اینه که برای شما در کنکور، طبق سلیقه ای که متعلق به شما نیست، انتخاب رشته کنند.

قیمتها هم بسیار مختلف هستند.
    میزان بودجه تان رو هم جسارتاً بفرمائید.

تشکر کرده
    17

مرسي بابت تبريكتون.ميخوام پرتره و قدي عكاسي كنم .پايه فون هم خودم درست كردم. و فون هم خريدم.3*5 رو از ناصر خسرو خريدم 55000تومان رنگهاي سفيد و خاكستري و مشكي كه جمعا شد 150 هزار تومان كه 15 تخفيف داد.خودم هم رفتم بازار پارچه از اين خزهايي كه رو طاقچه ماشين مي اندازند خريدم.عرض 1.5 متر كه هم سفي حريدم هم مشكي و دادم دوختنشون شد عرض 3 متر.چيز خوبي شد.
    حالا سر نورپردازي ميخوام يه راهنمايي بگيرم.و مثلا حدود قيمت تا 1ميليون باشه.
    در مورد چه نوع خروجي منظورتون رو نفهميدم.لطفا منوراهنمايي كنيد.
    تو نمايشگاه تخصصي هم رفتم كه تو خ قدس بود ولي انقدر لوازماشون گرون بود.چون واقعا حرفه اي بود.بطور مثال فون خالي 400000هزار تومان كه سوييسي بود و ....
    و بعضي از فروشندگان كه حتي اطلاعاتشون هم از من ناچيز كمتر بود!

نقل قول نوشته اصلی توسط metalinox نمایش پست ها
    7D مبارک باشه !!!!!

اما استودیو : باید ابتدا مشخص کنید که در آن استودیو میخواهید از چه چیزی عکاسی کنید ؟ به دنبال چه نوع خروجی هستید ؟ تا بشود به شما مشاوره داد.
    اینکه توقع داشته باشید دوستان، بدون اطلاع از نوع خواست و کارکرد و توقع شما از آن اتاق 3x4 و نوع خروجی که توقع دارید، پیشنهاد فلاش مثلا سه تا 300 ژول از فلان برند و پروژکتور و از این چیزا رو بدهند، مثل اینه که برای شما در کنکور، طبق سلیقه ای که متعلق به شما نیست، انتخاب رشته کنند.

قیمتها هم بسیار مختلف هستند.
    میزان بودجه تان رو هم جسارتاً بفرمائید.
    هميشه عكس غم باش!!!

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa28 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیر
    من میخوام در منزل یک استدیو نقلی راه بندازم - تا 5-6 هم میتوانم هزینه کنم به عنوان یه کار دوم برای عصر ها - شاید بعدا گسترش بدم.
    هدفم عکاسی پرتره و مدلینگ تمام قد هست و بعد تبلیغاتی - علاقه ای به کار عکاسی خارج استدیو مثل عروسی و این مدلی ها ندارم .
    میخوام چیزایی که میخرم بعدا نیاز به هزینه تعویض کامل برای ارتقا نخواد.
    محیط کاری 5*4 است
    یه دوربین کانن 500D دارم : به نظر شما برای شروع خوبه ؟
    کدام از این لنز ها با توجه به کراپ دار بودن دوربینم بهتر جوابمو میده ؟
    Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM Lens Review
    Canon EF 28-300mm f/3.5-5.6 L IS USM Lens Review
    Canon EF 70-300mm f/4-5.6 L IS USM Lens Review
    Canon EF 70-200mm f/2.8 L IS II USM Lens Review
    برای نور پردازی از چند ژول استفاده کنم ؟
    میخوام از فون ساده و تک رنگ استفاده کنم (12 رنگ) برای 12 رنگ از چه پایه ای استفاده کنم که تو جابجایی زیاد زمان بر نباشه و نخواد به سقف یا دیوار وصلش کنم - چیز خاضی موجود هست ؟ آیا 12 تایی برقی حالا به دیوار یا سقف هم وصل بشه وجود داره ؟
    برای نور صابت و نوری که به بگراند بتابونم از چی استفاده کنم ؟
    ممنون میشم دوستان راهنمایی ام کنند
    مرسی
    سلام
    500 ژول زیاد هست همان 300 ژول یا از برند فومکس 400 ژول کافی بنظر میرسد .
    برای لنز میشود 15-85 را هم پیشنهاد داد .
    اکثر لنزها در استدیو خود را نشان خواهند داد با توجه به دیافراگم بسته ای که مورد استفاده قرار میگیرد ..
    لنز فعلی شما چیست؟
    شاید بهتر باشد اهسته تر پیش بروید و کمتر خرج کنید تا نیازتان را چه از نظر نور و لنز و .. بهتر اشنا شوید .
    yaghoobi، Javid، djmehdi_67 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط amindolati نمایش پست ها
    مرسي بابت تبريكتون.ميخوام پرتره و قدي عكاسي كنم .پايه فون هم خودم درست كردم. و فون هم خريدم.3*5 رو از ناصر خسرو خريدم 55000تومان رنگهاي سفيد و خاكستري و مشكي كه جمعا شد 150 هزار تومان كه 15 تخفيف داد.خودم هم رفتم بازار پارچه از اين خزهايي كه رو طاقچه ماشين مي اندازند خريدم.عرض 1.5 متر كه هم سفي حريدم هم مشكي و دادم دوختنشون شد عرض 3 متر.چيز خوبي شد.
    حالا سر نورپردازي ميخوام يه راهنمايي بگيرم.و مثلا حدود قيمت تا 1ميليون باشه.
    در مورد چه نوع خروجي منظورتون رو نفهميدم.لطفا منوراهنمايي كنيد.
    تو نمايشگاه تخصصي هم رفتم كه تو خ قدس بود ولي انقدر لوازماشون گرون بود.چون واقعا حرفه اي بود.بطور مثال فون خالي 400000هزار تومان كه سوييسي بود و ....
    و بعضي از فروشندگان كه حتي اطلاعاتشون هم از من ناچيز كمتر بود!
    اکثر برندها، مجموعه ای از فلاش ها و Modifier هاشون رو بصورت Kit هم ارائه میکنند.
    توضیحات خوبی در تاپیک "فلاش های استودیوئی" هست، مطالعه بفرمائید، خیلی اطلاعات خوبی دستگیرتون میشه
    تا یک میلیون تومان، کیتهای چینی میتوانید تهیه کنید، که هیچکدام ارجحیتی بهم ندارند ( توضیحات در همون تاپیک فوق آمده )

تشکر کرده
    17

اتاق 12 متر مربع
    دوربين كانن 7dهمراه با لنز 200-18
    موضوع كار:پرتره و قدي
    مقدار هزينه:تا سقف 1000000تومان
    چه كيتي پيشنهاد ميكنيد؟
    اطلاعاتم درمورد اين موارد كمه:
    1-آيا اين فلاشها اتوماتيك ميزنند.ويا اينكه بايد يك رابط هم بين دوربين و فلاش باشد؟مثلا سيمي يا واير لس؟يا اصلا روي اين كيتها هستند يا خير؟
    2-آيا اين كيتها فقط فلاش هستند و يا پرژكتور هم دارند كه براي نورپردازي باشند.مثلا با فيلتر هاي ژله اي برروي آنها بتوانيم بكگراند تصوير را رنگش را عوض كنيم؟
    3-و موارد ديگر////
    لطفا مرا راهنمايي كنيد و بمن بفرماييد كه اگر اطلاعاتم رو بخواهم در اين موارد بالا ببرم بايد به كجاها سر بزنم
    هميشه عكس غم باش!!!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

15-85 داشتم فروختم که 24-105 بگیرم - الان لنز کیت دوربین 18-55 هست که نمیشه با سری های دیگه مقایسش کرد - در کل گناه داره اگه بخوایم با لنز دیگه مقایسش کنیم
    فومکس 400 ژول با پایه بدون سافت باکس و چتر چه مقدار در میاد ؟
    برای لنز هم میتوانم 10-24 یا 70-200 را بگیرم اما با توجه به ابعاد اتاق 70-200 روی کراپدار برای عکس تمام قد انگار جواب نمیده - 70-200 روی کراپدار برای عکس تمام قد نیاز به چه مقدا فضا داره؟
    مبتونم دوربین فول فریم بگیرم اما میخواهم هزینه را بذارم برای لوازم نورپردازی و ....

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط M. Beyrami نمایش پست ها
    سلام
    500 ژول زیاد هست همان 300 ژول یا از برند فومکس 400 ژول کافی بنظر میرسد .
    برای لنز میشود 15-85 را هم پیشنهاد داد .
    اکثر لنزها در استدیو خود را نشان خواهند داد با توجه به دیافراگم بسته ای که مورد استفاده قرار میگیرد ..
    لنز فعلی شما چیست؟
    شاید بهتر باشد اهسته تر پیش بروید و کمتر خرج کنید تا نیازتان را چه از نظر نور و لنز و .. بهتر اشنا شوید .

15-85 داشتم فروختم که 24-105 بگیرم - الان لنز کیت دوربین 18-55 هست که نمیشه با سری های دیگه مقایسش کرد - در کل گناه داره اگه بخوایم با لنز دیگه مقایسش کنیم
    فومکس 400 ژول با پایه بدون سافت باکس و چتر چه مقدار در میاد ؟
    برای لنز هم میتوانم 10-24 یا 70-200 را بگیرم اما با توجه به ابعاد اتاق 70-200 روی کراپدار برای عکس تمام قد انگار جواب نمیده - 70-200 روی کراپدار برای عکس تمام قد نیاز به چه مقدا فضا داره؟
    مبتونم دوربین فول فریم بگیرم اما میخواهم هزینه را بذارم برای لوازم نورپردازی و ....

صفحه 29 از 69 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 ... آخرینآخرین