صفحه 1 از 5 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 50
Like Tree34تشکر

موضوع: مشکل با ACDsee

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

پیش فرض مشکل با ACDsee

سلام
    چند روز پیش مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم.پس از نصب ویندوز برنامه ASDsee را نصب کردم.ولی متاسفانه نصف عکسهای پوشه ای که من عکس های پرندگان را در ان ذخیره کرده ام توسط این برنامه نشان داده نمی شه.بیش 6بار برنامه ورژن2.8و3 ACDsee را نصب کردم ولی مشکل پابرجاست.من همه عکسهای ذخیره شده ام در اینپوشه را با فرمت PSD شانزده بیت ذخیره کرده ام .انتی ویروس کاسپر روی سیستم دارم چند بار هم بدون انتی ویروس نصب کردم ولی نتیجه نگرفتم .به نظر شما دوستان مشکل از کجاست و راه حل چه می باشد?
    خب الان دوباره برنامه را نصب کردم البته در درایو دیگر.الحمدلله عکس های بیشتری نشان داده می شود ولی همچنان 15-16تایی از عکس ها همچنان نشان داده نمی شه و مشکل پابر جاست
    باتشکر
    پایدار باشید
    یا حق
    ویرایش توسط A_Maddah : Wednesday 21 October 2009 در ساعت 15:14
    اسدالله مداح

كاربر همراه
    تشکر کرده
    326

پیش فرض پاسخ: مشکل با ACDsee

سلام
    فایلهای مورد نظر در فتوشاپ مشکلی ندارند؟
    A_Maddah تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    13944

نقل قول نوشته اصلی توسط Hajiabadi نمایش پست ها
    سلام
    فایلهای مورد نظر در فتوشاپ مشکلی ندارند؟
    سلام
    نه, در فتو شاپ ولایت روم مشکلی ندارند.
    اسدالله مداح

كاربر همراه
    تشکر کرده
    326

اسد جان یکبار quicktime را نصب کنید و نتیجه را اعلام کنید، لطفا.

تشکر کرده
    13944

سلام
    جناب حاجی ابادی نصب کردم ولی جواب نداد.کم کم داره به سرم می زنه دوباره ویندوز رو نصب کنم.تا حالا سابقه نداشته این اینطوری بشه.اصلا معلوم نیست مشکل از کجاست
    پایدار باشید
    یا حق
    اسدالله مداح

كاربر همراه a_pendar آواتار ها
    تشکر کرده
    201

سلام
    جناب مداح آیا کلا عکسها brows نمیشوند یا preview نمیدهد؟در صورتی که preview نمیدهد چه چیزی نشان میدهد و یا چه پیغامی میدهد؟
    ...سكوت سرشار از ناگفته هاست...

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

اسد جان، به منوی Tools | Database | Catalog Files بروید و فولدر مورد نظر را ADD کنید، شاید مشکل حل شود چون در هنگام ساخت کاتالوگ، تامبنیل هم می‌سازد.

پی‌نوشت: مشکل را اشتباه متوجه شدم! فکر کردم تنها پیش‌نمایش فايل‌ها را ندارید. ببخشید!
    ویرایش توسط Amir Mohebi : Thursday 22 October 2009 در ساعت 00:03
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

تشکر کرده
    13944

سلام
    آقا این مشکل ما جدا خیلی داره کش دار می شه.دیشب دوباره ویندوز نصب کردم.سرویس پک دو.انتی ویروس هم نود32 نصب کردم و اپدیت هم کردم.همچنین بقیه برنامه ها رو نصب کردم.اما مشکل پا برجاست.ACDseeحدود20 تا فایل رو باز نمی کنه.یعنی اول همه فایل هارو باز می کنه و مشکلی نیست ولی فایل های که باز نمی شه پس از سه یا چهار بار باز شدن دیگه باز نمی شوند وصفحه سیاه است یا برنامه بسته می شود.یا ارور می دهد و برنامه بسته می شود .در پایان ارور ها رو می نویسم.
    اما من برنامه پیکاسا هم نصب کردم.جالب بود که برنامه پیکاسا چند تا فایل را باز نمی کرد فایلهایی که ACDsee باز نمی کرد این برنامه باز می کنه ولی در عوض چندتا فایل دیگه را باز نمی کنه.تمام فایلها 16 بیت و با فرمت PSDهستند.همه فایلهای پی اس دی این پوشه را حتی فتو شاپ CSهم باز می کنه البته من هم CSهم CS4را نصب کرده ام .خلاصه من رضایت داده بودم که اگر ACDsee فایلها را باز نکنه ولی پیکاسا باز بکنه کوتاه بیام و با پیکاسا سر کنم ولی پیکاسا هم کم اورده.کامپیوتر رو هم ویروس یابی کردم والان هم دارم بصورت انلاین از سایت پاندا ویروس یابی می کنم.
    در حال حاضر هم کاملا هنگ کردم.
    خب به نظر شما اگر ویندوز 64 بیتی نصب کنم مشکا حل می شه؟فکر کنم آخرین راهش شاید فرمت کردن کل هارد باشه و دوباره روز از نو و روزی از نو.ولی فعلا تصمیم چنین کاری ندارم چون این کار خیلی مشکل است.کلی رایت سی دی یا خرید هارد دیگه برای هارد به هارد کردن و هزار دنگ و فنگ دیگه...............!!!!!!
    سئوال دیگه .آیا برای ویندوز 64 بیتی همین ACDsee ورژن 3 بیلد355 کار خواهد کرد یا نه ACDsee 64 بیتی هم داریم و باید انرا دانلود کنم؟
    ایا با نصب ویندوز 64 بیتی نصب پلاگین های موجود با مشکل مواجه نمی شه؟
    پایدار باشید
    یا حق
    اسدالله مداح

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط A_Maddah نمایش پست ها
    سلام

در حال حاضر هم کاملا هنگ کردم.
    خب به نظر شما اگر ویندوز 64 بیتی نصب کنم مشکا حل می شه؟فکر کنم آخرین راهش شاید فرمت کردن کل هارد باشه و دوباره روز از نو و روزی از نو.ولی فعلا تصمیم چنین کاری ندارم چون این کار خیلی مشکل است.کلی رایت سی دی یا خرید هارد دیگه برای هارد به هارد کردن و هزار دنگ و فنگ دیگه...............!!!!!!
    جناب مداح
    سلام

به نظر من فایل ها مشکلی پیدا کرده اند ! با نصب مجدد سیستم عامل احتمالا مشکل پابرجا خواهند ماند.

تا به حال سعی کرده اید یکی از این فایلهای PSD مشکل دار را در PS با نام جدیدی SAVE AS کنید سپس ببنید AcdSeeیا Picasa چگونه عمل میکنند؟
    A_Maddah تشکر می‌کند.
    نوید حسینیان | پیوسته

تشکر کرده
    13944

سلام
    ممنون.راستش می گفتم یک موردکه چه عرض کنم چند مورد یادم رفت .بله فایل ها رادر فتو شاپ باز می کردم و دوباره با نام دیگه ذخیره می کردم .برنامه ACDseeمجددا چند بار بازش می کنه ولی دوباره فایل مشکل پیدا می کند.
    انچه که خیلی عجیب است این است که مثلا فایل شماره 125 من با ACDsee باز می شود ولی پیکاسا نمی تواند بازش کند یا برعکس مثلا فایل شماره240 با برنامهACDsee باز نمی شود ولی پیکاسا بازش می کند.برای همین نتوانستم قبول کنم که فایل مشکل پیدا کرده.در ضمن فایل ها در فتو شاپ راحت باز می شوند.و هنگامی که انرا به 8 بیت تبدیل می کنم برنامه ACDsee راحت انرا باز می کند ولی بعد از سه چهار بار باز شدن دوباره همون مشکل پیش می اید..در صورتیکه همان فایل قبلش باز نمی شد.اما اگر همان 16 بیت ذخیره بشه حتی با نام جدید مشکل پا برجاست.
    خب من یادم رفت ارور ها رو بنویسم.
    the image can not coping to clipoard البته این ارور شاید کلماتش جابجا باشه ولی معنی همین بود که نمی تواند عکس را در کلیپارد کپی کند.و برنامه بسته می شد.
    ACDsee has encountered a system eror and will close
    یا
    ارورقبلی واروربعدی که بیشتر روی صفحه می اید وسپس برنامه بسته می شود
    could not copy image

پایدار باشید
    یا حق
    ویرایش توسط A_Maddah : Friday 23 October 2009 در ساعت 22:00
    Navid7h تشکر می‌کند.
    اسدالله مداح

صفحه 1 از 5 1 2 3 4 5 آخرینآخرین