صفحه 12 از 20 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 199
Like Tree244تشکر

موضوع: فتوشاپ - پرسش و پاسخ - سطح پیشرفته

كاربر آشنا Mehr282 آواتار ها
    تشکر کرده
    101

دوستان چرا یه مدتی هست که هر پلاگینی نصب میکنم فقط لایت روم شناسایی میشه و بر روی لایت روم نصب میشه مثلا Alien.Skin.Exposure.4 ..
    فتوشاپ CS4 دارم

كاربر همراه Digital Lover آواتار ها
    تشکر کرده
    3072

سلام

چطور میتونم در ویرایش هام از بندینگ جلوگیری کنم...به خصوص هنگام درست کردن گرادیان...
    بعضی مواقع حتی هنگام کار با براش خیلی نرم و بزرگ هم بندینگ شدید وجود داره...تنها متدی که استفاده میکنم استفاده از گاسیان بلر یا سورفیس بلر و اد نویز همه در پایان ویرایشه

سپاس
    حمید هستم
    عکسهام
    Goldtag.net
    Instagram: Hamid_nia_1987

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

نقل قول نوشته اصلی توسط Digital Lover نمایش پست ها
    سلام

چطور میتونم در ویرایش هام از بندینگ جلوگیری کنم...به خصوص هنگام درست کردن گرادیان...
    بعضی مواقع حتی هنگام کار با براش خیلی نرم و بزرگ هم بندینگ شدید وجود داره...تنها متدی که استفاده میکنم استفاده از گاسیان بلر یا سورفیس بلر و اد نویز همه در پایان ویرایشه

سپاس
    من براي جلوگيري از اين مسئله تا قبل از مرحله نهايي ويرايش (شارپ‌سازي) فايل را 8 بيت نمي‌كنم. (البته نمي‌دانم روش درستي است يا نه)
    A_Maddah، K_NMT، Digital Lover و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

روش جناب محبي صحيح است اما گاهي در بعضي عكسها اگر همه نكات احتياطي در اين زمينه را رعايت كنيد بازهم اين مشكل وجود خواهد داشت٠ حتي در برخي عكسها در همان previewًاوليه RAWًنيز اين مشكل ديده مي شود
    در اين موارد اشكال از شرايط عكاسي است٠ يا بهتر بگويم عدم تطابق شرايط عكاسي با قابليتهاي دوربين٠
    بخصوص در عكسهايي از آسمان كه با نورسنجي كم تهيه مي شود اين مشكل بيشتر ديده مي شود
    ME، A_Maddah، faridz و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

من سوالم این هست که چطوری میتونم عکسی که از کسی گرفتم و توی یک بکگراند دیگه مثلا یک خیابان جای دیگه
    گذاشتم رنگ اون شخص رو با اون محیط یکی کنم؟؟ اگه کامل و با راهنمایی دقیق بگید ممنونتون میشم

كاربر فعال morteza khademy آواتار ها
    تشکر کرده
    7060

دوستان یه مشکل اساسی برای فتوشاپم پیش اومده!!!
    از وقتی color efex رو نصب کردم وقتی تنظیمی رو روی عکس اعمال میکنم و یا بعضی وقت ها عکس های اچ دی آر و سنگینم رو به صورت سیاه نشون میده!!!
    بعضب وقت ها عکس رو میبینیم ولی وقتی زوم کنیم سیاه میشه!!! بعضی وقت ها هم فقط چند مربع از کراپ 100 رو میشه دید و بقیه سیاهه!!
    کلا نظم خاصی نداره!! کلافه شدم!!!
    سیستم:
    core i3 seccond generation
    ram 4
    vga: intel hd 3000
    پشت این پنجره جز هیچ بزرگ ، هیچ نیست!

canon Eos 6D +canon ef 17-40 f4 L+ canon ef 50 f1.8 stm+canon ef 100mm f2.8 L macro+ avanar 135 f2.8+ zenitar 50mm f2

كاربر همراه NarimaN 7 آواتار ها
    تشکر کرده
    798

نقل قول نوشته اصلی توسط sodabeh نمایش پست ها
    من سوالم این هست که چطوری میتونم عکسی که از کسی گرفتم و توی یک بکگراند دیگه مثلا یک خیابان جای دیگه
    گذاشتم رنگ اون شخص رو با اون محیط یکی کنم؟؟ اگه کامل و با راهنمایی دقیق بگید ممنونتون میشم
    دوست عزیز نظر بنده به عنوان شخصی که 11 سال هست به طور حرفه ای سر و کارم با این نرم افزارها هست اینه :
    به طور کلی نمیشه روش خاص و ثابتی برای کاری که شما میخواهین انجام بدین ارائه داد ، در واقع هر عکس و هر تصویر شرایط و ویژگی های مخصوص به خودش رو داره ،
    البته روش های مختلفی برای تغییر نور و رنگ عکس وجود داره که همانطور که گفتم با توجه به هر عکس ممکنه یکی از این دستورات نرم افزاری جواب بده ؛
    مثلاً یه زمان شما ممکنه بخواهین از طریق دستور Level و یا Curves که هر دو این دستورات در منوی Image/Adjustments می باشد تغییراتی مربوط به شدت نور تصویر را انجام بدین و یا ممکنه کنتراست تصویر را در همین منو و با دستوری به نام Brightness/Contrast تغییر داده و سعی کنین تا تصویر دوم از لحاظ شدت نور و کنتراست تصویر به شباهت تصویری که میخواهین با آن ادغام کنید باشد. ممکن است از لحاظ شدت رنگ های یک تصویر که با دستوری به نام Hue/Saturation می باشد بخواهین شدت رنگ ها و یا سردی و گرمی یک تصویر را مورد ویرایش قرار بدین .
    ولی در کنار تمام این دستورات ، از قسمت مد لایه ها غافل نشید ( اکثراً بنده به این صورت تصویری را با تصویر دیگر ادغام میکنم ) به این صورت که ابتدا تصویری که میخواهید روی تصویر دیگر اضافه شود را به صورت دقیق و آنطوری که خودتون میخواهین انتخاب نمایید ( که ابزارهای انتخاب هم متفاوت بوده و هرکدام برای انتخابی خاص هستن )
    سپس تصویر انتخاب شده را روی تصویری که میخواهید قرار داده و مد لایه مورد نظر را تغییر داده تا به بهترین نتیجه برسید . ( توضیح درباره هرکدام از مدها طولانی بوده و شاید در بحث اینجا فرصتی برای توضیح آن نباشد ، به عنوان مثال مد آخر یعنی Luminosity رنگ لایه دوم را به شباهت رنگ لایه زیرین تغییر می دهد )
    و در نهایت ماسک دقیق لایه ها که باز خود این بحث هم طولانی بوده و یک آموزش کامل و دقیق را می طلبد .
    پس به نظر من و پشنهاد بنده این هست که تصاویری را که میخواهید با هم ادغام کنید اینجا بذارید تا بهتر و دقیق تر بتوان روشی دقیق را برای شما ارائه کرد .
    البته این نظرات بنده هست و شاید دوستان راهنمایی های کامل تری به شما بتوانند ارائه بدهند.
    با تشکر
    sodabeh تشکر می‌کند.
    اهل کاشانم / پیشه ام نقاشی است / گاه گاهی قفسی می سازم با رنگ ، می فروشم به شما /
    تا به آواز شقایق که در آن زندانی است / دل تنهایی تان تازه شود ...

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط NarimaN 7 نمایش پست ها
    به عنوان مثال مد آخر یعنی Luminosity رنگ لایه دوم را به شباهت رنگ لایه زیرین تغییر می دهد )
    جسارتا تعبیر صحیح ترش این است که روشنایی تن ها خاکستری لایه بالایی را بر لایه پایین اعمال می کند. (نام انتخابی این مُد هم به همین علت است.)
    NarimaN 7 تشکر می‌کند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر همراه NarimaN 7 آواتار ها
    تشکر کرده
    798

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Abdolpanah نمایش پست ها
    جسارتا تعبیر صحیح ترش این است که روشنایی تن ها خاکستری لایه بالایی را بر لایه پایین اعمال می کند. (نام انتخابی این مُد هم به همین علت است.)
    ممنون امیر جان ، من یه کم ساده تر و ناشیانه ترش رو گفتم
    مرسی که توضیح اشتباه منو تصحیح کردی دوست خوبم ...
    Amir Abdolpanah تشکر می‌کند.
    اهل کاشانم / پیشه ام نقاشی است / گاه گاهی قفسی می سازم با رنگ ، می فروشم به شما /
    تا به آواز شقایق که در آن زندانی است / دل تنهایی تان تازه شود ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط NarimaN 7 نمایش پست ها
    دوست عزیز نظر بنده به عنوان شخصی که 11 سال هست به طور حرفه ای سر و کارم با این نرم افزارها هست اینه :
    به طور کلی نمیشه روش خاص و ثابتی برای کاری که شما میخواهین انجام بدین ارائه داد ، در واقع هر عکس و هر تصویر شرایط و ویژگی های مخصوص به خودش رو داره ،
    البته روش های مختلفی برای تغییر نور و رنگ عکس وجود داره که همانطور که گفتم با توجه به هر عکس ممکنه یکی از این دستورات نرم افزاری جواب بده ؛
    مثلاً یه زمان شما ممکنه بخواهین از طریق دستور Level و یا Curves که هر دو این دستورات در منوی Image/Adjustments می باشد تغییراتی مربوط به شدت نور تصویر را انجام بدین و یا ممکنه کنتراست تصویر را در همین منو و با دستوری به نام Brightness/Contrast تغییر داده و سعی کنین تا تصویر دوم از لحاظ شدت نور و کنتراست تصویر به شباهت تصویری که میخواهین با آن ادغام کنید باشد. ممکن است از لحاظ شدت رنگ های یک تصویر که با دستوری به نام Hue/Saturation می باشد بخواهین شدت رنگ ها و یا سردی و گرمی یک تصویر را مورد ویرایش قرار بدین .
    ولی در کنار تمام این دستورات ، از قسمت مد لایه ها غافل نشید ( اکثراً بنده به این صورت تصویری را با تصویر دیگر ادغام میکنم ) به این صورت که ابتدا تصویری که میخواهید روی تصویر دیگر اضافه شود را به صورت دقیق و آنطوری که خودتون میخواهین انتخاب نمایید ( که ابزارهای انتخاب هم متفاوت بوده و هرکدام برای انتخابی خاص هستن )
    سپس تصویر انتخاب شده را روی تصویری که میخواهید قرار داده و مد لایه مورد نظر را تغییر داده تا به بهترین نتیجه برسید . ( توضیح درباره هرکدام از مدها طولانی بوده و شاید در بحث اینجا فرصتی برای توضیح آن نباشد ، به عنوان مثال مد آخر یعنی Luminosity رنگ لایه دوم را به شباهت رنگ لایه زیرین تغییر می دهد )
    و در نهایت ماسک دقیق لایه ها که باز خود این بحث هم طولانی بوده و یک آموزش کامل و دقیق را می طلبد .
    پس به نظر من و پشنهاد بنده این هست که تصاویری را که میخواهید با هم ادغام کنید اینجا بذارید تا بهتر و دقیق تر بتوان روشی دقیق را برای شما ارائه کرد .
    البته این نظرات بنده هست و شاید دوستان راهنمایی های کامل تری به شما بتوانند ارائه بدهند.
    با تشکر
    خیلی خیلی ممنون از راهنمایی که کردین حتما باهاتون در میون خواهم گذاشت این موضوع که جواب کاملی بهم دادین خوشحالم کرد
    NarimaN 7 تشکر می‌کند.

صفحه 12 از 20 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... آخرینآخرین