صفحه 5 از 13 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 123
Like Tree65تشکر

موضوع: بحث در مورد نرم افزار تدوین فیلم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

پیش فرض پاسخ: بحث در مورد نرم افزار تدوین فیلم

شما را به خدا يه فكري كنيد اين مشكل ما حل بشه

بگيد چه بلايي بايد سر اين فايلهاي MTS بيارم كه بتونم اديتشون كنم؟
    نرم‌افزارهاي Video Studio و Sony Vegas اين فرمت رو ساپورت مي‌كنن ولي خروجيشون فريم فريم مي‌شه.
    با هر نرم افزار ديگه‌اي هم سعي كردم تبديلشون كنم بازهم فريم فريم مي‌شن.
    تنها نرم افزاري كه تونستم باش اين فايلهاي MTS رو عالي نگاه كنم PowerDVD بود با روشن كردن گزينه Enable Hardware Acceleration.
    آيا مي‌توان از PowerDVD خروجي گرفت و باش فايل رو تبديل كرد؟
    بخدا كلافه شدم... دارم هزيون مي‌گم
    pavpar تشکر می‌کند.

كاربر فعال MehdiM آواتار ها
    تشکر کرده
    2211

نقل قول نوشته اصلی توسط aryaie نمایش پست ها
    شما را به خدا يه فكري كنيد اين مشكل ما حل بشه

بگيد چه بلايي بايد سر اين فايلهاي MTS بيارم كه بتونم اديتشون كنم؟
    نرم‌افزارهاي Video Studio و Sony Vegas اين فرمت رو ساپورت مي‌كنن ولي خروجيشون فريم فريم مي‌شه.
    با هر نرم افزار ديگه‌اي هم سعي كردم تبديلشون كنم بازهم فريم فريم مي‌شن.
    تنها نرم افزاري كه تونستم باش اين فايلهاي MTS رو عالي نگاه كنم PowerDVD بود با روشن كردن گزينه Enable Hardware Acceleration.
    آيا مي‌توان از PowerDVD خروجي گرفت و باش فايل رو تبديل كرد؟
    بخدا كلافه شدم... دارم هزيون مي‌گم
    سلام، لطفا مشخصات سيستمتون رو شامل CPU و Ram و كارت گرافيك رو بنويسيد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

CPU Pentium DualCore 2.5GH
    RAM 4
    VGA NVIDA 7100GS

ممكنه كه از مشخصات سيستم باشه؟
    لازم مي‌دونم بگم كه چه توي پخش و چه توي كانورت تصوير تا حدودي فريم فريم مي‌شه.
    و همانطور كه گفتم توي PowerDVD با روشن كردن Enable Hardware Acceleration اين موضوع حل مي‌شه و تصوير بصورت كاملا روان و عالي پخش مي‌شه.

و مسئله من الان تبديل كردن فايل به همان كيفيتي كه در پاوردي‌وي‌دي پخش مي‌شه، است. كه نتونستم راه حلي براش پيدا كنم.

تشکر کرده
    2211

CPU Pentium DualCore 2.5GH
    RAM 4
    VGA NVIDA 7100GS

ممكنه كه از مشخصات سيستم باشه؟
    لازم مي‌دونم بگم كه چه توي پخش و چه توي كانورت تصوير تا حدودي فريم فريم مي‌شه.
    و همانطور كه گفتم توي PowerDVD با روشن كردن Enable Hardware Acceleration اين موضوع حل مي‌شه و تصوير بصورت كاملا روان و عالي پخش مي‌شه.

و مسئله من الان تبديل كردن فايل به همان كيفيتي كه در پاوردي‌وي‌دي پخش مي‌شه، است. كه نتونستم راه حلي براش پيدا كنم.
    اگر اشتباه نكنم CPU شما E3300 هست (شايد هم E5200،لطفا تصحيح كنيد). و ظاهرا فايلها AVCHD هستند شما هنگام تبديل مي خواهيد حجم بزرگي از فايل را كمپرس كنيد كه مسلما پردازنده كامپيوتر شما توانايي اين كار را ندارد.
    در فروم هاي خارجي چند راه حل پيشنهاد شده
    راه اول: در برنامه Vegas

File > New Project

Under the 'Video' tab choose the following settings;

Template - HD 1080-60i (1920x1080, 29.970 fps)

Full-resolution rendering quality - Best

All other settings in the video tab should be left at the default settings. Don't forget to specify where you want your 'Prerendered Files Folder' to go. If you have a separate harddrive to store your video (which you should) you'll need to input that info in or it will go to your C: drive and end up causing you some major grief by slowing down your system.

Under the Audio Tab choose:

Master bus mode - Stereo

Sample Rate - 48,000

Resample and stretch quality - Best

All other default settings are fine and again in the 'Recorded Files folder' portion you'll have to input where you want the recorded audio files to go. As previous you want these files to go to your separate drive too.

Since you have the clips on DVD, load them up and then go to File > Import > Media and load them all into the Media Bin. Once you get them there, then drag them one at a time into the timeline and then drag the yellow slider just over the timeline ruler so that it covers the clip from one end to the other. Next go to File > Render As.

In this window you'll have to make a folder for your rendered clips to be stored. Again you want this to be on a separate drive. Once you've made the folder name the file and put the following number after the name; 001. Number all your clips in sequence like that as it will save you time and headaches trying to find your clips. Next do the following;

Save as type - Video for Windows (.avi)

Template - HD 1080-60i YUV (Next to this will be a button that says 'Custom'. Select it)

Custom Settings > Video format - Uncompressed

Hit 'okay'.

Back in the Render As window your new settings will be visible and just below them check;

Render loop region only (that's the blue area you chose with the slider)

Stretch video to fill output frame size (do not letterbox)

Uncheck everything else.

Hit 'Save'.

Do the same with each clip. Since Vegas doesn't have 'batch rendering' you're going to have to repeat that for each clip. Rendering from .mts to uncompressed .avi will take some time with a slower system.
    يعني هر فيلم كه شما قبلا گرفتيد در هر Pause به يك كليپ تبديل مي شود مثلا 1 دقيقه فيلم شايد شامل 2 كليپ باشد و شما با تبديل هر جز به طور جداگانه مشكل قبلي را نخواهيد داشت.
    راه دوم: دو بار تبديل است دفعه اول فايل را به AVI Uncompressed تبديل كنيد و سپس با Vegas كه برنامه نسبتا ساده اي است فايلها را تدوين كنيد و دوباره خروجي بگيريد يك نفر هم براي برنامه Vegas يك Extension معرفي كرده كه نسخه مجاني ان حدود 10 ثانيه از فايل شما رو به فايل .m2t تبديل مي كنه بعد از اون مي تونيد با خود برنامه Vegas كار ها رو انجام بديد، دقت داشته باشيد كه حجم فايلها Uncompressed حدود 4 برابر فايل اوليه مي شود( البته با اين Extension). قيما اين Extension هشتاد دلار است كه متاسفانه بايد دنبال نسخه دزدي در سايتها باشيد.
    کد:
    http://www.newbluefx.com/downloads/Windows/AVCHDUpShift_AVCHDUpShiftTrialSetup10h.exe
    يك راه ديگر هم هست:
    خريد سيستم قوي تر.
    اول از روش دوم استفاده كنيد.
    مطالب برگرفته از:
    کد:
    http://videomaker.com/community/forums/topic/how-to-edit-mts-files

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام.
    راستش من علاقه زيادي دارم كه كارهام رو با نرم افزار Ulead Media Studio انجام بدم چون هم ساده‌ است. هم تمام ابزارها و امكانات يك نرم‌افزار حرفه‌اي درش هست. ولي متأسفانه ظاهرا ديگه قرار نيست از نسخه 8 و سرويس پك 1 بالاتر بره و به همين علت فايلهاي HD (MTS) را ايمپورت نمي‌كنه.

براي همين دنبال راهي مي‌گردم كه بتونم فايلهاي MTS را تبديل به فرمت‌هاي رايج كنم.

تنها مبدلي كه خوب جواب داد AVCHD UpShift Trial بود. ولي متأسفانه نسخه تريال است و 10 ثانيه آنهم بدون صدا را تبديل مي‌كنه.
    كسي از دوستان كرك يا سريالي از اين نرم‌افزار نداره؟؟

متشكرم

كاربر فعال
    تشکر کرده
    898

سلام.
    راستش من علاقه زيادي دارم كه كارهام رو با نرم افزار Ulead Media Studio انجام بدم چون هم ساده‌ است. هم تمام ابزارها و امكانات يك نرم‌افزار حرفه‌اي درش هست. ولي متأسفانه ظاهرا ديگه قرار نيست از نسخه 8 و سرويس پك 1 بالاتر بره و به همين علت فايلهاي HD (MTS) را ايمپورت نمي‌كنه.

براي همين دنبال راهي مي‌گردم كه بتونم فايلهاي MTS را تبديل به فرمت‌هاي رايج كنم.

تنها مبدلي كه خوب جواب داد AVCHD UpShift Trial بود. ولي متأسفانه نسخه تريال است و 10 ثانيه آنهم بدون صدا را تبديل مي‌كنه.

متشكرم
    با سلام

دوست عزیز یک نگاهی به این converter بیاندازید ضرر نمیکنید
    4U M2TS Converter

کد:
    http://rapidshare.com/files/297330618/4U.M2TS.Converter.v2.0.9-BEAN.rar
    ضمنا برنامه EDIUS هم برنامه قوی در کار کردن با این فرمت می باشد

موفق باشید
    ناصر شعبانی

تشکر کرده
    2211

سلام.

متشكرم
    خوب پس خوشبختانه يكي از راهها انجام شد، به نظر من تنها راه شما تبديل فايلهاي Mts به Avi با Compression پايين هست يكي از دوستان نرم افزار AVS Video Converter 6 را معرفي كردند كه واقعا نرم افزار خوبي هست ولي باز هم بعيد مي دانم با سيستم شما هماهنگ باشد، پس ابتدا Adobe Premiere نصب كنيد و فقط فايل خود را Import كنيد و سپس Export (اصلا سخت نيست) فايل خروجي يك Avi حجيم خواهد بود كه در نرم افزار مورد علاق شما هم كار خواهد كرد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Post پاسخ: بحث در مورد نرم افزار تدوین فیلم

با سلام خدمت دوستان
    من زمانی برای ویرایش فیلمها از Adobe Premier استفاده می کردم ولی نمی دونم چرا در ذخیره تصاویر باید زمان بیشتری صبر می کردم ( فیلم 1 ساعته رو در عرض 24 ساعت ذخیره یا رندر می کرد) برای همین از یولید 11استفاده میکنم در یولید هم مشکل ذخیره تصاویر با کیفیت بالا را دارم از دوستان اگز کسی در این دو مورد اطلاعاتی دارند ممنون می شم را هنمایی کنند
    كاربر همراه 7777 آواتار ها
    تشکر کرده
    490

نقل قول نوشته اصلی توسط jornal نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من زمانی برای ویرایش فیلمها از Adobe Premier استفاده می کردم ولی نمی دونم چرا در ذخیره تصاویر باید زمان بیشتری صبر می کردم ( فیلم 1 ساعته رو در عرض 24 ساعت ذخیره یا رندر می کرد) برای همین از یولید 11استفاده میکنم در یولید هم مشکل ذخیره تصاویر با کیفیت بالا را دارم از دوستان اگز کسی در این دو مورد اطلاعاتی دارند ممنون می شم را هنمایی کنند
    و با چه فایلی خروجی می گیرید؟

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

پیش فرض پاسخ : پاسخ: بحث در مورد نرم افزار تدوین فیلم

با سلام در حال یک فایل ویدیویی را پس از ویرایش در نرم افزار پریمیر , خروجی گرفتم ولی متاسفانه هنگام مشاهد فایل خروجی با پسوند هایی مانند MP4 , MP2 و AVI تصویر پرش فراوان دارد ( مثل اینکه CD درون یک پلیر گیر می کند )
    چاره چیست ؟
    سیستم من
    cpu :5400 AMD X2
    ram 2Gb 800
    VGa 256mb 7300GT
    Premier CS4 , فایل های اصلی هم روی هارد اکسترنال قرار دارد , ایا می واند مرتبط با این مشکل باشد ؟

یک سوال دیگر
    چه پسوندی را انتخاب کنم که کیفیت مناسب و سایز نسبتا کمی داشته باشد و KBPS بالایی نداشته باشد

صفحه 5 از 13 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... آخرینآخرین