صفحه 32 از 37 نخستنخست ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 311 تا 320 , از مجموع 361
Like Tree448تشکر

موضوع: آيا خريد تجهيزات عكاسي از كشورهاي ديگر منطقي است؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    395

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed89saeed نمایش پست ها
    یعنی فرودگاه استرالیا 10درصد مالیات میگیره؟ ایران که گمرک نمیگیره؟
    جتاب چگینی زحمت پاسخ رو کشیدن، ولی در مورد استرالیا چون دوست من ساکن یودن، فرم VAT نیاز نبوده.
    saeed89saeed تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

سلام
    می ارزه از عراق یا آلمان یا انگلیس دوربین خرید؟
    بانه و مرزها ی دیگه چه طور؟
    ممنون

كاربر همراه alie آواتار ها
    تشکر کرده
    2011

به نظرتون خرید همچین پکیجی ارزش داره ؟
    علی اسلامیان

كاربر همراه M-ESMAILZADEH آواتار ها
    تشکر کرده
    1583

نقل قول نوشته اصلی توسط H.A.M.I.D نمایش پست ها
    سلام
    می ارزه از عراق یا آلمان یا انگلیس دوربین خرید؟
    بانه و مرزها ی دیگه چه طور؟
    ممنون
    دوست دیگری نیز قبلا سوالی شبیه به سوال شما را در این تایپیک پرسیده بود و بنده پاسخ داده بودم و بنابر اطلاعات و آشنایانی که در عراق ، ترکیه و بانه دارم بر خودم وظیفه می دانم تا اگر کسی از شرایط فروش لوازم عکاسی در این مناطق خبری ندارد ، در حد توان او را راهنمایی کنم .
    در ترکیه ، همیشه قیمت ها بالاتر از ایران است . ( ملاک بر قیمت های ارائه شده در آنکارا و استانبول است )
    در عراق لوازم حرفه ای عکاسی ( دوربین و لنز ) به سختی یافت می شوند و قیمت هایش خیلی نزدیک به قیمت های ایران است اما کمی بالاتر . ( ملاک بر قیمت های ارائه شده در پایتخت و اربیل است )
    در سایر مرز های شمال غربی ایران مثل مرز بانه و سرو و بازرگان ، که معروف ترین و پر رونق ترین انها بانه است . لوازم حرفه ای عکاسی بسیار بسیار کم یافت می شوند . و دوربین های دیجیتال خانگی و بخصوص مارک سونی را در انجا می توانید پیدا کنید . و البته قیمت هایشان برابر با قیمت های تهران است . حتا بعضی مواقع گران تر .
    بنده کل بازار بانه را بارها گشته ام ، تا بحال دوربین عکاسی حرفه ای آنجا ندیده ام .
    yaghoobi، masoudrejae، mtzaker و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Hamid.M آواتار ها
    تشکر کرده
    1261

سلام..

دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایین.

بنده قـصدِ خرید تجهیزات نورپردازیِ Rime lite رو دارم، قیمتِ دلاریِ کالایی که میخوام در سایت bhphotovideo چیزی در حدود 230 دلار است، درحالی که نمایندگی رسمی این شرکت در ایران این کالا رو به قیمت یک ملیون و دویست هزار تومان!!!!!!!! میفروشد ( به خدا دیگه حرام خوری هم حـدی داره!!). به خاطر همین تصمیم گرفتم تجهیزاتم رو از خارج تهیه کنم. مشکل اینجاست که تمامی سایت های معتبر دنیا از جمله bhphotovideo ایران رو تحریم کردن و جـنس رو با پـُست به ایران نمیفرستند.

دوستانی که تجربه ی خریدِ اینترنتی از سایت های خارجی رو دارند ممنون میشم اگه راهنمایی کنند. هزینه ی پـُست از bhphotovideo به امارات چیزی در حدود 70 دلار میشه، اگه از امارات به تهران بخوام پـُستش کنم حدودا چه قدر هزینه بر میداره؟؟

با در نظر گرفتنِ تمامی هزینه های پست ( با دلار 2850 تومانی امروز) بازم احتمالا چیزی در حدود 300 هزار تومان به نـَفعم میشه....!!! حالا این وسط نمایندگیِ عزیز چه پولی داره به جـیب میزنه اللهُ علم!..
    حمید رضا مهری
    --------------------

Canon 5D Mark III + Canon 24-70 f4 L + Canon 70-200 f4 IS L + Tamron 85 f1.8

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid.M نمایش پست ها
    سلام..

بنده قـصدِ خرید تجهیزات نورپردازیِ Rime lite رو دارم، قیمتِ دلاریِ کالایی که میخوام در سایت bhphotovideo چیزی در حدود 230 دلار است، درحالی که نمایندگی رسمی این شرکت در ایران این کالا رو به قیمت یک ملیون و دویست هزار تومان!!!!!!!! میفروشد ( به خدا دیگه حرام خوری هم حـدی داره!!). به خاطر همین تصمیم گرفتم تجهیزاتم رو از خارج تهیه کنم. مشکل اینجاست که تمامی سایت های معتبر دنیا از جمله bhphotovideo ایران رو تحریم کردن و جـنس رو با پـُست به ایران نمیفرستند.

دوستانی که تجربه ی خریدِ اینترنتی از سایت های خارجی رو دارند ممنون میشم اگه راهنمایی کنند. هزینه ی پـُست از bhphotovideo به امارات چیزی در حدود 70 دلار میشه، اگه از امارات به تهران بخوام پـُستش کنم حدودا چه قدر هزینه بر میداره؟؟

با در نظر گرفتنِ تمامی هزینه های پست ( با دلار 2850 تومانی امروز) بازم احتمالا چیزی در حدود 300 هزار تومان به نـَفعم میشه....!!! حالا این وسط نمایندگیِ عزیز چه پولی داره به جـیب میزنه اللهُ علم!..
    برای 300 هزار تومان ارزش ندارد
    ممکن از در دوبی از شما حق گمرکی بگیرند(که شانس من همیشه این مبلغ را گرفته اند)
    اگر جنس را به صورت قانونی وارد ایران کنند گمرک ایران هم ممکن است از آن گمرکی بگیرد.
    هزینه حمل تا ایران هم هست.
    یکی دو ماه هم زمان خواهد برد.
    اگر کسی را دارید که برایتان با مسافر ارسال کند به صرفه است.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    27

دوست عزیز یه پرس و جو از ایران دلیور هم بکن ، گر چه خیلی دندود گردن و دزدن ولی بعضی وقتا به صرفه هست (95 درصد اوقات نیست ). خوبیش هم اینه که بدون دردسر در خونه بهت تحویل میدن .

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid.M نمایش پست ها
    سلام..

بنده قـصدِ خرید تجهیزات نورپردازیِ Rime lite رو دارم، قیمتِ دلاریِ کالایی که میخوام در سایت bhphotovideo چیزی در حدود 230 دلار است،
    لطفاً بفرمایید چی میخواید تهیه کنید؟
    برعکس شما من تجربه مطبوعی از خرید از نمایندگی دارم...آخرین قیمتهایی هم که داشتم،معقول بودن...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    19

سلام به دوستان عزیز،
    من میخوام یه canon 60D بخرم. یکی از اقوام تا 2 هفته دیگه از امریکا (تگزاس) داره میاد ایران.به نظر شما کار درستیه بگم از اونجا برام خرید کنند؟از نظر گارانتی و یا اختلاف قیمت... به نظر دوستانی که تجربه دارند اینکار درسته یا نه؟

متشکرم

كاربر آشنا Shazdeh آواتار ها
    تشکر کرده
    327

خودتون حساب کنید دیگه، شما به دلار خرید میکنید، باید به دلار هم پرداخت کنید. حالا حساب کنید که دلاری که میخواهید پرداخت کنید چند تومنی هست.
    اگه با دلار 3 تومنی پرداخت میکنید تقریبا اختلاف با قیمت بازار چیزی حدود 200-300 هزار تومان هست که به نفع شماست. محاسبه حالتهای دیگه با نرخهای تبدیل دیگر به عهده خودتان.
    ghanadian24 تشکر می‌کند.
    محمدرضا

صفحه 32 از 37 نخستنخست ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... آخرینآخرین