صفحه 31 از 32 نخستنخست ... 21 27 28 29 30 31 32 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 301 تا 310 , از مجموع 313
Like Tree576تشکر

موضوع: کدام بازرگان کدام ضمانت

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

سلام
    در جواب به موضوع اصلی تاپیک باید بگویم به عنوان مشتری از عملکرد شرکت تهران فوکا نماینده فوجی فیلم( تو سایتشون هم هست) در نحوه فروش و خدمات پس از فروش رضایت کامل دارم ... در واقع بعد از سالها خرید کالاهای مختلف از ایران و خارج از ایران و داشتن مشکلاتی از نوعی که دوستان هم اشاره کرده اند و حتی مراجعه به نمایندگیهای دیگر فوجی در کشورهای درست و حسابی! شاهد برخورد درست و احترام کافی از این مجموعه بوده ام و هستم.

داستان کانن و نیکون در کشور ما تا حدی غمناکه ... ورود قاچاق ( مهمانداری ، مسافری ....) ، بهره مندی کالای قاچاق از گارانتی رایگان( ایده آل) ، واردات رسمی بدون اجازه نماینده گی ها و در نتیجه همراهی کالاهای واخورده از همه جای دنیا با کالاهای درست و سالم ، و.... حاشیه سود نمایندگی ها را از سالها قبل بسیار کاهش داده و در نتیجه امکان حرکت چه در زمینه فروش و چه در زمینه خدمات برایشان بسیار محدود است . من به شخصه حاضرم در قبال خدمات خوب هزینه بیشتری بپردازم ولی خیلیها نه! در بازار کوچک عکاسی ما هر تعدادی از مشتری نمایندگی ها کم شود امکان خدمات خوب را کمتر خواهد کرد .....

من نیکو نگرش را کم میشناسم اما به عنوان مشتری سابق کانن و آفومار امکان کارهایی مثل تعویض باتری یا واردات کالای مورد دار را از این شرکت کاملا منتفی میدانم ولی در مورد خدمات بحثی ندارم چون موارد و مشکلات افراد با هم فرق دارد ....
    Rax تشکر می‌کند.

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

نقل قول نوشته اصلی توسط Contax نمایش پست ها
    ....

من نیکو نگرش را کم میشناسم اما به عنوان مشتری سابق کانن و آفومار امکان کارهایی مثل تعویض باتری یا واردات کالای مورد دار را از این شرکت کاملا منتفی میدانم ولی در مورد خدمات بحثی ندارم چون موارد و مشکلات افراد با هم فرق دارد ....
    متاسفانه، نه تنها منتفی نیست که بسیار هم محتمل میدانم!...
    با ذکر مثال های متعدد...
    kiavash تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

معذرت می خوام اگر تاپیک از بحث اصلی خارج شد، ولی این موضوعی بود که زمان خرید دوربین بشدت باهاش درگیر شدم و هیچ مدرک مستدلی پیدا نشد که کدوم بهتره و قابل اعتماد تر هستن، این تاپیک هم اون موقع کمکی بهم نکرد!
    ...
    پ.ن: این که مسئول محترم افومار گفتن که ممکنه جعبه رو از زیر باز کرده باشن و باتری رو تعویض کرده باشن! رسما فاتحه خونده روی اون هولوگرام زشت و بیریخت آفومار روی در جعبه! اینجوری داستان هولوگرام آفومار هم میشه مثل همون برچسب ایده آل که می گن تو مغازه هست و فروشنده خودش می چسبونه!

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

دوستان سلام مباحث رو پیگیری کردم امروز رفتم آفومار برای چک کردن باتری درسته یکم سیستم اداریشون قدیمیه و به روز و شیک نیست ولی اون شخصی که قرار شد باتری رو چک کنه خیلی با آرامیش کارمو پیگیری کرد و گفت ما تازه یک هفتس دوره آموزشی مارک 4 رو گذروندیم به این صورت که نماینده کنون خاورمیانه از دبی میاد و از شرکت آفومار و الرمس هم میان و آموزش های تخصصی رو میبینن کلی هم ازش سوال کردم همه رو جواب داد و وقت گذاشت من که راضی بودم در مورد سی دی هم گفت علتش اینکه که ما چون قانونی از دبی از کنون خاورمیانه وارد میکنیم چون داخل سی دی ها نرم افزاری مثل آکروبات هست که آمریکاییه و گفت به این دلیل که از اون سی دی اگر سهامیش مال آمریکا باشه اجازه نمیدن داخل ایران وارد بشه ولی از سایت کنون قابل دانلود هست البته با سریال اصلی که من خودم دانلود کردم ولی خودشم گفت تنها نمایندگی های رسمی کنون الرمس و آفومار هستند در کل از طرز برخورد و پاسخگویی راضی بودم البته خود شرکت آفومار زیر مجموعه زیاد داره یکی از زیر مجموعه هاش محصولات ونگارد هست از کیف گرفته تا سه پایه البته دفترش کمی فاصله داره ولی خوب شرکت کانولا هم که نمایندگی پرینتر ها هست در همون مجموعه هستن با دوستان هم در مورد برچسب بی ریخت پلمپ موافقم خیلی بی کلاسه
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

سلام قصد خرید دوربین d7200 نیکون دارم . اصفهان هستم. دو راه دارم:
    1- خرید از دیجی کالا که فقط با گارانتی نورنگار داره
    2- خرید از نمایندگی ایده ال در اصفهان
    دیجی کالا قیمتش تقریا 90هزار تومن کمتر از فروشگاه ایده آل هست
    بنظرتون کدوم رو بخرم؟
    دیجی کالا ضمانت اصل بودن داره . در مقابل اگر از فروشگاه بخرم می تونم جنس رو قبل از خرید بررسی کنم. تا حالا چند تا خرید(موبایل- پرینتر - ساعت و ...) از دیجی کالا داشتم که همشون کالای اصل به لوازم جانبی اصل بوده و مشکلی نداشتم.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط hobor971 نمایش پست ها
    سلام قصد خرید دوربین d7200 نیکون دارم . اصفهان هستم. دو راه دارم:
    1- خرید از دیجی کالا که فقط با گارانتی نورنگار داره
    2- خرید از نمایندگی ایده ال در اصفهان
    دیجی کالا قیمتش تقریا 90هزار تومن کمتر از فروشگاه ایده آل هست
    بنظرتون کدوم رو بخرم؟
    دیجی کالا ضمانت اصل بودن داره . در مقابل اگر از فروشگاه بخرم می تونم جنس رو قبل از خرید بررسی کنم. تا حالا چند تا خرید(موبایل- پرینتر - ساعت و ...) از دیجی کالا داشتم که همشون کالای اصل به لوازم جانبی اصل بوده و مشکلی نداشتم.
    یکی از دلایلی که من از دیجی کالا دوربینم رو نخریدم این بود که فقط با گارانتی ایده ال داشت و گارانتی ایده آل هم طوریه که باید پلمپ جعبه باز بشه، کارت گارانتی که داخل جعبه هست بیرون بیاد و تاریخ بخوره! پس قرار بود دیجی کالا جعبه ای برای من بیاره که درش باز شده بود! درسته که این پلمپ ها و برچسب دلیل بر هیچی نمیشه اما من طوری هستم که با جعبه ای که پلمپش باز شده باشه دلم صاف نمیشه. ضمن این که تامین کننده اش هم یه فروشگاه دوربین بود تو کرج! درواقع جنس از انبار خود دیجی کالا تامین نمیشد! دلیل دوم کمبود وقتم بود که اگر سفارش می دادم و به هر دلیلی مجبور میشدم مرجوعش کنم طی مدتی که دوربین رو لازم داشتم، از دسترسم خارج میشد.
    اینم بگم من تاحالا خرید های بیشماری از دیجی کالا داشتم که فقط دو مورد مجبور شدم مرجوع کنم و از بقیه از تبلت تا گوشی و هزار تا چیز دیگه راضی بودم.
    hobor971 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

نقل قول نوشته اصلی توسط fantome نمایش پست ها
    یکی از دلایلی که من از دیجی کالا دوربینم رو نخریدم این بود که فقط با گارانتی ایده ال داشت و گارانتی ایده آل هم طوریه که باید پلمپ جعبه باز بشه، کارت گارانتی که داخل جعبه هست بیرون بیاد و تاریخ بخوره! پس قرار بود دیجی کالا جعبه ای برای من بیاره که درش باز شده بود! درسته که این پلمپ ها و برچسب دلیل بر هیچی نمیشه اما من طوری هستم که با جعبه ای که پلمپش باز شده باشه دلم صاف نمیشه. ضمن این که تامین کننده اش هم یه فروشگاه دوربین بود تو کرج! درواقع جنس از انبار خود دیجی کالا تامین نمیشد! دلیل دوم کمبود وقتم بود که اگر سفارش می دادم و به هر دلیلی مجبور میشدم مرجوعش کنم طی مدتی که دوربین رو لازم داشتم، از دسترسم خارج میشد.
    اینم بگم من تاحالا خرید های بیشماری از دیجی کالا داشتم که فقط دو مورد مجبور شدم مرجوع کنم و از بقیه از تبلت تا گوشی و هزار تا چیز دیگه راضی بودم.
    پس نظر دوستان اینه که از فروشگاه خرید کنم؟
    بین گارانتی ایده آل و نورنگار کدوم رو ترجیح می دید ؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط hobor971 نمایش پست ها
    پس نظر دوستان اینه که از فروشگاه خرید کنم؟
    بین گارانتی ایده آل و نورنگار کدوم رو ترجیح می دید ؟
    من نمی گم که از دیجی کالا خرید نکنید! فقط بعضی معیار های دخیل رو نام بردم و تجربه خودم رو گفتم!
    آخرش هم من دوربینم رو از یه فروشگاه نسبتا معتبر با گارانتی ایده آل خریدم. اون فروشگاه گارانتی آفومار هم داشت که خودش پیشنهادش آفومار بود. اما اون موقع چون نمی تونستم خودم رو قانع کنم که آفومار به اندازه 10 درصد قیمت دوربینم برتری داره همون ایده آل رو گرفتم که خدا رو شکر مشکلی هم باهاش نداشتم. دوستان
    تو این انجمن هم که همه یک صدا می گن ایده آل!!
    hobor971 و HM6699 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط fantome نمایش پست ها
    من نمی گم که از دیجی کالا خرید نکنید! فقط بعضی معیار های دخیل رو نام بردم و تجربه خودم رو گفتم!
    آخرش هم من دوربینم رو از یه فروشگاه نسبتا معتبر با گارانتی ایده آل خریدم. اون فروشگاه گارانتی آفومار هم داشت که خودش پیشنهادش آفومار بود. اما اون موقع چون نمی تونستم خودم رو قانع کنم که آفومار به اندازه 10 درصد قیمت دوربینم برتری داره همون ایده آل رو گرفتم که خدا رو شکر مشکلی هم باهاش نداشتم. دوستان
    تو این انجمن هم که همه یک صدا می گن ایده آل!!
    پیشنهاد من گارانتی اصلی هست نه ایده آل نه نورنگار فقط آفومار تهیه کنید که خیال خودتون هم راحت باشه
    hobor971 تشکر می‌کند.
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    پیشنهاد من گارانتی اصلی هست نه ایده آل نه نورنگار فقط آفومار تهیه کنید که خیال خودتون هم راحت باشه
    آفومار فقط کانن هست . من نیکون می خوام d7200

صفحه 31 از 32 نخستنخست ... 21 27 28 29 30 31 32 آخرینآخرین