صفحه 24 از 32 نخستنخست ... 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 231 تا 240 , از مجموع 313
Like Tree576تشکر

موضوع: کدام بازرگان کدام ضمانت

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza2007 نمایش پست ها
    سلام.
    من دوربین 500D کانن رو یک سال پیش خریدم با گارانتی نورنگار و البته بیمه.
    الان که تموم شده خواستم مبلغی رو بدم و بیمه رو تمدید کنم که فروشنده توی اصفهان گفت نمیشه.
    توی سایت ها هم دیدم بیمه کارآفرین بیمه میکنه برا بعضی شرکت ها که رفتم بیمه و گفت که مدتیه بخشنامه اومده بیمه نکنید(خسارت بالا !)
    رفتم بیمه ایران گفتن که یه درخواست بنویس که دانشجوی هنر هستی و دوربینت گرونه و میخوای دربرابر آتشسوزی، سقوط، شکستگی و ... بیمه بشه.بعد این درخواستو میدیم تهران اگه تونستیم برات مجوز بیمه میگیریم ! بعد هم مبلغ بیمه رو میگیم !!
    الان من چیکار کنم ؟ تنها راه من همینه ؟بیمه دیگه ای بیمه نمیکنه ؟

ممنون.
    اصولا 99% شرکت ها این کار را انجام نمی دهند.به دلایل مختلف مثل عدم توانایی چک کرد سلامت دوربین و ریسک پذیری بالا و ...

نه تنها نورنگار بلکه بقیه هم این کار را نمی کنند و چیزی نیست که فقط از طرف یک شرکت انجام شود.بلکه تمامی شرکت ها همین گونه برخورد می کنند ( که به نظر بنده هم صحیح است )
    Anoosh-Em، alir. و viva_utopia تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه esfandiyar2002 آواتار ها
    تشکر کرده
    194

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza2007 نمایش پست ها
    سلام.

الان من چیکار کنم ؟ تنها راه من همینه ؟بیمه دیگه ای بیمه نمیکنه ؟

ممنون.
    البته دقت کنیم که بر طبق گفته جناب قبادی حتی در کشوری چون کانادا نیز مورد درخوستی شما را بیمه نمی کنند..
    فقط در همان لحظه خرید می توانید بیمه ویا گارانتی دوربین خود را به دو یا حداکثر سه سال افزایش دهید.
    البته بیمه ابوالفضل موجود است!

بدرود تا درودی دیگربار
    M. Beyrami و milad0099 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام. من میخوام دوربین CANON,600 D رو بخرم کاملا هم آماتور هستم کامنت ها رو خوندم که اطلاعات بدست بیارم که با کدوم گارانتی بخرم آفومار یا ایده آل ولی بیشتر سر درگم شدم ممنون میشم کسی راهنماییم کنه

كاربر آشنا masoudfk آواتار ها
    تشکر کرده
    1366

سلام،
    دوستان من 2 سال پیش لنزم بخاطر کویر مشکل پیدا کرد بعد بخاطر اینکه در شهرستانم از طریق نمایندگی مدت زیادی طول کشید تا لنز تعمیر شد و برگشت ولی اصلا نتیجه رضایت بخش نبود و جواب هم این بود که به خاطر تعمیر خاص این لنزه!
    حالا قصد خرید دو لنز دیگه رو هم دارم که یکی از دوستان فروشنده با انصافی رو پیشنهاد کردن که محصولات شان گارانتی ندارد! دوست بنده عکاس حرفه ایست و خودشون هم اصلا اعتقادی به گارانتی ندارن!!
    بنده هم در امر خرید تخصص بالایی ندارم (با توجه به فروشندگان مسلمان و چیره دست در... :) )

حالا بنظرتون عاقلانه هست که بدون گارانتی خرید کنم یا با گارانتی (که مد نظرم ایده آل هست)

كاربر همراه armin1374 آواتار ها
    تشکر کرده
    570

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudfk نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان من 2 سال پیش لنزم بخاطر کویر مشکل پیدا کرد بعد بخاطر اینکه در شهرستانم از طریق نمایندگی مدت زیادی طول کشید تا لنز تعمیر شد و برگشت ولی اصلا نتیجه رضایت بخش نبود و جواب هم این بود که به خاطر تعمیر خاص این لنزه!
    حالا قصد خرید دو لنز دیگه رو هم دارم که یکی از دوستان فروشنده با انصافی رو پیشنهاد کردن که محصولات شان گارانتی ندارد! دوست بنده عکاس حرفه ایست و خودشون هم اصلا اعتقادی به گارانتی ندارن!!
    بنده هم در امر خرید تخصص بالایی ندارم (با توجه به فروشندگان مسلمان و چیره دست در... :) )

حالا بنظرتون عاقلانه هست که بدون گارانتی خرید کنم یا با گارانتی (که مد نظرم ایده آل هست)
    بهتون پیشنهاد میکنم حتما با گارانتی ایده آل خریداری کنید , مدیر این مجموعه ( جناب قاسمی ) هم در این فروم حضور دارن و واقعا پاسخگو هستند , ضمن اینکه خیلی هم تفاوت قیمتی ایجاد نمیکنه و واقعا ارزششو داره
    masoudfk تشکر می‌کند.
    هنرها تنها تقلید محض واقعیت خارجی نیستند و اگر برخی آثار هنری چنین بودند در حقیقت در برابر رسالت عالی خود کاذب می نمودند .

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudfk نمایش پست ها
    سلام،

شما براي گارانتي مبلغي نميپردازيد كه به خاطر آن لنز بدون گارانتي ارزانتر باشد.
    حتما با گارانتي بخريد و اگر مشكلي بود روي كمك جناب قاسمي در تعميرگاه مركزي حساب كنيد.
    Amin Zarif، kindlinessangel، masoudfk و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    این هفته برای خرید دی ۸۰۰ رفتم بازار که با یه اتفاقی نسبتا عجیبی برخورد کردم. این دوربین با گارانتی نیکو نگرش حدود ۸۲۰۰ قیمتش بود بدون گارانتی حدود ۸۰۰۰ ولی این بین دوجارو پیداکردم که یکی یه مغازه بود که ۷۴۰۰ میداد و یکی خود دفتر دیدافراز توی قسمت اداری مجتمع بهار بود که ۷۶۵۰ میداد باگارانتی و بیمه. از یکی از دوستان حرفه ای که سوال کردم گفت که الان فقط با گاراتی نیکو نگرش بخر چون یه سری جنس ناجور ریخنه تو بازار. درست نفهمیدم منظورش چیه. از طرفی قطعا نمیشه دی ۸۰۰ تقلبی ساخت!! میشه؟؟ اگر باطریشم عوض کرده باشن فرقش ۲۰۰ تومن میشه نه ۶۰۰ تومن. تازه الان دیگه راحت میشه تشخیص داد باتری اصله یا نه و در ضمن قیمت لنزها هم تو این دوجا کم بود.
    خلاصه اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم کمک کنه.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

خیر D800 تقلبی نداریم...
    احتمال اینکه باتری‌های آنها یا دیگر تجهیزات همراه دوربین تقلبی باشد [ به دلیل تعویض فروشنده ] ، در جاهای نامطمئن بسیار زیاد است ...
    اما این اختلاف قیمت باز‌می‌گردد به منابع ورودی رسمی ( قانونی ) یا قاچاقی ( غیرقانونی ) کشور ...
    آنهایی که به صورت غیرقانونی وارد می‌شوند ، در هزینه‌های گمرکی و ... ، کمی گرانتر خواهند بود ولی شما خیال‌تان در عوض راحت‌تر خواهد بود
    کالاهای قاچاق یک مشکل دیگر دارند این‌ست که اگر مثلن هنگام تولید در کارخانه برای این منطقه ( مثلن در نیکون خاورمیانه ) ثبت نشده‌باشند ، هنگام رجیستر کردن دوربین [ اگر قصد این کار را داشته باشید ] در سایت رسمی نیکون ، به شما پیغامی خواهد داد که این دوربین برای منطقه شما نیست و احتمال قاچاق بودن آن می‌رود
    و مشکلاتی از این دست...
    Digital Lover تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

ممنون. بطور خاص درباره ی. دیدافراز شناختی دارید؟ این شرکت خودش هم گارانتی میکنه هم بیمه و جدیدا تمیرات هم میکنه با نام حامی. البته معمولا ارجا میده به جناب قاسمی. بنظرم نمیرسه همچین شرکتی قاچاق کنه. اگهاطلاعاتی در این ضمینه دارید ممنون میشم راهنمایی کنید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    خیر D800 تقلبی نداریم...
    احتمال اینکه باتری‌های آنها یا دیگر تجهیزات همراه دوربین تقلبی باشد [ به دلیل تعویض فروشنده ] ، در جاهای نامطمئن بسیار زیاد است ...
    اما این اختلاف قیمت باز‌می‌گردد به منابع ورودی رسمی ( قانونی ) یا قاچاقی ( غیرقانونی ) کشور ...
    آنهایی که به صورت غیرقانونی وارد می‌شوند ، در هزینه‌های گمرکی و ... ، کمی گرانتر خواهند بود ولی شما خیال‌تان در عوض راحت‌تر خواهد بود
    کالاهای قاچاق یک مشکل دیگر دارند این‌ست که اگر مثلن هنگام تولید در کارخانه برای این منطقه ( مثلن در نیکون خاورمیانه ) ثبت نشده‌باشند ، هنگام رجیستر کردن دوربین [ اگر قصد این کار را داشته باشید ] در سایت رسمی نیکون ، به شما پیغامی خواهد داد که این دوربین برای منطقه شما نیست و احتمال قاچاق بودن آن می‌رود
    و مشکلاتی از این دست...
    یادم رفت نقل قول کنم

صفحه 24 از 32 نخستنخست ... 14 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... آخرینآخرین