صفحه 5 از 32 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 313
Like Tree576تشکر

موضوع: کدام بازرگان کدام ضمانت

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

پیش فرض پاسخ: چرا اینقدر اختلاف؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_pickup نمایش پست ها
    سلام
    من یک بار دیگه هم همین پست رو ارسال کرده بودم که دوستان به این علت پاکش کردن

من که نفهمیدم یعنی چی نا مفهوم بودن؟؟؟؟؟؟
    چون سوال من این بوده که چرا 100 تومن گارانتی یک دوربین با هم فرق میکنن به طوری که یک مغازه(در مجتمع پایتخت) نیکوم d60رو میده 745 (گارانتی نیکو نگرش)ولی یکی دیگه با گارانتی ایده عال میده 660(فروشگاه پیکسل)
    بعدشم من پرسیدم که اگه کسی ارزون تررو بخره خیلی کیفیت گارانتیش فرق داره با گرون تره؟؟؟؟؟(مثلا شما که با تجربه سایتین باید جواب بدین نه که سوالو پاک کنید؟؟؟!!! شما که دو سه تا دوربین بیشتر از ما عوض کردین میتونید در باره گارانتی ها ما رو راهنمایی کنید این انتظار زیادیه؟؟؟؟)
    حالا کجای این سوال برای آقای قبادی نامفهوم بوده رو دیگه من نفهمیدم؟؟؟؟؟
    در ضمن چون این سوال در باره نیکون بود در تاپیک نیکون زدمش.
    عنوان بهتری برای این سوال سراغ دارین؟؟؟
    :confused:
    من تا حالا تو خیلی فرومها بودم الانم یک 2 ماهی هست که اینجام ولی تا حالا چنین رفتاری رو ندیده بودم!!!!!
    حد اقل شما که سوالو پاک می کنید یک خبری هم به نویسندش بدهید
    امیدوارم که دوباره سوالم نا مفهوم نباشه و پاک نشه.
    دوست عزیز فکر نمی کنید کمی در مصرف علامت سوال و تعجب زیاده روی کرده اید؟!
    Farshad Afshari تشکر می‌کند.
    آرش

Java Intelligent Network Infrastructure

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: کدام بازرگان کدام ضمانت

سلام

1- تاپيك شما با اين تاپيك ادغام شد.(PM هم برايتان فرستادم)

2- در بقيه ي فوروم هايي كه عضو هستيد هم در مورد موضوعي كه از قبل وجود دارد به جاي جستجو اول تاپيك باز مي كنيد ؟

3- گارانتي ايده آل مربوط به تعميرگاه مركزي دوربين است و گارانتي خوبي است. نيكونگرش هم تا جايي كه مي دونم دوربينهايش را براي تعمير گارانتي به همانجا مي سپارد.

4- اختلاف اين دو گارانتي اينقدر نيست. احتمالا يا اشتباه بهتون قيمت داده اند يا با لنزي به غير از لنز كيت 55-18 مي فروخته اند.فروشگاه اينترنتي اي مي شناسم كه D60 رو با گارانتي نيكونگرش 650 مي دهد.
    rezakh، Kaveh Ghobadi، Farshad Afshari و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Mastermehdi آواتار ها
    تشکر کرده
    925

اگه من مستقیم حرفی بزنم قطعا تبلیغ به حساب میاد. برخی از دوستان آگاهی دارند که من در یکی از این مراکز شاغل هستم پس فقط نکاتی رو اشاره میکنم هرچند ممکنه که دیگران هم گفته باشند.

1. گارانتی تو مملکت ما معنی خاصی نداره مگر کسانی که واقعا زیر بار برند که بسیار معدودند.

2. اگر دوربینتون بدون گارانتی خراب بشه مراکزی هستند که تا حد قابل قبولی درستش میکنن و اگر گارانتی داشته باشید بیشتر از 70% مواقع این خرابیها شامل گارانتی نمیشه.

3. امروزه رویکرد بازار به سمت بیمه هستش و بیمه شما رو از هر پرداختی راحت میکنه.

4. قیمت بیمه با گارانتی فرق میکنه ولی نه خیلی زیاد که برای بیمه جداگونه 50 تومن رو دوربین 600 تومنی بکشن.

5. تمامی فروشنده ها هر چقدر که بتونن روی قیمتشون میذارن.

6. شرکتهایی که اسم نمایندگی رو یدک میکشن، غیر از اینکه یک نام باشند و طرف حساب شرکت خارجی هیچ چیز دیگری نیستند و هدف فروششون بیشتر بر روی قسمتهای خاصی متمرکز شده است..........

خیلی خوشحال میشدم درباره مزایای برخی از گارانتی ها و بیمه ها بیشتر توضیح میدادم ولی حکم تبلیغ خواهد داشت . بیمه را فراموش نکنید.
    nmroshan، shabab، Amir Tavakoli و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی هامیزاد
    Canon 40D, Canon 70-200mm f/4 L IS, Canon 60mm f/2.8 macro, Canon 17-55mm f/2.8 IS
    Lowepro nova 4, Inverse 200 & Primus Aw, Canon RS-80N3, Sigma EF 500 DG Super

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

سلام

در مورد گارانتي ايده آل:

- اين شركت براي تعميرات ، از تعميرگاه مركزي دوربين استفاده ميكند.

- كليه هزينه ارسال و دريافت دوربين به عهده شركت است.

- اگر دوربين (يا لنز..) بيش از 3 نوبت به دليل سهل انگاري وارد تعميرگاه شود و خارج شود (دوربين به خوبي تعمير نشده باشد) شركت موظف به ارايه يك دستگاه دوربين نو ميباشد.

- اگر دوربين بيش از 1 ماه بدون نتيجه در تعميرگاه بماند، باز هم شركت موظف به تحويل يك دستگاه دوربين نو ميباشد.

- و ....

به همراه دوربينهاي داراي اين گارانتي، يك كارت اعتباري ارايه ميشود كه بعد از پايان دوره گارانتي، در صورت تمايل ميتوانيد دوربين و كارت را به آن شركت فرستاده و آنها نيز پس از بازبيني و كنترل دوربين و دريافت 4% مبلغ دوربين، آن را مجددا" براي 1 سال ديگر گارانتي ميكنند.

*** از ويژگيهاي جالب اين گارانتي اينست كه كساني كه دوربين را بصورت مسافري (قاچاق و بدون گارانتي) وارد يا خريداري ميكنند، ميتوانند دوربينشان را به اين شركت فرستاده و به صورت شخصي تقاضاي گارانتي نمودن آن را بكنند.
    براي دوربينهايي كه انواع گارانتي دار آن بسيار گرانتر از بدون گارانتي اند (مثلا" كاسيو و المپوس) ميتواند كاربرد داشته باشد. :)
    nmroshan، paya، Minoosepehr و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر فعال Kasra.H آواتار ها
    تشکر کرده
    5184

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad_pickup نمایش پست ها
    سلام
    من یک بار دیگه هم همین پست رو ارسال کرده بودم که دوستان به این علت پاکش کردن

من که نفهمیدم یعنی چی نا مفهوم بودن؟؟؟؟؟؟
    چون سوال من این بوده که چرا 100 تومن گارانتی یک دوربین با هم فرق میکنن به طوری که یک مغازه(در مجتمع پایتخت) نیکوم d60رو میده 745 (گارانتی نیکو نگرش)ولی یکی دیگه با گارانتی ایده عال میده 660(فروشگاه پیکسل)
    بعدشم من پرسیدم که اگه کسی ارزون تررو بخره خیلی کیفیت گارانتیش فرق داره با گرون تره؟؟؟؟؟(مثلا شما که با تجربه سایتین باید جواب بدین نه که سوالو پاک کنید؟؟؟!!! شما که دو سه تا دوربین بیشتر از ما عوض کردین میتونید در باره گارانتی ها ما رو راهنمایی کنید این انتظار زیادیه؟؟؟؟)
    حالا کجای این سوال برای آقای قبادی نامفهوم بوده رو دیگه من نفهمیدم؟؟؟؟؟
    در ضمن چون این سوال در باره نیکون بود در تاپیک نیکون زدمش.
    عنوان بهتری برای این سوال سراغ دارین؟؟؟
    :confused:
    من تا حالا تو خیلی فرومها بودم الانم یک 2 ماهی هست که اینجام ولی تا حالا چنین رفتاری رو ندیده بودم!!!!!
    حد اقل شما که سوالو پاک می کنید یک خبری هم به نویسندش بدهید
    امیدوارم که دوباره سوالم نا مفهوم نباشه و پاک نشه.

سلام
    در خیابان جمهوری تهران قیمت نیکون d60 با گارانتی ایده ال 615 هزار تومان است اینجا نوشتم آقا فرشاد که گران نخری.
    Farshad Afshari تشکر می‌کند.

كاربر ويژه rezakh آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

تاحالا کسی از بیمه استفاده کرده ؟
    paya تشکر می‌کند.

كاربر همراه Farshad Afshari آواتار ها
    تشکر کرده
    1080

نقل قول نوشته اصلی توسط k.h نمایش پست ها
    سلام
    در خیابان جمهوری تهران قیمت نیکون d60 با گارانتی ایده ال 615 هزار تومان است اینجا نوشتم آقا فرشاد که گران نخری.
    ممنون که گفتی آخه من نمیدونستم اصلا از کجا قیمت بگیرم(آخه بچه تهران که نیستم) دیدم که آدرس فروشگاه پیکسل رو فقط دارم بعد که رفتم تو مجتمع دیدم چند تا دوربین فروشی اونجا هست از همه قیمت گرفتم حالا هم دارم پولامو جمع میکنم نا شنبه بیام و بگیرم اگه این 615 باشه که همه مشکلام حله (در ضمن کجای جمهوری دوربین فروشا جمع شدن اصلا جمع شدن یا به صورت پراکنده اند؟)
    در ضمن به جز بیمه سامان بیمه دیگری هم هست؟

كاربر همراه paya آواتار ها
    تشکر کرده
    514

نقل قول نوشته اصلی توسط s022 نمایش پست ها
    در مورد آهونگار که من یه تجربه افتضاح دارم
    دوربینی که ازش خریدم 50 تومان از بازار ارزون تر بود ولی از روز اول 2 تا مشکل اساسی داشت
    و کمی که دقت کردم، حتی احساس کردم که دوربین دست دومه، چون جعبه و جلد تمام ملحقات باز بود
    خلاصه 200 تومان آفومار ازم گرفت تا تعمیرش کرد
    حواستون رو موقع خرید از این بازرگانی کمی جمع کنید
    حالا نمی دونم این و نورنگار یکی هستن یا نه
    لطفا اگه اطلاع دارین بگین
    چون می خوام از نورنگار خرید کنم و ترجیح می دم اتفاق دفه قبل تکرار نشه
    !
    برعکس من از آهو نگار خاطره خیلی خوبی دارم، 30D در آخرین روزهای گارانتیش شاترش تقریبا از کار افتاد ... بردمش و خیلی خوب برخورد کردن و تمام هزینه ها رو خودشون پرداخت کردن و چند بار هم از طرف تعمیرگاه طرف قراردادشون تماس گرفتن تا مشکل رو براشون توضیح بدم و متوحه بشن .

به این لیست "روزنه تصویر" را هم اضافه کنید.

مدعی هستم که بهترین خدمات و قیمت رو خواهید داشت.

من به روزنه تصویر هم رای میدم، حداقل در زمینه قیمت یکی از بهترین هاست .
    a6l3i تشکر می‌کند.
    پیام اکبری
    my Photos

كاربر همراه kiuna آواتار ها
    تشکر کرده
    218

لطفا ادرس شرکتهای فروش و گارانتی که ذک شده رو هم بزارید که بقیه بتونن استفاده کنن!

كاربر همراه Mastermehdi آواتار ها
    تشکر کرده
    925

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakh نمایش پست ها
    تاحالا کسی از بیمه استفاده کرده ؟
    رضا جان هر روز خیلیها با برگه بیمه به تعمیرگاه مرکزی دوربین مراجعه میکنند و بدون هیچ هزینه ای دوربینشون تعمیر میشه یا نو در اختیارشون قرار میگیره. 2 روز پیش یکی اومد و 70-200 f/2.8 is رو تائید تعویضش رو گرفت. البته حق میدم نوع مکانیزم عملکرد بیمه عجیبه ولی فعلا داره جواب میده! حالا شما میخواهید بگذارید به حساب ندانستن تعمیر کار یا هر چیز دیگه فعلا بیمه داره زیر بار میره.

بیمه های مختلفی هست از جمله سامان، دانا ، کار آفرین و ...... تا اونجا که من دیدم جواب مشتری رو با هر کدوم بخوبی میدن! ولی بعضیاشون تا بخواهند با تعمیرگاه تصویه کنن پدر درمیارن!

در باره ایده آل هم اضافه کنم که خودش تعمیرکار داره . قبلا تعمیرگاه مرکزی بودن حالا تو شرکت ایده آلن. دوربینهای ایده آل همگی همون جا تعمیر میشن. دلیل اینکه ذکر میشه با پشتیبانی تعمیرگاه مرکزی اینه که صاحب جفتشون یک نفره. تفکر جالبیه. پس از مدتها تعمیر نسبتا موفق حالا گارانتی با پشتیبانی خودش. در ضمن از این به بعد ضمانت همراه با بیمه کار آفرین خواهد بود که فعلا فقط با ایده آل قرارداد داره. هزینه بیمه کردن 3% هستش. برخلاف بیمه سامان که در موارد آتش سوزی یا سیل زدگی نیاز به لاشه دوربین میباشد، این بیمه نیاز به لاشه دوربین ندارد و فقط به گزارش آتشنشانی و .... اکتفا میکند. البته یخورده عجیب تره ولی بهتر از پیدا کردن لاشه سوخته دوربینه. بیمه حوادث که کامل و جامع است. در ضمن بیمه سرقت هم داره که با گزارش کلانتری محل یک دستگاه نو تهیه میشود.
    nmroshan، rezakh، paya و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی هامیزاد
    Canon 40D, Canon 70-200mm f/4 L IS, Canon 60mm f/2.8 macro, Canon 17-55mm f/2.8 IS
    Lowepro nova 4, Inverse 200 & Primus Aw, Canon RS-80N3, Sigma EF 500 DG Super

صفحه 5 از 32 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین