صفحه 172 از 302 نخستنخست ... 72 122 162 168 169 170 171 172 173 174 175 176 182 222 272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 3016
Like Tree5206تشکر

موضوع: آخرين قيمت دوربين هاي كانن

كاربر همراه AliAk آواتار ها
    تشکر کرده
    3315

سلام
    بدنه کنون 60دی امروز کرج 1/350 قیمت شد
    البته طرف گفت 24 ساعت دیگه تحویل میده

پ.ن:قیمتا داره پایین میاد
    و طرف هم گفت تا هفته دیگه خیلی حیلی افت قیمت خواهیم داشت(راست و دروغش با خودش)
    ویرایش توسط AliAk : Wednesday 18 May 2011 در ساعت 23:46
    millano، M. Beyrami، Saeed Barikani و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

گفتم به گوشه‌ای بنشینم ولی دلم
    ننشیند از کشیدن خاطر به سوی دوست

كاربر جديد kazy_ir آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام به همگی دوستان
    اگه مطلب رو دارم جای نا مناسبی مینویسم عذر میخوام این آخرین باریه که میام اینجا
    البته چیزی که میخوام بگم در مورد اصلی ترین علت گرونی دوربینه واسه همین شاید جای نوشتنم پر بی ربط نباشه
    واسه عزیزانم بگم که بند یه پزشک از خدا و همه جا بی خبرم که گفتم واسه یه تفریح سالم و آبرومند بیام سراغ حرفه خیلی از شما بندگان صالح خدا و شروع کردم به بالا بردن اندوخته های خودم تا زمانی که میخوام یه دوربین بخرم حداقل حرفهای فروشنده حالیم بشه.القصه رفتم تو خط شاتر و اپرچرو تراز نوردهی و white balance و هزار ایتم دیگه و خداییشم فکر نمیکردم بتونم اینقدر خوب یاد بگیرم.تا اینجا مال بهمن 89 بود.حالا باید دوربین میخریدم دیگه اونم چی یا باید 7d باشه یا 5d mark II.خیلی ببخشید ...چه غلطها!!یکی نبود بگه مرتیکه برو بکار خودت برس چرا کار و کاسبی مردمو با این طالع مزخرفت تیره و تار میکنی.....چی بگم دوستان ظرف یکی دوهفته این طالع شوم من باعث شد دلار همینطور مثل فشار خون مریضام بره بالا فروشنده ها دست بیکی کنن که یهویی همه جنساشونو نفروشن یا گرونتر بدن تازه هزار ریشتر زلزله هم تو ژاپن بیاد و بیست ملیون نفر به خاطر یه دوربین خریدن ما بمیرن و صد ملیون نفرم شبا تو کوچه تو رادیواکتیو بخوابن.
    آخه چقدر سر بزنم تو این سایتها و هر دقیقه شاهد بالارفتن قیمتها باشم مردم آقا خفه شدم.دور از جونتون هفته گذشته باید عمل میشدم خودم قبل بیهوشی 7d بود 2000000 بهوش که اومدم شده بود 2050000 یعنی چی؟!!
    از همتون معذرت میخوام که شماها رو هم بدبخت کردم.واقعا ببخشید.
    خیلی فکر کردم که چطور از شرمندگی شما ها در بیام اون برادر خواهرای از دست رفته ژاپنی که هیچ....روحشون شاد.....تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه که باز دست به دامن شانس بی پدر و مادر خودم بشم برم یه 5d mark II به قیمت جهاز فلان کس فروشنده بخرم میدونین چرا؟چون مطمئنم یه هفته بعد از خرید من قیمتها دوباره با کله میاد پایین به درک! دست کم شما عزیزای دلم برمیگردین سر جای اولو زندگیتون رنگ عادی به خودش میگیره من به درک اصرارم نکنین که ضرر میکنم بابا من ضرر کنم بهتره یا شما رو با شانس خودم به خاک سیاه بشونم؟! بذارین تمومش کنم توروخدا
    البته دیروز به نقل از مدیران ارشد کنون خوندم که تولیدشون از اونچه فکر میکردن زودتر شروع میشه و احتمالا تا اواخر ژوئن بازار و اشباع میکنن ذکی!!یارو خبر نداره شانس من ایندفه یه شهاب سنگ رو سر خود کمپانی عظیم کنون فرود میاره پس من تا دیر نشده رسالت خودمو انجام میدمو شما رو ازین رنج خلاص کنم.قول میدم فقط دوربینو بخرم و هیچوقت ازش استفاده نکنم تا تبعاتش گریبانگیر شما نشه قول میدم.
    بدی خوبی از ما دیدین حلال کنین تو رو خدا
    hamid_kh، a.abdullahian، Golden و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال behzad_milad آواتار ها
    تشکر کرده
    2201

جناب دکتر اگه اینقدر که می گین تمام تقصیرات گردن شماست که بازار اینطوری !
    یعنی با خریدن و نخریدن شما وضع بازار فرق می کنه !

شما حتما دروبین رو بخرید .

موردی که هست اینهمه بد و بیرای که به خودتون گفتید فقط برای خرید یه دوربین بود ؟

از خدا و همه جا بی خبرم
    چه غلطها!!یکی نبود بگه مرتیکه برو بکار خودت
    با این طالع مزخرفت
    این طالع شوم من
    شانس بی پدر و مادر خودم
    من به درک
    جناب دکتر کمی درمورد قیمتها زیاد حساس شدین .
    قبلا هم چند بار این مورد گرانی با بهانه های بی ربط دیگه ای رخ داده .
    اگه مسله خرید شما بود که شما تازه قصد عکاسی کردید .
    این مورد به کنار شما ماشالله یه مورد رو تموم نکرده موضوع جدیدی برای خودتون پیدا می کنید !
    ناراحتی از گناهی که در مورد عزیزان دارین به کنار این مورد زلزیه ژاپن و گناه آوارگی بیست میلیون ادم

یعنی با یه دوربین
    هزار ریشتر زلزله هم تو ژاپن بیاد و بیست ملیون نفر به خاطر یه دوربین خریدن ما بمیرن و صد ملیون نفرم شبا تو کوچه تو رادیواکتیو بخوابن.
    یعنی شما جمعا در مورد بعد عزیزان ، صدوبیست میلیون نفر مرتکب گناه شدین اونم برای خرید یک دوربین ؟

جناب دکتر این تاپیک برای اطلاع از اخرین قیمت برای دوربینهای Canon هست و این سایت تخصصی عکاسی و دوربین
    حال از مطالبی که فرمودید کدام یک به این مطلب مربوط هست ؟

استفاده از موفقیت های كوچكی كه پیش می آید پر منفعت تر از این است كه بیهوده شانس بزرگتری آرزو كنیم كه شاید هرگز بدست نیاید.

ژاك دوال

موفق باشید
    Javid، M. Beyrami، evejaj و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد 007bond آواتار ها
    تشکر کرده
    20

دوستان الان 500 دی و 550 دی و 1000 دی تو بازار هست؟ قیمتش نو این ها چنده الان؟

كاربر فعال Daruosha آواتار ها
    تشکر کرده
    1873

نقل قول نوشته اصلی توسط kazy_ir نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان
    اگه مطلب رو دارم جای نا مناسبی مینویسم عذر میخوام این آخرین باریه که میام اینجا
    البته چیزی که میخوام بگم در مورد اصلی ترین علت گرونی دوربینه واسه همین شاید جای نوشتنم پر بی ربط نباشه
    واسه عزیزانم بگم که بند یه پزشک از خدا و همه جا بی خبرم که گفتم واسه یه تفریح سالم و آبرومند بیام سراغ حرفه خیلی از شما بندگان صالح خدا و شروع کردم به بالا بردن اندوخته های خودم تا زمانی که میخوام یه دوربین بخرم حداقل حرفهای فروشنده حالیم بشه.القصه رفتم تو خط شاتر و اپرچرو تراز نوردهی و white balance و هزار ایتم دیگه و خداییشم فکر نمیکردم بتونم اینقدر خوب یاد بگیرم.تا اینجا مال بهمن 89 بود.حالا باید دوربین میخریدم دیگه اونم چی یا باید 7d باشه یا 5d mark II.خیلی ببخشید ...چه غلطها!!یکی نبود بگه مرتیکه برو بکار خودت برس چرا کار و کاسبی مردمو با این طالع مزخرفت تیره و تار میکنی.....چی بگم دوستان ظرف یکی دوهفته این طالع شوم من باعث شد دلار همینطور مثل فشار خون مریضام بره بالا فروشنده ها دست بیکی کنن که یهویی همه جنساشونو نفروشن یا گرونتر بدن تازه هزار ریشتر زلزله هم تو ژاپن بیاد و بیست ملیون نفر به خاطر یه دوربین خریدن ما بمیرن و صد ملیون نفرم شبا تو کوچه تو رادیواکتیو بخوابن.
    آخه چقدر سر بزنم تو این سایتها و هر دقیقه شاهد بالارفتن قیمتها باشم مردم آقا خفه شدم.دور از جونتون هفته گذشته باید عمل میشدم خودم قبل بیهوشی 7d بود 2000000 بهوش که اومدم شده بود 2050000 یعنی چی؟!!
    از همتون معذرت میخوام که شماها رو هم بدبخت کردم.واقعا ببخشید.
    خیلی فکر کردم که چطور از شرمندگی شما ها در بیام اون برادر خواهرای از دست رفته ژاپنی که هیچ....روحشون شاد.....تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه که باز دست به دامن شانس بی پدر و مادر خودم بشم برم یه 5d mark II به قیمت جهاز فلان کس فروشنده بخرم میدونین چرا؟چون مطمئنم یه هفته بعد از خرید من قیمتها دوباره با کله میاد پایین به درک! دست کم شما عزیزای دلم برمیگردین سر جای اولو زندگیتون رنگ عادی به خودش میگیره من به درک اصرارم نکنین که ضرر میکنم بابا من ضرر کنم بهتره یا شما رو با شانس خودم به خاک سیاه بشونم؟! بذارین تمومش کنم توروخدا
    البته دیروز به نقل از مدیران ارشد کنون خوندم که تولیدشون از اونچه فکر میکردن زودتر شروع میشه و احتمالا تا اواخر ژوئن بازار و اشباع میکنن ذکی!!یارو خبر نداره شانس من ایندفه یه شهاب سنگ رو سر خود کمپانی عظیم کنون فرود میاره پس من تا دیر نشده رسالت خودمو انجام میدمو شما رو ازین رنج خلاص کنم.قول میدم فقط دوربینو بخرم و هیچوقت ازش استفاده نکنم تا تبعاتش گریبانگیر شما نشه قول میدم.
    بدی خوبی از ما دیدین حلال کنین تو رو خدا
    می دانم off topic است؛ اما خدای من!!

من سعی می کنم همیشه با صراحت نظر خودم را بگویم. فرنگی ها این گونه مواقع اصطلاحی دارند: "nonsense"!!

فرمایشات شما طنز بود یا گله و شکایت از نیت های خودتان؟ شناختی که از این forum دارم؛ یک محیط علمی تلقی می شود. اصولا قبل از ارسال یک پست باید به این فکر کنیم که نوشته ما چه مخاطبی دارد و زمانی را که مخاطب برای خواندن نوشته ما صرف می کند، productive باشد.
    rodentia، Javid، M. Beyrami و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

مدرک تحصیلی کسی که پست زده + کلماتی که توسط یک پزشک زده شده = شخصیت پردازی در دنیای مجازی.
    لطفا این چند پست آخر حذف شود حداق اگر کسی به دنبال قیمت دوربین اینجا مراجعه کرد یک چیزی دست
    گیرش شود.
    Daruosha، rodentia، FARID و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    33

کسی قیمت تازه 600 دی رو داره؟

كاربر فعال Saeed Barikani آواتار ها
    تشکر کرده
    6051

نقل قول نوشته اصلی توسط balex_kg نمایش پست ها
    کسی قیمت تازه 600 دی رو داره؟
    1230 تا 1270
    balex_kg تشکر می‌کند.

كاربر همراه m like mother آواتار ها
    تشکر کرده
    95

سلام و درود
    حالا این آقای دکتر یه درد دلی کرده اینقدر سخت نگیرید و خشک نباشید. ضمنا امیدوارم بعد از من کسی در این رابطه پست نده چون چند نفر گیر دادن به دکتر منم مثلا طرفداری کردم شد مساوی.

در پناه خدا و بدرود
    a.abdullahian، drfarahnak، mazarei و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    33

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed b نمایش پست ها
    1230 تا 1270
    با تشکر
    با 18 - 135 چی؟