صفحه 113 از 302 نخستنخست ... 13 63 103 109 110 111 112 113 114 115 116 117 123 163 213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 3016
Like Tree5206تشکر

موضوع: آخرين قيمت دوربين هاي كانن

كاربر همراه E.Fattahi آواتار ها
    تشکر کرده
    1252

پیش فرض پاسخ: آخرين قيمت دوربين هاي كانن

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

متاسفانه تقريبا تمام شركت ها براي ارزانتر تمام شدن هرچه بيشتر دوربين ها اقدام به وارد كردن نمونه هاي Kiss كرده اند و هيچ كدوم EOS ندارند و تمام قيمت ها (به خصوص در زمان نمايشگاه) مربوط به مدل هاي Kiss (و يا IXY براي اولترا كامپكت ها به جاي ixus) هستند. براي نمونه قيمت IXY 200 را شركتي زده است 215 هزار تومان و همان شركت مدل IXUS 105 را كه همان دوربين است 235 هزا تومان مي فروشد. تفاوت ها اين است كه مدل بازار ژاپن (IXY) منوي فارسي ندارد (كه از نظر من اصلا مهم نيست) و ساخت چين است و مدل ديگر (ظاهرا) ساخت ژاپن يا مالزي است.
    ببخشید از سوال بی ربط به تایپیک

مدل های EOS هم منوی فارسی دارن؟؟؟؟دلیل پایین بودن قیمت Kiss چی میتونه باشه؟؟در حالی که میگن هیچ فرقی نداره.
    هر چند به نظر من بعضی اصطلاحات هستن که در تجهیزات الکترونیکی از جمله موبایل/تی وی/دوربین و ..... به کار میره معادلات فارسیشون اونجوری که خود اصطلاح انگلیسی مفهومشو میرسونه نمیتونه خیلی خوب قابل درک باشه.
    Samsung Nx2000
    Instagram

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi66_boukan نمایش پست ها
    ببخشید از سوال بی ربط به تایپیک

یعنی مدل های EOS منوی فارسی دارن؟؟؟؟
    هر چند به نظر من بعضی اصطلاحات هستن که در تجهیزات الکترونیکی از جمله موبایل/تی وی/دوربین و ..... به کار میره معادلات فارسیشون اونجوری که خود اصطلاح انگلیسی مفهومشو میرسونه نمیتونه خیلی خوب قابل درک باشه.
    سلام

نه درست متن رو نخونديد. ظاهرا IXUS ها منوي فارسي دارند و مشابه بازار ژاپنشان (IXY ها) ندارند.

ضمنا دقيقا در مورد منوي فارسي با شما هم عقيده ام. شخصا نه از منوي فارسي و نه از دفترچه راهنماي فارسي هيچ وسيله ي الكترونيكي (گوشي تلفن همراه، تلويزيون؛ تلفن بي سيم و ... ) استفاده نمي كنم چون ترجمه ها خنده دار و گمراه كننده اند.
    A_Maddah، rodentia، shabab و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه
    تشکر کرده
    33

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadafzali نمایش پست ها
    آقای جمشیدی عزیز
    از گریپ، تله کانورتور، کارت حافظه و کلا تجهیزات جانبی قیمتی ندارید؟
    زاستش زیاد قیمت این چیزها رو نپرسیدم. ولی یکی از غرفه ها بود که کیفها و کوله های زیادی داشت و همه رو با 15 درصد تخفیف میداد. و یه غرفه هم سه پایه های ونگارد رو قیمت کرم به نظرم بد نبود. فکر کنم حدود 5 تا 10درصد زیر قیمت بازار بود بقیه رو دیگه نپرسیدم. (من که از این قیمتها البته بیشتر به خاطر لنز ضد حال خوردم، انتظار دیگه ای داشتم :(
    ویرایش توسط ali.jamshidi : Thursday 22 April 2010 در ساعت 09:10 دلیل: غلط املایی
    a6l3i تشکر می‌کند.

كاربر همراه E.Fattahi آواتار ها
    تشکر کرده
    1252

سلام.
    لنزی که همراه 7D به صورت کیت ارائه میشه (18-135) صدو پنجاه تومن ارزونتر از تک فروشیه اونه؟؟؟درست فهمیدم؟؟؟
    Samsung Nx2000
    Instagram

تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

متاسفانه تقريبا تمام شركت ها براي ارزانتر تمام شدن هرچه بيشتر دوربين ها اقدام به وارد كردن نمونه هاي Kiss كرده اند و هيچ كدوم EOS ندارند و تمام قيمت ها (به خصوص در زمان نمايشگاه) مربوط به مدل هاي Kiss (و يا IXY براي اولترا كامپكت ها به جاي ixus) هستند. براي نمونه قيمت IXY 200 را شركتي زده است 215 هزار تومان و همان شركت مدل IXUS 105 را كه همان دوربين است 235 هزا تومان مي فروشد. تفاوت ها اين است كه مدل بازار ژاپن (IXY) منوي فارسي ندارد (كه از نظر من اصلا مهم نيست) و ساخت چين است و مدل ديگر (ظاهرا) ساخت ژاپن يا مالزي است.
    سلام

دوستي براي من PM زده بودند و سوالي پرسيده بودند كه به نظرم رسيد كه از اين پست من چنين برداشت شده كه ارزش دوربين ساخت ژاپن بيش از ساخت چين است.

خير وقتي شما Canon مي خريد داريد Canon مي خريد و اصلا اهميتي ندارد كه در كجاي دنيا توليد يا مونتاژ شده باشد چون QC شركت كنن پشت آن است. اين موضوع براي برند هاي ديگر مثل نيكن و سوني و اوليمپس و ... هم صدق مي كند.

منظور من اين بود كه اين دوربين ها مخصوص بازار ژاپن است و به صورت قاچاق و غير قانوني از آن كشور خارج مي شود و به همين دليل براي فروشنده ارزان تر تمام مي شود وگرنه فرق كيفيتي ندارد. فقط دفترچه ي راهنمايش ژاپنيست ( كه البته معمولا در CD همراه دوربين دفترچه ي PDF به زبان انگليسي هم موجود است) و منوهاي ژاپني هم دارد (البته انگليسي هم دارد).

من خودم يه Canon IXY 200F كه مدل بازار ژاپن است را امروز خريدم به 215.000 تومان در صورتيكه دوربين IXUS 105 كه مدل عادي دوربين است قيمتي معادل 235.000 تومان داشت (تازه چك كردم اون هم ساخت چين بود) كه به نظرم اين اختلاف نزديك 10 درصدي ارزشش را ندارد كه IXUS بخريد (البته در مورد DSLR نظرم چيز ديگريست).
    A_Maddah، Kaveh Ghobadi، E.Fattahi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi66_boukan نمایش پست ها
    سلام.
    لنزی که همراه 7D به صورت کیت ارائه میشه (18-135) صدو پنجاه تومن ارزونتر از تک فروشیه اونه؟؟؟درست فهمیدم؟؟؟
    معمولا لنزها رو وقتي به صورت كيت با دوربين مي خريد ارزانتر مي افتند كه يكي از دلايل اون عدم وجود جعبه ي جدا براي لنز است.
    E.Fattahi تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

سلام،

قیمت بعضی از دوربینهای کنون توی نمایشگاه بشرح پیوسته ( 450D -Kiss x2 620)

پ.ن.: اگر پیوست کردن فهرست قیمتها بدون اشاره به نام شرکتش خلافه مقرارته مدیران محترم زحمت حذف این پست رو بکشند!
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    MehdiM، Austin.A، E.Fattahi و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    4086

کنون 500D با لنز کیت 18-200 امروز ولیعصر 1300
    BERLANO و a6l3i تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    380

سلام

می خواستم بدونم 5D II دست دوم در حدود چه قیمت هست؟
    و اگر موردی مشاهده شده لطفا بیان کنید .
    حامد چرخ انداز

كاربر فعال khoddami آواتار ها
    تشکر کرده
    3111

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedch67 نمایش پست ها
    سلام

می خواستم بدونم 5D II دست دوم در حدود چه قیمت هست؟
    و اگر موردی مشاهده شده لطفا بیان کنید .
    سلام.امروز 5 ارديبهشت 89
    شما ميتونيد تميز و كم كاردش رو بين 2100000 تا 2300000 تومن بخريد.
    يك مورد تقريبا يك ماه پيش بود كه خوشبختانه بين دوستان فروم معامله شد.:biggrin:
    hamedch67 تشکر می‌کند.
    5DmarkII/70-200F4Lis/50f1.8/580II