صفحه 200 از 221 نخستنخست ... 100 150 190 196 197 198 199 200 201 202 203 204 210 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,991 تا 2,000 , از مجموع 2206
Like Tree4749تشکر

موضوع: آخرين قيمت دوربين هاي نيكون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    215

نقل قول نوشته اصلی توسط mohem نمایش پست ها
    دوستات کسی خبر نداره?
    منم همین سؤالو داشتم....

vahidshah
    Guest

قیمتش چند ماهی بود رو 5.7 فیکس بود جدیدا شده 4.5 و انگار تو اوروپا 300 دلار هم افت داشته که لاقل تو ایران باید بعد از مدتی 500 تومن هم افت کنه .البته من فقط بدنه رو میگم.ودرباره نشت نور .تو اوروپا تو تولیدات جدید رفع شده اما تو ایران حالا کی بارهای قبلی وارد کننده ا با اون مشکل تموم شه و دوباره بیارن و تازه اون دوباره ها از تولیدات قبلی هم نباشن خدا داند.من درباره اون مشکل نشت نور اطلاعات زیادی بدسنت نیاوردم اما انگار مشکل مهمی نیست در حدی که ادم از خریدش منصرف بشه و فقط تو محیط های تاریمک و شرایط و حتی زوایای خاص سوژه و دوربین و منبع نور بچشم میاد و اونجور که میگن کنون 5مارک 3 هم همچین مشکلی داشته و شاید شدتش کمتر از این بوده که اینحد رسانه ای شده.
    فکر میکنم اون مورد مهمی واسه امتنا از خرید نمیتونه باشه و دقت به افت 300 دلاریش و اعمال اون تو ایران و بلکه اعمال هم نشه تو قیمت ها . قابل تعمل تر از اون مشکله
    من خودم به فکر کوچ به فول فریم هستم و مخصولا انتخاب از کنون (بخاطر بیشتر تو بازار و دست عکاسا بودن و استفاده از لنز های کنون دوستان که اغلب کنون هستن شدیدا مشتاق کنونم اما بخاطر اینکه 6 دی نقاط فوکوس کم تر داره و یه کراس تایپه و یا 5دی مارک3 یکم قدیمیه واسه نوشو خریدن و هم شدیدا انتظار میره با اون سنسور قوی که هنوز هم منبا برای مقایسه هاست بتونه با مارک4 بهتر هم شده باشه چون 750 جدید تره و از مارک3 درحالت کلی بهتره مثلا بخاطر دینامیک رنج خیلی خوبش و... نظرم رو نیکون دی 750 هست و اگه مشکل مالیم حل بشه حتما 750 میخرم بدون دقت به این که اون نشت نور رفع شده یا نه/مگر اینکه تا موقع اماده شدنم مارک4 با سنسور با دینامیک رنج بهتر بیاد و قیمتشم معقول شده باشه
    ehssanehs، kiavash و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا Hamed Dehghani آواتار ها
    تشکر کرده
    116

سلام

Nikon - D800E چنده ؟

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidshah نمایش پست ها
    قیمتش چند ماهی بود رو 5.7 فیکس بود جدیدا شده 4.5
    شما نسبت به این قیمت 4.5 مطمئنید؟؟؟ اگر ممکنه فروشگاه مربوطه رو در پ.خ به بنده بفرمایید ، به نظرم حتی affected این دوربین هم با این قیمت ها مناسبه.

كاربر همراه mohem آواتار ها
    تشکر کرده
    134

قیمتش چند ماهی بود رو 5.7 فیکس بود جدیدا شده 4.5 و انگار تو اوروپا 300 دلار هم افت داشته که لاقل تو ایران باید بعد از مدتی 500 تومن هم افت کنه .البته من فقط بدنه رو میگم.ودرباره نشت نور .تو اوروپا تو تولیدات جدید رفع شده اما تو ایران حالا کی بارهای قبلی وارد کننده ا با اون مشکل تموم شه و دوباره بیارن و تازه اون دوباره ها از تولیدات قبلی هم نباشن خدا داند.من درباره اون مشکل نشت نور اطلاعات زیادی بدسنت نیاوردم اما انگار مشکل مهمی نیست در حدی که ادم از خریدش منصرف بشه و فقط تو محیط های تاریمک و شرایط و حتی زوایای خاص سوژه و دوربین و منبع نور بچشم میاد و اونجور که میگن کنون 5مارک 3 هم همچین مشکلی داشته و شاید شدتش کمتر از این بوده که اینحد رسانه ای شده.
    فکر میکنم اون مورد مهمی واسه امتنا از خرید نمیتونه باشه و دقت به افت 300 دلاریش و اعمال اون تو ایران و بلکه اعمال هم نشه تو قیمت ها . قابل تعمل تر از اون مشکله
    من خودم به فکر کوچ به فول فریم هستم و مخصولا انتخاب از کنون (بخاطر بیشتر تو بازار و دست عکاسا بودن و استفاده از لنز های کنون دوستان که اغلب کنون هستن شدیدا مشتاق کنونم اما بخاطر اینکه 6 دی نقاط فوکوس کم تر داره و یه کراس تایپه و یا 5دی مارک3 یکم قدیمیه واسه نوشو خریدن و هم شدیدا انتظار میره با اون سنسور قوی که هنوز هم منبا برای مقایسه هاست بتونه با مارک4 بهتر هم شده باشه چون 750 جدید تره و از مارک3 درحالت کلی بهتره مثلا بخاطر دینامیک رنج خیلی خوبش و... نظرم رو نیکون دی 750 هست و اگه مشکل مالیم حل بشه حتما 750 میخرم بدون دقت به این که اون نشت نور رفع شده یا نه/مگر اینکه تا موقع اماده شدنم مارک4 با سنسور با دینامیک رنج بهتر بیاد و قیمتشم معقول شده باشه
    دوست عزیز میشه بگین کدوم فروشگاه 4.5 میده؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

Nikon D5300 Lens Kit 18-140 امروز خریدم 2.579.000 تومان . با گارانتی ایده آل + بیمه
    yaghoobi، mostafa_1366، Amin.Zallaghi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا 4you آواتار ها
    تشکر کرده
    96

نقل قول نوشته اصلی توسط 4you نمایش پست ها
    دوستان کسی قیمت های مغازه ای نیکون D7200 رانداره

ی سری سایت ها واسه فروش گذاشتن با قیمت های 3950 لنز 18-105

۴۲,۵۰۰ 18-140
    ۴6,۵۰۰ 18-140 تایلندی

مگه دوربینها چند نوع است کسی قیمت داره ممنون میشم

دوستان کسی قیمت نداره

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط 4you نمایش پست ها
    دوستان کسی قیمت نداره
    درود،

دوست عزیز بنده از قیمتها خبری ندارم ولی گول فروشنده ها رو نخورید. تمامی محصولات نیکون چه دوربین باشه چه لنز و یا هر تجهیزات دیگه فرقی نمی کنه ساخت ژاپن باشه یا تایلند یا چین. کنترل کیفی که توی ژاپن بر روی محصولات اعمال میشه همون کنترل کیفی بدون هیچ کم و کاستی در کارخونه های چین و تایلند هم اعمال میشه. متاسفانه فروشنده ها و دلالان نه چندان محترم از این موضوع قصد سوء استفاده دارند.
    4you و Mohsen Sniper تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    233

قیمتش چند ماهی بود رو 5.7 فیکس بود جدیدا شده 4.5 و
    سلام..ممکنه لطفا اسم مغازه ایکه به این قیمت میده رو بفرمایین؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

آقا قربونت بلنی خیر بشو اسم این فروشگاهی رو که با این قیمت میده رو به بچه ها معرفی کن الان کسی خبر نداره قیمت دوربین d750 الان کفش چنده؟