صفحه 122 از 221 نخستنخست ... 22 72 112 118 119 120 121 122 123 124 125 126 132 172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 2206
Like Tree4749تشکر

موضوع: آخرين قيمت دوربين هاي نيكون

كاربر همراه M-ESMAILZADEH آواتار ها
    تشکر کرده
    1583

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    دوستان چرا بطور کلی همیشه قیمتها در آمریکا را چک می‌فرمایند. چرا مثلا نگاه نمی‌کنند نیکون و کانن در سوئد،‌آلمان، ترکیه،‌ فرانسه به چه قیمتی به فروش می‌رسه؟
    با اقای ارش موافقم . بررسی قیمت های آمریکا زمانی واقعا ارزشمند خواهند بود که بتوانیم از انجا خرید کنیم در حالی که بیشتر اعضا ، به جز عده انشگت شماری ، قادر به اینکار نیستند .
    بنده قیمت دوربین های dslr از برند کانن و نیکون را هر از چند گاهی به واسطه پسر دایی ام که در پایتخت ترکیه دانشجو است ، جویا می شوم .
    مثلا سه روز پیش 7 دی کانن را 2520 لیره قیمت گرفتم که با قیمت هر لیره 750 تومان ( پایینترین قیمتی که طی این ماه دیده ام ) می شود 1890 هزار تومان .
    که با این حساب خرید از تهران بهتر است .

كاربر همراه qorashi آواتار ها
    تشکر کرده
    824

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    الان B&H رو چک کردم. جدای Rebate که جریان جداگانه‌ای دارد قیمت فروش رسمی بدنه‌ی خالی دی۷۰۰۰ رو زده ۱۲۹۹ دلار.
    http://www.bhphotovideo.com/c/produc...mera_Body.html
    ضربدر ۱۳۸۴ تومان قیمت فروش دلار در این ساعت می‌شه حدود ۱.۸!
    قیمت دوربینها و بسیاری از تجهیزات الکترونیکی در اروپا و حتی بسیاری از کشورهای دنیا بسیار بالاتر از آمریکاست. آمریکا گویا کلن جریان بازارش متفاوت از جاهای دیگر است.
    در تأیید فرمایش آرش خان حدود دوماه پیش در ترکیه D90 رو زیر 1600 اصلا نمی شد هیچ جا دید. اون موقع اینجا فکر کنم حدود 1200 بود قیمت.

كاربر آشنا Photograph آواتار ها
    تشکر کرده
    502

در محاسبه قیمتهای آمریکا دقت کنید که قیمت ارائه شده در سایتها بدون tax هست.
    KingArash تشکر می‌کند.
    کاوه.
    Nikon D3100

خاطره می شود.

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

من نمیدونم چرا هر چی قیمت میخواهید حساب کنید ضربدر 1380 میکنید
    این اقایونی که کالا را وارد میکنن دلار و ارز را به نرخ دولتی میخرن یعنی 1060 تومن
    اگه فردا اون بابایی که دم در بانک مرکزی دلالی دلار میکنه دلار را داد 4000 تومن شما ضربدر 4000 میکنید و میگید خوبه قیمت ها به نرخ جهانی نزدیکه؟
    دوربینی که چند ماه پیش بوده 1600 الان شده 2 تومن
    اون کسی که وارد کننده است که دلار را گرونتر نخریده
    اون شرکتی که سازنده کالا هست که هر روز قیمت را بالاتر نبرده
    این وسط یک عده فقط دارند سود میکنن اونم فروشنده هان
    شما میانگین درامد ماهانه یک المانی را با میانگین در امد ماهیانه یک ایرانی مقایسه کنید بعد ببینید اونجا گرونتره یا اینجا
    البته جای این بحث ها اینجا نیست .ولی اینکه میگید قیمت ها بالا نیست جای تعجبه
    hamid_rabbi و lord تشکر می‌کنند.

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    من نمیدونم چرا هر چی قیمت میخواهید حساب کنید ضربدر 1380 میکنید
    این اقایونی که کالا را وارد میکنن دلار و ارز را به نرخ دولتی میخرن یعنی 1060 تومن
    اگه فردا اون بابایی که دم در بانک مرکزی دلالی دلار میکنه دلار را داد 4000 تومن شما ضربدر 4000 میکنید و میگید خوبه قیمت ها به نرخ جهانی نزدیکه؟
    دوربینی که چند ماه پیش بوده 1600 الان شده 2 تومن
    اون کسی که وارد کننده است که دلار را گرونتر نخریده
    اون شرکتی که سازنده کالا هست که هر روز قیمت را بالاتر نبرده
    این وسط یک عده فقط دارند سود میکنن اونم فروشنده هان
    شما میانگین درامد ماهانه یک المانی را با میانگین در امد ماهیانه یک ایرانی مقایسه کنید بعد ببینید اونجا گرونتره یا اینجا
    البته جای این بحث ها اینجا نیست .ولی اینکه میگید قیمت ها بالا نیست جای تعجبه
    احتمالا شما و ما دوست داشتیم اینجوری میبود .......ارز دولتی برای وارد کردن دوربین و لنز !!!!!!!!!!!! مگر در خواب چنین اتفاقی بیفته دوست عزیز، از این خبرها اینجا نیست و کسی نمیتونه دیگه به راحتی واسه واردات دوربین ال سی باز کنه ....هزاران مشکل فعلا برای واردات وجود داره اما باز هم جای شکر داره که هست و میشه یه جوری بالا و پایین کرد و خرید ، من زیاد به روزها و ماههای آینده خوشبین نیستم و فکر میکنم این روزها روزهای عروسیمونه و روزهای سخت تر در پیش رو
    masoudrejae، Rouzbeh Ehsani، Walkman و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

دوست عزیز
    بارها این بحث شده. دلار ۱۰۶۰ رو به هرکسی برای وارد کردن هر کالایی نمی‌دن. دوربین کالای لوکس به حساب میاد و من نشنیدم وارد کنندگان دوربین دلار با این قیمتها گیرشون بیاد.

در مورد نیکون، کم شدن دوربین و لنزهای رده پایین و متوسط، مانند دی‌۷۰۰۰ و لنز ۱۸-۱۳۵ نیاز به توضیح و لینک دادن نداره. سیل تایلند تاثیرش رو بر تولیدات کارخانه‌ی نیکون گذاشته. حالا نیکون و بسیاری از دیگر کمپانی‌ها احتمالن اولویت اولشون حفظ بازار آمریکاست و گمان می‌کنم سعی می‌کند ذخیره‌ی انبارهاشون رو به سمت بازارهایی که اولویت دارند روانه کنند.

بحث حقوق و درآمد ماهانه‌ی آلمانی چه ربطی به قیمت دوربین داره؟مگه آمریکایی‌ها حقوقشون پایین‌تر از آلمانی‌هاست؟ به گمانم هزینه‌های جاری، مالیات، حقوق گمرکی و رقابت در بازار هر مملکت است که قیمت‌ها را مشخص می‌کند.
    بطور مشخص، قیمت این دوربینها در بازارهای مبدا واردات به ایران افزایش یافته. قیمت دلار افزایش یافته. هزینه‌ها در داخل افزایش یافته. قیمت دوربین هم بالا رفته.
    تمامی وارد‌کنندگان و فروشندگان هم در تلاش برای کسب حداکثر سود هستند. و این چندماه یادشون نیافتاده که پول چیز خوبیست! همیشه همین بوده.
    دوربین از کانال یک نفر وارد نمی‌شود و به فروش نمی‌رسد که هرقیمتی خواست روش بگذارد.

چند نوبت این بحث در این تالار شده. هرکس ناراحته دوربین رو خودش با دلار ۱۰۶۰ وارد کنه. یه کانتینر جنس هم من لازم دارم. لیست می‌کنم برام بیاره!
    masoudrejae، charli، lamagra و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر آشنا AM-128 آواتار ها
    تشکر کرده
    57

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    احتمالا شما و ما دوست داشتیم اینجوری میبود .......ارز دولتی برای وارد کردن دوربین و لنز !!!!!!!!!!!! مگر در خواب چنین اتفاقی بیفته دوست عزیز، از این خبرها اینجا نیست و کسی نمیتونه دیگه به راحتی واسه واردات دوربین ال سی باز کنه ....هزاران مشکل فعلا برای واردات وجود داره اما باز هم جای شکر داره که هست و میشه یه جوری بالا و پایین کرد و خرید ، من زیاد به روزها و ماههای آینده خوشبین نیستم و فکر میکنم این روزها روزهای عروسیمونه و روزهای سخت تر در پیش رو
    منم دقيقا احساس آقاي نژادي رو دارم.
    اصلا فكر نميكنم قيمتها به سمت كمتر شدن برن!!
    به هر حال اميدوارم وضع از اينكه هست بهتر بشه.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    109

دوستان از d300s خبر داريد؟

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

نقل قول نوشته اصلی توسط KAZO نمایش پست ها
    دوستان از d300s خبر داريد؟
    شما دیروز همین سوال را پرسیدید. دوستان هم در چند پست جواب را دادند !
    HERIS تشکر می‌کند.
    Fujifilm X-E3, 18-55mm F2.8-4

كاربر آشنا Amin.D آواتار ها
    تشکر کرده
    47

D3100 در حدود۸۲۰ با دوسال ایده آل و لنز کیت.برخی هم نمیفروختن میگفتن میخوایم بر ه بالاتر!
    masoudrejae و data تشکر می‌کنند.