صفحه 72 از 221 نخستنخست ... 22 62 68 69 70 71 72 73 74 75 76 82 122 172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 711 تا 720 , از مجموع 2206
Like Tree4749تشکر

موضوع: آخرين قيمت دوربين هاي نيكون

كاربر فعال beh_b7 آواتار ها
    تشکر کرده
    1239

بابا اینقدر دلخور نشید،
    بالاخره قیمت ها متعادل میشه، سه یا چهار هفته ای طول میکشه
    جهان سومی بودن یعنی صبر بیشتر و بازده کمتر!
    Navid7h و Anoosh-Em تشکر می‌کنند.
    بهنام خامنه
    Canon 5DSR,6D / EF 50mm f1.4 - EF 85mm f1.8

كاربر آشنا piransal آواتار ها
    تشکر کرده
    225

درود

فروشگاه ******* تو ناصر خسرو d7000 رو می دهد یک میلیون هفتصد هزار تومان . از فروشنده پرسیدم بعد از عید قیمت به یک و ششصد می رسه ؟ گفت پایین تر هم می آد.

گمان یه خورده صبر کنیم بهتر باشه ، البته بجز دوستانی که کاری گرفتند و باید یک دوربین داشته باشند تا بتوانند کار مشتریشان را راه بندازند.

قیمت نور نگار خیلی بی انصافی است ، که اون هم با گذشت زمان بی تردید پایین خواهد آمد.

پ.ن: p7000 هم داشت ولی اون رو دیگه نپرسیدم .
    ویرایش توسط farhad44 : Thursday 9 December 2010 در ساعت 12:55
    میکاییل صادقی

كاربر همراه Halalzadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    7988

نقل قول نوشته اصلی توسط piransal نمایش پست ها
    درود

فروشگاه ***** تو ناصر خسرو d7000 رو می دهد یک میلیون هفتصد هزار تومان . از فروشنده پرسیدم بعد از عید قیمت به یک و ششصد می رسه ؟ گفت پایین تر هم می آد.

گمان یه خورده صبر کنیم بهتر باشه ، البته بجز دوستانی که کاری گرفتند و باید یک دوربین داشته باشند تا بتوانند کار مشتریشان را راه بندازند.

قیمت نور نگار خیلی بی انصافی است ، که اون هم با گذشت زمان بی تردید پایین خواهد آمد.

پ.ن: p7000 هم داشت ولی اون رو دیگه نپرسیدم .
    به نظر من يكي از مهمترين دلايلي كه باعث جذابيت D7000 شد، قيمت مناسبي بود كه زمان معرفي براي اون اعلام شد.
    وگرنه به نظر بنده پرداخت اين قيمت كه الان در ايران ميبينيم، به هيچ عنوان توجيه ندارد و اگر كسي براي كاري هم لنگ دوربين باشد، بدنه اي مثل D300S انتخاب عاقلانه تري خواهد بود.
    ویرایش توسط farhad44 : Thursday 9 December 2010 در ساعت 12:55
    M.A.ZEYNALI، Anoosh-Em، AmirS و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

دوستانیکه تجهیزات نیکون ندارند و عجله دارند تو پیام خصو صی پیگیر d7000 قیمت هستند پیشنهاد میدم با این قیمت 7d یا 500t کمتر 60d کانون بخرند خیلی منطقی تر هست ارزش این دوربین با توجه به امکانات زیر ۱۴۰۰ هست

كاربر آشنا Hemad nazari آواتار ها
    تشکر کرده
    201

پیش فرض صبر

دوستان من با فروشنده نورنگار رشت صحبت می کردم,خودش می گفت تا 1 ماه اول اینجوریه,قیمتش واقعی نیست,خوب دیگه اینجا ایرانه و اینها هم نهایت استفاده رو می خوان بکنن.
    بعد 1 ماه وقتی مشتری نبود خودشون سود تخیلی رو فراموش می کنن و عادی میفروشن.
    من که دو ماه صبر کردم اینم روش,حداقل کلامو برنمیدارن!

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط Hemad nazari نمایش پست ها
    دوستان من با فروشنده نورنگار رشت صحبت می کردم,خودش می گفت تا 1 ماه اول اینجوریه,قیمتش واقعی نیست,خوب دیگه اینجا ایرانه و اینها هم نهایت استفاده رو می خوان بکنن.
    بعد 1 ماه وقتی مشتری نبود خودشون سود تخیلی رو فراموش می کنن و عادی میفروشن.
    من که دو ماه صبر کردم اینم روش,حداقل کلامو برنمیدارن!
    دوست عزیز، اگه می‌خوای صبر کنی‌ که قیمت‌ها متعادل بشن، با توجه به قیمت غیر معقول دوربین D۷۰۰۰ در حال حاضر، کار صحیحی می‌کنید اما اینکه بر اساس حرف کاسبان محترم بخواید برنامه ریزی بکنید اشتباه بزرگیه. نمیخوام بگم که فروشنده‌ها همیشه دروغ میگن، اما ایراد اصلی‌ فروشنده‌ها در ایران، این هست که راجع به اتفاقاتی که دست خودشون نیست هم تصمیم میگیرن و بعد هم با قطعیت صحبت می‌کنن.

پست #694 رو بخونید متوجه میشید چی‌ می‌خوام بگم.
    Anoosh-Em، king4 و Hemad nazari تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

دوربینی مثل 500D اوایل با حدود قیمت 900 وارد بازار شد تقریبا همزمان با اوون دوربین D5000 هم با حدود 850 به بازار اوومد الان بعد از تقریبا دو سال که یک نسل جدید به این رده از دوربینها اضافه شده . 500D رو با حدود 700 و d5000 رو هم با حدود 650 میشه گیر اورد . d7000 هم تا قبل از ورود نسل جدید تر بعید میدونم افتی بیشتر از 100 تومن داشته باشه .برای همین 100 تومن افت هم حداقل 6ماه انتظار لازمه تازه اگر این اجنبی ها دلار و درهم و طلا و .... رو گرون نکنن .
    بعضی دوربینهای پرطرفدار نیکون مثل d90 هم همیشه افت کمتر وکند تری رو طی میکنن که احتمالا برای d7000 هم همینطور خواهد شد .
    Rouzbeh Ehsani و jebrahim تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا Hemad nazari آواتار ها
    تشکر کرده
    201

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    دوربینی مثل 500D اوایل با حدود قیمت 900 وارد بازار شد تقریبا همزمان با اوون دوربین D5000 هم با حدود 850 به بازار اوومد الان بعد از تقریبا دو سال که یک نسل جدید به این رده از دوربینها اضافه شده . 500D رو با حدود 700 و d5000 رو هم با حدود 650 میشه گیر اورد . d7000 هم تا قبل از ورود نسل جدید تر بعید میدونم افتی بیشتر از 100 تومن داشته باشه .برای همین 100 تومن افت هم حداقل 6ماه انتظار لازمه تازه اگر این اجنبی ها دلار و درهم و طلا و .... رو گرون نکنن .
    بعضی دوربینهای پرطرفدار نیکون مثل d90 هم همیشه افت کمتر وکند تری رو طی میکنن که احتمالا برای d7000 هم همینطور خواهد شد .
    منم شدیدا از همین می ترسم!!
    اما آخه خیلی قیمتش با قیمت خارجش تفاوت داره,من فکر نکنم اونایی که شما گفتین اینجوری و با این اختلاف وارد بازار ایران شده باشن.

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza orang نمایش پست ها
    خاک وچوک چه جسارتا
    نقل قول نوشته اصلی توسط lenuxe نمایش پست ها
    1
    ارتباط این دوتا ارسال با این تاپیک رو متوجه نشدم

نقل قول نوشته اصلی توسط Hemad nazari نمایش پست ها
    منم شدیدا از همین می ترسم!!
    سلام.
    دوست عزیز.از چی می ترسین؟دوستان در برخی موارد جوری رفتار می کنن که انگار بدنه دیگری واسه خرید وجود نداره و تنها انتخاب موجود براشن D7000 هست.
    در اینکه دی7000 بدنه خیلی جذاب و خوبی هست کسی شک نداره ولی دلیل تا این حد حساسیت نشان دادن رو متوجه نمیشم.خوب درسته که خیلی ها انتظار این بدنه رو میکشن و این قیمت براشون خیلی دور از انتظار و نا امید کننده بود.ولی نهایتش اینه نمی خرین و صبر می کنین تا قیمت پایین بیاد.درضمن با وجود بدنه ای مثل d300s که امتحانشو به خوبی پس داده و قیمتش هم به ثبات خوبی رسیده و با این وضعیت بازار فکر نمی کنم انتخاب d7000 زیاد منطقی باشه.

از بابت اف تاپیک عذر می خوام.
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran.Fani نمایش پست ها
    دوست عزیز.از چی می ترسین؟
    درسته که خیلی ها انتظار این بدنه رو میکشن و این قیمت براشون خیلی دور از انتظار و نا امید کننده بود.ولی نهایتش اینه نمی خرین و صبر می کنین تا قیمت پایین بیاد.
    درود

کاملا درسته ،

سزای گران فروشی نخریدن هست . هر چیزی قیمتی دارد ، هر کسی هم مختار است هر قیمتی که میخواهد روی جنس خود بگذارد ( حداقل اینجا عادیست ! ) ، شاید بتوانند بفروشند ما که بخیل نیستیم :biggrin:
    هر کسی هر چیزی را که میخواهد با هر قیمتی که دوست داشت هر زمان که صلاح دانست از هر جایی که دوست داشته باشه خواهد خرید ، غیر از این نیز نخواهد بود.

اما این که شخصی بخاطر عملکرد یک مشت کاسب بخوانید بخواهد تغییری در تصمیم خود بدهد و اینکه عملکرد این اشخاص روی انتخاب ما مستقیم و یا غیر مستقیم هم تاثیر بگذارد هم غلط هست. ( منظور اینکه در تهران امروز D7000 را دوبرابر میفروشند من بروم انتخاب دیگری داشته باشم! حال چه D300s باشد چه المپیوس باشد چه اصلا بروم آبمیوه گیری بخرم ، هیچ کدام ربطی به انتخاب من ندارند.)

اینقدر راحت نباید تحت تاثیر شرایط بیرونی اطراف بود ، و هیچ ارزشی برای فکر و تصمیم خود قائل نشد

بگذارید اصلا آب پاکی را روی دست همه بریزم آقا اومدیم تا چند ماهی این کسبه ،همچنان احساس زرنگ بودنشان فروکش نکرد
    پس ما باید یک روز در میون بیایم اینجا و هی فغان و ناله سر دهیم و آرزوی انصاف کنیم؟! یادمان نرود کجا زندگی میکینم بتازگی هم با این شرایط روبرو نشدیم، قدری هم تحمل خوب چیزیه.

موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Thursday 9 December 2010 در ساعت 17:08
    Amir Tavakoli، raffi، F.KamranNia و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 72 از 221 نخستنخست ... 22 62 68 69 70 71 72 73 74 75 76 82 122 172 ... آخرینآخرین