صفحه 57 از 90 نخستنخست ... 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 67 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 561 تا 570 , از مجموع 894
Like Tree914تشکر

موضوع: آخرین قیمت انواع کارتهای حافظه

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

با این پیشرفت اینترنت و تکنولوژی کار سختی نیست وقتی کارتی برای خرید انتخاب میکنید با موبایل ازش عکس بگیرید بعد به سایت سازنده بروید از نظر ظاهری و مشخصات و قیمت مقایسه کنید این کمترین و ساده ترین کاری هست که میشه احتمال تقلبی خرید کردن رو کم کرد
    چون تو تجهیزات عکاسی بیشترین جنس تقلبی و آسیب مالی معنوی سر کارت حافظه به عکاس بر میگرده هر روز دوستی بعد از خرید اینجا در مورد اصل یا قیمت کارت سوال میپرسه قبل از خرید باید تحقیق کنید !!!
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

كاربر همراه Hamid.M آواتار ها
    تشکر کرده
    1261

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    کداک 200x 30m/s نداره تو نت همچین چیزی ندیدم نوع مموری sd هست ؟
    بله SD هست ، اگه میخواین یه عکس از باکسش میگیرم براتون. اما دقیقا مشخصاتش همینی هست که گفتم.
    حمید رضا مهری
    --------------------

Canon 5D Mark III + Canon 24-70 f4 L + Canon 70-200 f4 IS L + Tamron 85 f1.8

تشکر کرده
    1261

با این پیشرفت اینترنت و تکنولوژی کار سختی نیست وقتی کارتی برای خرید انتخاب میکنید با موبایل ازش عکس بگیرید بعد به سایت سازنده بروید از نظر ظاهری و مشخصات و قیمت مقایسه کنید این کمترین و ساده ترین کاری هست که میشه احتمال تقلبی خرید کردن رو کم کرد
    چون تو تجهیزات عکاسی بیشترین جنس تقلبی و آسیب مالی معنوی سر کارت حافظه به عکاس بر میگرده هر روز دوستی بعد از خرید اینجا در مورد اصل یا قیمت کارت سوال میپرسه قبل از خرید باید تحقیق کنید !!!

بله دوست عزیز درست میفرمایید، منتها منم سر این موضوع قبلش خیلی پرس و جو کردم از چندتا از دوستان، سر تعریف های اونا از این مموری هم باعث شد تا بخرمش.
    اما الان این که توو سایت lexar این مموری رو نداره یه خورده واسه خودمم جای سوال شده! ولی از ظاهر و ضمانت نامه و Made In japan بودنش هم اگه بگذریم و بگیم الکیه ، از کارکردش نمیشه گذشت، چون به نظر من واقعا حرف نداره. من با 550D فول اچ ادی هم چند دقیقه باهاش Video گرفتم و بازم مشکلی نداشت.
    aliii تشکر می‌کند.
    حمید رضا مهری
    --------------------

تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid.M نمایش پست ها
    بله SD هست ، اگه میخواین یه عکس از باکسش میگیرم براتون. اما دقیقا مشخصاتش همینی هست که گفتم.
    دوست عزیز خیالتون رو راحت کنم کارت sd با سرعت 30m/s 200x به فرض اینکه کداک تولید کنه قیمتی نزدیک به ۱.۵ برابر خرید شما در تهران خواهد داشت پس کارتتون تقلبی هست
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    253

بله دوست عزیز درست میفرمایید، منتها منم سر این موضوع قبلش خیلی پرس و جو کردم از چندتا از دوستان، سر تعریف های اونا از این مموری هم باعث شد تا بخرمش.
    اما الان این که توو سایت lexar این مموری رو نداره یه خورده واسه خودمم جای سوال شده! ولی از ظاهر و ضمانت نامه و Made In japan بودنش هم اگه بگذریم و بگیم الکیه ، از کارکردش نمیشه گذشت، چون به نظر من واقعا حرف نداره. من با 550D فول اچ ادی هم چند دقیقه باهاش Video گرفتم و بازم مشکلی نداشت.
    خوب اینکه دلیل نمیشه کارت اصلی باشه چون شما با نصف این سرعت (15m/s ) هم بدون هیچ مشکلی میتونید فول هد فیلم برداری کنید با این قیمت میتونستید ۳ تا کارت ترنسند class10 با حجم ۸ گیگ تهیه کنید چه بسا کارت شما ترنسند باشه با برچسبه تقلبی 200x کداک با قیمت ۳ برابر به هر حال مبارک باشه زیاد سخت نگیرید استفاده کنید
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

باز میگم هم غیراز سایت لکسار منبعی برای غیر اصل بودن یا نبودن کارت شما ندارم .
    ولی اگر به بسته بندی اعتماد کردید یا ساخت ژاپن نوشتن و ... همه این هارو رم های تقلبی نیکون و... هم دارند !
    اینکه مشکلی با فیلم برداری نداره هم دلیل اصل بودن نیست . دوستی مثالی زده بود که 206 هم 80 کیلومتر سرعت رو میتونه بره و فراری هم میتونه 80 بره !ولی کیفیت و ایمنی؟
    aliii تشکر می‌کند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

خوب اینکه دلیل نمیشه کارت اصلی باشه چون شما با نصف این سرعت (15m/s ) هم بدون هیچ مشکلی میتونید فول هد فیلم برداری کنید با این قیمت میتونستید ۳ تا کارت ترنسند class10 با حجم ۸ گیگ تهیه کنید چه بسا کارت شما ترنسند باشه با برچسبه تقلبی 200x کداک با قیمت ۳ برابر به هر حال مبارک باشه زیاد سخت نگیرید استفاده کنید
    البته اگه مطمئن شدید که اصل نیست ببرید و پس بدید ! راضی نشید و از حق تون نگذرید.
    ویرایش توسط M. Beyrami : Monday 13 June 2011 در ساعت 17:02
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

تشکر کرده
    1261

خب بالاخره یه راهی وجود داره واسه مطمئن شدن از فیک یا اوریجینال بودن مموری دیگه؟ اونم استفاده از سریال نامبر و شناسه ی مموریه ، ولی من توو سایت قسمتی رو واسه تطابق دادن سریال مموری ها پیدا نکردم.. اگه هست راهنمایی بفرمایین ، اگه هم همچین قسمتی نباشه که دیگه واویلاس!
    حمید رضا مهری
    --------------------

تشکر کرده
    253

خب بالاخره یه راهی وجود داره واسه مطمئن شدن از فیک یا اوریجینال بودن مموری دیگه؟ اونم استفاده از سریال نامبر و شناسه ی مموریه ، ولی من توو سایت قسمتی رو واسه تطابق دادن سریال مموری ها پیدا نکردم.. اگه هست راهنمایی بفرمایین ، اگه هم همچین قسمتی نباشه که دیگه واویلاس!
    شما بجز سایت سازنده تو اینترنت جستجو کنید ببینید همچین کارتی وجود خارجی داره یا نه

تشکر کرده
    1261

شما بجز سایت سازنده تو اینترنت جستجو کنید ببینید همچین کارتی وجود خارجی داره یا نه

بله چنتا از سایتای فروش آنلاین دارن این مدل رو ، قیمت رو هم اکثرشون همون 26 27 یورو زدن که با نرخ این روزای ارز همون 50 به بالا در میاد.

به هر حال به قول یه دوستی، توو بازار مموری و دوربین تا آدم دلش بخواد بخور بخور هست، بهترین راهش اینه که از یه جای مطمئن خرید کرد...
    حمید رضا مهری
    --------------------

صفحه 57 از 90 نخستنخست ... 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 67 ... آخرینآخرین