صفحه 25 از 90 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 75 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 241 تا 250 , از مجموع 894
Like Tree914تشکر

موضوع: آخرین قیمت انواع کارتهای حافظه

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: آخرین قیمت انواع کارتهای حافظه

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorban نمایش پست ها
    کسی لطفی نمیکنه
    ببينيد به نظر من لكسار و سن ديسك را فراموش كنيد. اينها بهترين هاي دنيا هستند ولي قيمتشو خيلي بالاست. براي يك عكاس حرفه اي كه از دست رفتن يك عكس معادل از دست دادن يك پروژه ي چند صد هزار توماني يا چند ميليون توماني است خريد لكسار و سن ديسك كاملا منطقي و صحيحه ولي براي استفاده در Sx10 و ساير دوربين هاي هم رده و هم قيمت، پرداخت قيمتي معادل نصف يا 4/1 و ... قيمت خود دوربين براي مموري چندان منطقي به نظر نمي رسه.

بنده و بسياري از دوستان شما در اين فوروم ماه ها و سالهاست كه از ترنسند و توشيبا و ... داريم استفاده مي كنيم و خوشبختانه مشكلي هم نداشته ايم تا به حال.

جهت اطلاع شما قيمت يك مموري سن ديسك 4 گيگا بايت مدل Extreme III حدودا برابر 80.000 تومان و مدل Extreme IV حدودا برابر 120.000 تومان است. ( لكسار هم كمابيش همين حدوداست).

قيمت ترنسند 4 گيگ حدود 15.000 تومان است.توشيبا هم اگر اصلش را پيدا كنيد همين حدود ( كمي در حدود 10 تا 20 درصد گرانتر) قيمت است ولي مواظب باشيد چون تقلبيش زياد است. ترنسند تنها برنديست كه تقلبي آن تقريبا وجود ندارد و اگر كارت گارانتي مادام العمر همراهش باشد خيالتان راحت است.

ضمنا Micro SD و Mini SD رو با تبديلي كه معمولا در بسته بندي اين مموري ها موجود است مي توان به SD تبديل كرد كه اصولا به هيچ وجه توصيه نمي شه و سعي كنيد همون SD يا در واقع SDHC بخريد.
    shabab، Amir Tavakoli، salman و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorban نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من گفتم چون در ابتدا خیلی سوالات مختلف در برابر آدم قرار میگیره خیلی ها فقط به فروشنده اطمینان می کنن و خودشون دنبال جواب سوالات نمیرن! وگرنه من که می خوام یه sx10 بگیرم الآن نزدیک سه ماهه تو این فروم می چرخم و اطلاعات بسیار مفیدی درباره ی گارانتی های مختلف و شارژر و بیمه و... بدست آوردم اما خوب در مورد کارت شاید یکم کوتاهی کردم.
    ..........................

یه کارت SD یا SDHC چهار گیگ می خوام با حداقل سرعت خواندن 133x =20 MB/Sec و نوشتن 66x= 10 MB/Sec .
    سن دیسک یا لکسار باشد چه بهتر در غیر اینصورت ترنسند.
    حالا اگه میشه قیمت این کارت ها رو بفرمایید و اینکه دقیقا روی کارت چی نوشته(چون تا حالا کارت نخریدم!).

- کارت های ترنسند که با گارانتی مرآت هستن منظور همون گارانتی مادام العمر یا lifeTime هست؟ و آیا کارت های سن دیسک و لکسار گارانتی ندارند؟
    - دوربینی که کارت SD میخوره mini SD هم می خوره آخه یکی دوربین s5 داشت دیدم کارتش minisd هست درحالی که توی مشخصات دوربین mini sd ننوشته بود!
    سلام دوست عزیز
    گفتنی ها رو آقا فرهاد گفتن. ولی چون شما روی لکسار یا سن دیسک تاکید کردید میخواستم یه چیزی بگم.
    من 4 تا مموری دارم از 4 مارک مختلف!
    یدونه 512 مگ پاناسونیک ، یدونه ترنسند 1 گیگ ، یدونه سان دیسک 2 گیگ ، و یدونه توشیبا 4 گیگ.
    فعلا سه تاش دم دست بود که اسکنشون کردم!

مموری پاناسونیک و توشیبا ژاپنی هستند. یعنی اینکه اینجوری روشون نوشته شده!
    مموری ترنسند هم که ساخت تایوان هست و سن دیسک هم که ساخت کشور عزیز چین!
    با وجودیکه مموری سان دیسک رو از فروشگاه خیلی معتبری خریدم و از اصل بودنش کاملا مطمئن هستم ، ولی موقع درآوردن مموری از داخل دوربین اذیت میکنه و باید باهاش زور ورزی کنم! با دوربین قبلیم هم همینطور بود.
    بهمین خاطر خیلی وقته که ازش استفاده نمیکنم. یدونه مموری سن دیسک دیگه هم امتحان کردم و همینجور بود.
    بنظر من یک مموری ترنسند یا توشیبا بگیرید و اینقدر وسواس به خرج ندید. فقط از اصل بودن و سالم بودنش مطمئن بشید. و با توجه به دوربین انتخابی شما که کانن sx10 هست دلیلی نداره بخواید مموری پرسرعت استفاده کنید.

در مورد قیمت هم که الان قیمتها واقعا مفت شده.
    ترنسند 2 گیگ معمولی رو دارن 7 تومن میفروشن!
    2 گیگ سن دیسک هم حدود 6 تومنه!
    4 گیگ توشیبا کلاس 6 هم حدود 20 تومن.

راستی دوستان ، مطمئن هستید که مموری توشیبای تقلبی وجود داره؟
    آخه مغازه داره میگفت که کمترین مشکل رو مموری های توشیبا داشتنا.
    shabab، farhad44، avang777 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Jesmi آواتار ها
    تشکر کرده
    1713

ولی موقع درآوردن مموری از داخل دوربین اذیت میکنه و باید باهاش زور ورزی کنم!
    اف تاپیک است امیر جان
    ولی از من مارگزیده میشنوید دیگر ازش استفاده نکنید . در سفری مموری دوربین کامپکتم پر شد و از کسی مموری چیپش که فکر کنم kingstone بود را قرض گرفتم خلاصه موقع در آوردنش مجبور شدم با زور بیشتری اینکار و انجام دهم که مساوی شد با شکستن پین های اتصال و ... تعمیر کار هم که فقط میگفت باید برد را عوض کنی و من هم از آن موقع دنبال تعمیر کار کاربلدی میگردم که بدون تعویض برد تعمیررش کند..
    خلاصه که به ریسک زیادش نمی ارزد !
    Amir Tavakoli تشکر می‌کند.
    حمید جسمی

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها

قيمت ترنسند 4 گيگ حدود 15.000 تومان است.
    سلام
    دوستان من سه هفته پیش 4گیگ ترنسند رو تهران خریدم 23000 تومان. متاسفانه یکی هم بیشتر نداشت.تو همین سه هفته اینقدر قیمت پایین آمده یا اینکه فروشنده محترم تهرانی کلاه سرمون گذشته است .
    اما در بندر عباس ترسند 2 گیگ را می دادند 30000 تومان .که زورم آمد بخرم .
    خوش بحال شما دوستان تهرانی .
    اسدالله مداح

تشکر کرده
    13937

سلام

اسد جان سايت خود مرآت هم قيمت زده 23000 تومان ولي در بازار معمولا خيلي ارزانتر است. بستگي دارد از كجا بخريد. از مموري ( تجهيزات كامپيوتر) فروشي يا از دوربين فروشي.

دوربين فروش ها معمولا مموري را گران مي دهند.
    A_Maddah تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

نقل قول نوشته اصلی توسط hjesmi نمایش پست ها
    اف تاپیک است امیر جان
    ولی از من مارگزیده میشنوید دیگر ازش استفاده نکنید . در سفری مموری دوربین کامپکتم پر شد و از کسی مموری چیپش که فکر کنم kingstone بود را قرض گرفتم خلاصه موقع در آوردنش مجبور شدم با زور بیشتری اینکار و انجام دهم که مساوی شد با شکستن پین های اتصال و ... تعمیر کار هم که فقط میگفت باید برد را عوض کنی و من هم از آن موقع دنبال تعمیر کار کاربلدی میگردم که بدون تعویض برد تعمیررش کند..
    خلاصه که به ریسک زیادش نمی ارزد !
    سلام جناب جسمی. ممنونم از راهنمایی شما.
    دقیقا به همین علت مدتها هست که از این مموری استفاده نمیکنم.
    مقداری از عکسهام رو بعنوان بک آپ روی این مموری با کمک مموری ریدر کپی کرده ام و در کمد گذاشته ام!
    اگه به عکس پست قبلیم هم نگاه کنید ، میبینید که مموری را هم lock کرده ام.

ولی بین این 4 مموری که عرض کردم ، از مموری پاناسونیک خیلی راضی هستم. موقع بیرون آوردن از دوربین از بقیه مموری ها نرمتر و بی دردسرتر بیرون میاد. از اصل بودنش هم مطمئن هستم.
    Jesmi تشکر می‌کند.

كاربر آشنا ghorban آواتار ها
    تشکر کرده
    11

با تشکر از دوستان
    اسد جان سايت خود مرآت هم قيمت زده 23000 تومان ولي در بازار معمولا خيلي ارزانتر است. بستگي دارد از كجا بخريد. از مموري ( تجهيزات كامپيوتر) فروشي يا از دوربين فروشي.
    دوربين فروش ها معمولا مموري را گران مي دهند.
    می خوام یه Transcend SDHC 4 GB class6 بگیرم. البته اینو تو سایت مرآت دیم یعنی با گارانتی ITR و مادام العمر که زده بود 16000 تومان ولی 23000 تومانی ندیدم!
    یه رم ریدر هم که تو همین فروم چند نفری خریده بودند ( Transcend M5 ) که تو سایت زده 13000 تومان.

اما متاسفانه خیلی جاها تو رشت پرسیدم اینا رو نداشتن، حالا نمی دونم چیکار کنم احتمالا باید یه دور دیگه بزنم. متاسفانه تو سایت مرآت هم آدرس فروشگاه یا نماینده ی فروش در شهرستان نیست.
    از این سایت مرآت فکر می کنم بشه اینترنتی خرید. به نظرتون آخرین درجه از همین سایت بخرم یا ریسکه؟

کارت:
    رم ریدر:

تشکر کرده
    13937

سلام

چه جالب !

همين امروز آپديت كردند.

امروز يك مموري SDHC اينتگرال 4 گيگ ديدم كه در يك پك با يك رم ريدر SD مي گفت 24 تومن. چون مغازه ي گرونفروشي بود اگه بشه با 20 تومن خريدش انتخاب مناسبيه.

ضمنا خريد اينترنتي ازشون خطري نداره.

كاربر آشنا ghorban آواتار ها
    تشکر کرده
    11

پس به نظر شما خرید از این سایت مطمئن هست. اگه اینجوریه حاضرم هم رم و هم رم ریدر رو از این سایت بخرم آخرش 2 تومن بشتر میشه دیگه!
    ولی یه موقع کارت یا ریدر کار نکنن دستم به جایی بند نیست،ایشاالله این اتفاق نمیفته.

كاربر فعال yasin-m آواتار ها
    تشکر کرده
    4861

دوستان يك نكته اي توجه داشته باشند كه اخيرا" مموري 4 گيگ ترنسند SD مشكل دار هم در بازار ديده شده.
    یاسین محمدی

Nikon D700 / 70-200 vr / 24-70 N / 85 f 1.8D / 14-24 N / ٍSB 800 /Manfrotto 190MF4 / CompuRover AW /MC-36 Remote

صفحه 25 از 90 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 75 ... آخرینآخرین