صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 36 , از مجموع 36
Like Tree85تشکر

موضوع: 7d or 60d or 550d?

كاربر آشنا Mehr282 آواتار ها
    تشکر کرده
    101

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.g نمایش پست ها
    و حتما همه کاننی ها هم شما و نظرتون رو به عنوان نماینده قبول دارن ؟

در عملکرد عالی d7000 در ایزوهای بالا شکی نیست . اما این ربطی به 1 میلیمتر بزرگتر بودن سنسور نداره.
    19 نقطه فوکوس در 7d همگی کراس هستند در حالی که در D7000 فقط 9 نقطه فوکوس داریم. سیتسم فوکوس 7d فوق العاده سریع و پیشرفته تره (کما اینکه d300s هم خیلی فوکوس مدرن تری از d7000 داره) و کلی برتری دیگه. در مقایسه دوربینها سنسور یکی از پارامترهاسن که تازه اونم با این تفاوتهای کوچک در عکاسی واقعی به چشم نمیاد.
    من کلا عذر میخوام برای پست دادن در این تاپیک . پیش بینی هم میکردم دوستانی چون شما موضع بگیرند .... من لینک ها و مقایسه های معتبر رو گذاشتم دوستانی که قرار باشه حرف من رو بگیرن میگیرن .. حالا دیگه اینکه اون برتری های تست سنسور تاثیری در خروجی ندارن ! دیگه نظر شماست.
    راجب فوکوس هم بنده Significantly رو عرض کردم . نه کراس ... بله کراس 19 - 9 هست و اسن یه برتری برای 7D

بنده شخصی نیستم که بخوام نماینده کسی باشم .. علت اون صحبتم هم این بود که خودم کنون دارم پس نمیتونم احساساتی راجب نیکون حرف بزنم . موفق باشید .

كاربر همراه amir.g آواتار ها
    تشکر کرده
    757

دوست عزیز ناراحت نشین. بنده هم منطوری نداشتم و بحث موضع گیری نیست . اتفاقا در مجموعه ما ( من و برادرم) دو دوربین نیکون هست . (D90 و D700 ).
    پس بحث برندی و طرفداری چشم بسته نیست . اما اون تذکر رو لازم دیدم چون خیلی ها میان این پستها رو سطحی میخونن و هر کلام من و شما براشون میشه وحی منزل ( به قول معروف چون تو اینترنت یا سایت عکاسی نوشته پس درسته). ما میخواهیم همه بدونند بعد آگاهانه انتخاب کنند. D7000 یک دوربین عالیست برای کاربرانی خاص.اما نیاز عده ای دیگه باعث حضور محصولاتی مثل 7d یا d300s شده.که اصلا خواستگاه متفاوتی دارن و در گروه دیگه ای جا میگیرن.برای اونها اصلا d7000 پاسخگو نیست که ما اینجوری براش نسخه تجویز کنیم............
    به هر حال نطر شما هم محترمه و نکات مثبتی هم داره و حتما نیتتون هم خیر و جنبه راهنمایی داره.
    شاد و سر بلند باشین.
    lamagra و Mehr282 تشکر می‌کنند.
    امیر گروسی

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

چون چند پست اخير كمي بي ربط به موضوع تاپيك بود بنده هم يك آفتاپيك عرض كنم. من در مقايسه ي D7000 و 7D نظري نمي دم ولي از دوستان هم خواهش مي كنم به عنوان مرجع هيچ كجا به http://snapsort.com ارجاع ندهند چون مثل اين مي مونه كه يك دانشجوي دكتراي مثلا علوم اجتماعي به فلان نشريه ي زرد (چي چي خانواده و امثالهم) در ليست منابعش اشاره كنه.
    فرهاد حسيني

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

من دقيق بحث رو نخوندم اما ميدانم در نهايت عملكرد سيستم فوكوس 7D با وجود نقاط كمتر، بر D7000 برتري دارد. يك مدت كه روي اين مورد تحقيق ميكردم در چند رويو اين موضوع بر من ثابت شد. يكبار هم اين مورد رو در پستي از مديران فروم سايت استيو ديدم.
    amir.g، M.Barani، Miri و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر آشنا Mehr282 آواتار ها
    تشکر کرده
    101

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

چون چند پست اخير كمي بي ربط به موضوع تاپيك بود بنده هم يك آفتاپيك عرض كنم. من در مقايسه ي D7000 و 7D نظري نمي دم ولي از دوستان هم خواهش مي كنم به عنوان مرجع هيچ كجا به http://snapsort.com ارجاع ندهند چون مثل اين مي مونه كه يك دانشجوي دكتراي مثلا علوم اجتماعي به فلان نشريه ي زرد (چي چي خانواده و امثالهم) در ليست منابعش اشاره كنه.
    البته راجب snapsort این چیزی که شما گفتید تا حالا نشنیدم ولی خوب ممکنه نواقصی هم داشته باشه . تا اونجا که میدونم کاربران زیادی داره . بنده رو هم بخاطر آف تاپیک شدن ببخشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.g نمایش پست ها
    دوست عزیز ناراحت نشین. بنده هم منطوری نداشتم و بحث موضع گیری نیست . اتفاقا در مجموعه ما ( من و برادرم) دو دوربین نیکون هست . (D90 و D700 ).
    پس بحث برندی و طرفداری چشم بسته نیست . اما اون تذکر رو لازم دیدم چون خیلی ها میان این پستها رو سطحی میخونن و هر کلام من و شما براشون میشه وحی منزل ( به قول معروف چون تو اینترنت یا سایت عکاسی نوشته پس درسته). ما میخواهیم همه بدونند بعد آگاهانه انتخاب کنند. D7000 یک دوربین عالیست برای کاربرانی خاص.اما نیاز عده ای دیگه باعث حضور محصولاتی مثل 7d یا d300s شده.که اصلا خواستگاه متفاوتی دارن و در گروه دیگه ای جا میگیرن.برای اونها اصلا d7000 پاسخگو نیست که ما اینجوری براش نسخه تجویز کنیم............
    به هر حال نطر شما هم محترمه و نکات مثبتی هم داره و حتما نیتتون هم خیر و جنبه راهنمایی داره.
    شاد و سر بلند باشین.

بله خب قطعا هم همینطور هست . هر دوربینی برای احتیاجات یک دسته از افراد ساخته شده .. من هم منطورم همین بود . نه اینکه حتما d7000 برای همه بهترین D-slr باشه. مثلا برای کاربرانی که بیشتر در زمینه ورزشی عکاسی میکنند 7D , d300s مناسب تر میتونه باشه به علت سیستم فوکوس بهتر .
    amir.g تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

به طور کلی بد نیست تمام موارد بررسی شود و سپس تصمیم گیری کرد تمام این پست ها برای من جالب بود و قابل توجه به عنوان مثال خود dpreview امتیاز نهایی را برای d7000 امتیاز 80 و برای 7D امتیاز 84 را در نظر گرفته است
    با بررسی تمام رویوها(البته به شرط معتبر بودن) میتوان دوربینی مطابق میل تهیه کرد
    amir.g، Miri، M.Moghadam و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4